Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Dawid

Pracowałem tam 3 miesiące, pracodawca zaproponował przedłużenie, jednak w wyniku małych spięć między mną, a kilkoma współpracownikami, zaprzestałem pracę na tych 3 miesiącach - w większości na własne życzenie. Niestety pracodawca nie ma wpływu na wszystkie osoby w firmie, zwłaszcza, że jest ich sporo - są biura w PZN i jest biuro w BDG gdzie pracowałem ja więc trudno mieć tu jakiekolwiek pretensje do firmy. Samą pracę absolutnie polecę, zwłaszcza, jeżeli raczkujesz w temacie to nauczysz się tu wszystkiego od podstaw i wyjdziesz z głową dużo większą. Imponuje wewnętrzny system szkoleń w różnych postaciach - w tej kwesti masz pełną swobodę wyboru, idziesz swoim tempem. Biura mają wszystko to co potrzeba, a nawet więcej. . Sama praca? Biorąc pod uwagę polski rynek pracy, myślę że będziesz się czuł uprzywilejowany. Osobiście praca na stronach www w tym SEO to jedna z moich pasji, więc pracując tam nie czułem żadnego zmęczenia, tylko wracałem do domu bardzo zadowolony. Kasa nie jest na czas, kasa była zawsze przed czasem. Atmosfera jest w porządku lub więcej - to zależy od upodobań - firma stara się stworzyć rodzinną atmosferę, ja osobiście w pracy wolę być bardziej zdystansowany co też przeszkadzało kilku osobom, jednak trudno intencje firmy w tym zakresie odebrać jako coś negatywnego. Firma ma cały system budowany na własne potrzeby co sprawia, że programy i appki na których pracujesz są skrojone pod potrzeby Twoje i firmy - wszystko jest połączone i jest bardzo wygodne. Warto wspomnieć, że prezes i założyciel całego zamieszania jest bardzo zaangażowany i stara się rozwiązywać problemy - co może dziwić zwłaszcza, że firma rozrosła się do sporych rozmiarów. Koniec końców, mimo kilku problemów, które tam napotkałem to przyjemnie przepracowane 3 miesiące.

LIE!
@Dawid

"Nie ma wpływu"... litość to obowiązek pracodawcy wynikający z KP , abym nie miał problemów i tarć personalnych. Ten wpis zachwalający to jeden wielki fejk.

Cały czas coś ma się zmienić na lepsze a jest tylko gorzej. Ludzie mają dość bo ma się wobec nich nierealne wymagania.

Co jest grane

Można wiedzieć dlaczego Gowork pozwala na kasowanie każdej wypowiedzi ? Może ktoś przytoczyć co było w usuniętych komentarzach ?

@Co jest grane

Bo za usuwanie wypowiedzi za pewne portal dostaje hajs

Laiba
@Gość

To się zrobił portal promujący a nie obiektywnie oceniający.

Opinia

Brawo Grupa TENSE Polska! (usunięte przez administratora)

@Opinia

Pora przestać kasować komentarze i zacząć słuchać pracowników

Reakcje

na ten komentarz mówią same za siebie

Ferdinando
@Reakcje

niezła cenzura w komentarzach :D pozdrowionka

@Ferdinando

Cenzura poważna jak za PRLu. Tylko to co napisane przez Grupe Tense i to w samych superlatywach jest bez cenzury! Żenada.

@Ferdinando

Go work już dawno przestał być rzetelnym portalem

Specjalista Seo

Polecił mnie kolega, który tam pracuje. Trochę trwało zaproszenie mnie na rozmowę chociaż była zdalna. Szkoda, że dopiero po rozmowie kolega opowiedział mi to co się dzieje w tej firmie. Jeżeli chodzi o rozmowę, było OK. Prosty test (taki dla początkujących), rozmowa przyjemna. Dlaczego nie przyjąłem oferty? Startując niby do Grupy Tense startujecie w rzeczywistości do Sunrise System. Podobno nie ma dnia, aby jakaś osoba nie rzucała papierami, odchodzą wszyscy, którzy długo w niej pracowali, bo całość przejmuje Sunrise System. Powinni o tym informować na rozmowie a tego nie robią.

pytania bez szału o wszystko, testu chyba nie zmieniali od dawna, bo kolega miał ten sam :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
minionek

Czy ktoś z tej firmy czyta te pytania? Może w końcu łaskawie odpowiecie na pytania. To jest jedno z miejsc gdzie zdobywa się informacje o przyszłym pracodawcy.

Kurier

Mam problem z tą firmą, chociaż nie powiem mój szfagier pozycjonuje się u nich i jest zadowolony... Ja rozumiem, że jest Covid i takie tam ale czemu prawie za każdym razem jak jestem w tej firmie nie mogę zostawić bardzo ważnych paczek i przesyłek na dole gdzie powinna siedzieć sekretarka, tylko latam jak głupek na górę. Co to za sekretarka, która pracuje zdalnie... Życzę sobie większego szacunku dla mojej pracy...

Marketingowiec

Jak wyglada dział marketingu w tej firmie? Np. Stanowiska zwiazane z komunikacja, contenem? Na jakie zarobki można liczyć i jaka jest atmosfera w dziale?

Krasicki
@Marketingowiec

Zapytaj o rotacje w działach to się dowiesz

@Krasicki

U nas co miesiąc zmieniał się OPIEKUN SEO. Nowemu trzeba było podawać znowu kody dostępu do strony, GSC, GA itd. Nie wiedzieli o co chodzi, co i jak. (usunięte przez administratora)

Ale ci się musi nudzić

Tacy chcący ostrzec jak Ty to natomiast szeptanka konkurencji

Oczywiście
@Anonim

Dobra opinia - zadowolony pracownik. Zła opinia - szeptanka konkurencji. Kolega to pewnie z PISu. Zadziwiające jak wiele osób i tu i na GMF pisze o słabej jakości usług. Zapewne to sama konkurencja hahahah

Borowik 242

Omijać szerokim łukiem! Jako początkujący z przygodą SEO, podpisałem umowę z agencją GRUPA TENSE. Do czasu podpisania umowy było bardzo sympatycznie i dużo obiecanek. Po podpisaniu umowy na 2 lata... zostałem zostawiony sam sobie. (usunięte przez administratora) Agencja GRUPA TENSE która miała nas wynieść na wyżyny, stała się kulą u nogi i utrapieniem. W ciągu 27 miesięcy nasze pozycje praktycznie stały na tym samym poziomie. (usunięte przez administratora) Wydaliśmy mega potężną kasę która okazała się być wyrzucona w błoto... (usunięte przez administratora)

@Borowik 242

A która firma będzie za darmo utrzymywać linki na swoich zapleczach płacąc za ich utrzymanie niemały hajs po ustaniu umowy>

@Anonim

Zaskoczę Cię ale większość firm zostawia linki na zapleczach, przynajmniej te które znam. Część z nich robi to bo nie chce im się odpinać ale większość jednak uważa że jak ktoś już wydał kilkadziesiąt tysięcy przez rok czy dwa to jest to co najmniej niemoralne. (usunięte przez administratora)

@Adam

No niestety ale mylisz się. Większość agencji usuwa linki jeśli były na jej zapleczach.

@Anonim

Przez ponad 2 lata wydałem kilkadziesiąt tysiecy złotych (usunięte przez administratora) To tak jakby majster przyszedł zbudować chate i po 2 latach przyszedł rozebrać bo coś tam. Nie będę używać słów do określenia takiego działania, bo mi to usuną. Widać że pracujesz dla GT i będziesz negować wszystko co jest negatywne ale prawdziwe w stosunku tej firmy.

@Borowik 242

To tak jakby majster remontował Ci dom, a potem byś się burzył że nie zostawił wiertarki, drabiny i zdemontował rusztowanie

On
@Anonim

Tak, to wymień te wszystkie co znasz. Przez większość chyba masz na myśli wszystkie nastawione wyłącznie na zysk (usunięte przez administratora) Przestań opowiadać bzdury i oceniać wszystkich swoją krótką moralnie miarką. (usunięte przez administratora)

Borowki 242
@Anonim

Jesteś pracownikiem GRUPY TENSE, nie bede z toba dyskutowac (usunięte przez administratora)

Podobno Grupa Tense jest już przerabiana na Sunrise System, to prawda? Jeśli tak to współczuję, głównie pozycjonerom.

Copy
@Marek

Co to znaczy, że jest przerabiana na Sunrise System? Co to oznacza dla zdalnych copy? Ktoś z firmy coś może powiedzieć na ten temat?

Ktoś
@Copy

Dla copy nic. Dla pozycjonerów - bezmyślna obsługa 100-150 tematów na głowę. Brak rozwoju. Pewnie już myślą o ewakuacji.

To się chyba architekci tego szaleństwa zdziwią bo już się zaczynają plany odejść.

@Paweł

A nowych osób albo nie ma, albo wytrzymują pol roku.

Pytająca
@Paweł

Chodzi o jakiś festiwal muzyczny?

@Pytająca

Sunrise system

Plotki z doody
@Marek

Duża globalna grupa mediowa wykupiła 2 lata temu kilka polskich agencji SEO, sunrise też wykupili. Slabe ploty, znajdz lepsze zrodlo informacji.

Klient

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Bardzo niska jakość usług, długoterminowe umowy których wypowiedzenie wiąże się z opłatą całej umowy w całości. Wypowiedzenie można złożyć dopiero po 3 miesiącach od zakończenia umowy, w efekcie umowa na 12 miesięcy jest minimalnie zawierana na 15! Po złożeniu wypowiedzenia nic nie robią tylko kasują. Złożysz wypowiedzenie wcześniej, tak samo. Jeśli nie znasz się na SEO i nie masz dużych wymagań, to Grupa Tense jest dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że jeśli wpadniesz na trudne frazy których ta agencja nie wypozycjonuje, to musisz płacić im przez co najmniej 15 miesięcy za brak miarodajnych efektów.

Potwierdzam - od środka.

Marlena
@Marcin

ja również

Lepi
@Klient

Co masz na myśli, mówiąc że trzeba płacić? Jakieś kary są naliczane?

Żenada
@Klient

Zabawne, że Gowork pozwala na wycięcie 90% wpisu by pozostawić tam "(usunięte przez administratora)" zostawiając jej sam koniec który kompletnie jest oderwany od całego tekstu. Przypomnę tym co tego nie zobaczą - wpis traktował o tragicznej jakości usługi realizowanej przez Grupa Tense(usunięte przez administratora)

@Klient

Dokladnie to rowniez moja opinia ....Do tego za tak wygorowana cena(usunięte przez administratora)- za 42 pozycje w wyszukiwarce pod najwazniejszymi slowami kluczowymi, nigdy wiecej.

Qwe
@Klient

handlowiec obiecywał wiele, pozycjonowali na początku, po 3 miesiącach wszystkie statystyki w dół. Zlecony audyt firmie zewnętrznej. Bardzo zaskoczeni "marną jakością pozycjonowania". (usunięte przez administratora)

Stefan
@Klient

100% prawdy. Ja wpadłem w taka pułapkę 15 miesięczną... (usunięte przez administratora)

Mirosław

Grupa Tense szuka aktualnie specjalisty ds. aktywnej sprzedaży i specjalisty SEO. Czy rozmowa kwalifikacyjna na te stanowiska odbywa się online? Rekrutacja jest kilkuetapowa? Jak długo czeka się na odpowiedź z firmy?

rx

moim zdaniem tego typu praca jak ten caly copywriter dla kogos kto studiowal polonistyke czy jakie humanistyczny kierunek to potwarz. Lepiej juz isc pracowac gdzies do szkoly. Jak sie zatrudnialem w 2009 roku to wlasciciel i jego brat chyba wogole nie chieli mi powiedziec to czegosa te teksty. A nad kazdym tekstem wybrzudzali ze zly. Jak sie w koncu dowiedzialem na czym, to polega to po miesiacu mnie tam nie bylo.

abc123
@rx

Jeśli w taki sposób pisałeś teksty, to się nie dziwię, że "wybrzydzali" - tego się czytać nie da.

rx
@abc123

biedaku te teksty sa tylko dla robotow googla. Nikt tego nie czyta. chyba ze ktos zamowil strone do zrobienia no to tam cos stworzy trzeba ale to 10% tej pisaniny

Ona33
@rx

Oczywiście, że ktoś czyta - przede wszystkim właściciel strony czy bloga ;) No chyba, że chodzi o zapleczowe, to być może nie. Ale to chyba normalne, że jak ktoś zakłada sobie powiedzmy sklep internetowy z kosmetykami, restaurację czy hurtownię z odzieżą sportową, to chce, aby jego strona internetowa i podpięty pod nią blog jednak były wizytówką marki. Zamieszczone teksty muszą być dobre, jak ktoś wstawi niedopracowane głupoty, to przecież źle świadczy o jego firmie. Ja nie wiem, co to za głupie myślenie, że można byle co zamieścić na stronie, owszem klienci może i nie czytają, ale... Niech konkurencja np. zauważy słabiznę, to zaraz będzie starała się to wykorzystać, dlatego teksty mają być w miarę dobre, a nie naklepane na ilość znaków jak się wydaje wielu "copywriterom SEO".

To niezły z Ciebie klient

...skoro piszesz dwa wpisy żebny zwracać uwagę na inne agencje. Niezła szeptanka konkurencji. Ciekawe który klient wchodzi na profil dla pracodawcy żeby ocenić jakość usług i przy okazji polecić inne firmy, które nie podpisują długoterminowych umów. Ciekawe kto podpisze z Tobą umowy na 3 msc skoro po tym czasie dopiero są widoczne efekty SEO

Klient

Niestety w porównaniu do innych agencji, bardzo mierna jakość pozycjonowania. Niskiej jakości zaplecze SEO. Praktycznie brak efektów. (usunięte przez administratora) Warto zwrócić uwagę na firmy, które nie wymagają podpisywania 12m-c umowy, przyciągają klientów jakością.

Kobieta Tense

Dostałam niesamowitą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet!!! W tych trudnych i ciężkich czasach (pracuje zdalnie) zadzwoniły moje przesympatyczne koleżaneczki z HRu pytając się co mogą zrobić dla mnie z okazji tego pięknego święta. Akurat zepsuła mi się pralka i wezwały do mnie bardzo ale to bardzo przystojnego Hydraulika ;) Firma opłaciła w całości jego profesjponalną obsługę ;) Dziękuję Wam moje Kochane Kobitki z Pracy!!! Musimy się wspierać nawzajem, bo jak nie my to Kto..?!

Copywriterka
@Kobieta Tense

Szkoda, że copywriterów tak nie traktują. Żadnych życzeń na Dzień Kobiet, nie wspominając już o wizytach przystojnych hydraulików.

Ten komentarz jest tak prawdziwy jak opinie na GMF :)

ogur

jestem byłym pracownikiem i powiem szczerze, że najbardziej zastanawia mnie dlaczego GT pomimo sporego, w porównaniu do innych agencji, działu HR w żaden sposób nie stara się zatrzymać odchodzącego pracownika ani nawet poznać jego motywacji.

Wojtek
@ogur

HR? To Ci od robienia pączków i gazetek, których nikt nie czyta?

D

Mnie też się nie chce wierzyć w to, że zleceń dla copy jest tyle samo, co wcześniej, ale są szybciej pobierane. Raz tydzień siedziałem całymi dniami i odświeżałem stronę i nic. Ponoć epidemia nie miała wpływu żadnego na firmę... wcześniej nie pisałem nic cztery dni i dostałem maila, że jak tak dalej będzie, to zakończymy współpracę. Teraz pomimo miesięcy bez ani jednego napisanego znaku na koncie nie ma żadnych obiecanek zwolnienia. Czyżby firma nie mogła zredukować zatrudnienia, bo korzysta z pomocy z tarczy? Byłoby lepiej jakby wprost powiedzieli, że jest gorzej, a nie robią zasłonę sobie tymi rekrutacjami.

Copy
@D

W pełni się zgadzam z tą i poprzednią wiadomością (@Arek). Tam chyba nikt nie ma pojęcia, co to znaczy komunikacja z współpracownikami, bo wszystkie wiadomości utrzymane są w takim tonie, jakby się było źródłem wszelkiego zła na świecie, szczególnie od korektorów i koordynatorów, którzy na zadane pytania nie odpowiadają, jak przystało na współpracowników, tylko od razu atakują wiecznie obrażonym i pełnym pretensji stylem. Wiadomość o zmianie wysyłki rachunków z dopiskiem: „Firma nie przewiduje odstępstw od reguły i jest to oficjalne stanowisko. W związku z tym prosimy nie pytać...” - naprawdę? Tak do ludzi, służbowo? Do tego dopiski korektorów w stylu: „dziwne zdanie”, „o co chodzi?”, „zły szyk” (tak, czepiają się szyku przestawnego w zdaniach). Żeby zdobyć zamówienie, trzeba mieć cały czas (od 7 do 16) otwartą przeglądarkę i szybkie łącze, bo to jest kwestia sekundy, że zlecenie znika. Najpierw proponują pisanie innych tekstów, później piszą, że na razie nie, odezwą się kiedyś. Co chwilę zmiana daty wystawienia rachunku, już chyba trzeci raz, a wszystko uzasadniane usprawnieniem prac działu księgowego, HR, czy kto wie jeszcze jakiego. A, no i to wszystko za jedną z najniższych stawek na rynku copy.

@Copy

Ten dopisek "prosimy nie pytać" jest taki zabawny. Jakby byli zmuszeni współpracować z dzieciakami, a nie z ludźmi. Jak już zaczynają wprowadzać utrudnienia, to mogliby, chociaż nie traktować ludzi, jak kogoś, kto im nieustannie przeszkadza, bo taki ton pojawia się w wiadomościach. Tam chyba nie ma czegoś takiego jak "współpraca" i "współpracownik", szczególnie w kwestii pracy nad tekstem. W ogóle wydaje mi się, że niektórzy korektorzy ze swoją wiedzą na temat błędów aspirują co najmniej na trzy stopnie nad copywriterami. Przecież drzwi są otwarte, zawsze mogą zacząć tworzyć własne, kreatywne treści, a nie się użerać. Nie mówię, że wszyscy, bo jest tam kilka miłych i pomocnych osób, z którymi da się normalnie i przyjemnie wymienić wiadomości, ale no nie wszyscy. A szkoda...

@Racja

Skoro pojawiły się negatywne opinie o pracy w Grupa Tense, to co sprawia, że nadal współpracujecie z tą firmą?

@Racja

Dodam jeszcze, że ta komunikacja jest zupełnie inna, kiedy rozmawia się indywidualnie z koordynatorami i pozostałymi pracownikami, wtedy nie ma żadnego problemu. Wszystko idzie załatwić, nie ma problemu z rozwiewaniem wątpliwości i można się dogadać. Dlatego nadal, mam bardzo dobre zdanie o firmie, ogólnie. Odnoszę się wyłącznie do wiadomości z góry, skierowanych do wszystkich, które mają lekko negatywny wydźwięk, jak już ktoś zauważył wyżej. Myślałem, że tylko ja mam takie wrażenie, ale jak widać nie. Jeżeli ktoś się zastanawia na temat współpracy, to trzeba mieć w sobie trochę dystansu i neutralnie podchodzić do niektórych kwestii, wtedy będzie cacy.

Domi
@D

Zgadzam się z tymi opiniami. Na początku współpracy miłe wiadomości z emotkami nawet i zachętą do zadawania pytań jak się czegoś nie będzie wiedziało. Tak się złożyło, że nie wiedziałam czegoś i nie było to nigdzie wyjaśnione niestety. Bardzo szybko pożałowałam, że napisałam do nich wiadomość... Bardzo niemiło. Na stawki jakie zaproponowali się zgodziłam, ale muszę zaznaczyć, że to bardzo niskie stawki jak na ich oczekiwania.

Justyna
@D

Tarcza jako copy... Pewnie jeszcze jesteś bez firmy i na umowie o dzieło... Zejdźcie na ziemię. Same roszczenia i wymagania, idźcie w końcu na etat albo załóżcie swoje firmy i nie niszczcie rynku swoim podejściem, którym tylko czegoś ciągle oczekujecie... Masz problemem ze zleceniami to sobie szukaj gdzie indziej i po sprawie, cały urok tej pracy to to, że możesz sobie je wybierać.

@Justyna

Zanim zaczniesz negować komentarze powyżej, to przeczytaj jeszcze raz ten, do którego się odnosisz, czyli ten w sprawie tarczy. Rozumiem, że może masz jakąś zadrę w serduszku albo po prostu ciężki dzień i wylewasz żal na copywriterów, ale nie to było podstawą tej wymiany zdań. Miłego ;)

@Racja

Sytuacja ze zleceniami się wyraźnie poprawia!

julien

Absolutnie nie. nigdy wiecej nawet dopuszczaja sie manipulacjami na obcym serwerze

Arek Sychta

Niestety ja też jak wielu ludzi (czytajcie opinie przed podpisaniem umowy nie tylko na goglach ale też na innych stronach) jestem bardzo zawiedziony współpracą z tą firmą, (usunięte przez administratora)

@Arek Sychta

my zlozylismy spraye do sadu, koniec takich (usunięte przez administratora)!

ABC

Ciekaw jestem, jak sytuacja w GT będzie wyglądała od 1.01.2022. Od tego dnia umowy o dzieło i zlecenie mają zostać oskładkowane (to póki co plany, ale raczej mocno realne). Przejście na własną działalność osobie, która zarabia maksymalnie 1000 zł, będzie ciężko. Wielu copy pracujących dla GT nie prowadzi działalności i są na umowie o dzieło. Czy GT ma jakiś plan przyszłościowy w związku z oskładkowaniem umów?

ABC
@ABC

No, chyba na odpowiedź ze strony GT nie mam co liczyć.

Jaka atmosfera jest między działami w Grupa TENSE?

BLBR

Przyjazna, rodzinna, zespołowa

@BLBR

To chyba się firmy BLBR pominęły.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 15 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Tense Polska Sp. z o.o. Sp.k.