Remark-Kayser

Opinie o Remark-Kayser

Iza

@Zainteresowany pracanie widzę obecnie ofert pracy do Remark-Kayser, jednak zawsze warto przesłać przesłać swoje CV do pracodawcy. Doświadczeni handlowcy są zwykle zawsze poszukiwani. Ktoś z osób pracujących w firmie może powiedzieć coś więcej o planowanej rekrutacji?

Zainteresowany praca
@Iza

A kto jest kierownikiem, dyrektorem handlowego działu aby może precyzyjniej wysłać CV? Jeśli to nie tajemnica?

Zainteresowany praca

Czy firma szuka handlowców ?

Iza

@Kandydato pracę na jakim stanowisku się starałaś? Ważne też, że kwestie, które sprawiły, że nie byłaś skłonna podjąć tej pracy były otwarcie przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Coś jeszcze Cię podczas rozmowy zaskoczyło?

@456 a możesz mi powiedzieć co do tej komunikacji miejskiej, co tam do nich dokładnie jeździ aktualnie? zależy mi na tej pracy bo ta firma jako producent filtrów przemysłowych zapracowała sobie już na miano bardzo silnej marki na rynku a ja takiego pracodawcę chcę

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remark-Kayser? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
pracownica

Wszyscy jakoś dojeżdżamy.Każdy pomaga drugiemu ,myślę ,że damy sobie wszyscy radę.Większość dysponuje samochodami.Proszę spróbować.

nowa

chcę się zatrudnić ,jak dojeżdżacie z Buku ? czy są ludzie u was w zakładzie z Buku? czy można razem przyjeżdżać? dziękuję za informację

życzliwy

Wesołych Świąt moi drodzy

palący

Popatrzcie sobie jak fajnie jest pod tym względem w ,,Amazonie,, tam ze 100 procentową pewnością popalicie w ciepełku...jeżeli zdążycie wyciągnąć papierosy...miłego popalania

niepalący

Palenie papierosów szkodzi...Proponuję patent w postaci elektronicznego papierosa.Zdrowszy i łatwiejszy do ukrycia w szatni lub pod biurkiem.Polecam ,sprawdzona metoda...

Przystanek jak przystanek.Ważniejsza jest palarnia.Trzeba palić na tym zimnie,może z tą sprawą uda się coś zrobić?

koleżanka

Popieram postulat i trzymam kciuki za realizację

pracownica

prawdopodobnie przez budowę u sąsiada przeniesiono przystanek autobusowy.Zima nas zaskoczyła niską temperaturą w ostatnich dniach.Czy można zrobić coś w tym temacie dla pań? Dziękuję

przedsiębiorczy

Ciekawe pytanie ,też jestem zainteresowana .Dzisiaj każdy szuka dodatkowej drogi ,,podtrzymującej,,może napiszecie coś interesującego na temat zagospodarowania odpadów.To temat trudny niestety aktualny...pozdrawiam

producent

Słyszałem ,że produkcja wasza opiera sięę na przetwórstwie tworzyw sztucznych,czy wasza firma dysponujżym doświadczenieme rezerwami produkcyjnymi aby oddać je do kooperacji?dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i dużym doświadczeniem w zakresie współpracy produkcyjnej,posiadamy długą listę referencyjną

bezrobotny

Jestem sumiennym panem mającym doświadczenie /długoletnie /w księgowości.Czy wasza firma ma zapotrzebowanie w tym zakresie? mogę pracować z różnym oprogramowaniem.Posiadam wykształcenie ekonomiczne...?

henio

Ja ceszę się ,że mam pracę na miejscu,denerwuje mnie tylko daleki dojazd

kto nie pracował za granicą ten nic nie wie

reemigrant

Pracowałem w różnych miejscach,mam duże doświadczenie Polaka na emigracji.Takim osobom nie konieczne są referencje.Potrafimy dużo i długo pracować z dużym emocjonalnym zaangażowaniem.To mój komentarz.Czy naprawdę znacie tylu ludzi z podobnym doświadczenim,pozdrawiam niedowiarków

emigrant

o Odp;dla młodych pracowitych z 24.04 obecnie większość rówieśników zarabia za granicą,co w was takiego atrakcyjnego dla naszego rynku,co to za referencje?pracowaliście za granicą?

bezrobotny

Czy macie coś dla mnie?szukam jakiejkolwiek pracy.Ale nie takiej jak w Amazonie,tam nie polecam.Koncern amerykański i to wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Remark-Kayser - Batorowo

• Jak się pracuje w Remark-Kayser?

Zobacz opinie na temat firmy Remark-Kayser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remark-Kayser?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remark-Kayser