Janoschka Polska Sp. z.o.o.

Opinie o Janoschka Polska Sp. z.o.o.

Grand Opening!
06/07/2023 odbyła się u nas niezwykła uroczystość.
Świętowaliśmy WILKIE OTWARCIE FIRMY W LOKALIZACJI ŁUBNA !!!

Nowa siedziba Janoschka Polska w Łubnej została uroczyście otwarta wspólnie z Klientami, Partnerami, Współpracownikami i Przyjaciółmi. Cóż za wspaniały i ekscytujący dzień!

Różowy

Pracuje kilka lat i choć nie zawsze jest kolorowo, to nigdzie nie jest.

Beata

Nie wiem skąd te opinie ale ja byłam tam niedawno na spotkaniu rekrutacyjnym. Było bardzo miło. Firma oferuje dużo benefitow dla kandydatów. Wszystko brzmi bardzo fajnie. Licze że mnie zatrudnia.

BT

Firma produkcyjna z bogata tradycja. Ma swoje słabe strony, ale ma też zalety. Pensje na czas, benefity, socjal. W moim dziale atmosfera ok. Ja nie narzekam. Choć premia byłaby dodatkowym motywatorem.

Super

Hej, jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. wprowadzania zamówień. jest to akurat oferta na pełen etat, ale piszą, że można być na UoP oraz UZ, więc zastanawiam się czy na część etatu także można byłoby się zatrudnić przy tym drugim wariancie?

Oburzony

Największy minus tej firmy to to że spóźniają się z wypłatami

Karol
@Oburzony

czy może mi Pan powiedzieć, ile razy w ciągu roku wystąpiły opóźnienia z wypłatami i jakiego rzędu były to opóźnienia; dzień, tydzień, miesiąc?

@Oburzony

Zachęcamy do sprawdzenia u źródła przyczyny opóźnień w płatności.

Nowy wpis

@Oburzony

Bardzo dziękujemy za głos w dyskusji na temat polityki płacowej Janoschka Polska. Zapewniamy, że nasze wynagrodzenia są wypłacane na czas, a wyjątek stanowiły dwie sytuacje podyktowane czasem przeksięgowania środków między bankami. Opóźnienia dotyczyły 1-go dnia roboczego i miały miejsce w trakcie przeprowadzki firmy. Pracownicy zostali poinformowani o tym fakcie. Obecnie dokładamy starań, by podobne sytuacje nie miały miejsca. Warto zawsze zasięgnąć informacji w dziale Administracji, zamiast szykanować pracodawcę na forum. Z pozdrowieniami Zespół Janoschka Polska

Lucius A. Castus Nowy wpis
@Karol

W lutym, albo w marcu było opóźnienie jeden dzień.

a czemu tej podwyżki nie dostałeś? I skąd wiedziales ze mogą Ci ja dać? To gdzieś na papierze tez jest wskazane ze dają na bank? Chyba ze o jakieś normy chodziło? Pod tym względem jest cos do wyrobienia?

Nowy wpis

Dziękujemy za udział w dyskusji na temat warunków pracy i płacy w naszej firmie. Podkreślamy, że nasza polityka płacowa jest transparentna dla wszystkich aplikujących do nas kandydatów. Podczas procesu rekrutacyjnego otrzymują oni pełną informację na temat oferowanego wynagrodzenia i dodatków, kolejnych etapów wzrostu uposażenia oraz warunków, jaki powinny być spełnione, by otrzymać premię, podwyżkę lub inny dodatek. Każdy ma prawo podjąć indywidualną decyzję na temat współpracy z nami lub rezygnacji z zatrudnienia. Przytoczona tu sytuacja wprowadzania w błąd nie miała miejsca, a rozczarowanie kandydata mogło raczej wynikać z jego wygórowanych oczekiwań finansowych względem naszej firmy na tym stanowisku, bez doświadczenia oraz nie przychylenia się do ich spełnienia. Nie mniej jednak dziękujemy za głos w dyskusji i życzymy wielu sukcesów zawodowych. Zespół Janoschka Polska

Rob

W nowej ofercie dla pracownika obsługi klienta korporacyjnego znalazłem wśród benefitów opcję dofinansowania dojazdów. Ktoś mógłby opisać, jak to wygląda w praktyce?

Firma Janoschka Polska Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik ds. telefonicznej obsługi klienta. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Grand Opening!
06/07/2023 odbyła się u nas niezwykła uroczystość.
Świętowaliśmy WILKIE OTWARCIE FIRMY W LOKALIZACJI ŁUBNA !!!

Tintin

Dobry socjal, atmosfera i ludzie. Reszta jak wszędzie.

Farciarz

Czekamy na podwyżki, ale poza tym to spoko atmosfera i ludzie.

Jan Maj

Firma się rozwija, o czym świadczy nowa siedziba i działania marketingowo-inwestycyjne. Przedstawiciele Janoschka Polsa bardzo sie starają i życzę im sukcesów.

PRZEPROWADZKA!
Z dumą i nieukrywaną satysfakcją ogłaszamy naszą przeprowadzkę do nowej siedziby w miejscowości Łubna pod Warszawą.
Z dniem 1 kwietnia Janoschka Polska oficjalnie uruchomiła produkcję w swoim nowym zakładzie w Łubnej. Nowa lokalizacja oferuje układ produkcyjny o powierzchni około 1400 m², co stanowi wzrost o około 30%. Dzięki skrupulatnemu planowaniu i realizacji procesu wszystko przebiegło płynnie i zgodnie z harmonogramem.
Co ważniejsze, firma nawet na jeden dzień nie zaprzestała produkcji.
Przeniesienie zakładu wymagało przede wszystkim dedykowanego zespołu.
Dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom Janoschka Polska.
Jak to mówią: Dobra robota!!!!!

Czy pojawiające się opinie, że zalegają państwo z płatnościami dla dostawców to prawda? W komentarzach jest też wzmianka o opóźnieniach w wypłatach pensji, razem daje to niepokojący obraz finansów firmy…

@Zainteresowany

W odpowiedzi na Pana zapytanie, uprzejmie informujemy, iż w przypadku niektórych firm zdarzają się opóźnienia w płatnościach dla dostawców lub pracowników, co może wynikać z różnych czynników. Jednakże, nie można uogólniać sytuacji na wszystkie firmy i zawsze należy sprawdzić u źródła konkretne ich przyczyny. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z przedstawicielami naszej firmy, bez publicznego wysuwania krzywdzących dla naszej firmy wniosków.

Cwany

Na siedem m-cy pracy wynagrodzenie wpływało po terminie czyli średnio co dwa miesiące, daje do myślenia ?

Juliusz Cezar

Jeśli chodzi o podwyżki w tejże firmie to marzenia ściętej głowy.

@Juliusz Cezar

Tak trudno sprostać obecnym wymaganiom, że tak piszesz? To jakie tak właściwie sa obecnie i w czym byłby największy problem? Pytam. bo padło na forum stwierdzenie, że ostateczny zarobek to wypadkowa związana z doświadczeniem i umiejętnościami. Jakie obecnie są kluczowe?

@Lidia

Pani Lidio, W naszej firmie wynagrodzenia są na bieżąco monitorowane zarówno pod kątem danych z rynku, jak i możliwości pracodawcy. Ewaluacja wynagrodzeń odbywa się systematycznie. Dodatkowo osoby szczególnie zaangażowane w procesy produkcyjne mogą i otrzymują premie za wyjątkowe osiągnięcia, za wzorową postawę, za ponadnormatywne wykonanie swojej pracy. To nie są marzenia ściętej głowy, a fakty. Z pozdrowieniami Janoschka Polska Sp. z o.o.

@Lidia

Zarobki w firmie są na tyle niskie,że większość pracowników myśli o odejściu.Zarobki na poziomie 3 tys lub troszkę powyżej w tych czasach nie pozwalają na normalne funkcjonowanie.

@Juliusz Cezar

Była tutaj przytoczona premia, a pan pisze o tym, że większość pracowników myśli o odejściu. Czyli tak trudno jest im ją wyrobić? Z jakich przyczyn?

@Lidia

Premia jest za przerób na produkcji,a często tego przerobu nie ma z różnych przyczyn.A to premia jest w kwocie chyba 300brutto

@Juliusz Cezar

"chyba"? czyli pewności nie ma? no właśnie odnośnie tego przeroby wspomnianego byłabym ciekawa. Opisane, że z różnych przyczyn go nie ma. Z jakich w takim razie i czy można tego jakoś uniknąć?

ziom

jest ok jak na warunki gk

Emilia
@ziom

A powiesz coś więcej? Chodzi Ci o poziom zarobków?

Oktopus

Jak na tę czasy to bardzo bardzo małe pieniądze ????????????

ziom
@Emilia

w ogloszeniu było ze zarobki od 3500 (osoba bed doswiadczenia), ale ja dostalem wiecej na start

Aleksander Hrabia Fredro
@ziom

Mówimy tu o wartości 3500brutto,bo na pewno nie dali 3500 do ręki

@Aleksander Hrabia Fredro

Tak? No ale napisał na start, to później ewentualnie można na tyle do ręki liczyć?

Aleksander Hrabia Fredro

Janoschka nie jest skora do podwyżek.Nie ma szans na 3500zl netto.Zapomnij

@Aleksander Hrabia Fredro

Nasza firma od kilku lat bierze udział w ogólnopolskim raporcie płacowym. Wynagrodzenia mieszczą sie w widełkach płacowych województwa mazowieckiego, a nawet wykraczają (górna granica) poza średnią. Place w Janoschka Polska to wypadkowa doświadczenia, umiejętności i rodzaju stanowiska, dlatego rozmawianie o niej, nie znając innych szczegółów to jak dialog o pogodzie. Pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanej pracy.

John Rambo

Jestem świeżym pracownikiem. Widze,ze dba sie bardzo o atmosfere w pracy.Czas pokaze co bedzie dalej.

Olga
@John Rambo

na jakim stanowisku pracujesz? czy po kolejnym miesiacu firma nadal ci sie podoba?

John rambo
@Olga

Pracuje na stanowisku Galewnizer. Póki co jest w porządku

Olga
@John rambo

a dlugo juz pracujesz? wszystko jest tak jak bylo podane na rozmowie ?

jonasz

ok

Filej

Firma mieści się na terenie Polsport, gdzie warunki są iście spartańskie. Jednak pensja na czas i różne zachęty dla pracowników pokazują, że tu liczy się człowiek. Nowa kadra menedżerska mocno pracuje na poprawę kondycji zarówno firmy jak i ludzi. Mam tylko nadzieję, że zmiany odczujemy niebawem wszyscy i to w stopniu satysfakcjonującym.

slavko

atmosfera pracy jest ok a to wazne pensja na czas kasa moglabyc wieksza

Agnieszka
@slavko

Powiesz na jakim stanowisku jesteś i ile płacą? Chociaż widełki by się przydały. Mieliście tam jakieś podwyżki od nowego roku? Jeszcze się zastanawiam, czy była duża rotacja w pandemii.

Jan Majchrzak

Zostałem poproszony o wystawienie opinii, co niniejszym czynię. Firma ma bogatą tradycję (w Polsce od blisko 25 lat), płacą w terminie, współpraca uklada się bardzo dobrze. Polecam tego partenra biznesowego.

nikolson

firma ok wzgledam pracowników szkoda ze cześć ludzi źle życzy pracodawcy

Janoschka Polska Sp. z.o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Pracownik Produkcji. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Zakres obowiązków wskazany jest w ofercie. Poza chęcią do pracy, obsługą stanowiska i przestrzeganiem przepisow BHP oczekujemy zaangażowania i zdolności manualnych, które pozwolą realizować poprawnie swoje obowiązki. Jeśli ktoś szuka pracy na lata, zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Janoschka Polska Sp. z.o.o. - Łubna

• Jak się pracuje w Janoschka Polska Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Janoschka Polska Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janoschka Polska Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Janoschka Polska Sp. z.o.o.