ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA

Chmielno

Opinie o ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA

Zoli 2011-05-22 14:54:32
(usunięte przez administratora)--cóż dodać
Nie dają realnych umów o prace(usunięte przez administratora),daja lewe badania wysokościowe.
Kłamią,są nierzetelni,są gburowaci,są nieudacznikami,(usunięte przez administratora) ITD
A jednym zdanie. ARTUR CYMAN-PALANT Z BMW I RAFAŁ PIPKA-FRAJER Z VW PASSAT-BIAŁA RDZA LANDARA JAKICH MAŁO:-) SĄ (usunięte przez administratora) A NIE PRACODAWCAMI.....
Dlatego ostrzegam przed tą firmą.....
Bolek 2011-05-22 14:56:18
ARBUD z Chmielno ul.Tulipanowa 12 NIP-589-106-77-92 (usunięte przez administratora) -----Ostrzegam przed działalnością gospodarczą ARBUD Artura Cymana (usunięte przez administratora) oni ludzi do pracy w charakterze "Pomocników Montera Rusztowań" Ostatnio na PGE Arena w Gdańsku okradli z wypłaty 17 ludzi. Dają fikcyjne umowy o pracę na pełen etat,dają lewe badania wysokościowe i odciągają za to jeszcze pieniądze,(usunięte przez administratora)Zatrudnieni nie posiadają ubezpieczeń w razie jakichkolwiek wypadków przy pracy.
Firma ta cechuje się wykorzystaniem ludzi do ciężkiej pracy fizycznej,a następnie Artur Cyman(usunięte przez administratora) ludzi z wypłaty - dając im za przepracowany miesiąc pracy grosze -plus dodatkowo dają od razu wypowiedzenia o pracę w trybie natychmiastowym,za przyczyną,że niby nie mają pracy dla własnych pracowników,.
Cyman pracował kiedyś na stoczni-tam też stawiał rusztowania ale wyjeb-ali go z terenu stoczni za przekręty i lewiznę na pracownikach. Przeniósł się za tem na PGE arena w Gdańsku gdzie dalej robił ludzi w (usunięte przez administratora) w raz ze swoją (usunięte przez administratora) żoną Hanią,która współdziałała z nimi-wraz z Rafałem Piką (kryminalistą-bo siedział w kiciu-bierze psychotropy i (usunięte przez administratora) mu)
Dlatego odradzam tą firmę zachęcając do dodawania informacji na Cymana Artura i frajera Rafała Pipkę.,...

Pozdrawiam serdecznie....
geoworks 2012-08-07 18:37:52
Przepraszamy tych panów za pomówienia nasza firma niewiedzyła że osoba dająca ten opis jest niepełnosprawna umysłowo.
łooo 2016-05-02 22:35:40
Wydaje mi się, że taka branża jest skomplikowana, ale przynajmniej zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków.
Zostaw swoją opinię o ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA - Chmielno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARBUD ARTUR CYMAN RAFAŁ PIPKA