Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

M.O

Go work to nic innego jak narzędzie do sklócania ludzi.Jak można sugerowac sie tutaj jakakolwiek opinią.Zwłaszcza,że można napisać tutaj wszystko i podpisać pod Kim się chce bez żadnych weryfikacji. Mysle że kazdy ma swój rozum a przynajmniej powinien.

EB - ta prawdziwa

Wcześniejsze komentarze i opinie nie są moje. Pozdrawiam osobę, która albo ma takie same inicjały jak ja, albo podszywa się pode mnie ????

Beka

Niepoważny zakład. Po rozmowie kwalifikacyjnej twierdzą ze się odezwa za dwa dni po czym mija 3 tydzień i nadal głucho .. sama rozmowa przebiegła w dość chaotyczny sposób. Panowie kierownicy którzy te rozmowę przeprowadzali to chyba po podstawówce xd Nie polecam Piekarska

Najgorszy brygadzista którego widziałam MG

@Beka

Widać nie zrobiłeś wrażenia . Pewnie za bogate CV ale nie mnie to oceniać.

Agata
@Beka

No to kiepsko jak nie dają feedbacku mimo, że właśnie to zostało obiecane. Co znaczy, że rozmowa była dosć chaotyczna? Jakie konkretnie pytania zostały zadane?

@Ania

Jak pierwsza praca to ciezko z porownaniem, xd

Szczera
@Ania

Dokładnie

Xxanonimxx

Witam Czy polecacie pracę na cnc na narzędziowni ? Jaka atmosfera? Jakie zarobki ? Dajcie znać, chciałbym się przyjąć

Nikt
@Xxanonimxx

Raczej polecam, całkiem ciekawa robota. Byłem tam rok temu i zarobki nie były szałowe, ale może się coś zmieniło przez ten czas

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zainteresowany

Może jesteście w stanie powiedzieć w jakim przedziale płacowym mieści się technik ur? jak wygląda praca automatyka? warsztat-narzędzia? W obecnej pracy zarobki mam b.dobre, ale niestety atmosfera zabija wszystko ..

Bababwe
@zainteresowany

Standardowo usuwanie awarii związanych ze sterowaniem,uruchamianie nowych maszyn, wprowadzanie zmian w oprogramowaniu. Praca na zmiany. Zespół, atmosfera, kasa - bardzo okej. Sami budujemy też całe stanowiska, więc jak będziesz chciał się w przyszłości rozwijać, to jest taka opcja.

Witam ile można teraz zarobić na początek na prasach aut.albo zgrzewalni

Elo

Praca należy do cieżkich fizycznie lub szkodliwych czy tak w miarę ?

Nina
@Elo

Zależy gdzie, ale raczej nie należy do ciężkich

Ted
@Nina

Ile mozna miesiecznie zarobic na reke,jest mozliwosć nadgodzin, jesli tak, to z ile mniej wiecej mozna realnie na reke zarobic ? Pytam bo mam w jedna strone ponad 30km i nie wiem czy sie bedzie oplacac? pozdrawiam

Ted
@Nina

A jak Twoim zdaniem z zarobkami,są może nadgodziny?

Mario

Witam. Od jakiegoś czasu widzę nie znikające ogłoszenie dla pracownika serwisu narzędziowego. Czy tak ciężko znaleźć osobę na to stanowisko czy po prostu atmosfera na tym wydziale jest niezbyt ciekawa i przemiał jest duży? Pracuje na narzędziowni w obecnym zakładzie, zastanawiam się nad zmianą i właśnie obserwuje od dłuższego czasu te ogłoszenia z okolic Bielska, Żywca..

Bababwe
@Mario

Tu trudno mówić o jednym wydziale, bo to są 3 narzędziownie w 3 zakładach produkcyjnych. Jeden z zakładów został otwarty w tym roku, wiec ten zespół się buduje. Atmosfera jest okej, zarobki super. Polecam

@Mario

Pracownika serwisu narzędziowego szukają na nową lokalizację przy ulicy Piekarskiej. Atmosfera na zakładzie jest spoko.

Mario
@pracownik

Dziękuję wam za odpowiedź. Cv można wysłać i jeśli zaproszą na rozmowę to podejść. Czy można liczyć na drugą umowę na stałe czy trzeba przepracować dłuższy okres czasu aby dostać na czas nieokreślony? Zarobki w miarę ok? Fajnie że forum tutaj funkcjonuje i można się coś dowiedzieć bez hejtu..

SerwisMaan
@Mario

Mało dobrych ślusarzy na rynku :)

PracownikX
@Mario

Dosyć szybko odpowiadają po wysłaniu CV, odnośnie umowy to jest kwestia dogadania, zarobki uzależnione od umiejętności. Wiadomo frycowe trzeba odrobić jak wszedzie, ale stwarzane są warunki godne. Pracuje krótko bo koło roku czasu, ale sobie chwale. Pozdrawiam

Pytanko

Karpiowe jest na wniosek czy z automatu ?

@Pytanko

chyba śledziowe. Na wniosek. Tam jedynie kawa jest z automatu.

?
@odpowiedz

O czym ty bredzisz? Albo jesteś oderwany od rzeczywistości albo nigdy tu nie pracowałeś.

Renata
@?

A możesz dla niewtajemniczonych rozjaśnić temat? Dają to kapriowe tak? Ile?

On
@?

To pochwal sie ile dostałeś w tamtym roku? bo na wypasie to swiat nie bedzie

Brodacz
@On

500netto

ile
@Brodacz

chyba pomyliles sie o jedno zero

Mimi
@Pytanko

Na wniosek

?
@On

Dodatek jest zależy od przedziału zarobków. 500zl netto to minimum. Nie rozumiem ludzi którzy dostają coś dodatkowo i jeszcze płaczą. Jezei ci się nie podoba to idź pracować gdzie indziej a nie wylewaj żale ze cię ktoś nie utrzymuje. Jeżeli twoje święta są zależne od tego ile dostaniesz gratis kasy to współczuje ci jako odpowiedzialnemu za swój człowiekowi. Jeżeli ktoś pisze ze dostał karpiowego 50 zł to ewidentnie nie wie o czym mówi i świadczy to tylko o tym że nigdy tu nie pracował albo nie dotrwał do premii

Lolo
@?

Ewentualnie nie umie liczyć.

Mod

Siema w którym zakładzie pracuje najwiecej pracowników na piekarskiej bestwinskiej czy na mazancowicach? I do którego z tych miejsc proponujecie sie przyjąć..

Leak

Może ktoś coś napisać o robocie na piekarskiej? (Pracownik produkcji/Operator maszyn) chodzi głównie o zarobki oraz na czym mniej więcej polega robota pracuje się przeważnie w grupie czy samemu itd Oraz najważniejsza kwestia jak z papieroskami podczas roboty? Macie palarnie? XD

Dosia
@Leak

Praca w zależności od wydziału są stanowiska gdzie pracuje się w grupie ale i takie gdzie pracuje się samemu. W trakcie rekrutacji kierownik oprowadza po zakładzie i wyjaśnia szczegóły. Ja tam polecam atmosfera jest ok a co do samej rekrutacji to chyba była najlepsza jaką do tej pory miałam.

No Spoko

Ciekawi mnie jaki to są u was Te spoko zarobki na działach produkcji ????

Bambo

Polecam, praca na laserach spoko

Maria
@Bambo

czemu jest spoko? Zarobki ok? Ludzie też w porządku? Czy chodzi o to że jest w miarę luz?

Szczera

Pracowałam w polmotorsie polecam owszem ale nie z takim Brygadzistą.... Nie idźcie do niego bo to (usunięte przez administratora) Ciężko się z nim pracuje stres i WGL.. Ale praca jest ok. Wszystko by było ok gdyby nie on . Nie polecam naprawdę jego. 1i 2 zmiany co są chwalą sobie A moja była zmiana jest najgorsza tego się dowiedziałam. Każdy tam narzeka na brygadziste. Krzyczy bez powodu zamiast powiedzieć wytłumaczyć A on nie potrafi.(usunięte przez administratora)!!!!!

Sonia
@Szczera

Ale o ktorego chodzi? Jaki wydział?

Milena
@Szczera

Każdy wie o kogo chodzi, ale podobno informator z niego przedni, także nie do ruszenia :D

Aaaaa
@Milena

Aaaa ten

Chciałem zapytać na czym polega praca na produkcji i jaki zakład polecacie z tego co czytam na bestwińskiej raczej ludzie nie polecają pracy ?

Miki

Wszystko zależy od Wydziału, na każdym praca jest inna. Najlepiej na rekrutacje sie wybrać, z tego co wiem oprowadzają po stanowiskach, można zobaczyć miejsce pracy. Ja polecam prace, długo pracuje i nie narzekam.

Wolna

Pracowałam na mazancowicach jest super na magazynie nie ma nigdzie lekko Ale tam przynajmniej jest spokój czysto . I przede wszystkim nie śmierdzi. Nie wychodzisz uwalonym. Polecam. Pozdrawiam Marzenke z mazancowic. ❤❤

Marnie

500 karpiowego marnie cośacie ????

Żalosnie
@Marnie

500 na święta i 500 na wakacje, żal a nie socjal... 12zl dodatku na pranie od zawsze chyba, co to za dodatki?!

Socjalista
@Marnie

Socjal jest skromny, ale wypłaty grubo powyżej rynku - co kto lubi ;) Ja tam wolę dostawać dobrą kasę co miesiąc :)

Bdjx

Polecam firme, piszą tu bzdury. Na zopie super

Kko

Loko
@Spoko

Na niektorych wydzialach

Obserw

Bestwińska to jest przykład jak można dać komuś władze żeby mu odbiło i żeby rozwalił wszystko. Brawo dla dla właściciela

Łysy
@Obserw

Smutne, ale prawdziwe

Lol

Za odwage napisania anonima na goworku? Nie ośmieszaj się. Skończcie już gościowi robić koło pióra, bo jest naprawdę w porządku.

Jola
@Lol

Przeciez nikt nie napisał o kogo chodzi, xd

Maro
@Jola

Nikt nie napisał, a jednak wszyscy wiedzą komu tu jest regularnie tył obrabiany.

Lubi
@Maro

Ciekawe dlaczego

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 253 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.