SYCSA

Barcelona

Opinie o SYCSA

bogdan ł 2009-07-17 17:31:46
szkoda ze tak szybko znika forum o firmie która kłamie i oszukuje ludzi nadal funkcjonujac w hiszpani nic sie niezmieniło poza nazwą teraz [usunięte przez moderatora] dzwonią do ludzi których wczesniej zwolnili proponujac zaniżone stawki i niemogą zniesc ze pisze sie prawde a to boli panow [usunięte przez moderatora] pisze z małej litery bo obaj to oszusci malej klasy z malymi mozgami i malymi ... kazdy wie pozdrawiam forumowiczow
anonim 2009-08-17 21:32:25
co poniektórzy ,,kierownicy" z dawnej sycsy siedzą sobie w kraju,w polsce pracują legalnie a z hiszpani kasują pieniążki z bezrobocia(bo nikt tego w hiszpani nie sprawdzi) i śmieją się z tych których wykiwali i których zostawili na lodzie bez pieniędzy ,ludzie wezcie się za takie mendy !!!!!
******************** 2009-11-05 19:51:57
A kto ci bronil zlozyc papiery naparo , i ciongle [usunięte przez moderatora] idnym , frajeze obuc sie ,
mierda 2009-11-11 17:00:54
pracowalem u tych oszustow banda zlodzieji i nic wiecej obiecuja duzo a malo robia a pszy wyplacie to wam oczy wyjda na wieszch a bron boze kszywo sie spojrzec na rafe albo jarka to juz wam z 500 stow zniknie z kata pozdro robcie jak chcecie MLODY Z SYCSY
MIERDA 2009-11-11 17:04:09
MASZ RACJE STARY ONI TA SA [usunięte przez moderatora] MALEJ KLASY A JAK SIE NAZYWAJA TERAZ
Paco 2010-02-02 12:18:25
robiłem u [usunięte przez moderatora] jakiś czas bezmuzg aprzede wszystkim złodziej
Paco 2010-02-02 12:21:10
Robiłem u [usunięte przez moderatora] to złodziej wiecie ile [usunięte przez moderatora] narzędzi nawet się w głowie nie mieści
Ksiądz Proboszcz! 2010-02-09 21:11:06
Banda [usunięte przez moderatora]! To mało powiedziane.To komplement.Kombinatorzy?czemu nie! Prawnik pracuje nad tym jak Nas
wykiwać! Ukradli wszystko co mogli.Psycholog [usunięte przez moderatora] igra na ludzkich uczuciach.On wie na ile można się posunąć z obietnicą i kłamstwem.[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-pomysłodawca szalonych wizji.Pełni rolę kapo.Mówi że jest kierownikiem tylko że poza
podstawówką resztę szkół skończył zaocznie.W Leiterze zamiatał dachy,choć i to nie było jego mocną stroną.Prawdę mówi tylko wtedy jak się pomyli.[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-"księgowy".Pieniądze przelewa i przelewa,i przelać nie może.Elegancik w czystej koszulce,którą codziennie prasuje mu mamusia i szykuje kanapeczki.
[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-wyszkolony by kłamać i podsuwać papierki do podpisu.Miła buzia.Zawsze uśmiechnięty.Pajac z makaronem na uszach.[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-sekretarka złodziei.
NIGDY DLA NICH NIE PRACUJCIE!

dr.Serrano 2010-02-10 21:26:33
Ta śmiechu warta (firma?) sitwa,co roku robi ten sam przekręt.Mając masę zaległości finansowych wobec swoich pracowników ogłasza likwidację.Najpierw każą podpisywać listę że zapłacili,a potem mają Cię w
[usunięte przez moderatora].A o vacaciones możesz zapomnieć.(ale musisz podpisać że wziąłeś).Wszystkie świstki po Hiszpańsku.Do ostatniego dnia nic się nie
dowiesz,nawet o tym że mają cię zwolnić.Mam nadzieję,że spalili za
sobą wszystkie mosty.Nie powinni im pozwolić nigdy założyć żadnej
firmy.Zawsze zostawiają za sobą skrzywdzonych ludzi.Bez pieniędzy,
bez wyjścia.Podpisujesz papiery przy zwolnieniu i wypad do domu.Po 400 € zamiast należnych:2000 lub nawet 6000,bo i tacy są.
Prawo jest łaskawe dla bandytów w tym kraju.Mam nadzieje że los
wbije im w plecy takie samo zło,jakie wyrządzają innym.
Dla [usunięte przez moderatora] dedykacja:[usunięte przez moderatora]:gorąca prośba.
Ksiądz Proboszcz! 2010-02-17 20:30:11
No,no to żeście sobie nagrabili [usunięte przez moderatora] ! Coraz większy rozgłos.
Pomału stajecie się osobami publicznymi. [usunięte przez moderatora].ma was chyba dosyć?
Możliwe,że ich też pociągniecie na dno.A i burmistrz Was pozna.
Bo na policji to już nie jeden był.Chyba Wam się dobiorą do dupy.
Ale kasy chłopaki i tak nie dostaną! Bo Wy jesteście spryciarze.
Pewnie nawet już własnych kont nie macie?To po co jeszcze,kłamiecie
tych w Reus?Oni i tak już wiedzą ze robią za darmo! Żeby [usunięte przez moderatora].mogli "godnie"żyć.Na koniec podzielą kasę między sobą.To co ukradną chłopakom,którzy na nich robią-będzie dla nich premią na koniec.!
anonim 2010-02-22 16:10:11
[usunięte przez moderatora] doi juz od roku pieniadze z hiszpanskiego bezrobocia siedzac sobie w polsce u swojej kochanki(na marginesie zony swojego kumpla z hiszpani) a przy okazji zatrudniony jest u swojej mamusi w sklepie (co jest chyba karalne-oszukiwanie urzedu pracy )zatrudnil sie tam tylko po to by wykazac jak malo zarabia -potrzebowal tego do sadu zeby placic jak najmniejsze alimenty. narzedzi nakradl i to sporo i to nie tylko z tej firmy ale i z lejtera. to wszystko moze potwierdzic jego byla zona-rozmowa z nia to bardzo ciekawa sprawa!!!!! mozna bardzo duzo sie dowiedziec
anonim 2010-02-26 13:14:29
anonim - 2010-02-26 13:11:46

co wy tak wszyscy najezdzacie tego [usunięte przez moderatora]!!on taÃ��Ã�±czyl tak jak J[usunięte przez moderatora] zagraly!!!!!on nie jest taki zly,moze troche glupi ale wporzadku!!! A CI CO PRACUJA W REUS JESZCZE TO NIECH BIORA NOGI ZA PAS I SPADAJA DO POLSKI!!!PANOWIE WY ROBICIE ZA FRAJER ,ZA DAMSKI [usunięte przez moderatora]!! OTWORZCIE W KOÃ���CU OCZY,CHLOPAKOW Z WALENCJI JUZ [usunięte przez moderatora] NA DUZA KASE A [usunięte przez moderatora] ZAKASAJA REKAWY BO KASIURA JESZCZE W REUS ZOSTALA. I CO POTEM ZROBICIE!!!!!DO KOGO BEDZIECIE DZWONIC.....!!!!!!!! TEL.DO BIURA TO TRZY RAZY W RYNNE I DWA O PARAPET.

Miki 2010-03-11 07:58:40
nic innego nie macie do powiedzenia to po prostu wyłączcie komputery, szkoda waszego czasu i prądu nara.
Prowokator 2010-03-16 11:18:47
Masz gadane ale to nie zmienia faktu że jesteś [usunięte przez moderatora]
Prowokator 2010-03-17 18:57:28
Ej anonim internet ci odcięli? Trzeba było zapłacić.Nie masz jaj cioto.
Prowokator 2010-03-17 19:08:03
Dlaczego pan [usunięte przez moderatora] się nie odzywa ? Nie masz ikry śmierdzący [usunięte przez moderatora]
ADAM111 2010-09-11 18:31:16
WSZYSCY PRACOWNICY TEJ BYLEJ FIRMY TO FALSZYWE ODBICIE CZLOWIEKA JAK I W BIORZE TAK I NA BODOWACH POZDROWIENIA MARNE GATUNKI.
Były pracownik 2010-11-25 20:54:14
Pracowałem 3 lata temu w saragossie. Pozdrawiam wszystkich z ekstremalnej Saragossy. Wtedy nie było nawet tak żle. Ale się porobiło.
byly pracownik 2011-02-06 21:25:43
Witam.Od razu lepiej jak sie takie cos przeczyta.Widocznie trafil swoj na swojego.Nie ma co wszy zalowac;Dzieki bardzo za " dobre wiadomosci".Pozdrowionka.
BRRRRR 2012-04-21 07:02:14
Dziewczyny co tam nowego?
spiewak 2012-06-21 20:32:48
pozdro mysza
brzoskwinia 2013-09-09 10:15:13
tesz pracowalem w tej firmie lipiec2007-sierpien2008 ( usunięte przez administratora )
brzoskeinia 2013-09-09 10:23:22
czes kolego z wolsztyna pracowalejs w sixie w 2007-2008 odezwij sie
sako 2014-04-30 18:56:04
może nie ma na co narzekać specjalnie w SYCSA, a jednak to zazwyczaj ludzie robią na takich forach
talarek 2014-07-07 19:40:24
ciężko jest znaleźć o SYCSIE jakąś większą ilość ciekawych informacji. Tutaj specjalnie jej pracownicy nie chcą się wypowiadać , a strona internetowa dla Polaka powiedzmy , że nie jest zbyt przejrzysta
PAWEŁ ,MAŁY 2014-10-27 20:33:46
POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW CO PRACOWALI W SARAGOSSIE,W MADRYCIE, CARTAGENA,
SZKODA ZE SIĘ ROZSYPAŁO ROBOTA BYŁA SPOKO KASA NA CZAS NA KONCIE,CHOCIAŻ ZA OSTATNI MIESIĄC DO DZIŚ KASY NIE WIDAĆ WIDOCZNIE NIE OPANOWALI KRYZYSU.POZDROWIENIA DLA LOPEZA,KONDZIA ,MANKA,ZDZICHA,I EKIPY Z OSTRZESZOWA CO PRACOWALI PRZY EXPO
aldo 2015-01-19 21:33:40
hej a jaka jest atmosfera w tej firmie ..co dla przełożonego jest najważniejsze... czy delegacje sa wpisane w ta firmę ..w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania..jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowiedz dziekuje
madagaskar 2015-03-25 08:47:04
Czy SYCSA rzeczywiście mieści się w Barcelonie i praca jest tam podejmowana przez pracowników? Chciałbym się dowiedzieć jakie są realne szanse na zdobycie odpowiedniego doświadczenia, które pozwoliłoby pójść gdzieś wyżej w hierarchii firmy. Nie chciałbym opuszczać kraju, ale sytuacja jest jaka jest, że to chyba jedyna rozsądna opcja.
pxl 2016-05-13 23:09:25
karlis, a każda osoba na poziomie komunikatywnym język zna?
Zostaw swoją opinię o SYCSA - Barcelona
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYCSA