brak logo

Anna-Bud Usługi Budowlane Anna Bartela -

Bilcza

Opinie o Anna-Bud Usługi Budowlane Anna Bartela -

Bartosz 2011-04-27 10:21
NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!! Bardzo opóźniają płatności kontrahentom, dla nich 60-90 dni po terminie to cos normalnego. Zdecydowanie odradzam wspólpracę w jakimkolwiek obszarze budowlanym. Jeśli już to wszystko z prawnikiem i bardzo dokładnie zapisane w umowie. Z kolei z pracownika na budowie i w ochroie wycisnąć wszystko co się da. Odradzam !!!!
Aga 2012-07-30 20:11
Opinia o Anna Bud
Szkoda tylko że jest to firma, która rozkłada podwykonawców na łopatki, nie płaci w terminie, na kasę trzeba czekać bardzo długie miesiące, na rynku Kieleckim ma bardzo złą opinię i jeszcze trochę nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. Zapewnienia ich szefa że przelew wyszedł ma się nijak do rzeczywistości okres oczekiwania na kasę jest bliżej nie do określenia. Może atmosfera w pracy miła ale pracownicy miejcie się baczności bo wierzyciele zaczną pukać do drzwi i to Was w pierwszej kolejności spotkają przykre słowa z ich ust. Jak dla mnie to firma na pokaz cacy a przy bliższym poznaniu tzn kiedy trzeba płacić fakturki pokazują swoją fałszywą twarz. Podwykonawcy wszystkich branż jeśli niechcecie przez lata sponsorować firmy Anna-Bud albo jeszcze gorzej doprowadzić do upadłości własnej firmy strzeżcie się współpracy z nimi!
Zostaw swoją opinię o Anna-Bud Usługi Budowlane Anna Bartela - - Bilcza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna-Bud Usługi Budowlane Anna Bartela -