Meble Wajnert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Meble Wajnert

nocny marek

to dobrze ze tobie jest tam dobrze,,(usunięte przez administratora)

DISCO

Ten kryzys jest troszkę na własne życzenie.

nienormalny

(usunięte przez administratora)W tej firmie zdolności i pracowitość są bez znaczenia.(usunięte przez administratora)

normalny

(usunięte przez administratora)W tej firmie na produkcji jest wszystko jasne ile zrobisz tyle zarobisz , nie ma prostszej definicji pracy . Jak zawsze w każdej brygadzie trafi się jakiś (usunięte przez administratora), który nie ma ochoty pracować i tylko by narzekał jaka ta firma jest niedobra , kadra do (usunięte przez administratora) płace byle jakie . Kto ma trochę ambicji i pojęcia o pracy w akordzie potrafi zarobić dobre pieniądze . Pozdrawiam

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. E-Commerce w firmie Meble Wajnert ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Wilk

Nas zwolnią, to pójdziemy do nowej, lepszej pracy bo znamy się na robocie. (usunięte przez administratora)

b

Szukają oszczędności ,proponuję na dobry początek pozabierać tym (usunięte przez administratora) z biurowca samochody służbowe kogo to dzisiaj obchodzi czym robol dojedzie do pracy, chyba tylbko Pana Prezesa.

zbych

i 5 koła można wyciagnąć ....jest ok

zzzz

daj sobie spokój z tą firmą, to już nie ta firma co kiedyś z pracownika nic sobie nie robią liczy się tylko kasa dla nich (usunięte przez administratora)

sssss

jakie zarobiki sa w tej firmie jako tapicer?

Gucio

"Jedni pracują jak pszczoły, drudzy wybierają miód."

THE END

Muszę sobie kupić okulary, bo nie widzę się już w tej firmie.

Dix

Dzięki za pomoc ,w końcy i tak niczego się nie dowiedziałem

yimaj

Jestem pracownikiem i jestem zadowolony. Kto nie chce, na bezrobocie

Roben

Zarabiają, zaoboacz jakimi furami pojeżdżają na 2-kę , jakie domy mają pobudowane każdy jeden.

Dix

Jak u Wajnerta zarabiają kierowcy, czy są jakieś przyjęcia, słyszałem ,że dobrze zarabiają

Genia

To idź do tej firmy gdzie tak dużo dają ale wcześniej upewnij się czy w styczniu kosztem tego gestu nie bedą zmniejszone wypłaty .ja się cieszę tym co dostałam zawsze coś pozdrawiam wszystkich niezadowolonych

fgsdfjhg

Przeczytacie w co się zmienia firma i zobaczcie jakie prawa Wam przysługują z tej okazji , to najlepszy czas na zmianę pracy. Skoro sami nie doceniają ludzkiej pracy niech sami się wezmą za robotę.Pozdrawiam:)

normalny

Pracuję w tej firmie już szósty rok i to co się teraz tu dzieje to szok.Zwalnia się ludzi którzy chcą uczciwie pracować.Pracownicy przychodzą do pracy ze stresem który niejest dobrym czynnikiem produktywności.Brak poszanowania dla siły roboczej tego zakładu.Zamiast tego firma funduje ,swoim niejednokrotnie wieloletnim pracownikom,strach przed utratą pracy i coraz niższe zarobki.(usunięte przez administratora)

normalna

W piatek rozdawano na zakładzie upominki z okazji 25- lecia działalności firmy , naprawdę bardzo miły gest , prezent trafiony , bardzo praktyczy . W moim imieniu serdecznie chciałam podziękować.

zadowolony az sie uszy trzesa

Nie mam pytań, brawo kolego "ZADOWOLONY" teraz możesz śmiało ubiegać się o awans i podwyżkę. Tylko się podpisz żebym wiedział kogo wyśmiać. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Wajnert - Międzybórz

• Jak się pracuje w Meble Wajnert?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Wajnert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Wajnert?

Meble Wajnert