MediaExpert

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MediaExpert

kiedy zmieni się w Kaliszu regionalny ? Przydałby się w Kaliszu regionalny z charakterem i z umiejętnościami menadżera. Centrala powinna sprawdzać jak pracują kierownicy regionu i dyrektorzy regionu. Dokładnie sprawdzić jakie są układy i układziki.

kaliszak

nepotyzm i zawiść. Prawda to,że pracownicy składają na ET w skargę do PIP za działania niestandardowe?

lala

Dostałam zaproszenie na drugą rozmowę kwlifikacyjną do ME, na stanowisku w POK , CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ ???Jakich pytań , zadań itd , co należy do obowiązków osoby na tym stanowisku ??? Proszę pomóżcię , bardzo mi zależy :) Z góry dziękuję

podpowiem
@lala

musisz się uśmiechać i być miła. Na II etapie możesz mieć pytania o raty, (jak zaproponować klientowi raty z ubezpieczeniem i dlaczego z ubezpieczeniem) może być scenka sprzedażowa, ważne żebyś polecała dodatkowe produkty tzw. sprzedaż komplementarną czyli do telewizora kable, czyściki. Do laptopa oprogramowanie, torbę, mysz, ubezpieczenie od uszkodzenia i raty. Do wszystkiego możesz proponować usługi orange. Możesz też mieć propozycje sprzedaż długopisów czyli jesteś sprzedawcą długopisów . Pamiętaj wtedy o dodatkowych akcesoriach i słuchaniu osoby , która udaje klienta. Powtarzaj to co powiedział klient - powiedz z tego co pan mówi potrzebyje pan ..... np. długopis na prezent itd.... Stosuj parafrazę , jest oceniane czy słuchasz klienta czy wyciągasz wnioski. Może być pytanie co to jest trudny klient, jak sobie z nim radzić- odpowiadasz, że spokojem, opanowaniem. Zwykle drugi etap to tylko formalność , chyba, że są 2 osoby które dobrze wypadły. Możesz powiedzieć, że marzyłaś o takiej pracy i pracodawcy. Zależy kto będzie prowadził rozmowę, żebyś trafiła na obiektywna osobę:-) by z tym bywa różnie.

suki

Nie zapomnij o funduszu inwentaryzacyjnym w sadzie pieniądze są do wygrania

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MediaExpert. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Brak mi słów na waszą marnotę jaką wypisujecie CZEGO!!! Wy bronicie tej nędznoty Med,,,, Exp..... lepiej pomyśl jak okiwać klienta by wcisnąć mu przedłużoną gwarancję, by Wasz przełożony Was nie zgnoił lub wyrzucił na bruk.... hahahahaha..!!!!

te geniusz ortografii się pisze więc jak sie nie znasz to sie innych nie czepiaj bo chciałeś/łaś błysnąć ale się nie udało

blee

anonim - 2012-03-11 19:54:23 Dlatego takie osoby jak Wy zostają, gdzie sprzedaż nazywana jest potocznie! a oryginałem słowa sprzedaż to inaczej dobra fikcja i fałsz nabijająca kieszeń GÓRY, a WY i tak prędzej czy pózniej znikniecie z marnej sceny me.... exp.... wybitne osoby bez znajomości ortografi ,,KOLERZANKI" heheheh do wiadomości - Koleżanki! chyba tak się piszę....uwage na ortografie zwraca mi osoba która pisze pozniej zamiast poźniej i ma błędy w innych slowach :P

BLEE

W PRACY SIE PRACUJE A NIE SZUKA ZNAJOMOSCI, PRZYJACIÓŁ, KOLERZANEK DLATEGO TAKIE OSOBY JAK WY MAJA PROBLEM Z PRACĄ

kiut
@BLEE

A Ty z ortografia

Zorientowany

Pracowałem w tym sklepie atmosfera jest nie ciekawa....Trzech pracowników w tym wielka kierowniczka POK rządzą sklepem i pracownikami.Kierownik sklepu nie ma siły przebicia gdyż cała ta szajka ma układy wyżej i są nietykalni.Współczuje kierasowi takiej załogi.

czarna

czarna - 2012-02-19 12:10:24 Tak właśnie głupio (usunięte przez administratora) isz poczekaj jak cię zwolnią bez przyczyny... od tak sobie.. i będziesz myślał ALE DLACZEGO???? przecież starałem/am się!!!odnośnik do ,,pracownika\'\'

czarna

Ja między innymi do tego wafla co ma kzywke \'\'ktoś\'\' -faktycznie jesteś COŚ.... pracowałam żetelnie z najlepszymi wynikami w grupie jeżeli chodzi o punktcje.Jednego dnia dostałam umowe na 5 lat ,a na drugi dzień wypowiedzenie, dlatego że zapytałam że chciałabym dostać większą pensje, a że na stanowisku od tygodnia była nowa kierowniczka ,tylko na papierku ,bo wcześniej pracowała tak jak Ja,to musiała zabłysnąć!!.. Kieruje sprawę do Sądu i wali mnie co będzie dalej, a że mam męża który nie popuści to głowy polecą,, do gazety też opoiszę tą sytuację... Unikajcie M-e galeria Tęcza.-jeżeli chodzi o prace-oczywiście.

;)

pracownik - 2011-07-28 22:56:34 Naprawdę wstyd mi za te teksty... Pracuje w ME Kalisz od początku i uważam, że atmosfera jest świetna między pracownikami. Dyrektor, też jest jak najbardziej spoko, nadaje się na to stanowisko! Jest opanowany i nie zraża do siebie ludzi (jak np. jeden Pan z (usunięte przez administratora)któremu za dużo się wydaje). Ponadto dyrektor często sam osobiście pomaga w pracach zwykłych pracowników. Firma odgórnie ma po prostu chore zasady. Zero szans na awans, ciężka praca w weekendy włącznie, jakiekolwiek będą wyniki to i tak wszystko jest źle i za mało. Wolą zwolnić doświadczonego pracownika i zatrudnić nowego bez doświadczenia za mniejszą kasę. Tak właśnie realizują jedno ze swoich haseł \ Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób. Oscar Wilde

Naprawdę wstyd mi za te teksty... Pracuje w ME Kalisz od początku i uważam, że atmosfera jest świetna między pracownikami. Dyrektor, też jest jak najbardziej spoko, nadaje się na to stanowisko! Jest opanowany i nie zraża do siebie ludzi (jak np. jeden Pan z Ostrowa któremu za dużo się wydaje). Ponadto dyrektor często sam osobiście pomaga w pracach zwykłych pracowników. Firma odgórnie ma po prostu chore zasady. Zero szans na awans, ciężka praca w weekendy włącznie, jakiekolwiek będą wyniki to i tak wszystko jest źle i za mało. Wolą zwolnić doświadczonego pracownika i zatrudnić nowego bez doświadczenia za mniejszą kasę. Tak właśnie realizują jedno ze swoich haseł "Profesjonalna obsługa". Gdy się starasz masz co miesiąc około 1500 na rękę. Czy to dużo czy mało, każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

Kevin - 2011-05-19 23:21:22 (usunięte przez administratora)moze bys napiesal jakie miales ambicje (z tego co wiem ambicje miales wielkie) w tej firmie a nie odrazu ja tak oczeraniac.... nie sprawdziles sie w tym zawodzie a teraz masz czelosc takie oszczerstwa wypisywac... byles leszczem w liceum i w pracy tez widzialem ze jestes leszczem... bylem tam dosc czesto i widzialem jak pracujesz... to byla wielka sciema co robiles a nie praca... jak by moi ludzie tak pracowali to zrobil bym z nimi to co z toba media. Nie wyobrazam sobie by moi ludzie wykonywali tak prace jak ty to robiles... DLA MNIE TAKI CZLOWIEK NADAJE SIE NA ZMYWAK W ANGLII... i tam pozostan a ja życzę Ci wylądowania na zmywaku! może wtedy zrozumiesz co znaczy szacunek do człowieka!

Nepotyzm (łac. nepos wnuk, bratanek) – faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności.

?????

CO się stało w tym Media Expert , że ciągle szukają sprzedawców?

Nie chodzi tutaj o kogokolwiek ambicje , ale o to że jeżeli ktoś obiecał sprzedawcom pieniądze za sprzedaż Gwarancji itp, to powinien dotrzymać słowa. Chłopacy nastawili się na pewne pieniądze i ich nie otrzymali. Po za tym nazywanie kogokolwiek Leszczem jest właśnie dziecinne i proste!!!! Oprócz tego forum , jest jeszcze forum na: forum.gazeta.pl , i niestety jest mnóstwo negatywnych wpisów. Skąd się to bierze? czy wszyscy są leszczami którym się pracować nie chciało?......... Odpowiedź pozostawiam innym..............

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Kalisz

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MediaExpert