Piekarnia Ciastkarnia Król

Opinie o Piekarnia Ciastkarnia Król

Pozytywna

(usunięte przez administratora) jest Pani najlepsza a Wy jak macie problem ze sobą to do psychologa bo tylko człowiek który ma nierówno pod sufitem wypisuję takie bzdury i kłamstwa.

lololo
@Pozytywna

Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i pisac o własnych odczuciach. Nie równo pod sufitem ma osoba, ktora nie umie tego uszanować i pojąć. Po co tyle jadu? ;) spokoju życzę i troche większego dystansu :)

Jadzia
@lololo

Te pozytywne opinie piszę chyba sama (usunięte przez administratora)

lololo
@Jadzia

Dokladnie :) tylko dziewczyny, ktorym nie podoba sie wspolpraca z ta pania nie obrażają tych, które jej bronią tu na tym forum . A w druga stronę jest juz inaczej. Najprościej zwyzywać kogoś od (usunięte przez administratora) , które maja nierówno pod sufitem, od oszustek , które jak to one pisza widocznie maja cos na sumieniu i ktorym nie chce się pracować. Pozazdrościć ilorazu inteligencji.

zadowwolonaa : )

Moim zdaniem zachowujecie się wszystkie jak w przedszkolu jakaś żenada weźcie się lepiej za robotę a nie za pisanie kłamstw Nowa Pani koordynator jest super a to ze patrzy na ręce to jej praca a skoro wam to nie odpowiada to znaczy że chyba macie coś na sumieniu. A wypisywanie takich rzeczy na forum świadczy tylko o was bo tak zachowują się tylko tchórze!!!!!!! Zastanówcie się nad sobą bo to może wy macie ze sobą problem a mi Pani koordynator. (usunięte przez administratora) jesteśmy z Panią :) .

k.....................................

Po co wypisywać bzdury wiadomo że same pozytywne opinie wypisują albo ulubieńcy albo sama pani koordynatorka dajcie spokój tylko ktoś bez ambicji i zasad może tak traktować pracowników może czas zastanowić się nad sobą dbać o dobro wspólne a nie o własn (usunięte przez administratora) al po prostu żal jak nie będzie współpracy nie będzie pracy i owoców tej pracy po każdy będzie olewał może jakiś kompromis czas najwyższy na taki krok pozdrawiam ...............................................................................................................

(usunięte przez administratora) jest pani super,UWIELBIAMY PANIA!!!!!!!!

Sprzedawca

Rekrutacja nie profesjonalna. Mało pytań. Jedynie pytanie to czy chce Pani pracować

Ma Pani chęci do pracy? Odpowiadają Pani warunki?

ZAZI...............

Macie racje dziewczyny osoba która zwie się koordynatorką to jakieś nieporozumienie nie jest to dobre dla nas pracowników będzie sama stała na swoich punktach chyba że się podzieli na części pierwsze bo nie będzie miała wyjścia kto ja wybrał kto polecił ludzie nigdy tak nie było młoda osoba wprowadza (usunięte przez administratora) zróbcie coś z tym to się w głowie nie mieści macie poważny problem REAGUJCIE szybko to wielki problem dla firmy

m

Zdecydowanie nie polecam. Koordynatorka to nie odpowiednia osoba na takim stanowisku. Jeździ po sklepach i stosuje wszystkiego sie czepia. Zarobki także (usunięte przez administratora) . I umowa zlecenie.

julaaaaa

Zgadzam sie nowa pani koordynator to jakaś totalna porażka jezdzi po sklepach i nagaduje na inne sklepy wprowadza swoje dziwne zasady ktorych nigdy nie było a potem odwraca kota ogonem i udaje ze nic takiego nie mówiła...jest problem by wolne wziąść bo ona nigdy niema kogo postawić sama stała na sklepie i wały robiła jakich mało a teraz udaje niewiadomo kogo. jak mogli wybrać (usunięte przez administratora) na koordynatora...

Lilili

A druga nowa koordynatorka Pani (usunięte przez administratora) super ! Powinna dostać wiecej sklepów i premie :)

Marzena
@Lilili

Zgadzam się sami (usunięte przez administratora) najlepsza na świecie

Lilili

Nowa Pani koordynatorka jest na nieodpowiednim stanowisku . Obraza sie na dziewczyny ktore nie moga przyjsc do pracy , sieje zamęt i sprawdza wszystkich jakby ją cały czas oszukiwano . Jak jest jakas sprawa to wykreca sie mowiac no no porozmawiamy pozniej po czym mowi ze wcale nikt jej nie informował . Z upływem czasu coraz bardziej woda sodowa uderza jej do głowy , są pracownicy starsi od niej ktorych powinna szanować czego nie robi .. Mam nadzieje że (usunięte przez administratora) przeczyta ta opinie i zastanowi się czy ta osoba jest na odpowiednim stanowisku ponieważ w koncu menagrer bedzie musiał stanąć na wszystkich sklepach z powodu braku pracownikow zwolnionych przez nią. Pozdrawiam

xxxxxx pracownik
@Lilili

Jak czytam te opinie to głowa mała .... widać jaką wy macie kulture ;/ żenada nowe koordynatorki jak najabrdziej na tak ....widać dziewczyny tylko chcą zaszkodzić .. W życiu wam nie wyszło ? ;/

Judyta

Jaki stek bzdur to prawda jest (usunięte przez administratora) nowa koordynatorka to jakieś nieporozumienie wprowadza nerwową atmosferę dziewczyny są traktowane jak jej (usunięte przez administratora) wszystkich chce skłócić ingeruje w sprawy osobiste za niedługo nikt tam nie będzie pracował większość szuka pracy właśnie przez nią nawet nie wierzę że te mile opinie piszą pracownicy (usunięte przez administratora) po prostu nie mieć odwagi przyznać się do własnych błędów NIEODPOWIEDNI LUDZIE NA NIEODPOWIEDNICH STANOWISKACH (usunięte przez administratora) pozdrawiam Judyta

(usunięte przez administratora) ,od ponad dwóch lat pracuje w (usunięte przez administratora) i niema mowy o żadnym (usunięte przez administratora) ,jest super pani koordynator,i to niejedna,To co wy piszecie to jedna wielka bzdura!!!!

Koordynatorki które teraz się zajmują sklepami są o wiele lepsze. Można zadzwonić o każdej porze i odbiorą a nie tak jak poprzednie, jak już były po godzinach pracy to po co odbierać, niech sklepy sobie same radzą. A żeby się wcześniej o coś doprosić to graniczyło z cudem. @Judyta a czy wcześniej jak chciałaś się dowiedzieć czegoś od koordynatorki (np dotyczącego umowy) to wiedziały? Ja nie raz spotkałam się z odpowiedzią "Nie wiem, zadzwoń do biura." Żeby zobaczyć koordynatorkę na sklepie to było jakieś święto, przyjechała raz na dwa tygodnie i potrafiła tylko widzieć we wszystkim problem. Nowe koordynatorki starają się być wszędzie, i pomogą we wszystkim. Głupi przykład: sklep pełen ludzi, a pani koordynator zakłada fartuch i pomaga. Wcześniej, przez taki czas jak pracuję, nie widziałam takiej sytuacji, siedziała i patrzyła bo po co ma sobie brudzić ręce. Fakt, to nie jej obowiązek ale takie rzeczy też się docenia. Poprzednia pani koordynator wiecznie potrzebowała kogoś na zastępstwa ale jak my potrzebowałyśmy do nas kogoś to zawsze spotykałyśmy się z odpowiedzią że mamy sobie same poradzić. Dziwne... Naprawdę nie wiem skąd dziewczyny wzięłyście takie opinie ale widocznie musicie mieć jakiś problem, no chyba że byłyście "pupilkami" wcześniejszych pań koordynatorek ;)

Pracownicaa

Koordynatorki ktore teraz są, ciągną to do góry wszystko. Są miłe, odbierają telefony, można pozartowac, pogadać jak mamy problem A nie jak wcześniejsze. Dziewczyny wyżej chyba nie pracuja i próbują tylko zaszkodzić.

Pracownica

@Judyta i @Patrycja to co wypisujecie to świadczy tylko o was i waszej zazdrości. Jaki mobing czy w ogóle któraś z Was wie co to znaczy? Chyba jeszcze nie pracowalyscie z koordynatorkami które na prawdę byly nie mile,złośliwe i stosowały mobing. Te koordynatorki które są na tą chwilę przynajmniej się interesują co się dzieje na sklepach a nie olewa jak poprzednie, ale najwidoczniej macie cos na sumieniu skoro wam to nie odpowiada.

xxxxx
@Pracownica

Dziewczyny maja całkowitą racje. Aa i zauważ ze nie pisza o wszystkich koordynatorkach tylko o JEDNEJ,ktora ewidentnie ma problem sama ze sobą,uważasz,ze dociekiwanie, wprowadzanie zamętu,sianie plotek, wieczna ironia w rozmowach jest normalne? To ze pracujesz z kimś kto ma pojęcie co robi i znajduje sie na odpowiednim stanowisku nie znaczy ze inna osoba zajmująca sie zupełnie innymi punktami tez taka jest. Każdy sklep ma przydzielonego opiekuna sklepu, twoja koordynatorka jest w w porzadku? To super, takie tez pracują . I wiem, ze są ok. Mysle, ze gdybyś miala współpracować z panią o której tutaj wszyscy mówimy na pewno tez nie bylo by ci wesoło ;) dlatego nie brońcie tak zawzięcie osób, z którymi nie musicie na codzien miec do czynienia . Niestety to co sie dzieje ostatnio w piekarniach zaczyna przypominać przedszkole. Ludzie traktujmy się poważnie ...

Judyta

Niestety w piekarni Król zmieniły się koordynatorki jedna z nich wprowadza niezdrową atmosferę (usunięte przez administratora) co źle wpływa na pracę może wreszcie ktoś z tym coś zrobi bo to jest jakieś nieporozumienie brak szacunku do personelu wnikanie w sprawy osobiste sianie plotek i zamęt dajcie spokój nikt sobie na to nie pozwoli przerost ambicji nad rozumem (usunięte przez administratora)

Patrycja
@Judyta

Dokładnie popieram. Na koordynatora trzeba mieć predyspozycje a nie wykształcenie minimum i brak kultury osobistej. Mam nadzieje że w końcu się to zmieni bo pani nowa koordynator sieje (usunięte przez administratora) i nie wie czym jest umowa zlecenie. Jak tak dalej będzie trzeba udać się do (usunięte przez administratora)

@Judyta

Piszesz bzdury,niema i nie było nigdy w (usunięte przez administratora) ,to stek bzdur!!!!!

Edzia

całkiem sporo ludzi pracuje (usunięte przez administratora) (chociaż punkty znajdują się zazwyczaj na osiedlach (usunięte przez administratora) ), zdarzają się również osoby bez (usunięte przez administratora) , w najlepszym wypadku umowa-zlecenie (warto poczytać dokładnie warunki - to jest parodia), zarobki słabe, delikatnie mówiąc nie jest to dobry pracodawca

Mirka
@Edzia

(usunięte przez administratora) Popieram. To jest (usunięte przez administratora) na godzinę nawet niecałe. Porażka. Umowa zlecenie, (usunięte przez administratora) pracownikach przez koordynatorki. Warunki (usunięte przez administratora) a praca na śmieciówce. Porażka jeżeli chodzi o warunki i (usunięte przez administratora)

Agata

Chciałabym zatrudnić się jako sprzedawca. Jaka płaca? Jak należy aplikować?

ert

no tak bo po prostu niektórzy wypowaidaja się z perspektywy klietnow a nie pracowników więc po prostu musimy tutaj rozróżnić dwie różne kwestie rozumiem że w tym temacie będą raczej sprzeczne opinie dobrze sądze? jednak każdy ma prawo do wypowiedzenia się

ppppp

Sama jesteś hejterką. Jak można nie rozróżnić prostej sprawy- forum o pracy to o pracy a o pieczywie są inne fora. Trzeba mieć nie po kolei w głowie w ogóle aby wtrącać się między wódkę a zakąskę

Agnieszka

To jest forum o pracy i zarobach a nie o tradycji. Jak tam dziewczyny teraz warunki pracy w piekarni? Bo słyszałam że ostatnio się poprawiło i warto sie zatrudnić

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia Król - Katowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia Król?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia Król?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Ciastkarnia Król