Zakład Produkcji Preparatów Paszowych "Bioproten"

Brzeźno

Opinie o Zakład Produkcji Preparatów Paszowych "Bioproten"

ANONIM 2016-07-08 19:14
JEZELI CHODZI O TEMAT FIRMY NIE POLECAM ZA BYLE CO PATRZA ZEBY CI TYLKO ODCIgnac pieniadze szukaja jeleni kierownicy pija a potem na innych na policje dzwonia nie polecam
Gabriel 2016-12-15 07:54
witam powiem w prost dyrektor to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kradnie co popadnie i nie boję się tego wpisu bo nie oddał mi za paliwo które sam tankowałem i konwojenta to jest jakieś 1100 zł do dziś jest wielu poszkodowanych, tylko może jeszcze pracują.
Mobbing to norma w tym zakładzie a pan TT lata z listą i podpisy zbiera że nie ma czegoś takiego naprawdę nie polecam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Oświęcimiu to w nocy spali tu nie ma czasu na sen Gabriel.
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcji Preparatów Paszowych "Bioproten" - Brzeźno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Preparatów Paszowych "Bioproten"