Geovia gmbh spółka komandytowa

Wrocław

Opinie o Geovia gmbh spółka komandytowa

anonim 2011-03-16 11:37:51
Byłem pracownikiem tej firmy Jest wymagająca ale jak już sie wykażesz to już możesz sie czuć członkiem stałej załogi. Ja zaprzestałem prace po zmianie osób nadzorujących pracowników. Przestało się liczyć kto słowo jakość tylko posłuszeństwo. ale wiem że to było przejściowe i teraz znowu jest dobrze polecam
anonim 2011-04-11 15:10:28
Miałem zaszczyt pracowac w szergach tej firmy. Jako inżynier uczestniczyłem w wielu kontraktach zarowno w Polsce jak i Niemczech i stanowczo ODRADZAM. Najslabszym ogniwem spolki z Niemiec jest Polska siedziba we Wroclawiu. Przedstawicie [usunięte przez moderatora] kierownik biura jest osoba niekompetentna, zakompleksiona, nie ma bladego pojecia o kierowaniu zasobami ludzkimi. Dla tej osoby liczy sie tylko i wylacznie slepe posluszenstwo pracownikow, co niestety odbija sie na zalodze, ktora musi wiecznie znosic fochy, bezsensowne zarzuty i ogolnie panujacy HAOS spowodowany opieszaloscia przelozonego. [usunięte przez moderatora] Z tego co wiem ostatnio jest nie wyplacalna i ma spore problemy finansowe
mgm 2016-04-26 20:40:26
no skoro można liczyć na zarobki na poziomie około 2 tysięc złotych to wcale się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. A jakie są benefity?
Zostaw swoją opinię o Geovia gmbh spółka komandytowa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geovia gmbh spółka komandytowa