Mont Stal Tec

Barcelona

Opinie o Mont Stal Tec

anonim 2009-06-14 11:16
Proszę o opinie o tej firmie. Nie wiem czy warto się u nich zatrudniać, bo słyszałem, że jefe [usunięte przez administratora] to krętacz, ale nie wiem czy to prawda. Różnie ludzie mówią
tomek 2009-06-28 17:18
pracowałem w vitori na ursie u gąsiorka to złodziej zaliczki to wypłata a śpisz na materacach nie polecam.
anonim 2010-02-25 16:14
anonim - 2009-06-14 11:16:22

tragedia
jaś 2011-02-04 21:02
to niestety prawda i janek jego prawa ręka
anonim 2013-05-30 21:04
Czy firma Mont Stal Tec pracuje tylko stacjonarnie czy ma tez prace w "delegacjach" i ogólnie jakie są warunki? pracodawca zapenia wszystko co trzeba od butów po koszule pracownicza i okulary do pracy?
ernii132 2017-02-18 13:16
Witam również pracowałem w Vitorii na ursie gąsiorek i Karolek to banda złodziei jak zrezygnowałem z pracy to ostatniej wypłaty już nie zobaczyłem wszędzie tylko nie u tych szmaciarzy
Zostaw swoją opinię o Mont Stal Tec - Barcelona
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mont Stal Tec