Agregaty Pex-Pool Plus

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agregaty Pex-Pool Plus

ktoś

Nie piszcie głupot na temat waszego pracodawcy ,jak nie macie odwagi powiedzieć Mu o kierownictwie co handluje agregatami konkurencji poza jego plecami.Dużo odwagi

airbag do bag

Trzeba miec naprawde duzo tupetu zeby mieszac bylych pracownikow w wasze (usunięte przez administratora) skie historyjki Paniusu, albo sporego kaca!\" Uderz w stoł a nożyce same się odezwą\" pleciesz bzury nie mając pojecia co się dzieje wokół. Jak można nazwac mszczenie się z obiektywną prawdą, tak bardzo sie jej wstydzicie? Nie oceniaj innych, bo Ciebie też można ocenic - szkoda że masz tak krótką pamięc. Dla pijaństwa w pracy nie ma wytłumaczenia, wtyd przed klientami, jesli wiesz co to jest. W firmie agregaty pracuje garstka ludzi, są na zielono ubrani plus jeszcze kilka osob. Reszta to zwykli przydupasi do brania pieniędzy jak wspomniany wczesniej Tygrysek. Ciagle się tylko chwali co \"JA\" zrobiłem, a nie umie gwozdzia do deski przybic. Bladego pojęcia nie ma o sprawach technicznych,niczego nie rozumie, nie potrafi, wszystko sknoci, a zgrywa MEGA CWANIAKA. Ktoś ambitny już dawno podalby sie do dymisji, ale nie ON. To przecież figura sama w sobie, dyrektor w drugim pokoleniu - mimo że zbędny. Jesteście żenująco smieszni z tymi waszymi pretensjami do całego swiata, który was widzi jakimi jesteście. Handlowcy nie rozumieją podstawowych pojęc z energetyki, potrafia powiedziec cene i rabat i ani be ani me. Co to ma znaczyc, ze rozmowe handlowa przeprowadza pracownik techniczny. To on wezmie premie, czy wy? Wasz klient. P.S. Znam osobiście kilku byłych Waszych pracowników z [usunięte przez administratora] na czele i dlatego wziołem ich w obronę bo to fajni i zdolni ludzie. Szlag mnie trafia jak srają po nich pijaki. DO ROBOTY!!!!!!!!!

bobrzykos

Witam wszystkich! To co piszecie w opiniach o tej firmie mnie przeraża... ale mam pytanie z innej beczki. Noszę się z zamiarem kupna agregatu prądotwórczego który ma przetrwać całą budowę domu. Co sądzicie o wyrobach tej firmy? dużo jest reklamacji? pozdrawiam Rafał P. z Łodzi

asd

jestem byłym pracownikiem i WSZYSTKO TO CO TUTAJ JEST NAPISANE TO PRAWDA!! gdybym miał w sądzie zeznawać lub na spowiedzi mówić to mówił bym o tym wszystkim co tu jest napisane

Aplikowałeś do firmy Agregaty Pex-Pool Plus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
WAGA

piszesz pijaństwo i złodziejstwo ... to skąd pieniądze na pensje skoro nikt nic nie robi , sam pomyśl jedna z drugim że takie opinie same siebie wykluczają i pokazują poziom waszej inteligencji ,

bag

trzeba mieć naprawde dużo tupetu żeby się tak wypowiadać , nie rozumiem przeceież jak się komuś źle pracuje to poprostu odchodze i idę do innej pracy . Sory ale ludzi którzy się tutaj negatywnie wypowiadają ocenić można tylko tak że się mszczą za zwolnienie albo nigdy nie nadawali się do pracy, zanim się coś napisze trzeba może czasem użyć szarych komórek jeśli się je jeszcze ma

nick

"jedeny tych.." (usunięte przez administratora) wiesz! no IP i wogole noo hahaha :D:D:D a pexpool widzisz taki jaki chciałbyś widzieć.. szkoda ze nie moższz ściągnać tych różowych okularów..

bliski

W krajach skandynawskich \"pławienie się w luksusach\" uważane jest za przejaw braku wychwowania - i to zapewne miał na myśli przedmówca. Jak znam [usunięte przez administratora] to zapewniam Państwa, nie martwi się o nikogo z Was, tak jak się Wam wydaje lub myślicie. Pensje otrzymujecie bo sami przecież na nie zapracowaliście,[usunięte przez administratora] mie robi łaski! Problem w tym, aby wysokość wynagrodzenia wynikała nie z \"Jego wydumanego uznania\" ale wiedzy fachowej, umiejętności, pracowitości, zaangażowania itd. itd. w przeciwnym razie dzieje się tak co opisujecie (ten tuman, tamten osioł, a inny tylko biega, bo nic innego nie umie zrobić), a poziom frustracji wśród pracowników rośnie cyt. \"a po co to robisz\". Co do \"zachowuje się jak król\" tak ktoś to ocenił i jego sprawa. Tłumacząc przyznaliście tej osobie rację, że coś jest na rzeczy. W firmie nie ma demokracji ani feudalizmu, są za to przepisy prawne regulujące relecje między pracownikami a pracodawcą. Dlategoo ktoś tu się BARDZO myli, skoro uważa, że właścicel jak KRÓL może karać itp. ( bo gdyby tak było mógłby np. pobić, wychłostać, ściąć toporem - BO MU WOLNO? Dobrze wiecie,że [usunięte przez administratora] święty nie jest, a swym porywczym charakterem zraził do siebie wiele, wiele osób. Ponadto cała ta wymiana zdań jest skrajnie stronnicza i ordynarna. Wniosek jest jeden: W WASZEJ FIRMIE RELACJE MIĘDZY PRACOWNIKAMI SĄ ZŁE, A JESZCZE GORSZE MIĘDZY WŁAŚCICIELEM A WAMI. Jeśli kogoś obraziłem to - sorki.

100KM

Zgadzam się z Dalekim. Pracuje już kilka lat i nigdy nie miałem problemu z[usunięte przez administratora] jest jaki jest idealnych ludzi niema. Ktoś kiedyś powiedział "prezes musi być hujem bo by mu wszyscy na głowę weszli" poza tym jak komuś się nie podoba to nikt go nie trzyma na silę nie jest jeszcze tak źle z pracą w naszym regionie. Chyba że w pracy trzeba będzie znowu pracować. Większość tak narzeka a nic nie chce zmienić, ulepszyć a nawet przeciwnie padały pytania: "poco ty to robisz", "chce ci się?", albo "zostaw ktoś inny poprawi". Ogólnie jest ok chociaż można by było poważniej traktować klientów. Pozdrawiam Firmę Agregaty

Daleki

Najbardziej śmieszy mnie jak piszą łajzy, które nie potrafią sobie same z sobą poradzić. Po prostu banda nieudaczników. A spróbuj jeden z drugim, z jednoosobowej firmy zaczynającej w garażu u teściów, stworzyć firmę zatrudniającą prawie 100 osób z obrotami 40.000.000 zł rocznie!!! [usunięte przez administratora] był kiedyś innym człowiekiem ale jak się przyjmie do roboty takich ludzi jak tu piszą opinie, to trudno się dziwić, że on jako właściciel nie ma potem dla nich szacunku. Ktoś pisze "....pławi się w luksusach...." - a czy ktoś ci broni założyć firmę i po kilku latach też się pławić? Trzeba mieć pretensje do samego siebie, że się nie potrafi dojść do takiego statusu finansowego, który pozwala się „pławić” a nie zadrościć[usunięte przez administratora] i zaglądać mu do kieszeni. Kolejne cytaty: „W Jego firmie pensje i stanowiska przyznawane są według Jego uznania....”, „...zachowuje się wobec pracowników jak król...” - a jak ma się zachowywać? Przecież to jego firma! Wszystko, co w niej jest należy do niego, ustanawia w niej prawo, nagradza, karze, i robi co mu pasuje.......dokładnie jak normalny, dawniejszy, prawdziwy król. W firmie gdzie właścicielem jest jedna osoba nie ma demokracji i dziwi mnie, że ktokolwiek przychodząc do pracy do firmy takiej jak ta, jest zaskoczony, że mamy tu dyktaturę. [usunięte przez administratora] potrafi mieć szacunek dla ludzi ale trzeba sobie na niego zasłużyć, wypracować. Jak ktoś przychodzi do roboty i każdego dnia jest obrażony, że musi cokolwiek robić - to potem wypisuje takie a nie inne opinie i na szacunek liczyć nie powinien.

alfa&omega

a wiec czy jest ktos w tej firmie co cokolwiek robi????? bo wg tego co piszecie to same nieroby, pijaki i złodzieje

jeden z tych, o ktorych zle piszesz.

Poziom postu jaki napisales swiadczy o Tobie. Pamietaj kazdy z nas z osobna zdazyl WIECJEJ ZAPOMNIEC NIZ TY ZDAZYLES SIE NAUCZYC. Kolejna kwestia pamietaj, iz nie jestes anonimowy w sieci, dokladnie wiem kto to pisze. Mialem nie odpisywac bo nie wazne jest zdanie de...li. Jestes jednym z tych, ktorych matka karmiac piersia musiala zakladac kaganiec (przykre ale prawdziwe). Mam ci przypomniec co zrobiles u siebie na osiedlu? Zjadlbys wlasne gowno zeby tylko blysnac. Miej ta swiadomosc ze mamy cie na oku.

Debilu, a według czyjego uznania według Cieie powinny być przyznawane pensje, jak jesteś taki bystrzacha to dawaj pokaż co potrafisz możesz własną firme założyć i przyznawać i dawać co chcesz i komu chcesz i martwić się co miesiąc o prawie 100 pracowników.

nick

nieprzesadzam pijaństwo straszne na każdym kroku. tygrysek biega jak głupi. a seba z wojskowego to przecież tempak bez szkoły co niema pojęcia o robocie. konstruktorzy rysiek piotrek to parodia (ludzie na sztuke) tomek i bogdan coś robią ale też bez szaleństwa. poziom złodziejstwa MEGA na każdym kroku coś ktoś wynosi. chociaż tyle ze teraz podnieśli nam pensje w każdym bądz razie trzeba uciekać jak sie tylko pojawi okazja

człowieku jak Ci się nie chciało pracować to najlepiej siedź w domu i nie wymyślaj niestworzonych historii

madziara

ogólnie polecam, firma stawia na rozwój dlatego najbardziej polecam ludziom którzy mają jakieś ambicje, powodzenia

obiektywny

przesada, ja rozumiem że ten czy ta zwolniona zawsze czuje się pokrzywdzona czy pokrzywdzony ale wymyślanie takich opini krzywdzi ludzi którzy tam pracują , może warto zastanowić się nad sobą ?

ooo

Opinie poprzedników to jakaś wielka przesada. Uważam, że pracodawca jest jak najbardziej w porządku. Potrafi zrozumieć, że jesteś człowiekiem i masz swoje życie i swoje problemy. Polecam pracę w Pex-Pool.

Zostaw merytoryczną opinię o Agregaty Pex-Pool Plus - Dębica

• Jak się pracuje w Agregaty Pex-Pool Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agregaty Pex-Pool Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agregaty Pex-Pool Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agregaty Pex-Pool Plus