Opinie o Hotel Magellan w Wolbórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Magellan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Magellan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Magellan w Wolbórz

Bodygard

Wspaniała praca ,ludzie o bardzo dużej kulturze osobistej , zarobki wyśmienite - zaskakiwały mnie swą wielkością co miesiąc , warunki socjalne wręcz bajkowe. Premia świąteczna szokująca. Pytacie dlaczego zrezygnowałem? Otóż sam nie wiem ,chciałem po prostu dać innym posmakować tak wspaniałej pracy. To naprawdę nie w porządku że przez tyle czasu mnie było tak bardzo dobrze a inni nie mieli tak jak ja. Dlatego odstąpiłem to wymarzone miejsce pracy kolejnej osobie. Nie było to łatwe. Chcę pozdrowić wspaniałą dyrektorkę która swą niezłomną postawą oraz wyjątkową kulturą osobistą , uczciwością ,obiektywnością i sprawiedliwością budowała nas wszystkich w pracy. Przyznaję że odejście było moim największym błędem życiowym. W nowej pracy brakuje mi wielu rzeczy i nie potrafię się w niej odnaleźć. Magellan to wspaniałe miejsce do pracy

Misiak
@Bodygard

Opinia w punkt. @Magellan nadal funkcjonuje w chorych warunkach finansowych i w traktowaniu ludzi. Panie z zarządu bez pojęcia,wiedzy a uważają swoje pomysły za the best. Każdy dział jest głupi tylko one posiadły wiedzę, potrafią masażystką się (usunięte przez administratora) do pracy -(usunięte przez administratora) Zero premii, dodatków. Chore progi aby dostać 100 zł do pensji. Pracownicy zarabiają gruba kasę - bo to nie te Panie z zarządu i mają za to NIC.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Hotel Magellan?

odpowiedz Nowy wpis

najniższa krajowa. bez możliwości awansu, oraz podniesienia podstawy. W wielu działach brak premii, a jeśli już są to progi nie do zrobienia. Szkoda, bo bez ludzi hotel nie istnieje.

Bodygard

Olga
@Bodygard

Mam jedynie nadzieję, że nie jest to opinia o wydźwięku ironicznym i naprawdę w Hotelu Magellan można liczyć na tak znakomite warunki pracy. Nie wspomniałeś nic a propos możliwości rozwoju zawodowego. Czy istnieje tam szansa na awans?

Arnold
@Olga

Daj sobie spokó beznadziejna i totalnie niekompetentna dyrektor Marzena, bez wiedzy ani wykształcenia potrafi stłamsić najbardziej nawet kreatywne osoby, natomiast w tym trudnym czasie Zarząd myśli tylko i wyłącznie o sobie!!! Tą resztkę pracowników która mimo wszystko przetrwała mają głęboko w (usunięte przez administratora) a jak się komuś nie podoba to niech się zwolni, taka tu panuję dyżurna zachętą do pracy

@Olga

Przecież wyraźnie widać, że to sarkazm.

Misiak Nowy wpis
@Bodygard

Czy pracownicy Hotel Magellan mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czy w Hotel Magellan występują paczki/bony świąteczne?

zainteresowana

dowiadywałam sie , nie ma czegoś takiego teraz, wczesniej były paczki dla dzieci

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Magellan odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
zainteresowana

Czy coś wiadomo o pracy w Magellanie? Są stare informacje, od jakiegoś czasu cisza, czy to oznacza że się poprawiło? Jestem namawiana do pracy w restauracji, słyszę o plusach, kilka osób podobno wróciło do pracy w hotelu, bo sporo się zmieniło na plus ale praca nie jest latwa i czasami jest jej bardzo dużo. Proszę o informacje

Katarzyna
@zainteresowana

O jakich plusach słyszysz?

@Katarzyna

Jest stabilniej, jak ktos ma doświadczenie i chce to umowa o pracę po poczatku na uz jest na wyższą stawkę niż najnizsza. a jak jest sezon to też dodatkowe premie i wszystko liczone jest na umowie, fajni ludzie można dogadywać grafik.

Majka

Podpowiedzcie jak firma radzi sobie w tym trudnym okresie? Interesowała mnie praca ale pewnie sytuacja nie sprzyja zatrudnianiu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Magellan?

Atmosfera mega przyjazna, można spokojnie z każdym się dogadać, trzeba tylko otwarcie mówić co leży na wątrobie. Lubimy szczerość i otwartość. Ktoś, kto chce pracować i mu zależy, na pewno zostanie doceniony.

Gosc

Witam... zamierzam aplikowac jako konserwator...czy ktos, kto moze pracował czy pracuje jako konserwator , lub osoba,która udzieli mi takich inf. Dziekuje

Mischka

Bardzu dobru robota. Nie narzekaju.Ja paucził diengów mnoga w hotelu.Nie płacu za kwateru ni za kuszaju. Wsio za darmo. Stawka 13pln i 300 hodin .W doma to sziest miesiaczy nie zarobliu co tu paucził mnoga diengów w miesiąca.Poliaków nie ma za mnoga to praca jest..Dyrektior Marzenu obiecuju podwyzku w nowym roku.Poliecaju super robota.

Dr. G.

Z tego co słyszę tu i ówdzie warunki coraz lepsze

Jaki jest wkład kierownictwa Hotel Magellan w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Komancz

Zwolnienie

@Komancz

Nie ma to jak złośliwe komentarze osób zwolnionych, które nie wykonywały swoich obowiązków jak należy. Ale oczywiście wina zawsze pracodawcy bo zwolnił a czy ktoś kiedyś napisał dlaczego został zwolniony. Za jakąż to niesprawiedliwość zostałeś/aś zwolniona? Jestem Ciekaw za co zwalniają w Magellanie?

Maja

Jestem ciekawa, jak się pracuje w Hotel Magellan. Będę wdzięczna za jakieś informacje. Czy to praca na zmiany?

Zakupiłam pakiet romantyczny, ale niestety z obu okien w pokoju miałam widok wyłącznie na dach (pokój nr 120), zatem zero romantyzmu. Jedzenie ok, ale o szampana w pakiecie musiałam się prosić i dostałam, ale odgazowanego, wystanego na półce. Jedzenie z zamówionego pakietu - zamiast zupy borowikowej był krem z pomidorów, niby nic, ale duża różnica. Strefa basenu czynna do 22.00, a wyganiają o 21.45, porażka. Jacuzzi nie działa, choć fajne. Wrażenie, że woda w jaccuzi mętna. Natomiast świetny masażysta, młody człowiek z naprawdę wspaniałym, miłym podejściem do klienta. Ogólnie ładnie, ale nie tak jakbym się spodziewała, pokoje robią wrażenie niezbyt wysprzątanych, z pewnością niedokładnie. Miałam czajnik w pokoju, ale gniazda do niego w miejscu, w którym stał brak. Jedna lampka przy łóżku nie działała. Restauracja, jak ktoś już wspomniał wygląda jak pokój na zabawy biesiadne, przy dużej ilości osób mają problemy z naszykowaniem jedzenia na czas. Dużym plusem jest wygląd SPA i pokój relaksu. Zatem wymagającym nie polecam, ale ogólnie nie jest źle i na wypoczynek weekendowy w sam raz.

D.C.

Polecam. Bardzo ciekawa i przede wszystkim, nie nudna praca. Młoda i energiczna Pani Prezes,wymagająca ale i sprawiedliwa,w pełni profesjonalny personel i miła atmosfera.Czego chcieć więcej? A i cudowne okoliczności przyrody sprawiają, ze jest to bardzo przyjazne miejsce dla pracownika

Wiewióra
@D.C.

Buahahahaha!!!!! Komentarze mówiące prawdę zostały usunięte, wiec trzeba napisac stek ładnych bzdur

Dobra rada
@Wiewióra

Frustracja ludzi, którzy nie potrafili pracować należycie i stracili pracę nie zna granic. Hotel Magellan rozwija się w takim tempie jak nigdy dotąd. Zostały wymienione wykładziny w całym Hotelu, zakupione nowe sprzęty, najnowszy program hotelowy a większość działów ma wprowadzone systemy premiowe, których nie było za kadencji innych zarządów. Pracownicy, którzy zostali są doceniani i wspólnie pracują na sukces tego miejsca. Zamiast się mścić weźcie się za pracę.

Prawda
@Dobra rada

Potwierdzam. Praca jest bardzo fajna z możliwością rozwoju dla każdego, kto jest nastawiony na sukces, osiąganie celów, wysoką jakość obsługi. Niestety Ci co stwarzali pozory i liczyli na zrozumienie na szczęście pożegnali się z firmą. Bardzo dobrze oceniam pracodawce, daje możliwość rozwoju i awansu dla tych, którzy dobrze wykonują swoje obowiązki i angażują w swoją prace. Dziwię się tym anonimowym wpisom, przedstawiającym rzeczywistość w krzywym zwierciadle - zwierciadle własnej porażki, bo zostali zwolnieni bądź uciekli na zwolnienia widząc, ze pracodawca ma wymagania.

Wiewióra
@Dobra rada

Buahahahahahahaha!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

@Dobra rada

Żałosne!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

S.
@anonymous

Własnej porażki?! :-) prawie wszyscy co odeszli odnieśli sukces :-) :-) :-) :-)

Prawda
@S.

To dobrze ze odnieśli sukces, moze w końcu wyciągnęli wnioski :-)

S.
@Prawda

No na pewno nie dzięki wam! :-) jesteście żałośni ze swoimi kłamliwymi komentarzami. Zamiast wyciszyć ten (usunięte przez administratora) wokół to go napędzacie.... nie mam już zamiaru zniżać się do waszego poziomu...pozdrawiam

Dobra rada
@S.

Wszystkiego dobrego życzymy :)

Mirela
@Wiewióra

Zgadzam się NIESTETY :( . Szkoda bo fajne miejsce .

Lidia
@Mirela

@Mirela Jesteś bądź byłaś pracownikiem Hotel Magellan? Co powiesz na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu? Czy jest tam możliwy rozwój osobisty? Będzie fajnie jak mi odpowiesz.

Spion

Szkoda czasu dla tej firmy.Pani M.swoją niekompetencją ,przykrywa swoje niezdecydowanie boi się wszystkiego.Nie podejmuje ważnych decyzji. ZA to chętnie zwalnia ludzi,którzy chcieli coś dobrego zrobić. Wszystkie niewygodne wpisy usuwają dlatego,że mają ku temu powód.Nie ma chętnych już do pracy .Przewinęło się przez dwa lata ok.50 osób.Wszyscy mieli dość.Nie ma z kim pracować.

Mam pytanie czy admin może się wypowiedzieć na temat firmy odnośnie (usunięte przez administratora) ?Chowanie głowy w piasek nie zwolni przed odpowiedzialnością. Panie takie aktywne na Instagramie tu cicho -sza.Doprawdy wstyd

Sylwia

Mobbing!ale pewnie skasują!

Majka

@Magiel Możesz coś więcej dodać? Chyba, że to opinia z inspiracji konkurencji?

Miśka
@Majka

Konkurencji??? Niestety konkurencja chyba nic nie musi robić. Dyrekcja sama popisuje się swoim podejściem do pracownika. Swego czasu chyba wszystkie recepcjonostki opuściły to miejsce pracy. Nie bez przyczyny rotacja pracowników jest olbrzymia. Szkoda. Kiedyś było to bardzo fajne miejsce.

Magiel

(usunięte przez administratora).Nie polecam.

Lidia

@pan kleks, wspominasz o tym, że premie są bardzo rzadko wypłacane, a czy zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów pozapłacowych, bądź też mogą skorzystać ze zniżek pracowniczych na usługi oferowane przez firmę? Czy potrzebne są szczególne umiejętności, czy także osoby bez doświadczenia zawodowego mają szansę na pracę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Magellan - Wolbórz

• Jak się pracuje w Hotel Magellan?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Magellan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hotel Magellan