Eximo Project Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Eximo Project Sp. z o.o.

admin 2015-08-02 10:42:37
Wiesz czy w firmie Eximo Project Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!
Free 2015-11-27 23:28:38
Jest w porządku. Dobra atmosfera, nie ma korpowyścigu, są premie:)Eximo Project ma Help Desk, więc jak jest awaria to jest nerwówka i robota po nocach, no ale to standard na I i II linii. Ogólnie trudno narzekać. Potrzebne szkolenie, to jest szkolenie. Sporo imprez integracyjnych - z ostatnich: kręgle, paintball, Escape Roomy.
Edward 2015-11-30 13:46:02
Podobno bardzo fajna firma, taką ma opinię w Bydgoszczy. Mam tylko pytanie, bo niezłe pieniądze i fajna atmosfera to trochę mało. Czy rzeczywiście firma organizuje imprezy integracyjne? To może śmieszne, ale dla mnie to ważne. Co z tego, że jest kasa, jak później trzeba wracać do domu, a tam panna zrzędzi?
eleven 2016-03-18 00:34:36
ale żeby zaproponować odpowiednie rozwiązanie klientowi, musisz znać rynek, musisz mieć chociaż minimalne pojęcie o rynku, co jest, co jak mniejwięcej może działać
BS 2016-04-26 12:09:18
Aplikowałem na sprzedawcę, przyjechałem z innego miasta oddalonego o 130km na rozmowę. Firma chce się rozwijać, ale boi się wydać pieniądze jak typowy polski pracodawca: masz być telemarketerem i handlowcem do spotkań z klientami w jednym, bez samochodu na okresie próbnym w innym niż Bydgoszcz mieście (to czym do klientów?), z jak najniższą pensją zasadniczą (przecież odbijesz sobie w prowizji/premii). Mieli się skontaktować w konkretny dzień i godzinę i omówić rozmowę, ale sam musiałem się dopraszać o kontakt, który przełożony na inny termin ponownie nie doszedł do skutku. Tak jakoś nieprofesjonalnie podeszli. Nie pisałbym, gdyby nie SUPER pochwalne peany na ich cześć. :-)
Olof 2016-05-17 20:08:39
Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i było w porządku. Generalnie profesjonalnie, normalnie po prostu:)
BS 2016-05-23 23:01:45
Hmmm - chyba nie przeczytałeś dokładnie ;-) Firma nie skontaktowała się ze mną, żeby definitywnie odpowiedzieć NIE lub TAK. Wg mnie należy sprawę zakończyć po męsku, skoro się kogoś zapraszało. Zabrakło właśnie telefonu lub maila z podziękowaniem za poświęcony czas.
BS 2016-05-23 23:07:46
OK, daliście sobie jakiś termin za dalsze decyzje lub na spotkaniu doszliście do wniosku, że nie widzicie obszaru do współpracy? Skoro to proces rekrutacyjny, to trzeba sprawę doprowadzić do finału - współpraca lub jej brak. Daj znać jaki będzie finał rozmów, ok?
wojtek 2016-07-08 16:35:34
@BS no to prawda, że czasami chciałoby się usłyszeć nawet to "nie", ale to jest coraz bardziej normalna praktyka...
Zostaw swoją opinię o Eximo Project Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eximo Project Sp. z o.o.