Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o manuli

Pracowałeś w firmie manuli i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-03-31
Żródło: Gowork.pl
Radomsko
(łódzkie)
Firma Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z.o.o. poszukuje osób na stanowisko Operator Maszyn i Urządzeń. Opis stanowiska: obsługa powierzonych maszyn zapewniających ciągłość produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego. Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe - mile widziane doświadczenie na produkcji - motywacja i chęć długofalowej współpracy   Zapewniamy: - umowę o pracę - możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej
zdjecie uzytkownika
maciek - 2009-09-22 22:31:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja pracuje w manuli w angli ten sam syf male zarobki i zwolnienia
zdjecie uzytkownika
.... - 2011-04-20 19:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo mnie ciekawi po co wszyscy tam pracujecie skoro jest Wam tak źle ? w koło jest tyle zakładów... idzcie do hal na kosztowach, będziecie mieli tygodniowe umowy i będzie Wam wszystkim dobrze :-)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-26 09:51:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na szczęcie nie jestem już pracownikiem tej firmy.Praca na trzech maszynach ciągle się psujących,a najlepsze jest to podpalających się.Jak się Tobie zfajczy to majster zrobi więlką awanture że ją spaliłeś,a ty przecież nabijałeś inną maszyne którą obsługiwałeś.Jestem ciekaw czy włosi pracujący w zakładzie w Milanie też pozwolili by sobie na takie traktowanie.Odpowiadam odrazu że napewno nie bo oni mają związki zawodowe,a tu też mają,ale są (usunięte przez administratora) i nic dla pracownika nie umią wywalczyć.Pozdrawiam nowych pracowników powodzenia i SZCZĘŚĆ BOŻE
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-28 18:13:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, czy może ktoś mnie poinformować jak obecnie wygląda sytuacja w Manuli? Czy oferują dobre kontrakty, czy fajna jest atmosfera pracy, czy w pracy jest bezpiecznie(!). Bardzo bym prosił o szybką opinię bo chciałbym szybko pracę znaleźć ;)
zdjecie uzytkownika
taplowiec - 2013-05-30 17:37:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jasne kontrakty daja za-ebiste cale 1800 brutto , atmosfera super szcegolnie koordynatorzy sa bardzo mili i kierownictwo a pawełek w szczególności. Bezpiecznie jest i to bardzo- firma daje ci poczucie spokoju i bezpieczenstwa stabilizacji, a w pracy poza wirujacymi maszynami , mgłą olejową hałasem wiórami cięzkimi prętami to nic Cie raczej nie zdziwi
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-06 16:10:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
okeeej, opinie jednego człowieka już mam, dzięki taplowiec, bardzo piękny i malowniczy komentarz :) Czy ktos jeszcze zechce się ze mna, małym biednym misiem podzielić zdaniem na temat firmy Manuli? :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
5 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie manuli

Twoj email:
Wiadomość: