logo Grupa TENSE

Grupa TENSE

Poznań

Opinie o Grupa TENSE

tomaj007 2011-04-10 23:04
Fajna atmosfera, dobrze się pracuje.
8
garbaty 2014-04-11 09:49
Potwierdzam powyższą opinię. Atmosfera spoko, ludzie fajni, dużo wolnej ręki w pracy. Jedna z lepszych w firm w jakich pracowałem.
11
remi 2014-10-28 11:35
Doskonałe miejsce na zdobycie doświadczenia w branży.
8
anonim 2015-11-29 23:23
Do działu SEO oczywiście że warto, prężnie działa, dużo można się nauczyć, bardzo dobra atmosfera w pracy, do działu IT, myślę, że raczej nie startuj, bo nie warto.
4
Dawny copy 2016-04-25 12:04
W pracy zdalnej kontaktujesz się z bezpośrednimi przełożonymi przez komunikatory, maila, czasem telefonicznie. Praca rzeczywiście w tych deklarowanych godzinach 9-17, nie ma trybu zadaniowego. Szukają ludzi konkretnych, dokładnych, z dużym refleksem, elastycznych, szybko uczących się. Zarobki takie jak wszędzie na start. Ogólnie nie polecam tam się zasiedzieć za długo. Zdalni są ostatni do podwyżki i brak dla nich jakichkolwiek benefitów (podwyżka następuje, gdy jest ustawowa rewaloryzacja minimalnego wynagrodzenia).
5
Dawny copy 2016-05-26 22:55
Trzeba szybko reagowac. Szybko przyswajac nowe informacje, no i stety niestety sporo samoksztalcenia po godzinach. Procentuje to oczywiscie na przyszlosc przy szukaniu kolejnej pracy.
Dawny copy 2016-05-26 22:56
Refleks? Trzeba szybko reagowac. Szybko przyswajac nowe informacje, no i stety niestety sporo samoksztalcenia po godzinach. Procentuje to oczywiscie na przyszlosc przy szukaniu kolejnej pracy:)
4
Klientka 2016-09-02 17:30
Na samym początku komunikacja z dedykowanym opiekunem przebiegała super. Z chwilą kiedy zostały wpłacone pieniądze i ruszyła kampania kontakt sie urwał. Za każdym razem musieliśmy się prosić o raport, o wszystko. Kiedy termin określony w umowie dobiega końca nikt nie raczył nawet wysłac maila (nie mówię juz o kontakcie telefonicznym) z zapytaniem czy kontynuujemy czy nie. Nie polecam tej firmy!!!
10
aleksndra 2016-09-04 13:52
Po jednym razie nie ma co oceniać @Klientka bo jednak wiele osób jest zadowolonych z ich usług a jednorazowa wpadka nie może przekreślać całości
3
Zawiedziony 2016-11-16 14:08
Zawracanie głowy! Pracowałem jako zdalny copywriter SEO, zleceń miało być dużo, pojawiały się tymczasem raz na kilka dni. Stawki z początku wydawały się być atrakcyjne, ale w rzeczywistości wyszło coś koło 11 zł za godzinę pracy. Spory zawód z mojej strony.
7
Dramat 2017-02-10 00:26
Zarobki w dziale Handlowym nie powalają, poniżej średniej Poznańskiej firm SEO
7
Bartolomeo 2017-03-31 23:55
Zazdrosna konkurencja? :)
Jarecki 2017-04-04 08:29
Co prawda już nie pracuję w Grupie Tense, z uwagi na przebranżowienie zawodowe i założenie własnej działalności, ale te dyrdymały, które co poniektórzy wygadują... muszę je skomentować. A więc, przepracowałem w Tense 4 lata i co jest faktem, tam naprawdę sporo się dzieje - jako że branża e-commerce jest dynamiczna należy stale dopasowywać się do aktualnych trendów, aby chcieć liczyć się na rynku. Zawsze jednak wszystko jest dokładnie tłumaczone i z perspektywy czasu wiem, że mnie osobiście dużo dobrego dała taka specyfika pracy, mocno rozwinąłem swoje umiejętności organizacyjne i nauczyłem się naprawdę sporo.

Drugim niewątpliwym aspektem są pracujący tam ludzie i kadra zarządzająca. Nie ma tutaj czegoś takiego jak Szef/Kierownik despota, który dojeżdża pracowników w każdej możliwej chwili. Panuje miła, wręcz ciepła, atmosfera i jeśli masz jakikolwiek problem (czy to zawodowy czy prywatny) zawsze zostaniesz wysłuchany i otrzymasz wsparcie. Generalnie atmosfera jest naprawdę bardzo spoko, nie ma zawiści w zespołach i raczej wszyscy się lubią, o czym może świadczyć fakt, że każdy z pracowników z okazji swojego święta (urodziny) lub szczególnego wydarzenia (awans) przynosi blachę samodzielnie robionego ciasta i częstuje nim wszystkich - to jest naprawdę miłe. Takich miłych gestów - również ze strony kadry zarządzajacej - jest wiele więcej, ale najlepiej sprawdzić osobiście :).

Internety internetami, ale niech każdy ma swój rozum i nie wierzy w każde słowo napisane przez "życzliwych". Jeśli chcesz się rozwijać, cenisz sobie miłą atmosfere pracy, lubisz się integrować z ludźmi i masz chęć do pracy, zgłoś się do Grupy Tense - moim zdaniem nie pożałujesz.

Przy okazji pozdrawiam całą ekipę firmy!
2
Uszaty 2017-05-01 20:23
Mi osobiście najbardziej odpowiada stabilność zatrudnienia i brak chociażby tak błahego, ale często spotykanego problemu z wypłatą na czas, zagwarantowany pakiet medyczny i zdrowa atmosfera wśród ludzi. Wiadomo, że niektórych lubi się bardziej, niektórych mniej, ale ogólnie nikt sobie nie skacze do gardeł. Spoko jest to, że organizowane są okazjonalne eventy, w rodzaju grilla, wieczoru ze strzelankami czy planszówkami czy jakieś wspólne wyjścia na meczyk i piwko - to pomaga się integrować i odnaleźć w zespole, przede wszystkim świeżakom. Ogólnie z minusów to przez to, że wciąż poszerzana jest kadra, to ostatnio było trochę mało miejsca roboczego, ale na szczęście "góra" sama dostrzegła problem i dość szybko wynajęli kolejne kondygnacje użytkowe, więc super jest to, że nie trzeba było czekać i się prosić. Ja jestem zadowolony i polecam dołączyć do naszego zespołu.
Monika 2017-06-06 12:07
Także mam takie doświadczenia, efekt "zerowy" , kontakt fatalny, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotnie umowy. Zakończenie z nimi współpracy to jakiś koszmar
Serio 2017-06-30 21:01
Dużo się kolego zmieniło od tego czasu, oj dużo...
lalala 2017-07-16 21:14
Raczej czysta prawda :)
Zostaw swoją opinię o Grupa TENSE - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa TENSE