Calan & Associes Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Calan & Associes Sp. z o.o.

Hugo

Very interesting data-driven technologies to work on and always innovating on financial processes. Great experience and knowledge acquired.

@Justyna

Yes, we can teach you everything :)

Intern

Good work experience, using data and cloud computing allows you to become familiar with new technologies.

Super miejsce dla pierwszej pracy . Bardzo pomocny zespół, miła atmosfera

@Anita

Czemu akurat tak super jako na pierwsze? to na start jakie tu są stawki tak właściwie?

Aleksander

W firmie można nauczyć się wiele o automatyzacji - automatyzacja procesów/ tworzenie rozwiązań zastępujących monotonne prace manualne. Firma jest ukierunkowana na łączenie wiedzy merytorycznej ze wszystkimi najnowszymi rozwiązanami w zakresie big data.

Krzysztof
@Aleksander

A ile płacą na starcie i czy są wolne wakaty? Bo coś ogłoszeń nie widać...

SB Nowy wpis

Fajny pracodawca, miła atmosfera, biuro w dobrej lokalizacji i mocno elastyczne godziny pracy. Można się tu dobrze poczuć i fajnie rozwijać zawodowo. Polecam :)

Karolina Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji do firmy, nie przeszłam dalej, ale całość oceniam bardzo pozytywnie, czytałam o firmie przed moją rozmową i to co na pewno się sprawdziło to bardzo przyjazna atmosfera, stanowisko i wszystkie szczegóły zostały mi wyjaśnione, po kilku dniach zgodnie z obietnicą otrzymałam odpowiedź o rezultacie mojego rozmowy. Szkoda, że się nie udało, ale polecam firmę komuś kto zastanawia się czy spróbować swoich sił w Calanie.

Julia Nowy wpis

Dziś był mój ostatni dzień pracy, bo wyjeżdżam zaraz na wymianę studencką, ale postanowiłam zostawić po sobie małą pamiątkę w postaci tego wpisu. To jest super praca na początek kariery, fajny młody zespół, z którym można się zaprzyjaźnić, mega plus za bardzo elastyczne godziny pracy. Ciężko mi z odejściem, ale po powrocie z wymiany planuję wrócić, bo praca naprawdę mi się podoba i już tęsknie za tą ''Calanową" atmosferą, która jest w tej firmie ogromnym plusem.

Ania Nowy wpis

Lubię pracę tutaj za to, że realizujemy ciekawe projekty rekrutacyjne. Nigdzie wcześniej nie nauczyłam się tak dużo o różnych branżach i stanowiskach. Nasza firma jest międzynarodowa, więc to też jest na plus, bo mamy zagranicznych, cenionych na rynku klientów dla których realizujemy zadania. No i atmosfera, to chyba kluczowe jeśli ktoś zastanawia się czy dołączyć do Nas. Polecam z całego serca.

OK

Pytania o doświadczenie zawodowe i motywację

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Fajna praca zarówno na początek jak i na dłuższy czas. Jak jesteś zaangażowany i pozytywny to zostaniesz doceniony i będziesz się czuł tu dobrze. Praca jest ciekawa, przynajmniej dla mnie, lubię ją i swój zespół. W biurze panuje kameralna atmosfera co mi się akurat mega podoba. Po wcześniejszych doświadczeniach w typowym korpo, to zdecydowanie wybieram obecną firmę. Zależy co kto lubi, ale ja szczerze polecam :)

Daniel

Dążą do minimalizowania czasu poświęconego na powtarzalne zadania, korzystając z zautomatyzowanych algorytmów, co pozwala Ci się skupić się na weryfikacji wyników tych procesów automatycznych. Długie, nużące zadania są wykonywane dzięki temu w szybkim czasie. Polecam, można się wiele nauczyć.

J.

W dziale finansowym nauczysz się wielu nowych rzeczy, jeżeli chcesz się wciąż rozwijać to znajdziesz tu swoje miejsce. Co do wymagań, to stawia się w firmie duży nacisk na zgrany zespół i ogólnie dobrą atmosferę :)) oczywiście piszę tylko o umiejętnościach miękkich

patryk

Duży plus dla firmy za oferowanie naprawdę pomocnych rozwiązań, dzięki możliwości pracy z powerquery, Microsoft azure albo chatgpt.

Byłam w procesie rekrutacyjnym do firmy i mimo, że finalnie nie dostałam się do kolejnego etapu to otrzymałam feedback po dwóch przebytych rozmowach. To jest coś o czym się powinno pisać, bo wiele firm o tym zapomina. Tu Pani, z którą miałam pierwszą rozmowę zadzwoniła i powiedziała mi dlaczego nie zaproszą mnie do kolejnych etapów i co mogę poprawić żeby w przyszłości wpisywać się idealnie w kryteria do tego stanowiska, także bardzo profesjonalne podejście do kandydata.

marcin

Dobrze mi się pracowało w Calanie, czułem, że znalazłem się wśród fajnych ludzi, którzy tworzą pozytywną atmosferę. Pracowaliśmy z nowoczesnymi narzędziami (Power Bi Query).

michal

Spoko firma, bardzo dobrze ją wspominam, do dziś mam kontakt z niektórymi osobami, które nadal tam pracują i są zadowoleni. Ja wyjechałem z dziewczyna w podróżkamperem po Europie i zależało mi na pracy 100% zdalnej, gdybym był w waw nadal bym tam pewnie pracował bo bylo naprawde spoko :)

xyz

Dla mnie firma OK, szanują pracowników, jest miła i luźna atmosfera, płacą całkiem nieźle, jedyny minus to nie ma pracy zdalnej- czasem można hybrydowo, ale raczej preferują widzieć Cię w biurze

Szymon

Pracowałam tu prawie 4 lata, atmosfera na duży plus, fajny, w w większości młody zespół, trochę mogliby poprawić system benefitów, poza tym polecam, zwłaszcza jak ktoś jest na początku kariery

Justyna
@Hugo

And before you got here you had any experience? Have you learned everything here? I just wonder if they accept without experience...

@Justyna

Yes definetely you can learn - I came without big experience but with good motivation .. :)

@Justyna

Yes, we can teach you everything :)

Oliwia

Trafiłam do firmy, gdy szukałam dodatkowej pracy oprócz stałej, którą miałam w zupełnie innej branży, potem przeszłam tu na cały etat. Plusem jest naprawdę dobra atmosfera, fajni przełożeni i bardzo elastyczne godziny pracy. Minusem to że nie ma szkoleń zewnętrznych, dlatego odeszłam bo chciałam się dalej rozwijać, ale bardzo brakuje mi tej super atmosfery jaką miał Calan no i ludzi

jestem na tak

bardzo ambitne i ciekawe środowisko pracy dające możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, niestety góru choleryk

@jestem na tak

guru*

@jestem na tak

A czemu od razu choleryk? I mówisz o tym że można podnosić w firmie swoje kwalifikacje, rozumiem że macie zapewnione szkolenia tak? No i jak reszta pracowników?

@Grażyna

Nie tak ad hoc :) Ocenę wystawiam po przetrwaniu lilku lat w tej firmie. Realizacja projektów to jedno wielkie szkolenie, dla ambitnych jak wspomnialam wyżej.

Intern

Super miejsce dla pierwszej pracy . Bardzo pomocny zespół, miła atmosfera

@Anita

Czy w Calan & Associes Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Anita

Tak. Właścicielem firmy też jest obcokrajowiec :)

Zostaw merytoryczną opinię o Calan & Associes Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Calan & Associes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 15 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Calan & Associes Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Calan & Associes Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Calan & Associes Sp. z o.o.