Grupa TENSE

Poznań

Opinie o Grupa TENSE

tomaj007 2011-04-10 23:04:16
Fajna atmosfera, dobrze się pracuje.
garbaty 2014-04-11 09:49:28
Potwierdzam powyższą opinię. Atmosfera spoko, ludzie fajni, dużo wolnej ręki w pracy. Jedna z lepszych w firm w jakich pracowałem.
remi 2014-10-28 11:35:54
Doskonałe miejsce na zdobycie doświadczenia w branży.
anonim 2015-11-29 23:23:25
Do działu SEO oczywiście że warto, prężnie działa, dużo można się nauczyć, bardzo dobra atmosfera w pracy, do działu IT, myślę, że raczej nie startuj, bo nie warto.
Dawny copy 2016-04-25 12:04:52
W pracy zdalnej kontaktujesz się z bezpośrednimi przełożonymi przez komunikatory, maila, czasem telefonicznie. Praca rzeczywiście w tych deklarowanych godzinach 9-17, nie ma trybu zadaniowego. Szukają ludzi konkretnych, dokładnych, z dużym refleksem, elastycznych, szybko uczących się. Zarobki takie jak wszędzie na start. Ogólnie nie polecam tam się zasiedzieć za długo. Zdalni są ostatni do podwyżki i brak dla nich jakichkolwiek benefitów (podwyżka następuje, gdy jest ustawowa rewaloryzacja minimalnego wynagrodzenia).
Dawny copy 2016-05-26 22:55:41
Trzeba szybko reagowac. Szybko przyswajac nowe informacje, no i stety niestety sporo samoksztalcenia po godzinach. Procentuje to oczywiscie na przyszlosc przy szukaniu kolejnej pracy.
Dawny copy 2016-05-26 22:56:25
Refleks? Trzeba szybko reagowac. Szybko przyswajac nowe informacje, no i stety niestety sporo samoksztalcenia po godzinach. Procentuje to oczywiscie na przyszlosc przy szukaniu kolejnej pracy:)
Klientka 2016-09-02 17:30:34
Na samym początku komunikacja z dedykowanym opiekunem przebiegała super. Z chwilą kiedy zostały wpłacone pieniądze i ruszyła kampania kontakt sie urwał. Za każdym razem musieliśmy się prosić o raport, o wszystko. Kiedy termin określony w umowie dobiega końca nikt nie raczył nawet wysłac maila (nie mówię juz o kontakcie telefonicznym) z zapytaniem czy kontynuujemy czy nie. Nie polecam tej firmy!!!
aleksndra 2016-09-04 13:52:53
Po jednym razie nie ma co oceniać @Klientka bo jednak wiele osób jest zadowolonych z ich usług a jednorazowa wpadka nie może przekreślać całości
Zawiedziony 2016-11-16 14:08:57
Zawracanie głowy! Pracowałem jako zdalny copywriter SEO, zleceń miało być dużo, pojawiały się tymczasem raz na kilka dni. Stawki z początku wydawały się być atrakcyjne, ale w rzeczywistości wyszło coś koło 11 zł za godzinę pracy. Spory zawód z mojej strony.
Zostaw swoją opinię o Grupa TENSE - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa TENSE