PROPOINT S.A.

Opinie o PROPOINT S.A.

Gutek

Niestety osoby które nie przepadają pracować wylewają swoje żale na forum!!!

@Gutek

Gucio oceny anonimowe sa wyrazem panujacej sytuacji. Zle sie dzieje w Propoincie jednoznacznie widac.

Maximo
@Adam

Uważam, że źle sie dziać powinno. Przynajmniej pracownikom mającym mierne wyniki. Przydałaby się ewentualnie bardziej szczegółowa weryfikacja umiejętności poza ślepym stażem pracy. Słaby personel powinien mieć „słabo", tak jak w każdej firmie. Firmie programującej zautomatyzowane linie produkcyjne, czy produkującej ręcznie lalki dla dzieci. Wsparcie socjalne zostawmy odpowiednim urzędom państwowym, a nie przedsiębiorstwom świadczącym wyspecjalizowane usługi w dziedzinach nowoczesnych technologii. Podsumowując: jesteś dobry masz „dobrze”, jesteś miernym masz „miernie”. Po dwóch latach stażu widać błysk lub beton.

Dobra firma gdy się zaczyna pracę. Dla kogos po AEI tak jak ja w zasadzie jest praca od reki. Ogólnie uważam że jest ok choc parę rzeczy bym zmienił:p

Poltorarokuwpropoincie

A mi osobiście propoin pasuje, atmosfera jest spoko, dużo się dzieje, sa nowe projekty wiec kasa nienajgorsza. Jest co robić, ale nie uważam żebym się tu jakoś masakrowal.

peelcek

Zwijcie to to sobie propagandą jak chcecie nie obchodzi mnie to. Pracuje w propoint od lipca zeszłego roku, kasa jest w miarę ok choc jasne ze mogłaby być lepsza, z wyjazdami da się dogadać.. Czepiacie się nadgodzin i lojalek ale szczerze to tylko idiota mysli że nie ma ich gdzie indziej. Poki co niczym mi sie propoint nie narazil wiec nie zamierzam odchodzić gdzieś gdzie jest jeszcze większy bajzel.

Zbyszek
@peelcek

Czy pracodawca zapewnia diety delegacyjne?

Zbyszek

To jak w takim razie wygląda wyjazd zagraniczny? Zapewniają przelot, zakwaterowanie a wyżywić się w takim USA trzeba za swoją kasę? Przecież to duża część wypłaty na to poleci, a zgodnie z kodeksem pracy takie diety przysługują.

Programista PLC

Rozmowa w dwoma kierownikami (różne działy), umówienie oferty, profil firmy, pytania o doświadczenie, motywacje i plany. Później test wiedzy, 1-2 zadania z programowania PLC (np. sekwencyjne załączanie lampek), kilka pytań odnośnie rysunku technicznego (falownik, hamulec, silniki, itp). Jeśli są zainteresowani to przedstawiają szczegóły - wypłata, delegacje itd.

j/w

Hanna

@Tomasz, czym charakteryzuje się dobry pracownik w firmie PROPOINT? Jakie posiada umiejętności i jaki jest jego poziom zaangażowania w życie firmy? czy dzięki temu może liczyć na dodatkowe wynagrodzenie?

Tomasz

Dobry pracownik nie narzeka. Może trzeba zająć się pracą?

Hanna

@Alladyn a możesz opowiedzieć jak wyglądała kwestia zarobków oraz benefitów pozapłacowych? Czy istniała również możliwość awansu w strukturach tego przedsiębiorstwa? Daj znać co o tym sądzisz, wielu z nas przyda się Twoja opinia.

Hanna

@Gutek warto dzielić się wrażeniami odnośnie warunków pracy w każdym przedsiębiorstwie. Czy sam miałeś okazję pracować w PROPOINT i zechciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat? Może wiesz, czy w tej chwili poszukują pracowników?

Alladyn

Człowiek powinien zastanowić się dwa razy zanim podejmie pracę w tej firmie. ProPoint to dość specyficzne miejsce. (usunięte przez administratora).

Hanna

@Zainteresowana, udało się uzyskać jakieś informacje? Znalazłam kilka ofert pracy na stronie Propiint, podaję wam link: https://www.propoint.pl/praca Jeśli ktoś zdecyduje się aplikować to proszę dodajcie opinie o firmie. Ktoś może był ostatnio na rozmowie i podzieli się z nami doświadczeniami z tej rozmowy. Będziemy wdzięczni.

Zainteresowana
@Hanna

Nie uzyskałam żadnych merytorycznych informacji.

Witam wszystkich, Aż strach napisać coś pozytywnego, bo zaraz ktoś napisze, że z zarządu lub z polecenia :) Wyścig szczurów - ale jaki? Jest zarząd, kierownicy działów, kierownik projektu, projektant. Czysta przejrzysta forma i każdy wie jakie zadania do niego należą. Jeśli zadania wypełnia się sumiennie - przykłada się do nich. To bardzo szybko można wynegocjować odpowiadające warunki finansowe. Praca w biurze to jest 8 godzin. Nadgodziny zdarzają się rzadko raczej w tzw. górce projektowej - są płatne. Sam zarząd to jest trzech antycypacyjnych facetów twardo stąpających po ziemi i nie raz na własnej skórze doświadczyłem ile to znaczy kiedy ktoś staje w twojej obronie. Pytaliście o praktyki - tak są płatne. Na celu mają wdrożyć osobę w wykonywaną u nas pracę i docelowo nawiązać współprace na przyszłość. Ale przede wszystkim ukierunkować osobę co chce robić po skończeniu studiów lub w ich trakcie. Z urlopami planowanymi (2 lub 3 tygodnie), z kilkudniowym urlopem lub normalnie w świecie dzień lub dwa dni wolnego bo coś komuś wyskoczyło nie ma żadnego problemu. Atmosfera w pracy - są ludzie mniej są ludzie bardziej doświadczeni. Chodziliście na studia? no to atmosfera jest podobna. To są ludzie w większości koledzy lub przyjaciele. Oczywiście czarne owce zdarzają się wszędzie. I tak to ludzie tworzą Propoint. Skoro w kilka lat Firma na rynku Automotive stała się zauważalnym graczem to zasługa ludzi w nim pracujących. Z autopsji powiem że to są bardzo w porządku ludzie. Oczywiście, jest kilka punktów wymagających dopracowania. I te punkty są wypracowywane.

Hanna

@Anonymous, a jaka jest atmosfera między pracownikami? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity od Propoint? @Rudy, a czy firma aktualnie rekrutuje? Jakie są zmiany w tej firmie? Weekendy są wolne? Kto z Was jeszcze może dodać opinię o firmie?

Zainteresowana

Miło byłoby dostać odpowiedź tutaj, chyba, że to jakaś tajemnica?

Filip

Zespol nie moze napisac prawdy o ciaglych delegacjach i pracujacych weekendach(usunięte przez administratora)

Tymon

Zaufani pracownicy to tacy, którzy znają się na pracy i wykonują ją z zaangażowaniem!!!

Rudy

Ogólnie firma i praca jest ok, ale za to jacy ludzie tam pracują..... Brak pytań :) zaufani pracownicy to Ci którzy donoszą i wchodzą tam gdzie światło nie dochodzi. Pozdrawiam ProProint. Otwórzcie oczy bo to nie tylko gorące informacje pracują ;)

int
@Rudy

W końcu ktoś napisał prawde!

Nie jest tak zle z tymi zarobkami. Te (usunięte przez administratora)tysie na reke są, ale chwilę już tu pracuje. Nie wiem, jakie stawki mają nowi pracownicy.

Jerzy

Jak się chce dobrze zarabiać to trzeba pracować więcej niż normalnie.

Adam S

Ile tak naprawdę pracuje sie srednio godzin w miesiacu w ProPoincie?

plc
@Adam S

Róznie. Ile dasz radę ;)

Jenek
@Adam S

Jak chcesz zarobic, to ze 250. Mało kto na projektach pracuje mniej.

wicio
@Jenek

250 godzin możesz jedynie przebywać w pracy, raczej po 180 stajesz się tylko statystą, oni to już teraz na ilość idą, nie ma w ogóle jakości

Stud

Ile w tej firmie dostanę na rękę bez zadnego doswiadczenia jako robotyk?

Sknerus
@Stud

10 000 netto na rękę

8Pasażer
@Sknerus

Pracując 240h w miesiącu w delegacji za granicą?))

Worker

Firma spoko, przyjmuje każdego jak leci. Najlepiej młodych, bez doświadczenia i pojęcia o robotyce. I tak cały czas do przodu!

Michu

A ile płacą na tych praktykach?

Zostaw merytoryczną opinię o PROPOINT S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w PROPOINT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROPOINT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROPOINT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROPOINT S.A.?

Kandydaci do pracy w PROPOINT S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROPOINT S.A.