Opinie o VIVENGE SP. Z O.O. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy VIVENGE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VIVENGE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVENGE SP. Z O.O. w Siedlce

Turski tusko Nowy wpis

Ktoś napiszę ile można zarobić na rękę msc

Szczery !!

Nie ważne czy się znasz na czymś czy nie to i tak nie zostaniesz doceniony choćby Ci koszula z (usunięte przez administratora) spadała. Masz znajomości to owszem będziesz zarabiał nawet z dwoma lewymi rekami. O premiach i podwyżkach zapomnij nie ma tutaj czegoś takiego. Można dostać co najwyżej obniżkę, jeszcze jak by było z czego... Śmieszne pieniądze i umowa tragedia. Praca na produkcji ludzie robią po 8 zl za h... przeżyj za to.... oszczędza sie nie na tym co trzeba!! Praca w delegacji 24h masz być dostępny najlepiej system 7/24 za śmieszne pieniądze 9zł dostaje ktoś nowy z dwoma lewymi rekami, później 10 zł no i ludzie którzy robią po 15 lat w firmie mają (( 12 zł )) aale pieniędzy... diety wliczają Ci w wypłatę oczywiście koperta, jeszcze mówią Ci jak Ty dużo zarabiasz... poprawiasz produkcje w delegacji a dlaczego ?! Bo kto mądry przyjdzie za te pieniadze pracować.. Aby ręce.. Najlepsi młodzi albo pijaczki spod sklepu, albo kryminał Bo takimi ludźmi dobrze sie steruje, wszyscy pokłóceni nigdy nie było i nie będzie zgrania. Jeden zarabia 5 tyś a drugi jedzie na gorszą prace i zarabia miesiąc w miesiąc 2,5 tyś za delegacje... Firmy podwykonawcze zarabiają więcej jak Ty po 10 latach, a później jedziesz poprawiasz. Ile dobrych ludzi już się zwolniło... !! Koordynatorów się narobiło i kierowników a Ty pracuj na nich i poprawiaj ich błedy, na miejscu siedzi stołek trzyma żeby nikt spod (usunięte przez administratora) nie zabrał, nic więcej. Ludzie po znajomościach... Większość sie po prostu tam zasiedziała bo pieniędzy sie tam nie zarabia. Nie potrafisz nic, karany, lubisz %, ręce w kieszeni, - myśle że drzwi dla Ciebie otworem. NIE POLECAM !!

Rob Nowy wpis
@Szczery !!

tego wywalili. Ja robię i to tak : jako monter to normalka, ale jako kierowca to kurczę fucha. To normalne że ludzie co raz się zwalniają, i się zatrudniają. a teraz roboty wszędzie dużo i ludzie latają po firmach. jak przyjdzie kryzys to będą siedzieć w jednej. Ja tam nie narzekam. Jak było by źle to bym zmienił.

Melchior

VIVENGE to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem i pewną pozycją na rynku. Jak ktoś podchodzi do powierzonych obowiązków sumiennie to będzie miał super pracę.

Qwuzdup
@Melchior

Zapomniałeś o pozostałych warunkach: - Jak nie przeszkadza Ci niezapowiedziane zostawanie po godzinach za psi ch*** -Jak nie masz nic przeciwko zmniejszaniu Ci płcy bo firma ma problemy -Jak nie masz nic przeciwko wypłacaniu pensji kopercie, mocno po terminie -Jak lubisz być je**** przez przełożonych za nic -Jak lubisz odpowiadać za niewyróbki w terminie bo firma nie zapłaciła za materiał i nie przyjechał Jeśli spełniasz powyższe warunki, to będziesz miał super pracę.

Kicia Nowy wpis
@Qwuzdup

bzdety, niezadowlonego frustrata. To ja pracuje i ze 200 chłopa razem ze mną i wszyscy są nienormalni ? Normalna praca. Trza tylko z 10% gamoni wywalić co piszą po portalach i będzie jeszcze bardziej super.

Do Szczery. O tych zarobkach co piszesz, ze jak wlazisz komus w tylek to zarabiasz wiecej a jak nie to masz gorsza robote i zarabiasz mniej to tylko i wyłącznie wina waszego przełożonego od transportu. Ogolnie jeden wielki cyrk.

To Ty nie wiesz co sie dzieję. I to wcale nie jest wina k.transportu. W sdl rządzi jedna osoba, reszta sie słucha. Robi co chce i nie wychodzi to na korzyść firmy, nieliczne osoby czerpią zyski. Reszta cierpi na tym.

Doskonale wiem co piszę. Wina k. transportu jest jeśli chodzi o ten dział i jaki on jest dla swoich ludzi i tego dotyczyła moja odpowiedź. A z resztą to rzeczywiście masz rację z tym, że tam na niekorzyść firmy działa nie jedna a kilka osób w tym też k. transportu.

Kicia Nowy wpis

ogólnie to na wchodzeniu w tyłek się nieźle zarabia. :) potwierdzam i polemacam !!! oj , miało być polecam. a nie macam.....

Pracownik Biurowy

rozmowy wyssane z palca, ten Kaliniak sobie wyczytał jakieś procedury rekrutacji i zadaje jakieś głupie pytania na swoim chyba poziomie, a człowiek idzie tyrać na produkcji!

szkoda gadać!!!!

logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Robol

Pracuję kilka miesięcy. Robiłem wcześniej w budowlance. Tutaj to jest jak na wakacjach. Normalni ludzie. Normalna praca. Jeszcze robiłęm u małego prywaciaża tam to była jazda i z mordą codziennie szef latał . Dużo wpisów negatywnych, ale na tym portalu są tylko takie. W każdej firmie. No jak firma mała to nikt nie pisze bzdur , bo zaraz wiadomo kto. A o dużych to piszą i piszą. Wszyscy są wyzyskiwani, wszędzie jest źle. Co za naród . wszyscy typopo po polsku. Wszystko wiedzą najplepiej i na wszytsko narzekają.

Czy VIVENGE SP. Z O.O. zatrudnia studentów?

Dodal

nie wiem. ale powinni zatrudnić duuuuużo studentek. Są niezbędne na wielu stanowiskach pracy!!!

Dodal

No pracuję tutaj już kilka miesięcy. I nikt mnie nie chce awansować. Nadaję się na dyrektora najbardziej. Możecie mi pomóc ?

Agata

@Witold, jak zawsze w takich sytuacjach, kiedy czytamy pozytywną lub negatywną opinię, nie popartą żadnym wyjaśnieniem, nasuwa się prośba o nieco szerszą wypowiedź, po to, aby ujawnić źródło takiej informacji. Zatem jakim sposobem VIVENGE zasłużyła na miano dobrego pracodawcy?

Witold

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Agata

@Szczery !! Twoja opinia o firmie VIVENGE SP. Z O.O. jest negatywna i dotyczy w większości zarobków w firmie. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej zostały Ci przedstawione warunki pracy? Czy przedstawione warunki pracy miały swoje pokrycie w rzeczywistości? Czy oprócz zarobków, udało Ci się odnaleźć jakieś pozytywne strony w pracy dla VIVENGE?

Szczery !!
@Agata

Warunki zostaly mi przedstawione a w praktyce wyszło inaczej, to że nie było podwyżek LATAMI i premi żadnych to jeszcze nic, wypłata mało kiedy sie zgadzała, ucinali pieniądze jak chcieli... Najlepiej to jak ludzi za granicę wysyłają do pracy... stawka polska i (dieta polska), w papierach jest zagraniczna taka jak przepisowo przysługuje ale to zostaje w firmie... A i wizy turystyczne... Jedynym pozytywnym aspektem to byli normalni ludzie ale to nieliczna grupa. Nie polecam !

Pora sie obudzić
@Agata

Agata Osoba z firmy Vivenge sp.z.o.o. Jednak biuro tu zaglada czyta trochę. Ciekawe czy ze zrozumieniem... I ciekawe jak daleko docierają te wszystkie posty. Żeby gora sie dowiedziala co sie dzieje tak naprawde to By stołki poleciały ohohohoooooo.... Nie pozdrawiam...

Przyszły pracownik

Szlifierz. . Czy to dobra pozycja???

bud

W Vivenge można na każdym stanowisku się wiele nauczyć dobrego, jak się tylko chce. Są też nowoczesne technologie, nowy park maszynowy. Są też zamówienia i sporo pracy. Jak komuś nie odpowiada, może zostać cieciem na budowie, tam się nic nie robi. Nawet procenty można konsumować.

g

pracowałam tam dosyc długo, bo blisko 4 lata. zależy jakie kto ma wymagania. czasem jest ciężko i pot się leje, a czasem trochę mniej. terminy gonią jak to w branży ale oprócz tego powiem tyle, atmosfera w pracy była świetna z wiekszoscia da sie dogadac. praca no jak praca, nigdzie nie jest za lekko. oceniając trochę z boku i od środka... osoba która od paru miesięcy lutuje kabelki ma mniejszą odpowiedzialność niż osoba, która od paru lat jest częścią firmy i ta druga powinna więcej zarabiać. Jak nie zarabia to albo Wy się pomyliliście, albo ktoś kto Wam obliczał pensje. mam rację minimalna dwa tys brutto za lutowanie kabelków jest chyba okej czy nie? sama nie wiem...

lundar

Pracowałem w tej firmie rok. Zarobki może nie były złe, ale stracone zdrowie nie jest warte tych pieniędzy. Ciągły stres, praca nawet po 300 godzin w miesiącu i kierownik z tekstem "jak to jutro nie wyjedzie, to będzie twoja wina". Jedyny plus to możliwość rozwoju i zwykli pracownicy, którzy są naprawdę ok.

nana

ja jestem chętna u nich pracować, ale to na stanowisku Asystentka działu sprzedaży - tutaj myslę że jednak stawka będzie om wiele większa zaproponowana, w końcu mam wykształcenie wyższe i do tego jest to Warszawa. szkoda tylko że niemiecki trzeba znać

pucio puciu

Wszystkim rządzi rynek. Jak nie będzie chętnych do pracy za 10 zł/godz to będą płacić więcej i będą dodatki.

gręzówka to (usunięte przez administratora) nikt tam niechce pracować bo oferuja smieszne stawki 8-9zł i dzien pracy po 12h..plus wszystkie soboty.. premia dopiero od 230h oczywiscie zadnych dodatków za nadgodziny czy soboty żadnego socjalnego zero wysługi lat wczasów itp niema doslownie nic... ile godzin przepracujesz tyle razy stawka i to jest twoja wypłata... na umowie oczywiscie na minimalna krajową jest ze płatne do 10-tego ale rzadko kiedy placą w terminie... całe vivenge

AAA
@34

to trzeba bylo uczyc sie a nie walic w h.... to bys i mial swoje socjale i wczasy...;PPP

Dofcio czyli próbna umowa nie jest o pracę?

orange

wwo3 A co tu narzekać na opóźnione wypłaty, jak często jesteśmy sami sobie winni. Montujesz kaseton pod niemiecką granicą, tylko zapominasz sprawdzić czy świeci. I nie ma się co dziwić, że klient nie chce kontraktu rozliczyć. I nie ma siana 10. Tylko jeden nawala a reszta też cierpi.

wwo3

a zapomniałem dodać a wypłaty opóźnione z 10 się czeka do 2...któegoś

Zostaw merytoryczną opinię o VIVENGE SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVENGE SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w VIVENGE SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVENGE SP. Z O.O.