Opinie o McWork w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie McWork. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w McWork o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McWork w Berlin

seba Nowy wpis

ja też właśnie szukałem ofert ale nic nie ma a szkoda, ale możne coś się ruszy na wakacje oby :) Pozdrawiam

franek Nowy wpis

no no, ocena na prawdę wysoka, trochę już szukam pracy i właśnie myślę, że taka ocenę żadko można znaleźć gdzieś. I pewnie skoro wiele osób decydowało jednogłośnie to Mc Work jest faktycznie godny polecenia. Więc rozumiem że dobrze płacą i że płacą na czas? a może prócz tego zapewniają jakieś inne zaplecze socjalne co?

antek Nowy wpis

pracuje przez nich jako elektryk w zurychu. kwatera nie jest moze idealna ale czysta i jak na szwajcarie tania. wyplata wplywa na czas co tydzien i wszystko jest ok! mam nawet widoki na prace na stale. Polecam!!!!

? Nowy wpis

pracuje przez mcwork od miesiaca na regipsach. wszystko jest ok kasa wplywa na czas.z mieszkaniem tez nie ma problemu.polecam!firma jest ok! w szwajcari sa problemy z albancami czy jugolami co nielubia polakow ale u mnie w firmie nie mam problemow,firmy gdzie kieruje mcwork do pracy sa sprawdzone,wiec lepiej szukac pracy przez sprawdzonych posrednikow,szwajcarzy sa ze mnie zadowoleni i oby tak dalej! w zimie tez bede mial tam robote

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie McWork? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk - DE- BASF SE,BAYER AG I INNE KONSORCJA
Winkler Personalservice GmbH
serafin

Panowie zrobili sobie stronę gratulacje tylko powini zmienić ten wpis z tymi 6000 franków na rękę pojechali ostro przyjedzie taki jeden z drugim i sie rozczaruje na 99% nie dostanie takiej kasy

wladek

jak przyjechalem do szwajcarii tez bylem dosc nie ufny i ostrozny bo wiele razy bylem oszukany w niemczech. powiem wam jak bylo. Ciezko pracowalem i zarabialem dobra kaske! widzialem tez naszych rodakow ktorym nigdy nic sie nie podoba i calyczas sie nic niezgadza. ja dostawalem swoje tygodniowki. zarabialem 6000 frankow netto na miesiac. jak mialem jakies pytania, pan Mateusz z berlina byl zawsze pomocny. negatywne opinie pewnie pochodza od polakow ktorym niechcialo sie poprostu robic i nigdy nic sie nie zgadzalo. jak mialem z takimi doczynienia na budowie od razu mowilem, ze jak chca moga robic na gewerbie w niemczech i tylko marzyc o kasie, zeby przyszla. zajebiscie zarobilem w szwajcarii przez co szybciej wybudowalem w polsce dom. zaplata jedno razowego honorarium za posrednictwo nie byla dla mnie kara gdyz ci ludzie znalezli mi dobra prace i pomogli mnie i mojej rodzinie. to po prostu ich praca! jeszcze raz dzieki za wszytko,Mateusz! Pozdrawiam Wladek ze Stargardu

hydraulik

Czesc wszystkim. Tez bylem przez nich w Szwajcari jako hydraulik w okolicach Bern. wracam tam w styczniu po swietach. dostawalem regularnie pieniadze przelewem co tydzien. zakwaterowanie bylo w pensjonacie. niestety w szwajcarii sa problemy z mieszkaniami i w sezonie ciezko jest znalezc jakas kawalerke z kuchnia. pokoj w hotelu byl czysty i w dobrym stanie. jestem zadowolony z firmy z berlina i moge bez problemu polecac firme mcwork. moim zdaniem negatywne opinie pisza ci ktorym nie chcialo sie pracowac badz osoby niewdzieczne ktore zapomnialy dzieki komu zarabiaja dobre pieniadze. wczesniej jezdzilem do austri i niemiec ale bardzo slabo placili i na kase tez trzeba bylo dlugo czekac. w szwajcari bylo inaczej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! jeszcze raz dzieki!

peter74

bylem w szwajcarii przez nich jako dekarz. Zaczalem podobnie jak kolega edek w kwietniu i pracowalem do tego wtorku. Zarobilem fajne pieniadze jakich nie dostal bym nigdy w niemczech czy w austri.ze wzgledu na znajomosc jezyka duzo razy bylem juz w niemczech i austri zdarzalo sie tak ze nie dostalem pieniedzy. W szwajcarii dostawalem pieniadze co tydzien i to o wiele wiecej niz w de.w przyszlym roku tez tam jade! Pozdrawiam zespol z Berlina i dziekuje za zalatwienie dobrej pracy! pzdr Piotrek

EdekWch

witam, ja bylem i widzialem.zaczalem w szwajcarii przez McWork w kwietniu tego roku. pracuje jako elektryk w (usunięte przez administratora) r na poludniu Szwajcarii. Mam papiery mistrzowskie i mowie dobrze po niemiecku i bede od stycznia przejety na stale.zakwaterowanie jest w dobrym stanie,dostaje swoje pieniadze co tydzien przelewem na konto w 100%.goraco polecom szukajacym pracy! Posrednik mcwork troszczy sie o ciebie i pomaga w poczatkach w Szwajcarii.pozdrawiam z urlopu swiatecznego z polski.

malaka

Zastanow sie ,bylem widzialem wiem,nie jest wcale tak pieknie jak opisuja inni.

Andreas

Chętnie przeczytałem Twoją opinię ponieważ jestem właśnie na etapie oczekiwania. Mam wyjechać na dniach i trochę komplikuje to moje życie ponieważ czekam i nie mogę podjąć innej pracy. Jest mi ciężko ale postawiłem wszystko na jedną kartę. Wyjadę poprzez tą firmę albo popadnę w jeszcze większe tarapaty. Tzw. wóz albo przewóz. Jestem pełen obaw ale też i nadziei. Pozdrawiam wszystkich

daniel

Jadąc do pracy w Szawajcarii byłem pełen obaw co do firmy McWork, kiedy przeczytałem te wszystkie opinie. Jednak na miejscu okazało się, że wszystko sprawdziło się zgodnie z przedstawioną mi umową. W Davos, gdzie pracowałem, panowała bardzo dobra atmosfera. Żaden z pracowników, nawet innych narodowości nie był dyskryminowany. Wypłata wpływała zawsze na czas, co tydzień. Warunki mieszkaniowe zastałem również idealne. A to,że firma pobrała jednorazową opłatę za znalezienie pracy jest rzeczą normalną ,jak w każdym biurze pośredniczącym. Jednak opłata ta nie jest pobierana od razu, tylko po przepracowanym miesiącu. Ogólnie jestem zadowolony z firmy McWork, jest godna polecenia.

.L.Dzikowski z Gdańska

Każdy ma rożne zawsze opinie jeden będzie zadowolony inny nie . najlepszym sposobem to jak samo życie mówi jak nie zaryzykujesz nie poczujesz firma was wysyła do was należy by się pokazać z jak najlepszej strony u pracodawcy , nie wierze ze w razie problemów firma was zostawi na samopas zawsze można zwrócić się z problemem i wyjaśnić nie awanturować się tylko wyjaśnić,Jestem z kolegom który ma charakter awanturnika i gdzie nie było na prawde powodów zeby sie z firmą kłócił to i tak robił z igły widły . Tak samo anonimowe opinie to stek bzdur według mnie anonimy piszą tylko tchórze którzy są sami sobie winni i próbują się mścić zakłanymi referencjami , znam niemiecki z wielu firm jeździłam przeważnie do Niemiec teraz pierwszy raz jestem w Szwajcarii od lipca przez mcwork i wszystko na to wskazuje ze bede przejęty na stałe . Nie było dla mnie karą zapłacić honorarium na które sie zgodziłem od początku zwłaszcza ze dostaje swoją wypłatę, firma mcwork nie żąda zapłaty na przód .Przykro o tym pisać ,ale znam Polską mentalność i wiem ze nie znają czegoś takiego jak usługa czy pomoc w załatwieniu pracy chcieliby wszystko za darmo a sami jakby mieli takie możliwości to zdarli by ostatni grosz z człowieka .Firma jest bardzo ok młodzi porządni ludzie(usunięte przez administratora),którzy sie chcą dorobić na polakach to jest ich praca starają sie jak tylko potrafią i jest to dla mnie logiczne ze należy sie firmie zapłata . Dzieki tej firmie mam ta prace za co jestem bardzo wdzięczny .L.Dzikowski z Gdańska

a co ty mozesz gosciu wiedziec na temat MC work pewnie pracujesz pierwszy miesiac i piszerz ze jestes podniecony ta firma czekamy na dalsze kometaze jak dlurzej po robisz

anonim - 2011-05-10 10:56:04 Dodaj opinie o McWork, Berlin. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. niech nikt nie pieprzy farmazonow na temat firmy (usunięte przez administratora)sa zawsze pomocni w razie zmiany pracy a jesli chodzi o prowizje to niby dlaczego maja zalatwiac prace za frajer.Ci co wrocili do Polski wracali na wlasne zyczenie(usunięte przez administratora)albo nichcialo sie solidnie pracowac i o czym tu mowaja do tej pory pracuje jestem zadowolony mam poszanowanie w pracy ze strony Szwajcarow i innych narodowciowcow dobrze zarabiam i oby tak dalej z poszanowaniem(usunięte przez administratora)z dolnoslaskiego.

Dajcie sobie spokuj z MC WORK maja wszystkich gdzies obiecuja pomoc w razie problemow w Szwajcari a tu lipa musisz sam sobie radzic z nieuczciwym (usunięte przez administratora) ludzie pracowali po pare tygodni i musieli wracac do polski poniewarz niedostawali wynagrodzenia jak to mialo byc w umowie co tydzien miala byc pensja a tu nic zalegaja mase pieniedzy pracownikom dajcie sobie spokuj(usunięte przez administratora)

WITAM A JA PRACOWALEM PRZEZ FIRME MC WORK SPORY CZAS NA POCZATKU PRZEZ FIRME W ZURICHU A POTEM PANOWIE Z BERLINA NAWIAZALI NOWY KONTAK Z PRACODAWCA W LUCERNIE (usunięte przez administratora)FIRMA TA OFEROWALA(usunięte przez administratora)A GODZINE I (usunięte przez administratora) DIETY NA PIERWSZY ZUT OKA CALKIEM NIEZLE PO CZYM FIRMA Z MC WORK BERLIN POINFORMOWALA ZE MAJA DLANAS ZNAKOMITY KONTRAK NA DOBRYCH WARONKACH OCZYWISCIE SIE ZGODZILISMY DOSTALISMY ADRES GDZIE MAMY SIE WSTAWIC W LUCERNIE (usunięte przez administratora)nASZ OPIEKUN W SZWAJCARI TAK ZWANY (usunięte przez administratora)OCZYWISCIE NA POCZOTKU BYLO WSZYSTKO OK POTEM ZACZYNALY SIE PROBLEMY Z PIENIASZKAM NIE TYLE CO MIALO BYC ZAWSZE COS BRAKOWALO NIEKTORZY POLACY CO PRACOWALI WCALE NIE OTRZYMYWALI PENSJI POM TELEFONACH DO (usunięte przez administratora)JEDNO I TO SAMO SLYSZELISMY PIENADZE PRZELANE LADA DZIEN BENDA I TAK W KOLKO MACIEJU ,POWIEM TAK FIRMA Z BERLINA PO NASZY TELEFONACH ZGLASZAJACYCH O TAKICH SYTUACJACH ZE TAK SIEDZIEJE POWIEDZIANO NAM ZE MAMY SOBIE RADZIC SAMI TYLKO NIEROZUMIEM DLACZEGO TAK POSTAMPILI SKORO WYSYLAJA LUDZI DO FIRMY(usunięte przez administratora)POCZYM NIESPRAWDZILI TEJ FIRMY CZY JEST ZETELNA I WYPLACALNA

Robert

Witam polecam firme nie pobiera zadnych opłat w stepnycj i nie kasuja za mieszkanie z gory jak to było w innych przypadkach .czasami są małe przestoje kilkudniowe ,ale mimo to jestem bardzo zadowolony ponieważ nie zarabiałem nigdy(usunięte przez administratora) netto na reke ,wyjeżdzałem z róznych posredniaków i max to było(usunięte przez administratora) na godz. i pełno opłat ,Pozdrawiam Robert

bartek

Nie rozumiem Ciebie... Wiek nie ma nic do rzeczy - ja również zastałem młodego człowieka, ale najważniejsze że uprzejmy, pomocny i UCZCIWY. Dostałem na miejscu dopiero namiary na koordynatora. Ja firmę oceniam bardzo pozytywnie - zresztą oni są tylko pośrednikami więc jak coś to mógłbym tu ewentualnie dokładniej oceniać firmę w której pracowałem na miejscu -:-)

jozek

Ja bardzo polecam tą firmę osobiście byłam z tej firmy w Szwajcarii. w pracy byłem około 5 miesiecy. mieszkania są na prawdę dobre czasami coś się trafiło złego ale to nie firma mcwork załatwiała tylko pracodawca ,nie maiałem żadnych problemów z Kordynatorami zawsze są pomocni jak trzeba coś załatwić.

Zostaw merytoryczną opinię o McWork - Berlin

McWork