Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Opinie o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Widzę, że firma szuka przedstawicieli handlowych. Obszar działalności opisany jako cała Polska. Czy chodzi o to, że przedstawiciele mogą być z całej Polski, ale np. działać w rejonie miejsca zamieszkania? Czy faktycznie każdy z nich pracuje "od morza do Tatr"?

Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie nie poszukujemy nikogo na takie stanowisko, ale faktycznie jest to praca na terenie całego kraju.

AAA Nowy wpis
@Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.

Eh, szkoda, bo ja też chętnie bym się zatrudniła jako przedstawiciel handlowy. A czy jest możliwość wysłania cv na te posade do hr na zaś? Bo może jak pojawi się wakat, to wtedy firma by się odezwała. Działa tu taki system otwartych rekrutacji?

M&M Nowy wpis

Ciężko o znalezienie lepszego pracodawcy, doskonałe wynagrodzenie (nie spodziewałem się że w tej okolicy można tyle zarobić), Świetne warunki pracy (sprzęt, ludzie, benefity). Częste i liczne premie. Nikt w pracy nie robi problemów, nie ma nepotyzmu i "czepialstwa". Gorąco polecam osobą które chcą dobrze zarobić i przy tym korzystać w pełni z opieki super firmy! Polecam

Joanna

Dzień dobry , czy oferta pracy : dekorator mobilny w Gdańsku jest nadal aktualna?

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość, jednocześnie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi kandydatami.

Ruda103

Dzień dobry, Eurofirany poszukuje na stanowisko pracownik działu księgowości, czy wynagrodzenie to najnizsza krajowa? czy są jakieś dodatkowe benefity? opieka medyczna, wczasy pod gruszą, prywatne ubezpieczenie? jakie godziny pracy obowiazują w tym zakładzie?

Oliwka
@Ruda103

Zostanę bo tez jestem ciekawa. Jak będziecie pisali, to jeszcze napiszcie poza kasa, czy jest tu opcja na regularne premie? Np. czy jest premia za frekwencję? Albo za wyrobienie jakiś celów?

badguy
@Ruda103

Nie ma żadnych socjali. Jest tylko ubezpieczenie grupowe

@badguy

I na jaką kwotę jest się ubezpieczonym? Rodzinę też można podłączyć pod to ubezpieczenie? A co z prezentami przykładowo na święta?

ruda102

Dzień dobry, pracodawca poszukuje kjandydatów na stanowisko Pracownik Działu Księgowości, czy wynagrodzenie to najniższa krajowa? czy są jakieś dodatkowe benefity? opieka medyczna, wczasy pod gruszą, prywatne ubezpieczenie? jakie godziny pracy obowiazują w tym zakładzie?

Wieloletni Pracownik

Osobiście nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Pracuje w firmie już wiele lat, takich osób jak ja jest bardzo dużo, co świadczy tylko o tym, że ludzie CHCĄ tutaj być! Jest to rzetelna, stabilna firma i jak wszędzie, jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę to zostaniesz doceniony.

Jack
@Wieloletni Pracownik

Dokładanie! Z tego co wiem, to większość ludzi ma umowy na czas nieokreślony więc pracują już długo, tak jak ja!

Ewelina
@Jack

To w ogóle są tu jakieś przyjęcia skoro tyle osób trzyma swoje posady? Jak tak poza tym tu doceniają pracowników? Macie jakiś system premiowy albo benefity pozapłacowe?

Diana
@Wieloletni Pracownik

A na jakim jesteś etacie? Ciekawi mnie czy jak ktoś tu pracuje dosyć długo to ma możliwość awansowania. Daj znać od jakich kwot zaczynają tutaj nowi ludzie.

Sebastian

Polecam sklep Eurofirany w Olsztynie . Obsluga fachowa i bardzo miła . Uszyta dekoracja jest dopasowana do mojego wnętrz. Polecam

Czy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nie ma nic takiego. Tylko paczki na święta. Ogólnie to firma trochę robi ci łaskę, że możesz dla niej pracować - to nie wystarczy?

Emilia
@były pracownik

Dobrze że chociaż te paczki są. Możesz zdradzić co w takiej paczce pracownik dostaje? Ciekawa jestem czy ta paczka rekompensuje brak innych świadczeń?

Ewelina

Czy jest jakaś możliwość dołączenia do teamu zajmującego się obsługą sklepu internetowego? Zajmuję się tym aktualnie, ale szukam nowych wyzwań i lepszego pracodawcy. Jaka jest atmosfera w biurze? I czy można liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kompetencje?

@Ewelina

Dzień dobry, tak, jest możliwość dołączenia do teamu zajmującego się sklepem internetowych. Chętnie zapoznamy się z Pani życiorysem, który prosimy przesłać na adres e-mail: Aneta.Klusak@eurofirany.com.pl

Kollolo

Witam,chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie oraz jak to jest z tymi nadgodzinami czy to praca po 12 godzin czy na zmiany?

Mateusz

Witam. Jak wyglada praca na magazynie prosze o jakiesopinie co i jak

Janusz
@Mateusz

Też chciałbym się dowiedzieć. Szczególnie czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe. Będziesz aplikował do firmy? Jakbyś się czegoś dowiedział to pisz.

@Janusz

Dzień dobry. Uprawnienie na wózki widłowe nie są wymagane, ale mile widziane. Bardzo chętnie, każdego wszystkiego nauczymy. Wystarczą tylko chęci do pracy. Zachęcamy do składania CV.

Miły
@Janusz

Nie trzeba uprawnień.

Katarzyna

Hej, kupiłam zaslony,szyte na miarę bardzo ładne,solidnie wykonane .jestem bardzo zadowolona polecam ten sklep.mysle że w przyszłości skorzystam z usług tej firmy.pozdrawiam

@Katarzyna

Dzień dobry, dziękujemy za tak miłą opinię i zapraszamy ponownie.

Endriu Ju

Uważajcie klienci na promocje w tym sklepie. Nie wszystkie produkty z regału promocyjnego są w tej promocji. Kupiłem ręczniki , jeden w promocji, a za drugi zapłaciłem o 12 zł więcej. Promocja - 30% wyniosła mnie 3 zł. Gratulacje dla sklepu za super sprzedaż. Klienci sprawdzajcie paragony przy kasie. Bo jak przyjdziecie z reklamacją od ekspedientki usłyszycie możesz nie kupować. Pozdro niezadowolony klient.

@Endriu Ju

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Proszę o kontakt pod adresem: kontakt@eurofirany.com.pl. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego chcielibyśmy jak najszybciej odnieść się do tej sytuacji.

SLAVCIO

Firma Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. - Żywiec ewidentnie sobie nie radzi i nie dąży do tego, aby klient byl z ich zakupow zadowolony. Wszystkie oferowane przez nich kolorystyki sa przekłamywane i w rzeczywistosci odbiegaja znacznie w oryginalne. Mnie po zakupie "poczestowano" niebieskim turkusem, a miła byc mięta (typowy seledyn). Az sie nie chce wierzyc, ze do dzisiaj ten proceder ma sie dobrze, mimo, iz prosilem, aby zrobili korekte i juz nie wprowadzali w bład nastepnych klientow. Nie polecam.

klient
@SLAVCIO

Przy zakupie nie zauważyłaś ,że to inne kolory?. Nie rozumiem

Katrina_82

Jestem krawcowa . Krawiectwo odzieży ciężkiej. Przenoszę się z Katowic do Żywca i rozglądam się za pracą. Czy mogę prosić o przesłanie informacji o ofertach pracy ?

@Katrina_82

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt na adres dorota.polmiarek@eurofirany.com.pl

Jak wygląda sprawa grafiku w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Obsługa klienta

Dzień dobry, to zależy, czy chcesz pracować w centrali w Żywcu (i na jakim stanowisku), czy w którymś z salonów w Polsce.

Aleksandra
@Obsługa klienta

A salony są oddzielne, to znaczy one same dają ogłoszenia na sprzedawców? Skoro mają własne grafiki, to wyglada że tak...

Dorota

Zakupiłam firany gotowe na przelotkach. Krzywe pod każdym względem i w długości ok 4 cm i z boku krzywe. Nie jestem krawcową a lepiej bym ucięła i przeszyła. Mój pierwszy zakup dość dùży ale ostatni nie warto.

@Dorota

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Bardzo proszę o kontakt na adres: kontakt@eurofirany.com.pl wymienimy Pani wadliwy asortyment.

Gosc

Coś okropnego. Pościel wygląda zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Spodziewałam się za 300zl dobrej jakości ale tak nie jest. Najgorsze są jednak poszewki na poduszki. Mają kompletnie inny kolor niż na zdjęciach. I prezentują się mizernie. Naprawdę nie polecam zamawiania z tej strony. Kompletna klapa.

@Gosc

Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Nie mniej jednak jakość produktu i zadowolenie Klienta jest dla nas nadrzędną wartością, dlatego zapraszam do kontaktu telefonicznego z biurem obsługi sklepu online lub mailowo pod adresem: kontakt@eurofirany.com.pl Dołożymy wszelkich starań aby była Pani usatysfakcjonowana z produktów kupionych w naszym sklepie.

Gosia
@Gosc

Też zamówiłam pościel, ale nie spodziewałam się że można w tak drogiej pościeli wszyć suwak innego koloru niż pościel.

Obsługa klienta
@Gosia

Dzień dobry, zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, pod adresem: reklamacje@sklep.eurofirany.com.pl

SLAVCIO
@Gosc

Podzielam w 100% tą opinię. Ja takze skorzystalem z zakupu od Eurofirany B.B. Choczyńscy Sp. J. kompletu poscielowego w kolorze mięty, a przyslali mi niebieski turkus. Prosilem ich, aby zmienili kolorystyke i nie wprowadzali nastepnych klientow w błąd, ale oni dalej stosują nieuczciwe metody i sprzedaja towar, tak jak im wygodnie. Podsumowujac i przestrzegajac potencjalnych klientow - kazda kolorystyka jest u nich inna !

Teresa G.

Firma Eurofirany jest firmą elastyczną, szanującą klientów, godna polecenia.

Kejsi

Świetna praca (pracownik biurowy), bardzo pozytywnie usposobieni ludzie. Pracuję już długo i jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. - Żywiec

• Jak się pracuje w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.