Panorama Firm Sp. z o.o.

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

matt

(usunięte przez administratora) a nie firma, naciągacze

ciekliwa

Rozumiem, że pracowałaś w Bydgoszczy! Słyszałam, że tam eniro już interes zwinęło?

Blekota

Ekipa była jedną z lepszych, jakie spotkałem w korpo. Umowa o pracę, pensja na czas też ok. Tylko codzinnie musi być kwit i kasa na tablicy.

Rura

(usunięte przez administratora) Nie polecam zastanówcie się dziesięć razy!

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

al

Makabra , przestrzegam ,spytajcie o rotacje wśród pracowników , a najgorsze, że po prawie dwóch latach pracy wpisując w cv doświadczenie w eniro narażasz się na pobłażliwe traktowanie na rozmowach kwalifikacyjnych i komentarze typu ' czy nie miał Pan innych ofert, skąd decyzja o pracy w eniro ?"

TeleMele

Presja na wynik jest i ciśnienie na codzienną sprzedaz. Szkoła życia na słuchawce, ale podstawa w tele to 3 tysie plus umowa o prace i stałe godziny pracy.

Sucha

Unikajcie tej firmy szerokim łukiem.! Firma z zerowym socjalem. Team Leaderki z przypadku a menedżerowie to polglowki. Masakra zakładanie ludzie.

Pawel

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy mają predyspozycje do wykonywania tego zawodu :) Polecam kwestionariusz określający profil osobowościowy i związane z nim predyspozycje do wykonywania zawodu handlowca. Aktualnie potrzebujemy odpowiedniej liczby wypełnień, żeby zakończyć proces normalizacji. Oczywiście, na życzenie każdy respondent otrzyma swoje wyniki po zakończeniu tego procesu. Warto poznać swoje mocne strony :) Badanie jest anonimowe, wyniki nie będą przekazywane osobom trzecim ani publikowane. Poniżej link do badania. http://talenthunter.badanie.net/

gerald

Nie polecam. Musiałem odejść ze stażu żeby podjąć szkolenie (bezpłatne - pff...) , wszystkiego pilnie słuchałem, uczyłem się po nocach ile to ludzi korzysta z usług, nadal mam w głowie wszystkie cenniki. W końcu nadszedł dzień egzaminu w którym teoretyczny zdałem bez problemu, a praktycznego nie zdałem z powodu kaprysów kierownika, nie dał mi nawet drugiej szansy chociaż osoba przede mną taką otrzymała. Serdecznie nie polecam, ich produkty to beznadzieja, zmarnowałem tylko czas na te ich szkolenia, przez cały czas dbałem o to żeby dobrze się prezentować a oni wypieprzyli mnie na zbity pysk bo najwyraźniej im się nie spodobałem. Panie B. nie każda rozmowa kończy się sprzedażą, musiałbym stanąć na głowie żeby sprzedać ten wasz "produkt" bo postawiliście poprzeczkę tak że nawet najlepszym by się nie udało. W skrócie - zwolniłem się ze stażu bo po dwóch rozmowach z niedoświadczonym rekruterem postanowił mnie on przyjąć na szkolenie, po czym chyba jednak zmienił zdanie oblewając mnie na jakimś śmiesznym egzaminie. Ukradliście mi poprzednią pracę i tydzień czasu, mogłem w tym czasie zarabiać pieniądze a siedziałem na bezpłatnym szkoleniu jeszcze to podziękowanie "mamy nadzieję że wiedza którą pan nabył w trakcie szkolenia przyda się panu w przyszłości"... tak, przyda, bedę mówił wszystkim firmom żeby nigdy niczego od was nie kupili, bo wasze ceny są horrendalne. Pozdrawiam Wiedźmin Gerald

KA ntka

Nie polecam tu pracy, trzymajcie się od tej firmy z daleka, I uprzedzę , mam dobre wyniki w sprzedaży i zaliczam sie do kilku najlepszych Znam natomiast układy tu panujące, na najwyższym poziomie powiązania od 20 lat , a chyba najgorsze to stosunek do ludzi

ala
@KA ntka

Zwolnili Cię? Czy sama się zwolnilas? No w Eniro to połowa rodziny pracuje s przynajmniej tak mówią

były

dziwne rzeczy piszesz.. jak można zmusić kierownika do postawy agresywnej? jak ktoś jest agresor to sie wyładowuje.. a jak nie to reszta teamu go lubi i nie narzeka./ nie słyszałem o firmie w której było by przyzwolenie na takie akcje, a jako również były sv nie bardzo mogę się zgodzić. jak ktoś był agresywny to miał wolna rękę, ale w szukaniu sobie nowej pracy. pamiętam jeszcze czasy rogera, wtedy było gorzej, ale teraz..? podkolorowana historia

była
@były

Historyjka to może i troszkę podkolorowana ale takie są reguły skrótowych wypowiedzi na forach.

dumający

Skoro " Cześć kierowników powinno iść do więzienia za znęcanie się psychiczne nad pracownikami. " to jakim cudem jeszcze ich tam nie ma? Dlaczego tak niewielu potrafi się przeciwstawić? Rozumiem, że niekiedy lepiej jest odsunąć się i zapomnieć ale czy nikt nie ma na względzie tych co przyjdą do firmy po nich?

stm

Jaki BIK człowieku? To chyba ponad rok nic nie placiles, a teraz wymyslasz. Brawo. Rezygnacja jest zrobioną zgodnie z prawem. Klient to dorosly przedsiebiorca więc jak się zgadza to treści do reklamy sa robione od razu. Za wykonanie pracy się nie płaci? Jak u Państwa w firmie nie to ja namiary poproszę.

owustm
@stm

"... Klient to dorosly przedsiebiorca więc jak się zgadza to treści do reklamy sa robione od razu." - OWU 9.8 Niniejsze OWU stanowią integralną część Umowy/Aneksu i są dostępne w BOK oraz w CK na stronie... OWU nie mogą być zmieniane przez żadną ze stron. 9.9 Umowa/Aneks określa w pełni prawa i obowiązki stron oraz zastępuje wszystkie ustne lub pisemne uzgodnienia poczynione podczas negocjowania warunków niniejszej Umowy/Aneksu.

stm

Witam, jest wiele opinii z którymi się mogę zgodzić jeśli chodzi o firmę Eniro ale nie z tym , że bezpodstawnie wystawiła Fakturę czy ze usiłuje wyłudzić pieniądze od klienta. Dzwoniac na BOK wszystko można wyjaśnić, a jeśli doszło do zawarcia umowy telefonicznej z osobą nieupowazniona reklamacja jest uznana.

xxxx

UWAGA DO PRZEDSIĘBIORCÓW! NIE POLECAM FIRMY ENIRO REKLAMY W INTERNECIE JEDNO POTKNIECIE I ZNAJDUJECIE SIE PAŃSTWO W BIKU PONADTO Z NIMI NIEMA DYSKUSJI A PROPO REZYGNACJI REKLAMY NACIĄGANIE LUDZI NA KOSZTY FINANSOWE JEST ICH DOMENA (usunięte przez administratora)

Majkel

Zarabiałem dobrze, produkt nie jest łatwy do sprzedaży. Szkoła życia ;) . Byłem tam 3 miechy było w miarę ok, ale roku bym chyba nie dał rady. - Raczej dla twardych ludzi pracujących pod wynik. Miałem inną ofertę, jeśli jej by nie było zostałbym pewnie jeszcze "chwilę".

lisica

ja pracuje w GD i jest luzik. widać komuś nie poszło że wylewa żale ;)

gruby

pracowałem w tej firmie ,od lat ci sami ludzie kierują tą firmą w szczególności gwiazda z Gdyni wielka pani dyrektor (usunięte przez administratora) i tak pozostanie w mojej pamięci.jak sobie pomyślę to mi się na wymioty zbiera.

betty

Ja mam dobre wspomnienia. Da sie zarobić jesli się chce.

tteby
@betty

To prawda, jak się chce to się da zarobić! (nawet zbierając puszki) Ja też mam parę dobrych wspomnień jak ze szwagrem ... ale tu nie będę opisywał.

i

nie polecam! począwszy od atmosfery, warunków pracy po traktowanie. z olx'a kazali dzwonić, szukać sobie tam klientów, aż to odciął sam olx, szkoda ze nie mówią tego na rozmowie, ciągła rekrutacja, non stop

Yoschi
@i

Atmosfera zależy gdzie się trafi, w niektórych biurach jest jak w łagrach, ale w niektórych jest super jak w domu. W każdej branży trzeba szukać nowych klientów, bo wiadomo, że po roku współpracy nie wszyscy chcą dalej współpracować, chociaż są bardzo dobrze obsłużeni.

jegger

@jag - to podszyw.. dużo firm działa w ten sposób. kiedyś nawet samo eniro przed nimi ostrzegało, bo zdobyli dowody od jednego z klientów. bez dowodów nie bardzo moga to robić. @yoshi i @exeniro2 jak ktoś ma trochę serca to nadal może zarobić. wszystko zależy od podejścia, bo bez względu na branżę będą narzekać ze ciągle mało. łatwo nie jest, ale to ze względu na nasycenie rynku.

Yoschi15
@jegger

Mam takie samo zdanie, jak ktoś chce to wszędzie zarobi. Ale Eniro nie polecam szukają jak największych oszczędności, dlatego zmienili z prowizji na premię i teraz mogą wypłacić, ale nie muszą. Dlaczego dyrektorzy sobie nie obetną pensji, przecież to osoby sprzedające powiększają im pensję.Trochę latek pracowałam i poznałam wiele interesujących rzeczy, telemarketing i bezpośrednia przynoszą zysk firmie a są traktowani jak zło konieczne, jak ktoś dba o swoje interesy to jest bebe.....

@Yoschi15

Firma Eniro w łodzi prowadzi obecnie bardzo ciekawa politykę, mam wrażenie że biorą wszystkich. Eniro jest bardzo liberalne teraz. Pracownicy chodzą na długie zwolnienia np od psychologa po czym się zwalniają a kiedy mają ochotę wrócić są przyjmowani z otwartymi ramionami. Zaskakujące i ciekawe poparte wieloma faktami ale widocznie firma kiepsko stoi więc takie sytuacje uchodzą.Firma dla osób które się nie wiążą jednocześnie zawsze przecież można odejść i wrócic więc super sprawa. Stali Pracownicy i nowe osoby szybko się uczą " zwyczajów" i jakoś się wszystko kręci .

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.