brak logo

Eximo Project Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Eximo Project Sp. z o.o.

admin 2015-08-02 10:42
Wiesz czy w firmie Eximo Project Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!
4
Free 2015-11-27 23:28
Jest w porządku. Dobra atmosfera, nie ma korpowyścigu, są premie:)Eximo Project ma Help Desk, więc jak jest awaria to jest nerwówka i robota po nocach, no ale to standard na I i II linii. Ogólnie trudno narzekać. Potrzebne szkolenie, to jest szkolenie. Sporo imprez integracyjnych - z ostatnich: kręgle, paintball, Escape Roomy.
2
Edward 2015-11-30 13:46
Podobno bardzo fajna firma, taką ma opinię w Bydgoszczy. Mam tylko pytanie, bo niezłe pieniądze i fajna atmosfera to trochę mało. Czy rzeczywiście firma organizuje imprezy integracyjne? To może śmieszne, ale dla mnie to ważne. Co z tego, że jest kasa, jak później trzeba wracać do domu, a tam panna zrzędzi?
eleven 2016-03-18 00:34
ale żeby zaproponować odpowiednie rozwiązanie klientowi, musisz znać rynek, musisz mieć chociaż minimalne pojęcie o rynku, co jest, co jak mniejwięcej może działać
BS 2016-04-26 12:09
Aplikowałem na sprzedawcę, przyjechałem z innego miasta oddalonego o 130km na rozmowę. Firma chce się rozwijać, ale boi się wydać pieniądze jak typowy polski pracodawca: masz być telemarketerem i handlowcem do spotkań z klientami w jednym, bez samochodu na okresie próbnym w innym niż Bydgoszcz mieście (to czym do klientów?), z jak najniższą pensją zasadniczą (przecież odbijesz sobie w prowizji/premii). Mieli się skontaktować w konkretny dzień i godzinę i omówić rozmowę, ale sam musiałem się dopraszać o kontakt, który przełożony na inny termin ponownie nie doszedł do skutku. Tak jakoś nieprofesjonalnie podeszli. Nie pisałbym, gdyby nie SUPER pochwalne peany na ich cześć. :-)
4
Olof 2016-05-17 20:08
Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i było w porządku. Generalnie profesjonalnie, normalnie po prostu:)
BS 2016-05-23 23:01
Hmmm - chyba nie przeczytałeś dokładnie ;-) Firma nie skontaktowała się ze mną, żeby definitywnie odpowiedzieć NIE lub TAK. Wg mnie należy sprawę zakończyć po męsku, skoro się kogoś zapraszało. Zabrakło właśnie telefonu lub maila z podziękowaniem za poświęcony czas.
2
BS 2016-05-23 23:07
OK, daliście sobie jakiś termin za dalsze decyzje lub na spotkaniu doszliście do wniosku, że nie widzicie obszaru do współpracy? Skoro to proces rekrutacyjny, to trzeba sprawę doprowadzić do finału - współpraca lub jej brak. Daj znać jaki będzie finał rozmów, ok?
1
wojtek 2016-07-08 16:35
@BS no to prawda, że czasami chciałoby się usłyszeć nawet to "nie", ale to jest coraz bardziej normalna praktyka...
Julita 2017-08-21 10:54
No niestety chcielibyśmy dostawać informację zwrotną jeżeli chodzi o odmowę, ale nie jest to obowiązek firmy, dlatego jest często praktykowany. Ewentualnie można skontaktować się z osobą rekrutującą w Eximo Project w celu zadania pytania, co z naszą rekrutacją.
Zostaw swoją opinię o Eximo Project Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eximo Project Sp. z o.o.