Opinie o Fundacja Im. Brata Alberta w Radwanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Im. Brata Alberta. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fundacja Im. Brata Alberta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Im. Brata Alberta w Radwanowice

Dzień dobry, proszę o określenie wymagań stawianych kandydatkom na pielęgniarkę. Z internetu wiem, że była niedawno dodana oferta ale nie wskazano w niej jakichś szczególnych wytycznych a tutaj we wpisach ktoś kiedyś podkreślił brak kompetencji. Czy rzeczywiście tak jest?

ramona Nowy wpis

wszystkie negatywne opinie o tym miejscu, są prawdziwe, kompetencje opiekunów żadne, niektórzy z pracowników wyglądają jakby nie trzeźwieli wcale, kilkoro z pracowników prezentuje jakiś poziom, reszta jak ma olej w głowie, to rezygnuje szybko, jak napisze ktoś z grupy trzymającej władzę i wprowadzającej w błąd dyrekcję na temat prawdziwej sytuacji na terenie fundacji, to napiszę imiona i nazwiska ludzi jakich należy tam unikać

Wpadło jakiś czas temu nie polecenie pracy w fundacji, zastanawiam się jednak czy odnosi się to także do samej księgowości? Kadrowego do niej szukali na początku roku. widziałem ze na kwotę do 6,000 zł wiec ciekaw byłem ile pracy jest przy tym wykonywanej tak w praktyce, skoro dwie osoby były wtedy potrzebne? Mam doświadczenie ale nie wiem czy przyjęcia będą jeszcze możliwe?

Zbulwersowana Nowy wpis

Witam. Nikomu nie polecam pracy w DPS - Fundacja. Praca bardzo ciężka, za śmieszne pieniądze. Pani dyrektor jakaś nie z tego świata, dziwna osobowość nie powinna pracować na takim stanowisku. Większość pracowników nie zajmuje się swoją pracą tylko płotami , prywatnym życiem innych ludzi. Brak szacunku do drugiego człowieka, a pseudo ksiądz udaje , nie widzi , jest dla niego wszystko ok. Szczerze odradzam takiej pracy i instytucji.

Firma Fundacja Im. Brata Alberta w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko FIZJOTERAPEUTA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy w Fundacja Im. Brata Alberta są szkolenia zewnętrzne?

Gosi

Po pierwsze na wymianę to powinna iść Pani dyrektor jest to osoba która została posadzona na stanowisko dr. Przez znajomości i poprostu jest. Personel oczywiście nie wszyscy też jakby pracowali za karę pewnie niektórzy to zwierzęta lepiej traktują niż podopiecznych. Ksiezulek lepiej by się zainteresował co się tam dzieję a nie robi dobra minę. Życzę tym wszystkim co zachowują się wobec ludzi chorych tak podle żeby ich spotkało to samo nie polecam tam pracy chyba że jesteś bez sumienia na krzywdę innych

Bob

Proszę napisać coś więcej osoby które niedawno tam pracowały albo pracują, jak wygląda to od strony personelu opiekuńczego itd? Czy warto tam podjąć zatrudnienie?

figa

Brak wpisow świadczy tylko o jednym-każdy kto tam pracował nie chce pamietać o tym koszmarze.Brrrr,nie polecam nikomu.

@figa

Przepraszam czy pani tam pracowała bo atmosfera okropna wśród pracowników a dyrektor z tym nic nie robi. Czy jest pani tego samego zdania.

@figa

Czy długo tam pani była i jaka atmosfera bo jak ja byłam to było fatalnie

@figa

Proszę ze mną o kontakt sama jestem ciekawa i chętnie udzielę też swojej opinii 531556610

@Biedronka

Nie byłam długo . Ale atmosfera nie do wytrzymania.

@figa

A najgorsze to mnie az śmieszy jak czasem wejdę na stronę jak dyrektor słodzi ile sponsorów tylko ciekawe dla kogo te pieniądze idą. Bo dyrekcja to już nie wie na jakie wycieczki ma jeździć. A najgorsza to była ta Woźniak baba jak z horroru. Wstretna baba. Nie to ze ciężko jest o pracę to jeszcze ludzie zrobią wszystko by nie pracować.

Czarna

Pracuję od niedawna, po kilku wpisach tutaj się wahałam ale cieszę się że zaryzykowałam. Poznałam fajnych ludzi, nie wiem dlaczego niektórzy tak źle piszą o atmosferze bo z tego co widzę ludzie tutaj są bardzo w porządku (jest trochę nowych osób może to dlatego), w porównaniu z moją poprzednią pracą jest pod tym względem o niebo lepiej. No i co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) tutaj naprawdę dbają o podopiecznych.

@Czarna

Tak ale to zależy na jakim pani jest stanowisku. A z tymi fajnymi ludźmi to radzę uważać tam wszyscy o wszystkich wiedzą. A co o dbania o chorych to w jaki sposób? Taki że niewidomy cały czas spędza samotnie. A reszta jest bita przez sprzątaczki i wyzywała. Proszę nie ściemiać. Tym że zabrania się chorym pić i jeść w większych porcjach.

Kamil
@Misiak

to co Pan / Pani napisal to nie jest prawda, mój brat jest w tym miejscu i wiem że nikt tam źle ludzi nie traktuje, w przeciwienstwie do miejsca gdzie brat byl wczesniej. po co tak wprowadzac w blad? tylko po to zeby sobie o kims zle napisac?

@Kamil

To jest prawda. To proszę pobyć dłużej To wtedy się Pan przekona. Nie wszystko złote co się świeci. Ja mówię prawdę. Szkoda że nie nagrywałam.

@Czarna

Zresztą po co bym miała kłamać. To dlaczego opiekunowie i pielęgniarka szczególnie taka jedna co chwilę na papierosa. Zresztą ja już nie będę przekonywać. Może Pan ma rację ze sa miejsca gorsze. Najlepiej w domu być ale nie zawsze można.

@Kamil

A jak Pana brat się nazywa może będę kojarzyć chyba że Pan sobie nie życzy.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie FUNDACJA IM. BRATA ALBERTA Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Opiekun Medyczny

Biedronka

Pracowałam jeden wielki kocioł. Atmosfera wśród pracowników okropna. Po prostu (usunięte przez administratora) a dyrektor u kierownik nic z tym nie robią. (usunięte przez administratora)

Tygrysek
@Biedronka

Tam rządzi pokojową Woźniak baba jaga . Jest chierarchia pielęgniarki opiekun medyczny i zwykła pokojową oprócz Woźniak. Jak ktoś podejmie pracę będzie wiedział o co chodzi. Dyrektor nie reaguje a kierownik Malwina tylko struga głupie miny.

@Tygrysek

Witam Biedronka a powiedz jak wygląda tam praca pokojowej i jaka jest atmosfera ???

Proszę iść I się przekonać

@Gość

Przepraszam a może coś więcej. Dlaczego chcesz się dowiedzieć

@Biedronka

Biedronka ponieważ dostałam tam propozycje pracy jako pokojowa i po wpisach się zastanawiam czy warto bo jeżeli jest taka atmosfera to dziękuję. Moim zdanie atmosfera w pracy dużo daje????

@Gość

Wolałabym powiedzieć pani prywatnie jakby była taka możliwość . Proszę o kontakt 531556610

@Biedronka

Praca trudna ale jakąś się da radę ale mówię atmosfera wśród pracowników horror . Same wyzwiska i przekleństwa.

Biedronka

Z tego co wiem byli tam opiekunowie nowi . Ale jak ktoś jest słabszy to go zajeżdżą i nie ma szans. Proszę isc i się przekonać jaka tam jest atmosfera. Nie to ze ciężkie czasy to ludzie nie dadzą pracować. Jak pracowałam to były tylko 2 osoby które mnie akceptowały a reszta koszmar. Tego się nie da opisać. Izolacja osmieszanie zastraszanie i poniżanie.

@Biedronka

Witam. I jak przyjęła pani tą ofertę pracy. Przepraszam że pytam ale gdzieś zgubiłam numer telefonu więc jak pani będzie chciała to proszę zadzwonić. 531556610

Normalny

Normalne miejsce pracy z niepełnosprawnymi intelektualnie. Ciężko , ale warto. Ten co napisał komentarz negatywny bez argumentów to chyba nieszczęśliwy człowiek. Szkoda słów

Poważna
@Normalny

Normalne to tam nic nie jest. Chyba że podlizywanie się w tym niektórzy są najlepsi. Same (usunięte przez administratora)

As

Miejsce pracy, które daje mega satysfakcję, a poza tym fantastyczni ludzie.

Poważna
@As

Atmosfera okropna. Jeden na drugiego skarży. Kopie dołki. Najlepiej jak by tym się zajęła inspekcja pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Im. Brata Alberta - Radwanowice

• Jak się pracuje w Fundacja Im. Brata Alberta?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Im. Brata Alberta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Im. Brata Alberta?

Fundacja Im. Brata Alberta
  • 1