WC Serwis Polska sp. z o.o.

Opinie o WC Serwis Polska sp. z o.o.

były

Oddził Zielona Góra nie odbiega od standardu . Jedna wielka lipa, Ciuców roboczych brak,warunki socjalne syf,praca na własnym telefonie, .Godzin b.dużo ,kasa marna . Ogólnie Jeśli lubisz być gościem w domu to praca dla ciebie!!

Helena
@były

To ile tak średnio miesięcznie wyrabiasz tych godzin w WC SERWIS? Masz za nie jakoś dodatkowo płacone? I na jakim konkretnie stanowisku robisz?

Kierowca

Firma dramat, pracowałem ponad rok jako kierowca ale podziękowałem za występy w tym cyrku bo inaczej tego nazwać się nie da. Ludzie na stanowiskach bez pojęcia, żeby nie mapy Google to by zginęli, hajs obcinany na każdym kroku, pracujesz i nie wiesz ile zarobisz, najlepiej jakbyś jeździł na okrętke za damski... Samochody dramat, mamy 21 wiek a tam nawet ciężko o wspomaganie hamulców o klimatyzacji można zapomnieć, ubrania trzeba chodzić prosić i nic to nie daje...

Jan
@Kierowca

"Hajs obcinany na każdym kroku", tzn. z jakiej przyczyny firma pomniejsza pracownikom wynagrodzenie? Możesz podać przykłady?

ZEUS

Jakie zarobki na stanowisku: Dyspozytor, logistyk oddziału Wrocław

Kierowca 102

Ta firma to dno pracowałem tam jako kierowca w Kielcach i powiem szczerze poszedłem tylko z tego powodu do tej firmy że obiecują spore pieniążki ale gdy przyjdzie co do czego żeby zarobić obiecywane pieniądze trzeba by zamieszkać w tym samochodzie dyrektor wielki Panek mówi co innego a robi co innego obiecuje gruszki na wierzbie a wychodzi wielkie guwno smród cwaniactwo .samochody ciągle się psują na wypłatach kantuje trzeba każdej godziny pilnować . Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka nikomu nie polecam chyba że ktoś lubi pracować po 14-16 godzin dziennie za nędzne pieniądze .wszyscy udają kolegów a (usunięte przez administratora) nawzajem za plecami obrabiają lepiej się 1000 razy zastanowić zanim ktoś pójdzie do tego kołchozu pozdrawiam

@Kierowca 102

Może trzeba było się wziąć do pracy a się nie obijać

asdf
@Kierowca 102

Pracując w tego typu przedsiębiorstwie wypadałoby (usunięte przez administratora) bez błędu ortograficznego chociaż napisać...

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Bez przygotowania że strony pracodawcy. Ma rozmowie nie pojawił się Dyrektor, który miał ją przeprowadzać. Nikt nie poinformował że go nie będzie, sama się domyśliłam. Krótka charakterystyka stanowiska, na początek umowa zlecenia ok 3 tys na rękę. Na końcu pytanie czy jestem zainteresowana, co sugerowało że brak kandydatów.

Dlaczego zmieniam pracę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Xxx

W krakowie nie lepiej.....w biurze nid jaka agnieszka - porazka na placu i kierowcy nie trawia jej straszna kobietA ciagle na papierosie z telefonem

Jan
@Xxx

Rozumiem, że rozczarowała Cię współpraca z tą firmą. Jednak niedogodności o których piszesz zawsze można próbować jakoś poprawić. Może poprzez rozmowę z przełożonym. Co o tym myślisz? Napisz też, jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w tej firmie. Dziękuje z góry.

Józek

Normalna firma i praca. Wystarczy mieć chęci a powodu do narzekania nie będzie!!

Zadowolony

A ja pracuje w WC SERWIS i jestem zadowolony. Robie swoje za dobre pieniądze i to niemałe. Wiem, że są w Polsce oddziały w których bym nie pracował nawet godziny ale mój oddział jest OK. Pracuje 8 do 9 godzin wraz z dojazdem do pracy. Moje stanowisko to Doradca Handlowy. To co na umowie to na koncie zawsze na czas.

Ciekawy
@Zadowolony

A możesz się pochwalić jaki to oddział bo wiele osób by chciało wiedzieć

Eugeniusz

Jak w Łodzi wygląda płaca na kierowcę na kat B? wiem, że minimalną płacą a resztę na zlecenie? ile godzin w tygodniu jest pracy? słyszałem że 3,500 na rękę na etaciku można zarobić? czy to prawda? Ma się przed sobą pomocnika?

JakTerazPOZNAŃ

Pod Poznaniem, jak wygląda zatrudnienie i warunki? Lepiej?

Fili
@JakTerazPOZNAŃ

Tragedia jak była tak jest..........

Pracuje w tej firmie juz ładnych kilka lat i żeczywiscie jest coraz gorzej,zatrudnienie oczywiscie na najniższej krajowej i umowa zlecenie albo w kopercie reszta,obcinanie wypłaty coraz częściej-ale niewszystkim-kto ma układy z kierownikiem temu nieobetną.ludzie którzy niemają zielonego pojęcia o robocie zajmują stanowiska kierownicze czy brygadzisty,psychicznie ciężko wytrzymać często,sztuka sie liczy i tyle.szukają oszczędnosci a szczerze przepłacają za każdy prawie zakup bo zaopatrzeniowcy niebędą szukali tylko biorą co wpadnie w łapy,a my pracownicy za to płacimy obcinaniem wypłat.warunki pracy coraz gorsze.nawet odzierzy roboczej niepiorą niewspomne o środkach czystosci i ludzkich warunkach w szatnio jadalniomagazynie

Przemek

Podobno najgorszy jest Szczecin i pseudo kierownik który sam nie jest pewien po co tam pracuje boi się pracowników wystarczy ze na niego krzykną to ucieka z podkulonym ogonem bo i tak nie ma nic do gadania bo rządzi tam jakaś panienka z biura i trzyma cały ten bałagan w miarę na poziomie wegetacji Porażka za porażkom nie ma z kim tam rozmawiać brak czyszczenia kibli na czas ceny z księżyca Lepiej trzymać się z daleka od tego cyrku

Damian

Ktos wczesniej pisał że ostatnio się pogorszyło. Potwierdzam pracuję w tej firmie od 6 lat i nigdy nie bylo tak zle jak teraz. Wypłaty prezezs ucina i nikt nie wie za co. Podobno w całej polsce. Co roku zawsze dostawiliśmy mały bonusik na boze narodzenie pod stołem, a w tym roku nic. Po woli zaczynają się ludzie zwalniać. Także handlowcy którzy pracowali parę ostatnich lat.

Aneta
@Damian

A opowiesz, jakie dokładnie zmiany zaszły w firmie WC SERWIS na przestrzeni czasu? Czy chodzi jedynie o zarobki, czy może różnice w funkcjonowaniu firmy są znaczne? Dla potencjalnych pracowników będą to bardzo istotne informacje. Napisałeś, że już dość długo pracujesz w tym miejscu, czy w tym czasie miałeś możliwości rozwoju i awansu? Zachęcam do przedstawienia większej ilości informacji.

WC DRAMAT

Nie polecam wyzysk,kręcenie z wypłatą, auta szrot

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia dla handlowca? Nadal na dwie umowy? Można zarobić przy dużym zaangażowaniu? Dziękuję za odpowiedzi.

Beatka

Daj sobie spokój. Teraz jest jeszcze gorzej. Ludzie uciekają gdzie tylko mogą. Samochód służbowy to kilkuletnia porażka z przebiegiem 300 - 400 tysięcy - ale za to jeśli chcesz wymienić pióra wycieraczek lub zrobić odgrzybianie klimatyzacji lub pełną jej obsługę to możesz śmiało to robić bo i tak musisz zapłacić z własnych / prywatnych pieniędzy. Niedługo dojdą kolejne koszty które ma ponosić pracownik. Dobrzy handlowcy uciekli, kierowcy "gównowozów" powoli też się kończą a ci co są szukają czegoś lepszego / dla nich cokolwiek jest lepsze. Brak szacunku do człowieka. Kontrola w całej firmie za mobbing. Miałam iść tam do pracy ale będę trzymała się jak najdalej..........

PRZYJACIEL KAROLKA BAMBUS

Firma WC serwis w Czerwonaku nie polecam, dajcie sobie spokój, jeżeli myślicie , że to będzie praca w normalnej firmie, to jesteście w błędzie ,taki cyrk ,że w głowie się nie mieści. Firma w której rządzą kierowcy a Pan dyrektor głąba struga i udaje ,że jest wszystko w porządku. Na dodatek zatrudnia swoją żonę na stanowisku kierownika (tylko pytanie kierownika od czego ???) Ale jeżeli przypasujesz Pani kierownik to będziesz miał’a w miarę ok. ,nie jest to trudne wystarczy ,że oglądasz jakieś kiepskie seriale typu : M jak miłość, Ona uwielbia ten serial. I w tym momencie będziesz miał już wspólny temat i wszystko będzie ok. Karolek nawet nie będzie miał nic do powiedzenia bo przez cały czas i tak chodzi jak mysz pod miotłą (to nawet już nie jest śmieszne lecz żenujące ) POZIOM PANI KIEROWNIK TAKI JAK SERIALU WIĘC LUZ. Ogólnie w firmie panuje straszny chaos nikt nic nie wie ,kierowcy robią co chcą jeżdżą jak chcą . Bez przerwy wydzwaniają niezadowoleni klienci, narzekają na brak serwisów, ale Pan dyrektor boi się zwrócić któremukolwiek uwagę ,żeby tylko się nie zwolnił, bo nie będzie miał w razie co kto jeździć. Proponuje niech kierowca będzie dyrektorem to na to samo wyjdzie szanowny Panie Karolu. Wieczne poszukiwania Dyspozytora bo przecież w tej firmie NIE MA ODPOWIADAĆ KIEROWCA DYZDPOZYTOROWI, LECZ DYZPOZYTOR KIEROWCY, KPINA NA CAŁEGO PANIE DYREKTORZE. Oczywiście w tej firmie najlepszym dyspozytorem zawsze była Pani Sylwia czyli żona Pana dyrektora śmiałby tylko powiedzieć ,że jest inaczej ,ogólnie żenada . Ale najlepsze jest to ,że około godziny 9-10 codziennie zawsze do biura przychodzi Arturek ,który sprzedaje kolegów opowiada wszystko co dzieje się na dole na placu, tak tak panowie, podpieprza Was Karolkowi i pani kierownik, zdaje relację co dzieje się szczegółowo na dole kto pracuje ,kto się obija i takie tam dyrdymały. Poziom kompetencji Pana dyrektora jest taki ,że szkoda gadać ta firma uratowała mu życie ,żeby nie ona to by gówna wywoził taka niestety jest prawda w kółko tylko słychać jak coś mówi yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mmmmmmmmmmmmmmm , yyyyyyyyy i tak w kółko Porażka totalna Cymbał jakich mało. Wszyscy ciągle wchodzą mu w tyłek no bo jest przecież dyrektorem, oczywiście zatrudnienie na najniższa krajową reszta idzie z drugiego konta ,żeby Pan Bański mógł ferrari jeździć zamiast Porsche , w biurze pracuje kilka fajnych osób ale są stłamszone przez Karolka i jego chory matecznik. PANIE DYRETORZE PANA WICHŁACTWA SĄ TAK SŁABE, ŻE KAŻDY JE WIDZI . !!!!!!!!!!

Odradzam współpracy z tą firmą w tej chwili. To nie jest tak, że kiedykolwiek była ona na jakimś wysokim poziomie i znajdowała się w rankingu najlepszych pracodawców roku bo wiadomo umowa o pracę na minimalną krajową, druga umowa na zlecenie. Nadgodziny nie są płatne dodatkowo i można by jeszcze wymienić parę rzeczy natomiast w ostatnim czasie (usunięte przez administratora) W tej chwili nawet herbaty w biurze nie można się napić ponieważ centrala zablokowała zakupy. Na domiar tego na papierze zmienił się (usunięte przez administratora)żeby (usunięte przez administratora) i przed firmą figuruję jego córka.

Aneta

Wielu z Was pisze tu jako klienci firmy WC SERWIS. Wasze opinie są bardzo ważne, osoby które chcą się zatrudnić w tej firmie z pewnością zainteresuje fakt, czy firma spełnia swoje obowiązki w sposób rzetelny. Niemniej jednak interesują mnie ogólne warunki przyznawane pracownikom jakie panują w firmie. Wypowie się ktoś na ten temat?

LOLEK
@Aneta

O który oddział pytasz?

A czy w oddziale Kielce nadal funkcjonuje kodeks pracy wymyślony przez głównodowodzących ? Chodzi mi o charytatywne sobotnie dyżury dla pracowników biurowych oraz 9-godzinny dzień pracy dla dyspozytora? Pracuje tam kto jeszcze czy sami wreszcie zostali? Te 9-godzin to poza sezonem bo w sezonie od 10 do 12 i więcej godzin. Telefonu który dzwonił 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę nie liczę. Ogólnie to sternik kieleckiego oddziału był w centrali firmy bardzo ceniony za to że potrafił ludziom za ciężką pracę płacić przysłowiową miską ryżu i ciągle dokręcać śrubę. Niech to świadczy o tym co to za firma. Jak już ktoś napisał wcześniej w oddziale rządzą kierowcy szambiarze których z dyrem łączą prywatne relacje. Jak takiemu nie chce się czegoś zrobić- bo on jest wielki pan kierowca szambowozu-to po głowie dostaje pracownik biurowy-najczęściej dyspozytor,bo tak najprościej. Najlepsze jazdy były z ciągle psującym się sprzętem. Większość rzeczy naprawiane młotkiem i trytytką a jak już całkiem zdechło to szukanie na gwałt serwisu- na drugim końcu polski ,bo na imprezie 30 kibli do wypompowania a sprzętu brak. Oczywiście potem festiwal pretensji typu czemu tak drogo i można było zrobić taniej. Owszem, można było. Trzy miesiące wcześniej,gdyby tylko była zgoda na naprawę kończącego swoją żywotność elementu ale takiej nie było bo: "za drogo!" i "niech jeździ coś się wymyśli". Nie wiem jak jest tam obecnie bo już kilka lat minęło odkąd opuściłem ten wiecznie tonący okręt ale jeśli za jego sterami stoją ci sami ludzie co wcześniej to pewnie nic się nie zmieniło.

BYŁY PRACOWNIK

Zgadzam się z przedmówcą dyrektor to totalny nieuk jego wypowiedzi typu mmmmmeeeeeeee myślllllllleeee i takie tam klepanie famazonów zamiast rzeczowej konkretnej rozmowy. Żeby nie Sylwia to by w ogóle w papciach zginął brak słów na tego gościa. Na placu taki bajzel ,że nie ma gdzie nogi postawić, zwłaszcza na warsztacie PORZĄDEK TAKI ,ŻE NIECH KREW ZALEJE. Za to dobry tatuś dla kierowców, oni mogą robić co chcą ,bo oni tam w rzeczywistości rządzą. zwłaszcza pan P.K. (uznany jako najlepszy serwisant- według szanownego Pana dyrektora) -ŚMIECH NA SALI Zawsze winny jest albo handlowiec albo i głównie dyspozytor reszta może mieć wy...bane. Ogólnie brak słów. Wieczne poszukiwania kierowców i handlowców (usunięte przez administratora) taki jakiego świat nie widział, bardzo kiepskie warunki zatrudnienia

BYŁY PRACOWNIK

Zostaw merytoryczną opinię o WC Serwis Polska sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WC Serwis Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 20 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WC Serwis Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WC Serwis Polska sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WC Serwis Polska sp. z o.o.