Panorama Firm Sp. z o.o.

Opinie o Panorama Firm Sp. z o.o.

Dym

Byłem dziś na rozmowie kwalifikacyjnej i niestety po 45 minutach czekania nawet nikt do mnie nie podszedł, a gdy ja już się pofatygowałem do nich zapytać czy długo mam jeszcze czekać, powiedzieli mi że jak nie chce mi się czekać to dowidzenia. Nawet nikt nie powiedział przepraszam. no katastrofa.

dym
@Dym

Przepraszam Bardzo nie doczytałem że to warszawa, mi chodziło o kraków.

Witold

Sądzą po waszych wpisach to w firmie dobrze się pracuje. Potrzeba pracowników?

Zdziwiony
@Witold

Po których wpisach?

tutejszy

czy w pracy w Gdańsku szkolenia też są w Gdańsku czy w Warszawie?

Enrico
@tutejszy

Szkolenia są w Gdańsku albo normalnie albo zdalne czyli łączysz się prze komputer z trenerem i ludzie z różnych miejsc w polsce sa jakby w wirtualnej sali fajna opcja

Alejandra
@Enrico

To już nie jedzie się do Warszawy ? A ciągle obowiązuje, jak jeszcze niedawno się orientowałam, podpisywanie lojalki na trzy miesiące? Słyszałam też, że teraz trzeba posiadać własną bazę klientów bo inaczej to goła pensja, czy to prawda?

Vipek
@Alejandra

Dokładnie - wszystko dzieje sie na miejscu, nie ma lojalki. Masz podstawę 3-4 tysiące, a dotego premię ze sprzedazy. Dostajesz baze firm do obslugi i jedziesz.

@Alejandra

pracuje tu od 2014, szkolenie było namiejscu i bez lojalki - chyba ci się firmy pomyliły ;)

Samantha
@pracownik

O to może skomentujesz wypowiedź: gruby - 27.04.2016 23:10

Gdzie jest dzisiaj impreza bo zablokowało mi Facebooka?

Łotr
@Piotr

Zablokowało bo za dużo spamowałeś!

Account Manager

Generalnie rozmowa na bardzo niskim poziomie. Kierownik Wrocławia mało kompetentny i przebieg rozmowy poniżej krytyki. Jakaś bezsensowna ankieta i rozmowa, w której kontakt z kierowniczka sprzedaży totalnie odstrasza. Miejsce pracy to jakaś tragedia gdzie nawet klimatyzacja nie działa. Na ogłoszeniu podstawa 4-6 tys brutto w rzeczywistości to tylko 4 tys brutto więc śmiech na sali bo więcej na kasie w Lidlu zarabiają pracownicy.

Proszę się opisać żebyśmy mogli Pana zapamiętać.

klient

Jakby co, to ich umowa jest publicznie dostepna tutaj https://www.enirocentrum.pl/owu

paragrafka
@klient

Jak by co, to interpretację i objaśnienie " owu z eniro " znajdziesz w internecie.

Klient2
@klient

Rzeczywiście jest dostępna. Szczególnej uwadze polecam zapoznać się z pkt. 9 a przede wszystkim z pkt. 9.9

Zdzisiek

Uwaga na umowę,reklama nie warta złamanego grosza

paragrafka
@Zdzisiek

Umowa to pikuś ale jest coś takiego jak integralna część tej umowy czyli " OWU z eniro "

Nie polecam firmy,pieniądze wyrzucone w błoto,ciężko się od nich uwolnić

Nowa

Mam pytanie to starszych pracowników czy to standard że kierownik chce ode mnie po kilku słabych dniach sprzedażowych prośbę o rozwiązanie umowy przeze mnie bez daty? Czy on może to później wykorzystać?Jakieś to takie słabe.

TT
@Nowa

Takie zachowanie jest u nas nieakceptowalne. Wiem, bo pracuje w Eniro. Zadzwon - sprobuję pomóc: 668 395 617.

Iza
@TT

To mało wiesz.

Łukasz
@Nowa

Takie zachowanie możesz zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i już nie będą mogli tego wyjożystać przeciwko Tobie.

Lola

Czemu? Opisz coś więcej, mam ostatnio nieciekawe sytuacje i chciałabym się dowiedzieć

3 dni szkoleń totalnie za darmo z rzekomym "zatrudnieniem", po czym Ci dziękują i odsyłają z kwitkiem. Brak szacunku do czyjegoś czasu!

TS

​I co się dziwisz? Czasy "łapanki" się skońćzyły... Teraz np. każdy rep bedzei certyfikowany. To nie jest robota dla niekumatych czy sciemniaczy

Zwrot kosztów za szkolenie???????? Od 3 i pół roku nic takiego nie ma. Włąsnie pytałem key accounta który pracuje tu z 15 lat to mówi , że faktycznie kilkanaście lat temu coś takiego było. Ludzie ale macie aktualne info wow

autsajder
@Nowy

Kilkanaście lat temu ... hahahaha

kiki

U nas w Gdańsku za szkolenie żadnej kasy się niezwraca. A faktycznie dużo szkolą, ciągle coś, konkursy. Wszsycy na umowie, pensja 3 tys a nietkórzy podobno wiecej do tego premie, z tym że wynik musi byc.... Tele z Gdańśka spoko, jestesmy jedna z mocniejszych ekip

Pytajnik

Prawda to z tym zwrotem kosztów za szkolenie w przypadku odejścia z pracy ? Konkretnie idzie mi o Gdańsk ? Jak warunki ,ludzie . Trochę mitów i przekłamań jest ,więc warto by było naprostować co większe przegięcia .

Wz

Witam, zostalem zaproszony na drugi etap chcialem dopytac czy to jest ostatni juz etap? Czy podczas drugiego etapu bedzie odrazu odpowiedz czy tak czy nie?

Rekrutacja Eniro Polska
@Wz

Dzień dobry! Tak, to ostatni etap. Po spotkaniu i rozmowie otrzyma Pan odpowiedź z decyzją (maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych). Zapraszamy!

aspirujący
@Wz

@Wz to jak tam po drugim etapie? czytając kilka poprzednich stron tego forum zastanawiam się czy tam pracujesz.

Sławomir

Stabilna firma, pensja na czas, wysoka kultura osobista mojego szefa (nie wiem jak gdzieś indziej)

Czy przedstawiciele handlowi też rozpoczynają pracę od szkolenia wstępnego, za które Eniro nie płaci ? Jak atmosfera pracy w oddziale katowickim ?

MM

Przyjdź na rozmowę i przekonaj się sam. Ja pracuję tu 8 lat i nie pojmuję dlaczego niektórzy tyle jadu zostawiają na tym forum i po prostu kłamią. Cóż, hejt dzisiaj w modzie.

Vox

Tak podstawa w Tele to 3 tysie brutto, zawsze dają umowę, nie zostajesz w robocie, weekendy zawsze wolne. Przerwy sa dwie - śniadanie 15 min i lancz pół godziny. Teraz jest noew szefostwo w warszafce, nowi superwajzerzy i ogolnie atmosfera lepsza. Na plus tez to że poprawili jakość szkoleń - ostatni był np. ogarniety gośc od seo.

abc

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Eniro, przy Postępu w Warszawie. Chodzi o stanowisko sprzedawcy telefonicznego. Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną, ale po przeczytaniu powyższych opinii, zastanawiam się czy to nie strata czasu.Czy rzeczywiście podstawa to 3 tyś.brutto od początku pracy? I ile jest przerwy na 8 godzin?

xxxxx

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Fakturowanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Panorama Firm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Panorama Firm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panorama Firm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panorama Firm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Panorama Firm Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panorama Firm Sp. z o.o.