ALFA-TRANSPORT LTD

Oszukany 2011-10-29 16:49:32
UWAGA !!! Są to oszuści na bardzo grubą skalę
ciekawosc 2011-10-31 13:59:13
Witam,
czy mozna uzyskac wiecej informacji na temat tej firmy?
W jaki sposob oszukali?
Pozdrawiam,
Ja
ona 2011-10-31 15:01:19
moze troche szerzej na temat tego oszustwa??? dostalam tam propozycje pracy..wystarczy podpisac umowe i odeslac....a wlasnie zasiales u mnie ziarno niepewnosci!!! bardzo duze ziarno:)
anonim 2011-10-31 16:23:04
Witam, ja rowniez dostałam propozycję pracy, wszystko po angielsku, choć ogłoszenie było w języku polskim. Czy ktoś coś więcej może o tej firmie powiedzieć?
przesyłałem 2011-10-31 16:42:43
Przez twoje konto będą prać brudne pieniądze.Kasę będziesz pobierał z konta i wysyłał prze Wester irmyUnion na Ukrainę.Ot cała robota. Ja raz to dla nich zrobiłem.Potem przemyślałem sprawę i dziś zgłosiłem to na Policję.Nie sępcie się na tą kasę .Jest nielegalna.Jeśli to nie zgłosicie możecie odpowiadać za udział.Popatrzcie na umowę.Macie jakiś telefon do pracodawcy , adres, z kimś kontakt osobisty luib przez telefon.Jakąś dokumentację firmy.Mówię kasa albo jest prana albo na wasze konto od ludzi wyłudza się pieniądze.Ja im napisałem że już żadnej kasy im nie prześle a są to spore kwoty.Kto jest odważny i chce mieć bliski kontakt z osobami które mu je wsadzą na konto może ich dalej nie przesyłać i zatrzymać sobie.Ludzie napiszcie że się w to nie mieszacie i nic nie będziecie przesyłać.Z daleka od tego bo sprawa śmierdzi.
anonim 2011-11-03 09:45:32
Proszę więcej opinii.
alfatranportltd 2011-11-03 20:10:56
skontaktuj się z policją. Teraz mają twoje pełne dane osobowe ale nie mają twojego podpisu. Jeśli będą używać twoich danych osobowych np. do wyłudzenia kredytu, przynajmniej masz wsparcie z policji. Skontaktuj sie także z portalem praca.pl i złóż skargę że wyłudzono od ciebie dane osobowe, ciekawe co on na to. Im szybciej ugryziesz temat, tym lepiej dla ciebie. Zachowaj wszystkie maile od nich i zanieś je na policję.
zgłaszajcie to! 2011-11-04 11:53:25
praca.pl i gazetapraca.pl poinformowane. Niech ktoś zadzwoni do pracuj.pl i ich poinformuje. IDŹCIE Z TYM NA POLICJĘ!!!
chyba oszukana 2011-11-04 20:08:23
Jeśli przesłałam pieniądze dalej, to co mam dalej robić? Zaczynam się bać. Nie odpowiadają na próby kontaktu. Proszę o radę.
atltd 2011-11-05 18:19:14
idź na policję natychmiast zanim się dowiesz że wzięłaś gdzieś pożyczkę. Pokaż im maile, pokaż dane dotyczące wszystkich transakcji finansowych, współpracuj z organami ścigania. Ludzie, trzeba troszkę zdrowego rozsądku.
anonim 2011-11-12 11:42:13
Mnie tez chyba oszukali, podpisałem z nimi umowe, Mają moje wszystkie dane. znowu szukam pracy i wpadłem na tych samych oszustów najprawdopodobniej www.welt-cargo.com kierunkowy jest do Rumuni firma niby z Niemiec a nawet nie ma str po niemiecku uwazajacie.
Jezeli komus przeslą Pieniadze niech zostawi sobie na koncie i idzie na policje. Podobne maila do firmy jak w alfa trans ltd. ludzie uwazajcie bo cos tu smierdzi duzy wałkiem.
ten sam scenariusz 2011-11-13 12:18:03
Niedawno założona stronka
Domain-name: welt-cargo.com
Domain-ip: 93.170.48.153 Russian Federation
Domain-tld: COM (Top Level Domain)
Domain-registrar: Directi Internet Solutions Pvt. Ltd. D/b/a Publicdomainregistry.com
Domain-locked: Locked
Creation date: 2011-11-06 (7 days)
Last update: 2011-11-06
Expiration date: 2012-11-06
Wojtek 2011-11-14 02:27:48
Czy jesli posiadaja moje dane osobowe bez poprawnego nr prawa jazdy i bez odeslanej umowy cos mi grozi ?
anonim 2011-11-14 12:44:40
Bred. Nikt nie może uzyskać kredyt bez szczegółów paszport i paszport oryginału. Wygląda jak czarny pr.
anonim 2011-11-14 14:54:19
Portal Praca.pl robi sobie żarty. Znowu wisi ogłoszenie oszustów z Alfa Transport pod nazwą Welt Cargo. Czy oni nie sprawdzają wiarygodności pracodawców? Takich jak my będzie więcej. Szkoda ludzi.
anonim 2012-02-06 12:29:55
Napiszcie jak się dalej sprawy mają. Ja kontaktowałem się z policja jakiś czas temu i do tej pory cisza.
radek 2015-01-21 16:50:53
też jestem ciekawy tego ubezpieczenia, bo wiem, ze niekażdy pracodawca zapewnia, wydaje mi się, ze na pewno nie jeśli jest się studentem i ma się ubezpieczenie z uczelni albo jeszcze jakieś od rodziców, ale to chyba tylko do 18 roku życia, pewien nie jestem tak całkiem jak to jest. A drugie pytanie ile można zarobić u nich?
Witold 2015-03-25 07:41:05
Udało się w końcu komuś finalnie podjąć pracę w alfa-transport w Berlinie czy na chwilę obecną staje się to niemożliwe? Sam chcę wyjechać z Polski, bo sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa a w Niemczech jest przynajmniej jakaś szansa na życie na poziomie. Tylko czy alfa-transport płaci regularnie czy jak im się zachce...
gfghn 2016-05-15 20:51:55
no właśnie - podziel się tą wiedzą z osobami poszukującymi prace :P
Zostaw swoją opinię o ALFA-TRANSPORT LTD - Berlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA-TRANSPORT LTD