Calan & Associes Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Calan & Associes Sp. z o.o.

Aleksander

W firmie można nauczyć się wiele o automatyzacji - automatyzacja procesów/ tworzenie rozwiązań zastępujących monotonne prace manualne. Firma jest ukierunkowana na łączenie wiedzy merytorycznej ze wszystkimi najnowszymi rozwiązanami w zakresie big data.

Krzysztof
@Aleksander

A ile płacą na starcie i czy są wolne wakaty? Bo coś ogłoszeń nie widać...

Jak szefostwo w Calan & Associes Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jestem na tak

Jak się sprawdzisz to w porządku.

Na jakie wsparcie w Calan & Associes Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jestem na tak

A na jakie wsparcie liczysz? Prawa są przestrzegane

Krzysztof

Ktoś wspominał, że to może być ciekawa praca na start, by nabrać doświadczenia. Czy zatem są organizowane szkolenia i jest się od kogo uczyć?

OK

Pytania o doświadczenie zawodowe i motywację

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Researcher

Wszędzie znajdą się minusy, ale dla mnie w tej firmie plusy przewyższały i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Calanie. Miałam możliwość dołączyć do działu HR bez doświadczenia a dziś czuję, że wiem naprawdę wiele. Plusy - bardzo dobre przygotowanie i wdrozenie pracownika do pracy, - dobre miejsce dla mlodych ludzi, rozpoczynajacych kariere zawodowa, - duza i rozbudowana baza kandydatow - Managerowie mają ogormną wiedzę o HR, którą z chęcią się nią dzielą. - jesli pracujesz, realizujesz cele i wychodzisz z inicjatywą to ta firma jest dla Ciebie, - luzna atmosfera pracy, fajni i otwarci ludzie, - elastyczny czas pracy,

Zatrudniona

Zdecydowana większość pracowników/byłych pracowników wypowiada się w sposób negatywny, biorąc pod uwagę tylko złe doświadczenia w firmie, więc postaram się ukazać to w trochę inny sposób. 1. Ludzie zadowoleni, usatysfakcjonowani pracą rzadko kiedy wypowiadają się w internecie, bo po co, skoro jest dobrze? Z reguły ludzie niezadowoleni dzielą się swoją opinią, bo najłatwiej jest krytykować (nie oceniam słuszności lub też jej braku w komentarzach :)) 2. Doświadczyłam pracy w firmie Calan, i faktycznie - nie jest to korpo, w której organizuje się zewnętrzne szkolenia - zajmują się tym obecni pracownicy firmy. Ja zostałam przygotowana do pracy właśnie przez jedną z takich osób, i w każdym aspekcie mojej pracy, do momentu pracy indywidualnej, mogłam liczyć na wsparcie "mentora" lub zespołu. 3. W całym moim doświadczeniu w Calanie nie spotkałam się ze złym traktowaniem ze strony pracodawcy, albo kogokolwiek z innych działów firmy. Gorzej poszedł dzień/tydzień? Zostałeś/aś zawołany na rozmowę, na której przełożeni chcą Cię zmotywować oraz wybadać czy wszystko w porządku? I to jest coś złego? Nie raz zostałam zaproszona na taką "rozmowę". Ani razu nie wyszłam sfrustrowana, bo krytykę (odpowiednio przekazaną, z czym się tu spotkałam) trzeba umieć przyjmować i mieć świadomość "gorszego dnia". Każdemu się zdarza. Praca w Calanie dużo uczy - a Calan jest firmą, w której możesz stać się dobrym specjalistą od zupełnych podstaw i bez żadnego dotychczasowego doświadczenia :)

Yyyy
@Zatrudniona

Hej, chyba ostro cię oderwało od rzeczywistości. Rozumiem że chcecie napisać coś dobrego o firmie by nie zrazić kandydatów ale...no bez przesady ;)

Zatrudniona
@Zatrudniona

A może to zależy od podejścia do pracy i zaangażowania? Nie spotkałam się z żadnym negatywnym doświadczeniem w tej firmie, więc nie mogę napisać czegoś, co jest dla mnie nieprawdziwe :) Pozdrawiam!

Hufe

Great place to work at, nice atmosphere and technologies used. A lot to learn here in data analysis and good opportunities.

Czy jest możliwość pracy w Calan & Associes Sp. z o.o. na część etatu?

Calan

Istnieje w Calan możliwość pracy na część etatu

Oleksandr Yebiewdenko

Hej, W calan pracowalem jakis czas temu, troche posiedzialem, przez druga polowe co tam pracowalem to i tak rozsylalem CV dalej. Praca z poczatku wydawala sie przyjemna, jako asystent ksiegowego nie mialem najgorszych zarobkow, pozniej byla podwyzka i dalo sie wyzyc. Niestety nie bylo zadnych szkolen, w intrawebie byly „procedury” ktore i tak byly przestarzale, jak chciales sie czegos nauczyc to niestety sam, byly niektore mile osoby z ogromnym stazem co udzielaly pomocy ale niestety reszta zlewala temat. Wiec albo byles kumaty i sam sie czegos nauczyles albo klepiesz cos bez sensu, aby zrobic, bez zrozumienia. (usunięte przez administratora) Przepracowales 8H i idziesz do domu a cos jest do zrobienia?”Ty zawsze wychodzisz jak jest praca”. No super, nadgodzin nie bylo, a z odbiore godzin/dni tez byl ogromny problem bo „ale jak to wczesniej wychodzisz??!?”. (usunięte przez administratora) Awans? Za moich czasow nie bylo czegos takiego, rob rzeczy ksiegowego za te same pieniadze. (usunięte przez administratora) Ogolnie czegos nowego mozess sie tam nauczyc,najgorzej nie zarobisz, ale czy warto zeby nabyc depresje i nerwice? Mysle ze nie, kazdy dzien byl katorga, cale szczescie byl mlody zespol ktory jakos ratowal sytuacje. Nie polecam.

Wiecie może czy w Calan & Associes Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jakie są warunki zatrudnienia w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Opinia

Calan & Associes Sp. z o.o. to według mnie bardzo dobry pracodawca. Pracuje tu już jakiś czas, ludzie w firmie są w porządku, atmosfera koleżeńska, jest szansa rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Czy często w firmie Calan & Associes Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rafał

Ja też nie bardzo zrozumiałem co Sosna miał na myśli pisząc swój komentarz. Pracujesz w firmie i mógłbyś dodać obiektywną i merytoryczną opinię o zatrudnieniu? Szczególnie interesuje mnie poziom wynagrodzenia, więc czekam na Twój komentarz.

Maria

Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Może podasz nam szczegóły swojej wypowiedzi. Na wątku jest mało opinii przez co nie jesteśmy w stanie stwierdzić co w firmie jest plusem a co niestety sprawia, że pracownicy źle czują się w miejscu pracy. Czy złe traktowanie pracowników jest przyczyną rotacji? Wiele osób poszukujących pracy odwiedza forum w celu sprawdzenia opinii o pracy w firmie. Wasze wypowiedzi są dla nich bardzo ważne.

Gośćar

Pracowałam w Calanie dość dawno i długo jako młoda osoba. Było ciężko jak w każdym biurze rachunkowym, a ja dopiero zaczynałam karierę w branży. Pensja była na dobrym poziomie, choć praca po godzinach bez zapłaty za nadgodziny. Od fachowców dużo się nauczyłam choć niektórzy niechętnie dzielili się wiedzą.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Calan & Associes Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Calan & Associes Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calan & Associes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 15 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Calan & Associes Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Calan & Associes Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Calan & Associes Sp. z o.o.