GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

Jakie to normalne zamiast interesować się pieniedzmi żeby prezes je zostawił to pionkami się zajmujecie odwrucenie uwagi jak w naszym kraju a pocihu za plecami kase nam buchnie tak jak buc dużo sie nagada(usunięte przez administratora)

Patryk

Jedziemy do Rzeszowa zapytać Prezesa co robić jak żyć

Turyn

Witam a jak tam pan Buc dalej dalej w(usunięte przez administratora) kumpli robi na miedzi

O

I znowu jak od lat nic nie dowiesz się o firmie tylko obsmarować potrafią to samo jak pżedlaty pracowałem jeszcze w landi

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

Taki sobie ja

(usunięte przez administratora) nie pracuje w tej firmie długo, ale pierwszy raz widzę żeby były takie klany rodzinne porobione, same wojki, kuzyni i nie wiadomo kto jeszcze A najbardziej (usunięte przez administratora) mnie ta cała otoczka przydupasów wokół nich którzy mało im lachy nie robią..

tomex

wszystko jest do "ruszenia" tylko Rzeszów ma to gdzieś trzeba ino się wsłuchać w GŁOS tych co wyrabiają kasę począwszy od prezesa skończywszy na sprzątaczce

Głos sedesu

Ponoć w porannym moczu słychać ze Michał Brook zwany stachanowcem i grudniem. To sprzedawczyni taki ze babki protezę sprzedał za to zeby móc gałe odciągnąć ochroniarzowi na mayday

Michal
@Głos sedesu

Nie wiem jak się tam bawisz z tatusiem w domu ? Ale weź się od,,,

Głos sedeau
@Michal

Oj zaduzo wynosi na świat z dzieciństwa . Bóg łączy mężczyznę z kobietą. I tak też u mnie sie stało. A u Ciebie???? Jak sprawa wyglada. Prawda to ze Tatą bedziesz . Gratuluję . Ale szkoda że twuj syn bedzie jednocześnie twojim bratem. Bo to wszystko działo się z mamą. Pozdro głupi(usunięte przez administratora)

Boski
@Głos sedesu

Nie ważne jak, ważne byle tylko cale kierownictwo zadowolić. A to że (usunięte przez administratora) to tylko takie mało ważne hahahaaaaa

Wąski

Zamiast ciągle narzekać weźcie sprawy w swoje ręce. Póki jesteście na budowie firma na was zarabia. Nie jest w jej interesie abyście zjeżdżali na święta, bo nie wiadomo czy z powrotem was puszczą do pracy. A przecież za kwarantannę Wam się kasa należy. Sami jesteście sobie winni, że tak Was szefostwo traktuje. Gdybyście chociaż raz zgłosili sprawę opóźnień wypłaty wynagrodzenia do PIP więcej taka sytuacja by się nie powtórzyła. Gdybyście chodź raz przestali pracować jak nie było wypłaty nie bylibyście traktowani jak niewolnicy. Wy w ciągu dnia zarobicie 100 EURO firma na Was zarobi 300 EURO. W ich interesie jest abyście tam siedzieli i pracowali. A co będzie gdy ktoś z Was zachoruje? Nie liczcie na pomoc firmy.

janko muzykant

Dobrze napisane.

Wąski ale ten prawdziwy

Nieładnie jest kolego podpisywać się czyjąś ksywą

Wąski ale ten prawdziwy

Nieładnie jest kolego podpisywać się czyjąś ksywą

Tutu

Dlaczego firma rości sobie prawo do decydowania czy pracownik spędzi święta z rodziną czy nie. Zjazd 10 kwietnia na kwarantannę. Nie każdy może ją odbyć w domu z rodziną, bo mają osoby w grupie wysokiego ryzyka. To są pracownicy, a nie niewolnicy. Proszę podać podstawę prawną zezwalającą ma decydowanie o urlopach pracowników i ich możliwości zjazdu do domu?

@Tutu

trzeba było zjechać wcześniej,ale strach przed wypowiedzeniem zrobił swoje.teraz nie płacz.posiedzisz w jakim hotelu lub internacie :) na kwarantannie

@tomex

Mam to szczęście, że w takich pseudo firmach jak ta nie pracuję.

@Tutu

wiec w czyim imieniu pisałeś?

Obserwator

Mam kilka pytań. 1. Czy prawdą jest, że firma została wpisana do Krajowego Rejestru Dłużników i że chyli się ku upadkowi? 2. Czy prawdą jest, że pracownicy zjeżdżający z kontraktów z zagranicy mają sami organizować sobie zjazd z pod firmy? Wprowadzono przecież obowiązkową kwarantannę. 3. Jakie rozwiązanie przewiduje kierownictwo firmy w przypadku zakazu/zamknięcia przemieszczania się/ruchu np. w Holandii, Niemczech? Co wtedy z pracownikami. 4. Co w sytuacji gdy na jakimś projekcie pojawi się osoba zarażona - czy są procedury?

@Obserwator

Grupa GC Energy wprowadziła stosowne procedury mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa. Obejmują one wszystkich naszych pracowników. Uruchomiliśmy dedykowaną pracownikom skrzynkę e-mailową, na którą każdy może zgłosić pytanie i otrzymuje niezwłocznie odpowiedź oraz specjalny numer telefonu, by bezpośrednio udzielać informacji. Prosimy pracowników o używanie tych narzędzi. Odpowiadając natomiast na kolejne pytania: • Zabezpieczyliśmy większą liczbę samochodów służbowych na każdy z projektów; • Z tego, co wiemy, każdy pracownik przy przekraczaniu granicy RP jest przebadany i kierowany na obowiązkową 14-dniową kwarantannę domową. U żadnego z naszych pracowników nie potwierdzono choroby, żaden z naszych pracowników nie jest poddany przymusowej kwarantannie. TAK - mamy plan działania - na wypadek bezpośredniego zagrożenia zachorowaniem. Jako na przedsiębiorcy, ciąży na nas szczególna odpowiedzialność - maksymalnie ograniczamy przemieszczania się pracowników pomiędzy poszczególnymi krajami celem ograniczenia transmisji zakażeń – zgodnie z zaleceniem GIS. W przypadku zmiany sytuacji, Grupa GCE będzie stosować się do procedur określonych przez służby państwa m.in. przez Główny Inspektorat Sanitarny, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, Wojewódzkie Wydziały Zarządzania Kryzysowego. Jako odpowiedzialny pracodawca realizujemy swoje zobowiązania zapewniając byt naszym pracownikom, NIE – żadna z firm Grupy GCE nie widnieje we wspomnianym rejestrze. Życzymy, byśmy wszyscy zachowali dobre zdrowie w tej niecodziennej dla całej gospodarki i ludzkości sytuacji.

@GC Energy Sp. z o.o.

Dlaczego nie ściągniecie ludzi z projektów później będzie już za późno.

Bravo prezes
@GC Energy Sp. z o.o.

Przecież ten post to jedno wielkie kłamstwo nikt nie może zjechać z projektu do kraju ludzie są zastraszani i zmuszani do podpisania wypowiedzenia jeśli chcą zjechać do kraju taki firma na plan i tak dba o pracownika!!!!! mają wyje.... na ludzi liczą się tylko godziny które robimy na firmę... czasy niewolnictwa powróciły w tej firmie!

rock
@Bravo prezes

Czego oczekujesz? zerwania kontraktów z klientem bo strach obleciał kilku dezerterów? wypłacenia nagród za to, że jak dobrze to pracujemy a jak trudno to uciekamy? w sklepach spożywczych, w aptekach, piekarniach, stacjach benzynowych...też mają pracodawcy wysłać ludzi do domu? cała gospodarka ma stanąć? pójdziesz za chwile wykopywać ziemniaki z pól i kłusować w lesie. Co ma zrobić pracodawca, kiedy grupa pracowników postanawia zostawić pracę a podpisała z nim kontrakt (umowę o pracę) na podstawie którego on podpisał kontrakt z klientem? egzekwować okres wypowiedzenia wynikający z umowy? czy może rozejść się w zgodzie. daj propozycje a nie hejtuj o niewolnictwie

@GC Energy Sp. z o.o.

Jaki jest nr telefonu oraz adres skrzynki mailowej, na który każdy może zgłosić to pytanie? Bo my, pracownicy nie zostaliśmy o tym poinformowani.

janko muzykant
@Bravo prezes

Zamiast wypisywać bzdury na necie poproś kolegów aby dzwonić do mediów do pip jak was traktują. Sam nie zawalczysz to po powrocie do kraju zapomną o Tobie.

Inny obserwator
@GC Energy Sp. z o.o.

Kierownik budowy boi się swoich pracownik}ów od kiedy pojawiła się pandemią, a wcześniej był Pan taki wyszczekany panie Patryku. Ludzie czują się zostawieni sami sobie.. Pracownicy nie znają ani tej skrzynki mailowej, ani tego magicznego numeru telefonu. Dodatkowe samochody? Kpina. W toalecie ktoś napisał i miał raję: GC ENERGY to nie firma, to stan umysłu.

Netherlands, Netherlands Confirmed: 2 460 Deaths: 76 Recovered: 2 Active: 2 382

@Inny obserwator

Woooow opiniotworcze opinie prosto z toalety wypisane podczas chwili wyproznienia mam nadzieje ze byl to podwojny katharsis

@rock

Widziałeś jak ludzie sa zabezpieczeni w aptekach i na stacjach i teraz też w sklepach. Jak Ty możesz porównywać sytlacja gdzie przebywa 5 osub maksymalnie do tego co jest na budowie. Ty chyba juz masz tego wirusa ale nie zaatakował płuc tylko twój mózg zmiany postepiły zadaleko

Budowa

Dzień 20.03.2020 Wyświetlanie: 1 Netherlands, Netherlands Confirmed: 3 631 Deaths: 136 Recovered: 2 Active: 3 493

@olek

Wynik z dnia 22.03.2020 Netherlands Confirmed: 4 204 Deaths: 179 Recovered: 2 Active: 4 023

Zapytanie do GC

Jak zostanie rozwiązania kwestia przestrzegania odległości 150cm dystansu między pracownikami na budowie. Tak zaleca Niderlandzki minister do spraw zdrowia. A i tak do sprostowania odnośnie listu do pracowników to niema takiego kraju jak Holandia.

Budowa

W dniu 19.03.2020 statystyki wyglądały tak: Netherlands, Netherlands Confirmed: 2 460 Deaths: 76 Recovered: 2 Active: 2 382 Czy zarząd jest tego świadomy? Czy czekamy na to żeby któryś z naszych kolegów zasilił listę?

@Budowa

Dla wszystkich naszych pracowników uruchomiliśmy specjalny numer telefonu oraz dedykowaną pracownikom skrzynkę e-mailową, na którą każdy może zgłosić pytanie i otrzymuje niezwłocznie odpowiedź. Pracujemy podobnie jak miliony ludzi na świecie i razem staramy się przetrwać ten trudny czas. Jesteśmy dla naszych pracowników i razem z naszymi pracownikami, dlatego prosimy o korzystanie z tych narzędzi komunikacji-bezpośredni kontakt-wykonaj telefon/ wolisz e-mail - napisz/ nie posiadasz danych kontaktowych? Zapytaj koordynatora na swoim projekcie. Stanowimy zespół - komunikujmy się w zespole.

@Budowa

Czy to prawda, że 2 osoby (Holendrzy), pracownicy z budowy są zarażeni?

Budowa

W dniu 19.03.2020 statystyki wyglądają tak! Netherlands, Netherlands Confirmed: 2 460 Deaths: 76 Recovered: 2 Active: 2 382 Czy zarząd spółki jest tego świadomy? Czy poprostu olewa ludzi?

rock
@Budowa

Liczba potwierdzonych badaniami przypadków koronawirusa w Polsce wzrosła do 378. Zmarła kolejna zakażona osoba. To szósta ofiara w Polsce - podało Ministerstwo Zdrowia. jakie masz propozycje? Czy po prostu olewasz ludzi?

Oficjalne statystyki . 19.03.2020r Netherlands, Netherlands Confirmed: 2 460 Deaths: 76 Recovered: 2 Active: 2 382

Budowa

Netherlands, Netherlands Confirmed: 2 460 Deaths: 76 Recovered: 2 Active: 2 382 Stan z dnia19.03.2020 Proszę czekać na dalszy rozwój. To może ktoś ...

Budowa

Netherlands, Netherlands Confirmed: 2 460 Deaths: 76 Recovered: 2 Active: 2 382 Oficjalny stan z 19.03.2020 Jak kierownictwo odpowie na statystyki?

trener personalny

jako stary pracownik polecam firme ja tam nigdy sie nie napracowalem ale zawsze zarobilem jestem Rzeszowa i jestem dumny z firmy a zle pisza nygusy i pijaki

Do przemyślenia
@trener personalny

Pan trener personalny chwali sobie pracę w GCE, bo jest trenerem, a nie robotnikiem. Co może wiedzieć trener personalny o bałaganie organizacyjnym na budowie? Co może wiedzieć ktoś, kto zajmuje się szkoleniami, o arogancji "białych kasków" wobec szeregowych budowlańców? Co może wiedzieć trener o wstrzymywaniu ludziom urlopów i jednocześnie w tym samym czasie wyjechaniu wielmożnego kierownika na urlop? Czytam tu opinie i widzę, że pan "trener personalny" wypisuje tu co kilka tygodni swoje entuzjastyczne opinie, za które jak podejrzewam dostaje jakieś profity, bo nikt normalny kto jest zadowolony z pracodawcy, nie ma potrzeby wypisywania pochwalnych postów. Dlaczego nie? Ano dlatego, że ludzka natura tak nie działa i kto jak kto, ale trener personalny powinien to wiedzieć :).

Psycholog
@Do przemyślenia

A moze trener personalny ma uczucia tak samo jak ty i kazdy czlowiek, docenia to co ma i jest to jego forma sprzeciwu jak ktos wypisuje nieprawdziwe i niesprawiedliwe opinie na temat firmy w ktorej dostal szanse pracy i dobrze mu sie pracuje a piszac swoje komentarze walczy z internetowymi trollami? Na szczescie nie jest to telewizja publiczna gdzie prawo ma wypowiadac sie tylko jedna strona

@Do przemyślenia

jestem starym czlowiekiem wiele juz widzalem ico pisze a wy ciagle tylko narzekacie takie pokolenie szkoda was co a zrobicie jak przyjda ciezkie czasy i bedzesz robil za pare groszy a to wszysko moze sie wydarzyc widzisz co sie dzieje nauczcie sie cieszyc chwila nie wiecie co was czeka z powazaniemRoman ; trener personalny

Jakie działania podejmuje firma w zwiazku z szalejacym koronawirusem na projektach zagranicznych? Czy planowane sa wczesniejsze powroty oddelegowanych pracownikow?

Spotter

Firma podejmuje działania takie jak rozwiązanie umowy za porozumieniem stron jak zjeżdżają z projektu.

Alarm

Tak jak sie zwolinisz to możesz i teraz zjechac

Trudno byłoby montować cokolwiek zdalnie.....wszyscy znajomi i rodzina pracuje na produkcji, w fabrykach i zakładach. Tylko nauczyciele w domu z wiadomego powodu

@Spotter

proszę o informację w tej sprawie konkretny przykład gdzie taka sytuacja miała miejsce. Szanowni pracownicy proszę o wszystkie informacje o tego typu zdarzeniach.

@olek

To nie biuro informacji turystycznej.

@Spotter

To po co biedolisz jak nie masz jaj aby ujawnić nieprawidłowości w firmie głupi polaczku. (usunięte przez administratora) za 8 euro i ciesz się dalej.

@olek

Widzę że Ty nie jestes z firmy skoro sie pytasz. Bo każdy kto tu pracuje wie jak jest. I euro to może placa tobie jak nic soba nie reprezentujesz. Czyści rowie dworcowy

filip
@Spotter

to nie płacz że Ci źle tylko pracuj biały niewolniku

Co firma zrobi gdy ktoś zachoruje??? Zapewnicie mu leczenie??? A co z ludźmi z którymi ta osoba mieszka lub z którymi dojeżdża do pracy? Co wtedy z wszystkimi współpracownikami ? Zamknięcie nas na mieszkaniach? To na być ten plan?

Dlaczego w zaistniałej sytuacji genialna pani projekt menadżer oraz szef nie raczą pojawić się w Holandii na budowie i porozmawiać z ludźmi żeby spróbować załagodzić sytuację i dojść do porozumienia tylko zastraszanie ludzi zwolnieniami i zabraniacie jeździć na urlopy jesteśmy ciekawi czy wam by się podobało siedzenie po ponad trzy miesiące zdała od rodziny i bez możliwości powrotu

trener personalny

pisalem juz ze jestem zwyklym pracownikiem i nie narzekam niech robia gdzie indzej a wkulko obrazaja szefa i bhp wychodzi brak kultury i zaszlosci z bidy galicyjskiej moj pradzad byl hrabia i trzymal to pospulstwo wgarsci widac brak rygoru szkodzi tym ludza niczego sie nie nauczyli z powazaniem hrabia Roman

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.