PROPOINT S.A.

Opinie o PROPOINT S.A.

DEDO

Mi delegacje bardzo leżą, tyle co świata zwiedziłem przez tę firmę to sam w życiu bym nie zwiedził. No i w sumie jeśli ma się ze sobą spoko ludzi na projekcie to serio można przeżyć tę pracę. Wiadomo, jest wymagająco, ale akurat nie chciałbym pracować w firmie, gdzie rządzi hasło róbta co chceta.

@Ewa

Zależy od działu. Czasami bywały typowe szkolenia w danym temacie (bodajże zewnętrzne), czasem wewnętrzne gdzie po prostu przyucza Cię osoba co już zna dany temat... ale jak masz już większego skilla w danym temacie i musisz się coś nauczyć to tu niestety tu kwiczy z tego co widzę. Jesteś rzucany na głęboką wodę. Najszybciej się wtedy uczysz... ale nie nazwałbym tego metodą wolną od stresu. To chyba główna wada pracy w PP... mało typowych, konkretnych szkoleń, tylko praca na obiekcie lub wykonywanie gotowych projektów, które ew. ktoś inny sprawdza lub nie. Za to mi odpowiada atmosfera i ludzie, praktycznie każdy jest chętny do pomocy jak coś potrafi. To się ceni, bo nieraz widziałem jak z tym potrafi być problem, bo "jesteś moją konkurencja na rynku pracy", czy inne "pokażę jaki to ja dobry, a ty nie".

Kierowca

Nie zaparkujesz wewnatrz budynku chlopcze

Bob

Szkolenia są zarówno te przygotowujące do pracy (jest ta cela szkoleniowa i wirtualne środowisko) jaki i inne np. niemiecki w pracy, struktura jest rozbudowana, więc awans zawsze możliwy, z tym że naprawdę musisz być dobry i ogarniać. Duży rozstrzał projektów, a to na site’cie uczysz się najwięcej. Zależy czego oczekujesz – zawodowy rozwój na pewno, ale osobisty to chyba lepiej mieć poza pracą ;D

KARL

Fajną halę szkoleniową sobie wybudowali, a jak byłem na stażu to sporo mi pokazali. Po studiach zamierzam do nich uderzyć na stałe.

Oli
@Jon

@Jon Mają nową stronę internetową, pod tym linkiem coś tam można więcej zobaczyć o centrum szkoleniowym (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

W każdej firmie co roku pracownik może liczyć na podwyżkę. W tym roku w PP nawet tego nie ma…po wielu latach pracy pora się rozglądać za czymś nowym…

Hej, a to pierwszy taki rok bez podwyżek, czy wczesniej też ich nie było. Nawet indywidualnie nie da się jej wynegocjować?

Czy to oznacza, że po jakichś czterech latach można liczyć na fajne zarobki? ciekaw jednak przy tym jestem tego ilu średnio osobom udaje się utrzymać taki właśnie staż? zdarza się, że częściej ludzie sami odchodzą czy jednak to Pracodawca rezygnuje ze współpracy?

Szczepan Nowy wpis

Dla programistów PLC lub robotyków fajna firma na start po studiach. 4-5 lat pracy i zaczynają się sufity wynagrodzeniowe. W takiej sytuacji jak ktoś chce na etacie pracować to warto zostać ze świadomością , że zarobki w pewnym momencie będą znacząco osbiegać od tego co można osiągnąć jako kontraktor(freelance). Natomiast jak ktoś po 4-5 latach wie, że poradzi sobie sam z każdym tematem to freelance jest lepszą opcją finansowo. Natomiast mało kto nadaje się do takiej pracy bez palenia mostów(utraty klientów) jak nie jest samodzielny całkowicie. Na start super!

Jest wolne miejsce do pracy za konstruktora, co myślicie? Warto podesłać cv? Martwi mnie jeden wpis o modelu biznesowym firmy, ze przyjmują studentów za najniższe stawki. Ja już studia skończyłem, doświadczenie mam dwuletnie. Ile miga mi zaproponować na rękę? Co kryje się pod benefitami pozapłacowymi? Brał ktoś udział w rekrutacji i podzieli się jak wyglada cały proces?

Dział HR | PROPOINT

Dzień dobry, @YS Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Konstruktora – wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziesz tutaj: https://www.propoint.pl/kariera/oferty-pracy/konstruktor Ze względu na wielkość naszej firmy i stały rozwój są oczywiście takie procesy rekrutacyjne, w których jesteśmy otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem, kończące właśnie studia. Jednak na stanowisko Konstruktora szukamy osoby z doświadczeniem w dziedzinie konstrukcji maszyn lub stanowisk zrobotyzowanych oraz dobrą znajomością oprogramowania Inventor. Proces rekrutacji składa się tylko z trzech etapów: 1/ Dział HR kontaktuje się z wybranymi kandydatami telefonicznie, przeprowadzając krótką rozmowę, 2/ następnie z wybranymi przez Kierownika kandydatami przeprowadzana jest rozmowa telefoniczna skupiająca się na aspektach technicznych dot. tego stanowiska, 3/ a ostatnim etapem jest już spotkanie w siedzibie naszej firmy w Gliwicach. Po spotkaniu każdy z kandydatów otrzymuje od nas informację zwrotną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rekrutacji, stanowiska, benefitów lub inne to zapraszamy do kontaktu z naszym Działem HR: praca@propoint.pl.

pasikonik
@Dział HR | PROPOINT

szukacie bo nie potraficie napisać informacji ile płacicie, owocowe czwartki tego nie zmienią

@pasikonik

Masz na myśli przy tym po prostu to żeby widełki były podane? Są na tyle rozbieżne pomiędzy kandydatami ze trudno je określić? A był ktoś na rozmowie może teraz niedawno? Jak kwestie odnośnie kasy są na niej poruszane? Już wtedy podajesz kwotę o dochodzi do jakichś negocjacji?

Szeregowy
@pasikonik

"owocowe czwartki" których tak naprawdę nie ma, ale chwalić się czymś trzeba... Chętnie poznam listę benefitów bo może jest cos o czym nie wiem.

pasikonik

Raczej jakby podawali realne widełki, a nie stwierdzenia typu atrakcyjne wynagrodzenie (nie wiadomo dla kogo) pewnie ci faktycznie zainteresowani nawiązali by kontakt, a tak to wiadomo, że ma być jak najmniej

@Szeregowy

No ja o tych owocach wzmianki w ofertach akurat nie widzę. Znalazły się za to jakieś inicjatywy dobroczynne, z nimi o co może tak w ogóle chodzić? Poza tym czy te dodatki jakieś nie są może zależne od stanowiska? na Twoim co na samej rozmowie już było oferowane?

Programista PLC

Rozmowa w dwoma kierownikami (różne działy), umówienie oferty, profil firmy, pytania o doświadczenie, motywacje i plany. Później test wiedzy, 1-2 zadania z programowania PLC (np. sekwencyjne załączanie lampek), kilka pytań odnośnie rysunku technicznego (falownik, hamulec, silniki, itp). Jeśli są zainteresowani to przedstawiają szczegóły - wypłata, delegacje itd.

j/w

Cześć, napiszecie mi na jakie delegacje może nastawiać się brygadzista? Teraz tak w internecie jest oferta na stronie to w nawiasie widnieje oznaczenie, że to w sumie praca stacjonarna ale jakieś „krótkie” delegacje maja miejsce. Jak częste i ile czasu zajmują?

Jeśli chodzi o stanowisko: Brygadzista/Kierownik Sekcji Elektrycznej, to praca na tym stanowisku jest głównie stacjonarna. W zależności od specyfiki projektu uruchomienie wykonujemy na naszej hali produkcyjnej w Gliwicach, gdzie wykonujemy wszystkie podłączenia i uruchomienie, a następnie finalny rozruch następuje u Klienta po relokacji stacji/linii. Zdarza się, że specyfika projektu wymaga prowadzenia prac wyłącznie u Klienta np.: ze względu na dostępność maszyn czy urządzeń. Delegacje na tym stanowisku zazwyczaj są jednodniowe tzn. rano wyjazd z biura i powrót po pracy. Natomiast okres ich trwania determinuje zakres prac projektu - może to być dzień, kilka dni lub kilka tygodni. Sporadycznie mogą się zdążyć jednak delegacje 2-3 dniowe. Jeśli ma Pan więcej pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem HR: praca@propoint.pl

Ogłoszenie na Księgowa do PROPOINT S.A. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Bogdan

Czy w Propoint są obecne związki zawodowe?

Masakra co się zrobiło z tą firmą. Od momentu zmiany zarządu oszczędzanie na wszystkim: wizach mieszkaniach transporcie sprzęcie komputerowym. Już nawet klienci to zauważają i się nie dziwią że jest taka rotacja. Praca na linii to najłatwiejsza rzecz jaka może być ale haos organizacyjny jest tak duży że mi już psychika siadła i cieszę się że nie pracuje w tym miejscu. Pogodziłem się z tym że jestem traktowany jak śmieć i komórka w ekselu ale wykonywanie pracy poza zakresem moich obowiązków jest niedopuszczalne. Po co istnieje dział prawny i mieszkań?? Dajcie sobie spokój ludzie jest masa fajniejszych firm do wyboru. Nepotyz i kolesiostwo jak w prl.... Posiadanie w CV firmy PP to wstyd.

Alutka

Odniesiesz się szerzej do tego działu prawnego? Z jakich przyczyn tak bardzo podważasz jego obecność? Nie żeby cos ale wśród ofert udało mi się odszukać aktualną właśnie dla starszego prawnika. To nie na moje kompetencje ale zainteresował mnie ten temat. jako kto jeszcze można tam pracować?

Pracownik | PROPOINT S.A.

Marcin - jak najbardziej w dziale Kamila pracują programiści posługujący się technologiami .NET - jednakże obecnie nie prowadzone są rekrutacje na stanowiska juniorskie do tego zespołu. Jeżeli możemy coś podpowiedzieć, to najszybszą drogą do podniesienia swoich umiejętności i sprawdzenia obecnych są miesięczne praktyki w naszej firmie. Letnia edycja praktyk w PROPOINT S.A. trwa do końca września 2023 - po więcej informacji zapraszamy na praca@propoint.pl

Marcin Martinez z Marcinkowic
@Pracownik | PROPOINT S.A.

OK, cóż myślę że mam trochę większe umiejętności niż junior, nie jednego Release'a wypuściłem. Teraz rzeczywiście sprawdziłem jakie są u Was ogłoszenia i na razie istotnie do IT nie ma przyjęć, może kiedyś, pozdrawiam. Ale nie pozdrawiam działu IT portalu GoWork, którzy znowu chyba złapali biegunkę i zniknęli mój post a ze mnie zrobili anonima.

Oliwka
@Pracownik | PROPOINT S.A.

Dzień dobry, czy aby odbyć praktykę wymagany jest status studenta? Jak to wygląda godzinowo, wymagany jest cały etat? :)

Czy w PROPOINT S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Bawarek Marek

Nie, w Propoint s.a. nie ma paczek, bonów, premii, nagród. Przynajmniej nie dla większości pracowników. Co się dzieje u góry to już inny temat. Generalnie jest wypłata i to tyle.

cnc

Witam ... a jak się pracuje jako operator cnc...Prosze o szczere odpowiedzi Dzieki

Pracownik | PROPOINT S.A.
@cnc

Dzień dobry, Operator CNC pracuje w ramach naszego Działu Budowy Maszyn w Gliwicach. Praca odbywa się na terenie nowej hali konstrukcyjno-testowej z wykorzystaniem maszyn zakupionych na przełomie lat 2020/2021. Komponenty są wykonywane w niskim wolumenie, z uwagi na zróżnicowanie materiałowe realizowanych projektów. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00 - 14:00. W razie bardziej szczegółowych pytań, zapraszamy do kontaktu praca@propoint.pl

Cnc
@Pracownik | PROPOINT S.A.

Dzięki... wysłałem kilka pytań na proponowany email wrazie chęci odpowiedzi.... Dzięki za odpowiedź

Danuta

Czy uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT są niezbędne aby przyjęli do pracy na magazyn? Czy może jest opcja, aby firma je dofinansowała po zatrudnieniu? Szukam właśnie takiej pracy, ale niestety nie zdobyłam jeszcze tych uprawnień :( No i oprócz obietnicy miłej atmosfery nie piszą o wynagrodzeniu w necie, więc podpowie ktoś jakie stawki obowiązują u was obecnie dla takiego pracownika magazynu?

Janek

Pracuje w firmie kilka lat. Z roku na rok jest coraz gorzej. Model biznesowy jest prosty zatrudniają studentów na niskich stawkach popracują może z 2 lata i uciekają do lepszych firm. Nie warto tej firmy brać na poważnie nikt tego nie doceni. Firma nie ma pieniędzy na premie świąteczne i to już o czymś świadczy ale o swoich z zarządu i kierownictwo dba bardzo dobrze. Każdy jeździ nowym BMW i super to wygląda. Kwestia czasu kiedy to wszystko runie. Struktura firmy bardzo mocno jest rozbudowywana na wyższych szczeblach zarządzania. Na parkingach więcej miejsc dla kierowników i prezesów niż szeregowych pracowników dla nich premie samochody wszystko się znajdzie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie to zapraszam ale nie licz na kokosy. Jeśli miałbym doradzić popracuj z rok i uciekaj do innej firmy gdzie bez problemu wymienia Ci laptopa jak się zepsuje czy telefon.. dostaniesz premie świąteczne i okolicznościowe jak będziesz chciał to i leasing na samochód załatwia w Propoint benefitow 0.

@Janek

Dzień dobry Panie Janie, Bardzo dziękujemy za Pana opinię na temat naszej firmy. Pod koniec każdego roku kalendarzowego, przeprowadzana jest w naszej firmie ankieta satysfakcji pracownika. Każdorazowo jest ona dogłębnie analizowana, a jej wynik ma znaczny wpływ na kształtowanie organizacji - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Obecnie Grupa Propoint to blisko ponad 600 pracowników, z czego 80% to kadra inżynierska, a z roku na rok, ta liczba stale się powiększa. Głównie zawdzięczamy ten fakt lokalizacji naszych biur, które położone są blisko dużych ośrodków naukowych, z którymi stale współpracujemy. Stawiamy na absolwentów, również z uwagi na wyjazdową specyfikę naszej pracy, która na swoje wady, jak i zalety. Taka polityka jest realna, dzięki doświadczeniu naszych długoletnich członków zespołu, na każdym szczeblu firmy. Jeżeli nadal jest Pan pracownikiem naszej organizacji, to zachęcamy do bezpośredniej rozmowy ze swoim przełożonym lub/i działem Human Resources, który z pełnym zaangażowaniem postara się odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania.

real
@Łukasz | Propoint SA

Z takimi tekstami nadajesz się na zastępce Objatka.

PanieŁukaszuPropoincie
@Łukasz | Propoint SA

Gdyby te ankiety miały wpływ na cokolwiek, to nikt by nie pisał o problemach sprzed lat w czasie teraźniejszym. Śmiem twierdzić, że gdyby ich wynik musiał być, dla zarządu wiążący, to byłyby zakazane. Potwierdzam, że praca w firmie z roku na rok staje się co raz gorsza i wygląda to tak, jakby wszyscy pracownicy musieli zrzucać się na wzrost firmy. Bo co pracownik zyskuje na tym, że przychodził do firmy 300 osobowej, a teraz pracuje w 600 osobowej? Nic. Ja tylko przypomnę, że praca w automatyce wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, bo żaden z nas nie chodzi, pięć dni w tygodniu, na osiem godzin do biura. Niech każdy sobie policzy, czy warto poświęcić czas, rodzinę, przyjaźnie, hobby, dla tych wszystkich frykasów oferowanych przez PP.

@PanieŁukaszuPropoincie

Szanowny autorze, Bardzo dziękujemy Ci za Twoje uwagi. Ankiety końcoworoczne, zostały utworzone w Propoint SA i Propoint Services Sp. z o.o. stosunkowo niedawno, bo dopiero 2 lata temu. Dzięki ich analizie zostały wprowadzone już zmiany takie jak np. podstawowy kurs j. niemieckiego online, który dostępny jest dla wszystkich pracowników na naszym intranecie, wpływ pracowników na politykę CSR firmy, czy też poszerzenie składu osobowego w zakresie organizacji podróży służbowych, jak i wygodniejszy system wspierający odbieranie i zdawanie samochodów służbowych. Jak sam widzisz nie jest tego mało, a są to tylko wybrane przykłady. Jesteśmy nadal organizacją uczącą się (mamy dopiero 15 lat) i stale dążącą do poprawy jakości warunków pracy oraz jej efektywności. Praca automatyka w delegacji to wiele wyrzeczeń. Ale taka jest obecnie główna specyfika działań firmy, a na rozmowach kwalifikacyjnych przedstawiamy ten fakt niezwykle klarownie, tak aby decyzja o zatrudnieniu się w naszej organizacji i w takim charakterze i specyfice pracy była podjęta w pełni świadomie. Kończąc wątek - jeśli nadal jesteś pracownikiem naszej firmy i masz jakiekolwiek sugestie i uwagi to pamiętaj, że zawsze możesz je zgłosić przełożonemu lub działowi HR - jesteśmy zawsze otwarci na propozycje usprawnień, a te najlepsze najczęściej wychodzą od specjalistów na danym procesie.

Zico

Jeśli chodzi o PP to firma reprezentowała jakiś poziom kilka lat temu, ze praca tam to byla przyjemnosć.chociaż w dziale elektrycznym dominowali kucharze budowlańcy, piekarze,hydraulicy dalo się pracować teraz to jest dalej tylko w mniejszym stopniu zawansowania prawdziwych fachowców unikają i nie szanuja

Magdalena
@Zico

No ale to co się stało że takie zmiany zaszły? Pracujesz tam jeszcze? Jestem ciekawa jak przebiega rekrutacja ? O co pytają?

@Magdalena

Cześć Magdalena, Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziesz na stronie https://www.propoint.pl/kariera. W razie dodatkowych pytań dot. procesu rekrutacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR. Dane kontaktowe znajdziesz na dole zakładki Kariera na naszej stronie internetowej.

ProPoint S.A. prowadzi rekrutację na na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 7200 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

lolek

Pomarzyć dobra rzecz.

SpecjalnaJednostkaZadaniowa

Minęło już kilka miesięcy od mojego pożegnania z firmą, w której przepracowałem kilka lat, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by opowiedzieć o pracy w PP. Na samym początku chciałbym podziękować fantastycznym ludziom poznanym na projektach, którzy najczęściej po cichu opuszczają firmę, by szukać szczęścia gdzie indziej. Kto zostaje w firmie na dłużej? Zostają ci, którzy łudzą się, że zarządcy pójdą po rozum do głowy, zmieniając politykę firmy i osoby chcące robić karierę, ślepo wykonujące rozkazy płynące z góry, najczęściej ze szkodą dla szeregowego pracownika. A życie takiego pracownika, nawet gdy robota nie goni, nie jest usłane różami. Starożytni Egipcjanie odmierzali czas dobowy w godzinach, natomiast w PP odlicza się czas w "jednostkach zadaniowych". Konia z rzędem temu kto wie, ile taka "jednostka" trwa, bo po spędzeniu dziesięciu i pół godziny w pracy, można wpisać do systemu rozliczeń, dziesięć takich jednostek. Wartość jednostki jest zależna od stażu pracy, starzy pracownicy zaczynali od (usunięte przez administratora), a młodsi dostali (usunięte przez administratora) Tak naprawdę w przypadku wartości "jednostek" sky is the limit, ale większość ludzi dochodzi do 50/60 i odchodzi. W miesięczną sumę "jednostek" wpisane są diety zagraniczne, jednak przy niskiej stawce obiektowej i braku nadgodzin, pobyt w krajach takich jak Szwecja, czy USA, jest bardzo uciążliwy. Dojazdy do pracy są skromnie opłacane, choć trzeba przyznać, że kiedyś nie były w ogóle. Najczęściej wyjeżdża się w nocy i po dziewięciu godzinach w samochodzie, można spokojnie rozpocząć dziesięcio i pół godzinną pracę, o ile nikt nie zaśnie za kierownicą, bo często kierowcami są ludzie, którzy na co dzień nie używali samochodów, a ich doświadczenie kończy się na placu manewrowym w lokalnym WORDzie. Wypadki w firmie nie są rzadkością i strach pomyśleć co by było, gdyby ktoś na dłużej dostał L4 i osiemdziesiąt procent stawki biurowej, której przecież daleko do średniej krajowej. Nerwowość na projektach wprowadza duża rotacja pracowników. Firma nie przyciąga kandydatów z doświadczeniem, lecz skupia się na ludziach młodych, tanich i nie znających realiów rynku co sprawia, że projekty są ciągnięte przez kilka osób, a reszta w tym czasie szkoli się, robiąc przez kilka pierwszych miesięcy za statystów. Mieszkania wynajmowane przez firmę, są różne, jednak na każdym projekcie znajdą się te poniżej poziomu godności statystycznego Europejczyka, lub w znacznej odległości od fabryki. Wspólnym mianownikiem większości mieszkań jest brud, ale to akurat w większości wina pracowników, choć ja ich usprawiedliwiam, bo kto chciałby spędzać resztę dnia jeżdżąc na szmacie? Jak widać, w każdym aspekcie działalności firmy jest cięcie wydatków. Brak szkoleń z zewnętrznymi instruktorami, problemy z dostępnością odzieży roboczej, brak premii i dodatków, niskie pensje, praktycznie nieobecny socjal. Firma bardzo dba o swój wizerunek w social mediach i dumnie prezentuje biuro w Gliwicach, lecz w opinii ludzi z branży, stała się memem. Komu polecam pracę w PP? Na pewno osobom niedoświadczonym, których nie przyjmą firmy integratorskie o wysokiej renomie, jednak niech to nie będzie firma pierwszego wyboru. Po odbiciu się od kilku drzwi, śmiało możecie aplikować do ProPointu.

@SpecjalnaJednostkaZadaniowa

Magdalena
@Andrzej

Znaczy co? Jakie są Twoje doświadczenia? Szkoda, że tak lakonicznie odpowiadasz, bo im więcej opinii tym lepiej, a nie tylko takie kiwanie głową

plcprpas

wszystko ok poza wynagrodzeniem, naprawde jest slabo w tle rynku - fajna atmosfera, fajni ludzie, jednak 20-30% mniejsze płace niz u konkurencji

Na jakie benefity można liczyć w ProPoint S.A.?

Bb

Żadne, niestety. Nie ma nawet na ciuchy robocze wszystko sobie muszę sam kupować łącznie z telefonem firmowym a za niedługo dojdzie prywatny laptop bo IT ma gdzieś problemy ze sprzętem… Nic tylko się zwolnić…

Olga
@Bb

co na to pracodawca? Może warto powiedzieć że nie będziesz używać prywatnego sprzętu i coś z tym zrobi?

HugoKopter

Musiałbym napisać wypracowanie, by to wszystko umieścić, ale zaczynając Kierownik i brygadzista, to powinny być ostatnie osoby wybrane na te stanowiska. Dla siebie mają niewyobrażalną bliską relacje i nie istnieje jeden bez drugiego, co może być na początku dziwnym zaskoczeniem. Kierownik na młodszych próbuje chyba pokazać swoją wielkość, klnąc i podnosząc głos za każdym razem, negować potrafi najmniejsze rzeczy, a za każdą dobrą i pozytywną opcje, gratuluję sam sobie. Brygadzista natomiast wywiera dużą presję i jak człowiek powinnien podejść i pomóc to tu niestety tylko czeka, aż będzie mógł pobiec do kierownika i w jedności przyjść wyrzucić problem. Ma z tego chyba dużo radości i dlatego chyba nikt nie chce z nim pracować. O swoje godziny pracy trzeba walczyć, bo niestety jak ktoś nie będzie przynajmniej 15 razy o tym wspominał, to nie dostanie nic i temat będzie szedł w zapomnienie. Bo na ludziach oszczędza się tam strasznie i to powie każda osoba w tej firmie. Rotacja jest duża i pewnie taka zostanie. W moim przypadku i innych osób, które tam już nie pracują, były stosowane izolacje od pracowników i drastyczne słownictwo względem pracownika, co moim zdaniem jest całkowicie niedopuszczalne. O ludziach: wspaniali, jedni może mniej, ale dalej można się dogadać i liczyć bez problemu na pomoc. Reszta jak w każdej firmie i nic dodawać, osobiście nie polecam, chodź są tam z dwie osoby od których uczyć się to przyjemność. Pozdrawiam

Olga
@HugoKopter

To czemu nikomu o tym nie powiecie ani nigdzie nie zgłosicie jak tak robią?

MŁODY
@Olga

taka prawda :(

A.S.
@HugoKopter

Zgadzam się z każdym słowem. Napisano bardzo sprawiedliwie i realistycznie!

Dominika
@MŁODY

To nie jest raczej odpowiedź na jej pytanie. Czemu nikt nie reagował? Generalnie po tylu miesiącach to wciąż aktualne jest?

Robert

Witam, Chciałbym zapytać czy na stanowisku programisty PLC (początkującego) występuje czasami również praca w biurze? Jeżeli tak, to mniej więcej w jakim stopniu? Czy jedynie po szkoleniu wprowadzającym pracuje się w trybie delegacja / wolne w domu?

Zostaw merytoryczną opinię o PROPOINT S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w PROPOINT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROPOINT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROPOINT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROPOINT S.A.?

Kandydaci do pracy w PROPOINT S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROPOINT S.A.