Skłodowscy sp. z o.o.

Opinie o Skłodowscy sp. z o.o.

Krystyna

Nie polecam tego pracodawcy !

Eryk

Standardowo, 2 lata

Anka

Nie wiem jak było kiedyś, ale od kiedy tu pracuję, mogę potwierdzić, że w firmie panuje bardzo przyjazna atmosfera, pracują tu bardzo mili ludzie a właściciele firmy zapewniają pracownikom stabilne warunki zatrudnienia.

Skłodowscy

Dziękujemy za uwagę. Oczywiście widełki są określone dla danego stanowiska, ale zostawiamy sobie możliwość nagradzania pracowników zaangażowanych, podnoszących swoje kwalifikacje.

Skłodowscy

Ogłoszenie o pracę dotyczyło zatrudnienia pracowników w nowym zespole, do nowego programu. W związku z tym, nie mamy jeszcze możliwości opiniowania poziomu zadowolenia naszych pracowników z podanymi kompetencjami.

aldo84

firma jest mocno zinformatyzowana i faktycznie wszystko się tu liczy, ale może dlatego, że szef jest matematykiem :) zespół programistów mieści się w osobnym skrzydle więc rzadko ich widać. Nawet jak coś ci się schrzani z komputerem to naprawiają zdalnie więc chyba mają spokojną robotę. Na technicznych sprawach się nie znam więc nie wiem czy praca jest jakoś mocno ambitna.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Skłodowscy sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Starszy referent w departamencie księgowości.
Skłodowscy

Aktualne oferty pracy zamieszczamy na www.sklodowscy.pl, natomiast warunki finansowe negocjowane są indywidualnie i uzależnione są od kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata. Obecnie poszukujemy: http://www.sklodowscy.pl/praca/

worker

A ja jestem zadowolona z pracy u Skłodowskich. Fakt...proces rekrutacji nie jest łatwy, nie biorą nikogo na ładne oczy, czy uśmiech, ale teraz widzę, że wynika to przede wszystkim z dbałości o sprawy Klienta i prestiż firmy. Fajnie słyszeć opinię w US, że jak przychodzi coś od Skłodowskich, to Panie w okienku mówią do siebie "tego to nawet nie sprawdzaj, bo na 100% jest dobrze". Ale to jest opinia wypracowana przez lata. Ktoś napisał "musisz co najmniej raz w tygodniu siedzieć do 18-stej czy jest to komuś potrzebne czy nie, dla zasady" - ale zapomniał dodać, że przychodzi wtedy na 10 do pracy. Ja pracowałam kiedyś w biurze rachunkowym zatrudniającym 7 osób. Od 10go-25go każdego miesiąca, dzień w dzień siedziało się po godzinach i nigdy tych nadgodzin się nie odbierało, nawet nie płacono za te nadgodziny-robotę trzeba było wykonać i tyle, a nieraz brało się i do domu. U Skłodowskich wiem, że jak przyjdę do pracy, to po 8 godzinach z niej wyjdę i nikt nie będzie mi zadawał pytań, czemu ja już idę. Wreszcie mam czas dla siebie i rodziny. Jak dla mnie pozytyw.

Sklodowscy

Nie zatrudniamy pracowników na umowy "śmieciowe". Umowa o pracę, staż z UP lub prace interwencyjne.

xyz

firma przyjazna pracownikom 1) nie było przypadku zwolnienia kobiety po powrocie z macierzyńskiego bądź wychowawczego.A w tak dużej firmie w ostatnich latach średnio 3 kobiety w roku idą na takie zwolnienie (rekord w jednym roku to 11 :)) 2) ZFŚS dofinansowanie do wczasów, paczki świąteczne(dla wszystkich pracowników a nie jak ktoś wyżej napisał dla wybranych), pożyczki , zapomogi 3) Nie ma problemu z urlopem wręcz wymagane jest wykorzystywanie na bieżąco 4) wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (wskaźniki pomagają a nie determinują te wynagrodzenie) 5) bezpłatne szkolenia z zakresu podatków, ksiąg rachunkowych, płac 6) generalnie czas pracy, urlopy, dni wolne wszystko zgodne z kodeksem pracy a nawet jak komuś nie pasuje praca w daną sobotę (za którą jest wolny inny dzień w tygodniu) bo np ma szkołę to po prostu tego dnia nie przychodzi ustalając to ze swoim przełożonym

była2010

W pełni się zgadzam z powyższymi opiniami, (usunięte przez administratora) , liczą się tylko wskaźniki .Wykorzystywanie pracowników,od których wymaga się świetnych kwalifikacji i zaangażowania za psie pieniądze.Księgowe są jednocześnie windykatorami swoich klientów, za byle potknięcie grozi tzw "klucha" czyli uwaga ale pochwały to już się nie spodziewajcie. Ogólnie- fury, marmury a w polityce firmy same dziury i ciągła rotacja pracowników.Paczki na święta i parking podziemny dla wybrańców nie załatwią sprawy. Nie polecam firmy jako pracodawcy szkoda zdrowia.

@była2010

Kwestia wskaźników, a dokładnie wsparcie kierowników działów poprzez system monitoringu współpracy z klientami jak widzę nie spotkał się z Pani aprobatą. Sądzę, że zawiniła komunikacja wewnętrzna. Pracujemy nad poprawą. Być może akcent na człowieka, jego wiedze i doświadczenie, jakość pracy, a dopiero potem wskaźniki które miały w zamierzeniu wspierać ocenę zostały źle przekazane. Jeśli tak to pani odebrała przepraszam i dziękuje za wskazówkę. Kwestia windykacji - uważamy, że odpytanie klienta z którym się współpracuje i ma dobry kontakt o niezapłacone faktury to dobry pomysł. Na przykład: "Panie Kowalski, czemu nam pan nie płaci. jest pan niezadowolony czy ma pan problemy finansowe?".

ja35

Zgadzam się - praca dla desperatów. Już "Proces" rekrutacji w firmie Skłodowscy Sp.z o.o.to kolejny dowód na to, że daleko im do miana firmy przyjaznej pracownikowi. Nie ma czegoś takiego, jak szacunek do osoby ubiegającej się o pracę tam. Już na wstępie poczujesz swoisty klimat tej firmy a to za sprawą pana oceniającego Twój stan wiedzy i kwalifikacji zawodowych po teście, który dostaniesz do wypełnienia. Atmosfera przy ocenianiu Twojej wiedzy a raczej koncentrowaniu się na jej braku i niepotrzebne kąśliwe uwagi pod Twoim adresem sprawiają, że już na tym etapie nie chcesz mieć z tą firmą nic wspólnego. Masz wrażenie, że ktoś tu chce się nadmiernie wykazać przed swoim (obecnym przy tym) szefem ale szkoda, że Twoim kosztem. A może i zaleczyć kompleksy;) Żenada. Firma szuka profesjonalnego pracownika, więc sama również powinna wykazać się profesjonalizmem już na etapie rekrutacji. Poświęcasz swój czas i starasz się wyglądać i zachować adekwatnie do sytuacji i oczekujesz, że będziesz godnie przyjęty i potraktowany a tymczasem "pan" rekrutujący i oceniający Twoje kwalifikacje wręcz odwrotnie - nieświeży, nieogolony, brzydko pachnący ,nieprzyjemny, wręcz agresywny. Kompromitacja dla firmy. Wytypowanie takiej osoby na rekrutującego i narażanie ludzi na bezpośredni kontakt z nią stawia firmę w bardzo złym świetle i skutecznie zniechęca do dalszej współpracy. Na pewno nie działa to na korzyść firmy i nie poprawia, a nawet wręcz odwrotnie, jej wizerunku w oczach potencjalnych pracowników a nawet klientów. Z zewnątrz piękny gmach a w środku raczkujący, dziki kapitalizm. Firmę tworzą ludzie i skoro taki typ pracowników preferuje ta firma, to ja nie chcę do tego zespołu dołączyć. Nie dziwne, że jest tam taka rotacja. Dochodziły mnie słuchy, że atmosfera pracy jest tam fatalna, ale nie chcę się o tym osobiście przekonywać. Wierzę na słowo.

@ja35

przeczytałem z uwaga Pani opinię na temat procesu rekrutacji. Wyciągnęliśmy stosowne wnioski, za uwagi dziękuję. Podstawowe tematy do zmiany to: Sam test kompetencji jak rozumiem nie był kłopotem. Niewłaściwy jest natomiast udział prezesa w trakcie rozmowy oceniającej test, sprawiając wrażenie jakoby ktoś się przed kimś musiał wykazać. kwestia rotacji pracowników nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości, na przeszło 100 pracowników firmy większość pracuje ponad 5 lat. mamy tez klub powracających pracowników (8 osób) które odeszły od nas szukając szczęścia w świecie i wróciły przyjęte z otwartymi ramionami. Pozostałem elementy Pani wypowiedzi przyjąłem do wiadomości.

ja35
@Skłodowscy

Witam. w odpowiedzi na odpowiedź-jeżeli osoba,która oceniała mój test jest jedyną w firmie,która posiada niezbędne do tego kompetencje,to sądzę,że udział prezesa w trakcie rozmowy jest jak najbardziej wskazany.Nawet wręcz niezbędny po to,aby właściwie ocenić zarówno kandydata na potencjalnego pracownika jak i, a może przede wszystkim,cały proces,atmosferę i osobę wyznaczoną do tego celu.

masz

tylko dla desperatów, na rozmowie nie powiedzą Ci, że: -są obowiązkowe pracujące soboty co najmniej raz w miesiącu -musisz co najmniej raz w tygodniu siedzieć do 18-stej czy jest to komuś potrzebne czy nie, dla zasady -praca przed 8 rano nie zalicza się do czasu pracy, choćby nie wiem co -jak wyłączysz komputer o 15:59 to zalicza ci tylko 7,5 godziny pracy, nawet jak przy biurku jesteś od 7:00 rano, 30 minut musisz odrobić -"prorodzinność" firmy polega jedynie na tym, że wspiera rodzinę, ale nie Twoją tylko Skłodowskich -wszystko co wynegocjowałeś bierz na piśmie bo po w zarządzie rządzi skleroza -nawet jak zatrudnisz się w oddziale i tak będziesz musiał mniej lub bardziej regularnie jeździć do marek -jak przyznasz się, że jesteś chory i czekasz na operację dostaniesz wypowiedzenie tydzień przed planowaną datą zabiegu - w czasie choroby nikt cię nie będzie zastępował, jak jakimś cudem nie poksięgujesz dokumentów leżąc w łóżku pierwszego dnia dostaniesz upomnienie, że mimo próśb nie wywiązujesz się w terminie z obowiązków - na bogato to jest tylko wystrój wnętrz, w praktyce jest wielki problem z takimi rzeczami jak zakup linijki za 1,60zł czy kuwety na dokumenty, o mleku do kawy nie ma co marzyć, kawy też często nie ma - w praktyce nie ma dostępu do bazy przepisów wiedzy, jeden dostęp do gofina na całą firmę i po jednej ustawie VAT na 15-osobowy pokój, szkolenia jak są to tylko po godzinach i w soboty

@masz

-są obowiązkowe pracujące soboty co najmniej raz w miesiącu * tak, to wynika z organizacji pracy - nagromadzenia jej przed terminem rozliczenia podatków. Zapomniano jedynie dodać że za sobotę przysługuje dzień wolny. -musisz co najmniej raz w tygodniu siedzieć do 18-stej czy jest to komuś potrzebne czy nie, dla zasady * oczywiście tutaj zapomniano dodać że przychodzisz wtedy na 10 do pracy. ktoś musi klientów którzy przychodzą po 16-tej obsługiwać. Termin dużuru ustala się z kierownikiem zespołu. -praca przed 8 rano nie zalicza się do czasu pracy, choćby nie wiem co * Czas pracy rejestruje się w ustalonych z pracodawca godzinach. Pani w szkole ma ustalone godziny, górnik ma ustalone godziny pracy. My tez mamy. -jak wyłączysz komputer o 15:59 to zalicza ci tylko 7,5 godziny pracy, nawet jak przy biurku jesteś od 7:00 rano, 30 minut musisz odrobić * Ustalone z pracodawcą godziny pracy zmienia się rozmawiając z kierownikiem. Godziny zarejestrowane jako nadliczbowe odbiera się w kolejnych okresach. W tygodniach rozliczeniowych pracujemy przez 9 godzin, a w tygodniach kiedy jest mniej pracy pracujemy 7 godzin. Nie ma za to siedzenia po nocach za darmo. -"prorodzinność" firmy polega jedynie na tym, że wspiera rodzinę, ale nie Twoją tylko Skłodowskich * to nie jest merytoryczny zarzut -wszystko co wynegocjowałeś bierz na piśmie bo po w zarządzie rządzi skleroza * to tez nie jest merytoryczny zarzut, jakiś przykład? o ile wiem sporządzane są notatki z rozmowy. -nawet jak zatrudnisz się w oddziale i tak będziesz musiał mniej lub bardziej regularnie jeździć do marek * do tej pory nie wiedziałem że to kłopot. przemyślimy temat z pracownikami oddziałów -jak przyznasz się, że jesteś chory i czekasz na operację dostaniesz wypowiedzenie tydzień przed planowaną datą zabiegu * nie umiem się odnieść do tego zarzutu. Jeśli jest prawdziwy i jeśli ktoś z członków zarządu wiedział o tym to tak po ludzku wyszło by bardzo nieładnie. Jeśli tak się stało - przepraszam. mam nadzieję że mimo to poszła pani na zwolnienie i ZUS za nie zapłacił. - w czasie choroby nikt cię nie będzie zastępował, jak jakimś cudem nie poksięgujesz dokumentów leżąc w łóżku pierwszego dnia dostaniesz upomnienie, że mimo próśb nie wywiązujesz się w terminie z obowiązków * to niemożliwe, przecież deklaracje do US i ZUS musimy składać na czas, bez względu na choroby pracowników. Przejrzałem upomnienia w systemie i nie ma żadnej kluchy za nieterminowa pracę. - na bogato to jest tylko wystrój wnętrz, w praktyce jest wielki problem z takimi rzeczami jak zakup linijki za 1,60zł czy kuwety na dokumenty, o mleku do kawy nie ma co marzyć, kawy też często nie ma * przejrzałem zgłoszenia. nie ma zapotrzebowania na linijki czy kuwety w zgłoszeniach, O tym że nie było kiedykolwiek kawy - bez komentarza - w praktyce nie ma dostępu do bazy przepisów wiedzy, jeden dostęp do gofina na całą firmę i po jednej ustawie VAT na 15-osobowy pokój, szkolenia jak są to tylko po godzinach i w soboty * baza wiedzy jest w systemie. Kolejki do gofina czy innych serwisu podatkowych nie ma, nie zdarzyło mi sie abym miał problem z dostępem do Lex'a, a kiedy są wystarczy wyslac komunikat z prośbą o zwolnienie.

ja78/*

Bardzo nieprzyjemna atmosfera w pracy, zależy od działu do jakiego się trafi, brak szacunku do ludzi duża rotacja pracowników, tylko dla desperatów

Dodaj opinie o Skłodowscy sp. z.o.o. - Marki. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Skłodowscy sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Skłodowscy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skłodowscy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skłodowscy sp. z o.o.?

Skłodowscy sp. z o.o.