Opinie o Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY" w Pokrzywna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY" w Pokrzywna

Ewa Głąbikowska Nowy wpis

Kolejny raz byłam z rodziną w tym ośrodku w okresie świątecznym. Miejsce to polecam wszystkim. Jest winda, basen, kręgielnia i sauna. Można wybrać się na Kopę Biskupią, zaliczyć spacer do przepięknej Cichej Doliny. Zobaczyć " Piekiełko " i urokliwe miejsce tzw. "Żabie Oczko". W okresie letnim dużą atrakcją dla dzieci jest park rozrywki " Rosenau " i park linowy, który znajduje się blisko ośrodka. W Chrobrym panuje domowa atmosfera z sympatyczną obslugą pań w recepcji, kelnerek i personelu dbajacego o czystość na terenie ośrodka. Nie wspomnę o wyśmienitym wyżywieniu. Doskonałe. Duże brawa dla kuchni. Każdy tu może spędzić miło czas.Wyjedzie wypoczęty i zrelaksowany. A co najważniejsze zadowolony.

Aneta S. Nowy wpis

W Ośrodku Chrobry spędziłam z rodziną Święta Bożego Narodzenia w 2021r.. Było SUPER !!! Jedzenie wyśmienite ...Kolacja Wigilijna różnorodna od czerwonego barszczu, zupy grzybowej po zupę rybną.....Przez 4 dni i trzy posiłki dziennie nic się nie powtarzało . Do tego dodatkowe atrakcje...basen, sauna, kręgielnia, stół do tenisa stołowego. POLECAM !!!!

Gość 2018 Nowy wpis

Sylwester w ośrodku .... za niewiele większe pieniądze można spędzić w normalnych warunkach... obsługa miła, jedzenie w miarę ujdzie, powalający smród wszędzie i zewsząd, przenika wszystko niby pleść z chlorem, masakra! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Smród w hotelu jest nie do zniesienia

Ala

Prócz malowniczego górskiego położenia i ładnego krajobrazu nie zasługuje nic więcej na uwagę. Pokoje nie do przyjęcia, łóżka i krzesła zapadnięte skrzypiące odpadające boki, stare TV. W pokojach czuć wilgoć i stęchliznę. Paściel brudna. Na balkon trudno wyjść bo albo gniazdo os albo jaskółek. W cenie miało być ognisko i pieczona kiełbasa - był suchy prowiant. Po powrocie do domu stwierdziłam jakieś plamy na ciele - okazało się, że to grzybica. Masakra mówię Wam. Nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY" - Pokrzywna

Ośrodek Wypoczynkowy "CHROBRY"