JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.

Góra Kalwaria

Opinie o JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.

aaa 2013-08-08 16:53:34
W firmie jest trzech kierowników. Dwóch jest w porządku, natomiast kierownik [usunięte przez moderatora] . Firma ma bardzo złe warunki lokalowe. Poza tym to reszta pracowników jak i atmosfera pomiędzy nimi jest dobra. Podwyżek z zasady nie ma więc jakie kto sobie warunki wynegocjuje na początku, tak ma.
art 2015-01-08 11:21:36
Warunki lokalowe są rzeczywiście fatalne. Metalowa hala więc w zimę zimno, a w lato duszno i gorąco. Właśnie odeszło do konkurencji dwóch najstarszych pracowników. Powody jakie wymieniali to normalne warunki pracy, wyższa pensja i realne perspektywy rozwoju. Firma, do której przeszli ma siedzibę 50km dalej więc jeżeli ktoś się decyduje na taki ruch po 15 latach pracy, to musi to być przemyślana decyzja. W zamian przyjmują młodych niedoświadczonych za 2100zł w systemie czterobrygadowym. CV osób doświadczonych odrzucają, bo "firmy nie stać". Atmosfera zależy od zmiany. Jak źle trafisz, to "starzy gonią młodych" uważając, że w pracy powinna być "fala" jak w wojsku. Zdarzały się bójki. Kilka nowych osób nie wytrzymało i odeszło. Podwyżek nie ma. W ramach cięcia kosztów firma zrezygnowała z kolacji wigilijnej, którą organizowało rok w rok od 15 lat.
Starzy pracownicy opowiadają, że kiedyś to była praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku, w soboty "setki" dla chętnych oraz premie kilkuset złotowe co miesiąc. Teraz premii brak, nadgodzin nie ma, a w czterobrygadówce ma się jeden weekend wolny.
ja 2015-02-12 01:13:01
ale 2100brutto czy netto?
do 2015-03-22 14:57:53
uwazam ze gorsi sa ci starzy pracownicy zero pomocy w czym kolewiek od nich a mlodzi pracownicy ok a jesli chodzi o kierwnika produkcji jest ok cud ze z nimi wytrzymuje ze starymi pracownikami jak sie ni podoba jakie zimno jaki upal latem jak sie nie chce robic to zawsz znjdzie sie wymowke
puk 2015-04-02 23:18:51
slyszalem ze maja budowac nowy zaklad - slyszeliscie cos o tym? Moze beda szukac do pracy.
yeti 2015-05-07 19:24:38
Będą budowali niedaleko GK. Miejscowość Solec.
dgbet 2016-05-18 12:41:50
@kawa4556 jeśli chcesz pracować w zagranicznej firmie bez biegłej znajomości języka angielskiego to raczej nie masz tam szans. Na głównej stronie maja zakładkę kariery więc można wysyłać tam swoje CV.
Zostaw swoją opinię o JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O. - Góra Kalwaria
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.