WC Serwis Polska sp. z o.o.

Opinie o WC Serwis Polska sp. z o.o.

AB

Co prawda pracuje w firmie dopiero trzy miesiące i szczerze mówiąc dziwię się opiniom. Załoga bardzo pomocna i życzliwa, a z racji, że jesteśmy tylko ludźmi nie do każdego trzeba podchodzić z empatią. Wbrew opiniom, wypłatę dotychczas otrzymałam na czas. Jak na razie nie spotkałam żadnych nieprzyjemności zarówno jak ze strony pracodawcy i całego personelu.

AB
@Paulina

Każdy ma inne wymagania.. więc wystarczy wejść na ogłoszenie bądź umówić się na rozmowę i ocenić czy dana stawka jest zadowalająca. Jest to kwestia bardzo indywidualna.

Mat

Byłem pracownikiem, robiłem swoje i nie mam co narzekać. Firma pomogła mi jak miałem problemy. Robota jak każda inna, robić trzeba a nie udawać i kombinować. Polecam

Beata

Zarobki w porównaniu do konkurencji na takim samym stanowisku o połowę wyższe. Ludzie też bardzo pozytywni, smiało polecam.

Karolka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Możecie napisać jak dokładnie wyglada wynagrodzenie przedstawiciela handlowego? Jest ogłoszenie na pracuj.PL i zastanawiam się czy aplikować. Jaka jest podstawa i później jak wyglada przydzielanie premii ?

Były pracownik Nowy wpis

Byłam, pracowałam, nie polecam. Kolesiostwo, układziki a jak szukasz sprawiedliwości to szukasz nowej pracy. Ta firma nie wie co to dbanie o pracownika, no chyba że masz dobre układy, sama dobrze wykonana praca to za mało. To jest firma na chwilę ale na dluzej to sie zaorasz. Na dłużej nie polecam, czysta podstawa bez ubezpieczenia zdrowotnego, bez multisportu i w ogloszeniu pisza ze dostep do kawy i herbaty... Taaa, jak swoja przyniesiesz itd. Wiem że to nie jest najważniejsze ale jeśli podstawy dostajesz mniej niż 4 tys to sami sobie odpowiedzcie na pytanie. W wakacje tj od kietnia do końca wrzesnia jest nieoficjalny zakaz brania 2 tygodniowych urlopów i siedzisz po conajmniej 10 h. Ta firma to przyklad filmow Barei, brak możliwości rozwoju.

Pracownik xxx Nowy wpis

Zgodzę się w 100% z opinią. W tej firmie nie można wypowiedzieć własnego zdania. Cennym pracownikiem jesteś wtedy gdy uprzejmie doniesiesz na kolegę lub koleżankę. Dużo pracy, presji i stresu. Nie jeden pracownik już płakał z tego powodu. Zima to najlepszy okres na wakacje, bo w sezonie to możesz zapomnieć o urlopie. Stres, nadmiar pracy i brak odpoczynku w sezonie doprowadza do nerwów między pracownikami a jak się tobie nie podoba to możesz się zwolnić. W sezonie przedkładasz pracę nad życie osobiste i wracasz do domu wieczorem, a następnie rano do pracy. Szkoda, że od 2 lat sytuacja się pogarsza, pracownicy często opierają się zmianom w wyniku wewnętrznych rozmów, ale powstrzymują się od otwartej krytyki bo boją się konsekwencji ale znajdzie się zawsze ktoś kto po cichu pójdzie do przełożonego i opowie co mówiłeś. Ostatnio ograniczyli liczbę pracowników, w tym tych co pracowali długo i byli bardzo oddani pracy (masowe zwolnienia). Trzeba szukać nowej pracy bo źle się dzieje.

Hejka. Znalazłem ofertę (usunięte przez administratora) na kierowcę serwisanta kategorii B. Na co zwracana jest uwaga podczas okresu próbnego? W ofercie jest o nim mowa zanim przejdziemy na umowę o pracę. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś powiedział coś o zadaniowym czasie (usunięte przez administratora) :)

@abcd

Praca tam nie należy do najlepszych, nie szanują pracownika, pensja minimalna. Praca przy(usunięte przez administratora). ,a płacą grosze pomimo dużych przychodów. 8 godzin na placu gdzie mróz , deszcz i nie dają nawet ciepłych napojów czy jedzenia. Prezes nie wie co się tam dzieje, brak dodatków na święta czy opieki zdrowotnej, nie ma kart medicover czy multisport. Osobiście nie polecam bo pracy lepiej płatnej, gdzie lepiej się dba o pracownika jest dużo.

@@abcd

Nie ma żadnych benefitów? Szkoda bo to jednak wpływa na motywacje jak jest coś gratis. Jak pracujesz na zewnątrz to masz chociaż ciepłe ubranie robocze i buty? Jest płatna przerwa żeby spokojnie zjeść własny posiłek?

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Bez przygotowania że strony pracodawcy. Ma rozmowie nie pojawił się Dyrektor, który miał ją przeprowadzać. Nikt nie poinformował że go nie będzie, sama się domyśliłam. Krótka charakterystyka stanowiska, na początek umowa zlecenia ok 3 tys na rękę. Na końcu pytanie czy jestem zainteresowana, co sugerowało że brak kandydatów.

Dlaczego zmieniam pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy można liczyć w WC Serwis Polska sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Hej, mam jedno pytanie. Od czego zależy, czy kierowca B dostanie umowę o pracę czy zlecenie? Przeglądałem oferty i trafiłem na jedną do nich, gdzie własnie są podane dwie umowy. Rozumiem, że to kwestia wyboru?

Dzień dobry, kierowcy otrzymują umowę o pracę- w czasie pandemii był wydłużony czas oczekiwania na lekarza medycyny pracy i wówczas proponowaliśmy zlecenie aby zapewnić pracę do czasu wykonania badań wstępnych.

Byly pracownik

Moze ktoś się w końcu zainteresuje logistyką w Łodzi i fanaberiami Pani A. Kierowcy wam uciekają . Nieodpowiedni człowiek na stanowisku. (usunięte przez administratora) na kółkach, samochody maja wiele do życzenia ale jeśli się zgłasza to jakby kamieniem w studnię. Praca super zarobki super ale logistyka ponizej krytyki . W dobie cyfryzacji programów wyznaczenie trasy by nie było przepałów by firma nie traciła nie jest trudne. Zróbcie zmiany bo stracicie Łódź.

@Byly pracownik

Jak pieniądze super, to w jakich widełkach mieści się wynagrodzenie? Mówisz o stanowisku kierowcy tak? A co z tymi samochodami jest nie tak ?

Mario

Jak ktoś chce tam pracować to uprzedzam , w sezonie rodziny nie zobaczysz , po sezonie jeździ " białą rękawiczka " typu Magda Gessler i szuka dziury w całym żeby Ci zabrać ciężko zarobione pieniądze . Praktycznie bez tej premi wypłata jest taka że nie opłaca się tam pracować ,zważywszy na charakter tej pracy . Niektóre kabiny są w takim stanie że nie ma możliwości wyprowadzenia jej do normalności ,ale za to wymogi są co do niej ,kierowcy często zaczynają pracę już os świtu żeby się wyrobić bo mają często 300 km do przejechania plus podstawienia i serwisy lub odbiory tego czasem jest ze 30 , oczywiście każdy muszą wyczyścić, według " białej rękawiczki " gdyby nad każdym tak się spusz....li to pracując od 5 rano kończyliby o 19 - 20 , więc policzcie sobie zarobek na godzinę ..bo to chyba byłoby poniżej najniższej krajowej . A praca ciężka ,brudna i niewdzięczna . Prawda jest taka że ludzie tam pracują dla pieniędzy , starają się , ale wiadomo jak wszędzie niedociągnięcia się zdążają, na to chyba czekają tylko " białe rekawiczki" żeby pozbawić cię kasy , a fakt jest taki że jak ktoś coś będzie chciał znaleźć to zawsze znajdzie . Tak że przestrzegam ,jak chcesz zapierdzielać po kilkanaście godzin dziennie , że pot leję się po j...ch , a na koniec miesiąca coś tam znajdą i zabiorą ci kasę to idź i tam pracuj ..a garb ci sam wyrośnie. Pewnie że wielu to nie dotyczy , znają " białe rękawiczki " albo mają nowsze kabiny , albo po prostu białą rękawiczka ma lepszy dzień i się nie (usunięte przez administratora),lub nie trafiony na (usunięte przez administratora) egzemplarz, ale w innym razie napierdzielisz się cały miesiąc po to by ci te pieniądze zabrali . W sezonie ludzie potrzebni więc nie szukają oszczędności, potem już mniej pracy więc trzeba ludzi upierdzielać albo straszyć zwolnieniami . Jak dla mnie firma nie ma szacunku do pracownika ,który to na tę firmę pracuje , to dzięki pracownikom wszystko się kręci , i nawet jeśli nigdy nie było do ciebie zastrzeżeń, nie chodziśz na zwolnienia , to wystarczy jeden gość żeby pogrążyć cię w tym ....co z kibla wybierasz . Najlepiej to by było wyczyścić kibel i go zamknąć do przyjazdu kontrolera ,żeby nikt nic nie urwał , nie ubrudził itd...wtedy było by pozytywnie . Rozumiem że kabiny muszą być czyste i mamy o nie dbać ,ale często jest to niezależne od nas , więc jak ktoś chce niech idzie tam do pracy , nerwy i stres ,smród i charówka , o ile te dwa ostatnie to każdy wie na co się pisze to te pierwsze są zwierciadłem firmy i traktowania w niej ludzi . Najlepiej jak będziesz wiedział że ma być kontrola idź na zwolnienie lekarskie , w razie czego to nie Ty robiłeś ????

Mario
@Mario

I żeby nie było że ściemniam, pracowałem w tej firmie na tyle długo żeby to co napisałem było poparte doświadczeniem nadal mam tam kolegów , którzy są (usunięte przez administratora) przeszedłem do innej firmy i mam nadzieję że co niektórym otworzę tam drzwi . Praca to nie tylko wykonywanie powierzonych obowiązków, praca to ludzie ,atmosfera , jeżeli chętnie się do niej wstaje i idzie to znak że jesteś w odpowiednim miejscu. Natomiast jeśli nie śpisz bo myślisz co znów wykombinują żeby zabrać ci kasę albo postraszyć zwolnieniem to znaczy że najwyższy czas się ewakuować . Co do kasy , kasa jest nawet spoko , jeśli pracujesz 31 dni na 31 .. bo masz nadgodziny ..ale tylko za soboty i niedziele więc koło 7 - 8 tys wyjdziesz pracując po kilkanaście godzin dziennie 7 dni w tygodniu przez cały msc . Bo wypłata robi się właśnie z tych sobót i niedziel ,jak ich nie masz to (usunięte przez administratora) za niewiele ponad 5 . Moze mozna gdzieś indziej trochę mniej zarobić ale za to mniej roboty ,szefostwo ok , nie grzebiesz w g...ch . Bo za tą robotę tak niewdzięczną powinny być zupełnie inne pieniądze . Ale zależy co kto lubi , jak ktoś chce spróbować to proszę . Tak więc niepolecsm serdecznie .

@Mario

Wyczerpałeś kolego temat od a do z. W sezonie jestes w miarę fajnie traktowany, grzecznie i milo, żebyś ich na lodzie nie zostawił....poza tym w sumie jest jak juz na własne uszy słyszałem, wielu różnych narodowościowo kierowców, którzy czekają aż odejdę... Sam juz straciłem nerwy i siły do tej ścigaczki.

@pracodawca

Pracuje w firmie jako kierowca przełożoną jest pani Agnieszka bardzo miła kobieta dużo pomaga swoimi kierowcą jest wymagająca ale musi być taka bo wejdom jej na głowę Oddział Łódź

@@pracodawca

W czym kierowcy potrzebują tu pomocy? Mam na myśli jakieś standardowe sytuacje na drodze i tak dalej? chce się upewnić, bo teraz to nie wiem czy partnera puszczać. W ofercie jest teraz napisane, że wymaga się kat C lub C+E, czy przy drugim wariancie więcej zarobi? Jeśli tak to o ile?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

@pracodawca

Chciałam podziękować panu Jarkowi który obsługuje Półwysep Helski,-Jastarnia za wspaniałą współpracę w kolejnym sezonie letnim.Jest to bardzo pozytywnie nastawiony do pracy jak i do życia człowiek Zawsze uśmiechnięty , miły a do tego wykonuje swoją pracę na 100 %., Zawsze czysto i pachnąco.

@@pracodawca

Dzień dobry, bardzo dziękuję za pochwałę- praca kierowcy serwisanta nie należy do lekkich, nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze docenienie ich wysiłku ze strony klientów jest szczególnie cenione, zwłaszcza w obecnych czasach gdy tak trudno o zwykłą ludzką życzliwość. Jeszcze raz dziękuję.

Wesoły
@WC Serwis Polska sp. z o.o.

Prawdą jest, że prawie nigdy Kierowca nie słyszy żadnych pochwal, które Spływają od zadowolonych klientów.... Wydaje mi się, że sporo jest zadowolonych ludzi z serwisów i ludzi ich wykonujących, ale żeby przekazać dobre nowiny kierowca to już nie wypada bądź nie warto.... Szkoda, bo ludzi należy doceniać, szanować i wspierać, tym bardziej że nie jest to miła i czysta praca. Jezeli są jacyś klienci zadowoleni z naszej pracy, napiszcie tutaj krótka notatkę, co gdzie i jak.... A my już sobie poczytamy. Dziękuję serdecznie... P. S. Jak to się mówi... W kupie siła....

Niko
@Wesoły

Ja akurat nie jestem klientem ale kandydatem do pracy bo szukają właśnie kierowcy z kat. B. Napisali w ogłoszeniu że wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania bo jest zadaniowy czas pracy. Podpowiesz na czym to polega? Są dodatkowe premie za wywiązanie się ze wszystkich zadań?

@Niko

Zadaniowy.... Czyli po prostu tzw. Akord. Zaangazowanie=wykonać wszystkie serwisy z trasy, przy czym należy zrobić to dobrze, bo są tzw. Kontrolerzy, którzy jeżdżą po Polsce i nie znasz dnia ani godziny, jak narobią ci zdjęć i posła dalej do przełożonych...na podstawie tych zdjęć i nie tylko jesteś oceniany i wynagradzany.jest dużo rzeczy, które się składają na całość twojej pensji... Ale najważniejsze to wykonać trase, co czasami jest ciężkie.ale ogólnie nie jest źle, idź spruboj, po czasie sam zobaczysz, w sezonie jesteś gościem w domu, ale za to kasa jest, zima, troszke luzu... Ja przesiaklem tym klimatem i do ludzi o niskim poczuciu w sumie wszystkiego się przyzwyczaiłem... Trzymaj się brachu i do mijania na drodze...

@Wesoły

Ty często miałeś takie zdjęcia robione przez kontrolerów? Przynajmniej raz w miesiącu jest niezapowiedziana kontrola? W sezonie ile godzin w robocie? Więcej niż osiem? A w zimą jest krótszy dzień pracy czy normalny tylko nie robi się nadgodzin?

Wesoły

Hmm, o kontroli nie wiem nic, zadne info jakby nie spływa do ciebie , bo po co...kontroli pewnie miałem, ale jak było ok, to będą siedzieć cicho, a jak będzie lipa to będą wydzwaniać, nasylac tych speców od mycia, którzy tak naprawdę nie maja większego pojęcia o tym myciu...(bynajmniej pani, która cie aledzi...pan w miarę ok, ale juz słyszałem, że się w głowie pozmienialo) Oczywiście za błędy płacisz.... Stworzyli stanowisko pracy ,które może i jest potrzebne , bo są rozni kierowcy serwisanci, ale i tak mimo twoich starań jesteś do odpalenia...bo tak trzeba. A jeśli chodzi o godziny pracy w sezonie to zrób sobie zdjęcie rodziny,bo może Ci się przydać....sporo godzin, dużo jazdy, serwisów, weekendy to wpadaja przeważnie w piątek około 13...więc nie zaplanujesz nic za wiele. Powodzenia...

@Wesoły

Powiesz czy za te nadgodziny płacą dodatkowo? Np. w jak praca wypada w weekend to są setki?

Fakt pensja na czas, ale to co się dzieje z autami to tragedia, samochody dobite, prawie wszystkie wymagają wymiany a te najmniej dobite regularnego serwisu, Flota która niby zajmuje się opieką aut, nie nadaję się do niczego wiecznie im coś nie pasuje i czeka się na serwis czasami tygodniami, w autach jak nie masz radia od nowości to zakaz używania (jazda ok 200 km bez radia to masakra), wymagania do czyszczenia toalet to jakaś kpina (mają być tak czyste jak w hotelu przynajmniej 4 gwiazdkowym, a płatność za serwis jednej toalety to groszowe sprawy), do tego kontrole przez tzn. pseudo kontrolerów to jakaś kpina - czepiają się wszystkiego i tak Cię ujeb....... (po kontroli masz zabierana część premii), sumując, na rozmowie złote gruszki, a już po zatrudnieniu tyra do końca serwisów, a o wolnych dniach to możecie ...... (jak wypada ustawowo wolny dzień od pracy w tygodniu to i tak trzeba zrobić serwisy zaplanowane w ten dzień - czyli dygasz dzień wcześniej lub po dniu wolnym serwisy z 2 dni a to jest około 40 - 50 serwisów). Pozdrawiam.

Krzysiek
@Anonim

Czemu jest zakaz używania radia? Chodzi o to żebyś się skupił na drodze i żeby nie rozpraszało? A w dni wolne nie możesz odpocząć? Jak i tak robisz serwis to chociaż masz za ten dzień płatne czy liczą tak jakby cię nie było w robocie?

Joasia
@Anonim

To kiedy zazwyczaj macie ten dzień wypłaty, wcześniej też się zdarza? Możesz korzystać z usług czyszczenia toalet czy to jest wymagane żeby samemu sprzątać?

@Joasia

Dzień dobry, wypłaty z tytułu umowy o pracę, zgodnie z KP wypłacane są do 10-go każdego miesiąca ( jeżeli 10 jest w dniu wolnym od pracy, to wypłacane są w dniu roboczym poprzedzającym 10). Umowy zlecenia są wypłacane do 15-go. Pracownik zatrudniony na etacie serwisanta czyści toalety przenośne- to należy do jego obowiązków.

Maniek

Interesuje mnie praca kierowcy w Łodzi jak z sobototami czy są wolne? Jak z trasami czy ustawiane są pod logistycznym wyznacznikiem tzn nie.jeżdze jak wariat bo jest to.praca zadaniowa ale kierowca też czlowiekni rodzinę ma czy mam się przygotować na 8 godzin czy 10 do 12 jak tu piszą?

Jako usługodawca nie polecam, a wręcz odradzam firmę WC SERWIS. Jeżeli posiadasz firmę i masz świadczyć usługę na rzecz firmy WC SERWIS lepiej ZREZYGNUJ. W przeciwnym razie będziesz czekać na pieniądze i to długo. Pani z infolinii stara się być miła i nic poza tym. Ciągle wymyśla nowe powody dlaczego FAKTURY NIE ZAPŁACONO licząc na to, że ktoś zrezygnuje

@Ania

Dzień dobry, bardzo mi przykro, że musiała Pani czekać na zapłatę, zapewniam Panią, że firma WC Serwis reguluje wszystkie zobowiązania na bieżąco. Aby przyspieszyć proces zalecamy naszym kontrahentom umieszczanie na fakturach dodatkowych informacji- np. nazwiska osoby zamawiającej. Ułatwia to procedurę dekretowania kosztu. Najlepszą formą przekazywania faktur jest e faktura przesłana na adres księgowości, lub w formie papierowej na adres siedziby firmy. Skoro jednak doszło do opóźnienia, bardzo Panią w imieniu firmy przepraszam.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w WC Serwis Polska sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Bogusia

Dzień dobry mąż znalazł ofertę z tej firmy zresztą jest kilka wakatow w różnych miejscach to firma się tak rozwija czy jest rotacja ? Kierowcy trochę tu narzekali ale czy to dotyczy każdego oddziału? Czy tego w Zabrzu. Po ile godzin jest praca? Bo ktoś pisał o 12 godz. Jak dalekie są trasy????

Bronisław

Siema. Kierowca pojazdów asenizacyjnych widzę, że jest poszukiwany. Podali, że pensja uzależniona jest od zaangażowania. Tak mniej więcej średnio, ile wychodzi miesięcznie? Pracuje się na tym stanowisku po 8 godzin, czy więcej? Tego nie podali, dlatego chce dopytać. Aaa no i jeszcze o co chodzi z tym podnoszeniem kwalifikacji? Bo tak jakoś nie wiem za bardzo na kogo można awansować z kierowcy. Dzięki, jak coś za pomoc.

Wesoly
@Bronisław

Hmm... Praca to na dzień dobry to jakieś 10-12 godzin. 20 punktów do objechania to taki aparetive, smaczek.... Trzeba dobrze się za wziąść w sobie żeby podołać i wytrzymać ten pęd na który jesteś powiedzmy skazany. Podnoszenie kwalifikacji to mit... Jedyne co podnosisz to swoje ręce z ziemi jak idziesz do domu po 12 godzinach jazdy i pracy. Dla wprawionych pestka, bo wiedzą że warto.... Dla nowych może być szok, nie tylko kulturowy (o ile rozumisz aluzje). Da się pracować ale dużo z życia oddajesz dla firmy, ale czy prezes potrafi docenić?? Ja do dziś nie słyszałem dzięki, super, elegancko, dobra robota.... Spróbuj sam zobaczysz.... Aaa i jeszcze ważne jaki oddział....sa ludzie i ludziska, trafisz do mnie to ci pomogę.... Powodzenia ????????

Gabriela
@Wesoly

A prezes potrafi docenić tak ciężką pracę podwyżką, premią? Czy z tym również średnio? To ile godzin w miesiącu ci wychodzi pracując tyle? Czy gdy pracujesz 12h potem te godziny sa do odbioru? :)

ABC
@Gabriela

Kierowcy maja zadaniowy czas pracy i ryczałt za nadgodziny- wynika to z tego, że w sezonie mają więcej pracy, po sezonie mniej. Pracuję w dużym oddziale, tu na pewno mają łatwiej- serwisów pewnie więcej ale odległości między kabinami mniejsze, większe zagęszczenie. Wspomniane wyżej 20 punktów zajmuje nie więcej jak 6 godzin. Premie są naliczane na podstawie tabelki ( ilość serwisów, km, jakość serwisów, ocena przełożonego- to są elementy co miesiąc naliczane- premii nie daje Prezes ani Dyrektor wg uznania- jedyny " uznaniowy" element to ocena przełożonego, ale to akurat " najtańszy" element). Najwięcej jest za ilość serwisów i km- czyli im więcej jeździesz tym więcej zarabiasz, licznik pracuje- jeśli masz wprawę i zrobisz dużo serwisów w krótszym czasie, to i tak kasa się zgadza bo premię dostajesz za ilość serwisów.

Rysio akwizytor

Jakieś opinie jeśli chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego ?

Pomorze

Witam, jakie warunki na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Podstawa premie auto ? Dziękuje za wszystkie informacje

Lidia

Mój mąż chce aplikować do nich na stanowisko specjalista ds. montażu klimatyzacji, ktoś niżej napisał że są premie dla pracowników, ale biurowych, a czy taki specjalista ds. montażu jest dla firmy pracownikiem biurowym? Jest szansa, że dostanie wspomniane premie? Może też ktoś wie ile mąż by u nich zarobił na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o WC Serwis Polska sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WC Serwis Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 20 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WC Serwis Polska sp. z o.o.