Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Jola

Dobrze wspominam pracę na bestwinskiej na zgrzewalni u pana Piotrka, czytam opinie na forum i nie powiem złego słowa na niego , na rozmowie u kierownika od razu mnie ostrzegano jaki on jest zły, żebym zgłaszała wszystko jak coś będzie nie tak, byłam źle nastawiona do pracy , i powiem tyle że jakbym nie miała uczulenia od zgrzewarki dalej bym pracowała , traktują wpisami nie właściwego człowieka na którego zawsze można liczyć ,

@Jola

Oczywiście że jest dobrym brygadzistą! On jeden ma jaja żeby się odezwać i obronić swojego człowieka ze zmiany. A nie jak niektórzy tylko (usunięte przez administratora) żeby swoją (usunięte przez administratora) chronić.

Produkcja
@Jola

Więcej osób tak sądzi i chce z Nim pracować. Jedna osoba wzięła go sobie na tym forum za cel i oczernia. Piotrek to najlepszy brygadzista na Bestwinskiej. I dlatego co poniektóre osoby to strasznie boli

@Produkcja

Tak się właśnie zastawiam to czemu ludzie uciekają z Bestwińskiej jak ktoś tutaj napisał ?

Fizyczny
@Produkcja

Popieram. Zawsze konkret gość. Ciekawe czemu na tej zmianie ludzie się nie zmieniają? Pracują z nim i jest ok. Moim zdaniem najlepsza zmiana na Bestwińskiej.

Mando

Takie pytanko gdzie jest najlepszy brygadzista z befamy(usunięte przez administratora)? On trzymał to wszystko w ryzach :/ teraz jest tam jakiś nowy koleś który nie ogarnia tak mówili na palarni

@Mando

To ściema nikt tak nie mówi

@Ania

A gdzie jest (usunięte przez administratora)? Brakuje go

@Mando

Bardzo proszę panią kadrową żeby nie zamazywać inicjałów bo forum jest publiczne i każdy pracownik ma prawo do wypowiedzi . Tak więc ponawiam pytanie gdzie jest brygadzista (usunięte przez administratora)?

Niedzielny
@Mando

Witam jeśli chodzi o byłego brygadzistę z Befamy M. To teraz jest na Mazańcowicach . a Konrad z Mazańcowic przyszedł za niego .

Jaco
@Mando

Człowieku, to jest forum publiczne i nie ma tu kadrowej tylko administrator.

@Niedzielny

Naprawdę dziwna sytuacja przecież M. To był dobry brygadzista i co teraz jest brygadzistą tam ? Bez sensu

"Tak mowili na palarni" - to zdanie pokazuje wszystko o Tobie. Hahaha

@Jaco

Tak tu jest taki administrator który siedzi w kadrach ...

Niedzielny
@Mando

Czy był dobrym brygadzistą czy nie zdania są podzielone pan M.. jest na Mazancowicach ale nie jest tam brygadzista . Pytanie czy to tylko tak na jakiś czas czy na stałe uwierz że każdego to dziwi .

@Niedzielny

Dzięki za odpowiedź lecz to dziwny stan rzeczy Pan M. Poszedł z Befamy jako brygadzista i teraz nie jest brygadzistą to bardzo dziwne niech wraca na Befame bo brakuje go trzymał to wszystko w ryzach a teraz się tylko marnuje .

OB
@Mando

Jest brygadzistą, nie wiem skąd takie informacje

Mando

Ania nie przesadzaj pan M. był porywczy ale trzymał to wszystko w ryzach . Teraz gdy widzę co dzieje się na tej zmianie to aż nie dowierzam

Maro

Gowork nie jest miejscem na takie dyskusje, wpisy są anonimowe, a człowiek, o którym piszecie nie ma jak się bronić. Jeśli uważacie, ze dany Brygadzista/Kierownik nadużywa swojej pozycji można to zgłosić do przełożonego lub do personalnego.

Babawe
@Maro

Zgadzam się, to nie jest właściwe miejsce na takie oskarżenia.

Taka prawda przyszedł od Szymusia z bestwinskiej a ten dopiero jest dramat temu się zwolniłam z jego zmiany są siebie warci

Operator Befama

"Szymuś" to normalny gość w porównaniu do łysego lidera ze zgrzewalni!!

Fizyczny
@Operator Befama

Łysy to przynajmniej ma pojęcie o robocie i nie daje sobie na głowę włazić. Miło wspominam pracę z nim, pod względem wykonywanych obowiązków ok gość. Za to SZ co robi na tym stanowisku to nie ogarniam....

Jaco
@Fizyczny

A ja bym chciał zobaczyć jak waszą pracę oceniają brygadziści, których tutaj tak punktujecie. Kozaczycie w necie i na palarni, tylko przy robocie jakoś tego nie widać.

@Fizyczny

Jeżeli chodzi o wołanie kuzyna ustawiacza do awarii który wszystko naprawia i robi za niego to jest dobry ;)

Produkcja
@Operator Befama

Operator befama Teraz to cie ponioslo haha Widac ze nie masz pojecia o czym piszesz ;)

@Produkcja

Wiadc ze jesteś z tej samej wsi co on :) Wiem o czym piszę. Przeżyłem z gościem trochę. Chwała Bogu że była okazja uciec na befame!

Operator befamy
@Operator Befama

Robiłam z nim kiedyś jak pełnił obowiązki za brygadzistę, porażka każdy nieudacznik non stop papierosek wręcz idealny , i tylko nerwy pokazywał taki był

Też właśnie chciałem się zapytać jak wygląda praca na produkcji i który zakład najlepiej wybrać ?

Amo

Najlepiej na Mazańcowicach

@Amo

Rozumiem czy praca na produkcji jest ciężka fizycznie ?

Majster

Piekarska też spoko

Pracownikx

Nie

Maru
@Amo

Zgadza sie, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Ludzie są okay, władza również. Tak można pracować

Mex
@Kandydat

Wszystkie lokalizacje mają swoje plusy i minusy, ale najważniejsze, że ludzie którzy pracują w firmie są naprawdę w porządku (a tych którzy nie są w porządku to już w firmie coraz mniej)

@Kandydat

Na pewno nie zmianę łysego ze zgrzewalni na Bestwińskiej!!

Zgrzewalnia

Łysego że zgrzewalni na bestwinskiej ? A co powiesz o Mariuszu z befamy

@Zgrzewalnia

Czyli jaką lokalizację najbardziej polecacie ?

@Kandydat

Każda lokalizacja jest okej, nie sugeruj się tymi plotkami, które niektórzy tu wypisują. Najlepiej wybierz ten zakład, do którego masz najlepszy dojazd.

@Kandydat

Na pewno nie Bestwińska i zmiana łysego, lider z niego taki że sam cie nic nie nauczy bo nie potrafi. Naśmiewa sie z pracowników i wprowadza presję pracowniczą l!!

Nak
@Mex

Jeszcze paru pacjentow ktorzy nie powinni byc na swoich stanowiskach, ale i tak sie MEGA zmieniło. Polecam bo firma sie rozwija w niesamowitym tempie

@Operator Befama

Operator Befama ciekawe cóż On Ci zrobił że tak go oczerniasz? Pracujesz z Nim chociaż??? Bo gdybyś pracował to tak byś nie pisał. Przedstaw się kim jesteś. Jesteś (usunięte przez administratora) pod jakimś głupim nickiem,sfrustrowany pracą i bez własnego życia skoro taką przyjemność sprawia Ci obsmarowanie człowieka w necie a w robocie pewnie pierwszy rękę mu podasz????

Operator Befama

Pracowałem!!! Łysy nic nie potrafi!!! Jak jest awaria na robicie to dzwoni po każdego co sie da klikając każdy możliwy guzikna panelu sterowania! Robi każdemu pod górkę i nie szanuje ludzi!!! Bardzo gorąco NIE polecam!!

Mądrala
@Amo

Na produkcji nie jest źle Mazańcowice

Operator bestwinskiej
@Operator Befama

On nie szanuje ludzi chyba se jaja robisz ???? , mamy dobrą zmianę która się trzyma i zawsze nam pomoże i nie piszcie bzdur na niego bo i tak wam to nic nie da ,bo jak słyszę od innych to chcą przyjść na naszą zmianę , byłam na innej zmianie i wiem jak odbywa się przezbrojenie itd że byłam w plecy z wyrobieniem jesteście (usunięte przez administratora) tyle wam powiem już jest lepiej na zgrzewalni jak wymieniło się tych rządzących na górze którzy oni niszczyli wszystkich którzy im na drodze stawali.

Operator
@Operator Befama

Nie zgodzę się z tym jak mi wiadomo brygadzista pan (usunięte przez administratora) Ś w razie awarii non stop jest pod telefonem automatyka itd. I długo jest brygadzistą , Ustawiacze non stop siedzą na progach przy automatykach żeby cokolwiek połapać tego nikt nie widzi

Ona

Witam probuje dostac sie na Piekarska prosze mi powiedziec czy praca jest ciezka i jaka atmosfera tam panuje bo to najwazniejsze dodam ze pracuje na produkcji i boje sie zebym nie wybrala zle ale sytuacja mnie zmusza na zmiane pracy dziekuje i czekam na odp pozdrawiam

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Piko

Ja tam pracuje od bardzo dawna w PM i bywało różnie, jak to w życiu, ale złego słowa nie powiem. Młodziaki życia nie znają to lamenty odstawiają. Robisz, to płacą. Zawsze na czas. Uważam że godnie

Lubi

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, byłem w PM, poszedłem gdzie indziej i perspektywy zerowe, chyba trzeba wrócić

Haj

Polecam firme, komentarze tu pisza rozgoryczone dzieciaki ktore zycia nie znają. Siedza na telefonach na palarni i gadaja jakby z gimnazjum wyszli dopiero co... tragedia..

Xxanonimxx

Witam Jakieś opinie na temat pracy na elektrodrążarkach w Mazancowicach ??

Jac
@Xxanonimxx

Praca jest ciekawa, bo to nie jest produkcja seryjna tylko narzędziownia. Dlatego trzeba mieć troszkę wiedzy i doświadczenia, znać się na rysunku technicznym, ale też można zarobić dobre pieniążki. Jest też możliwość robienia nadgodzin. Ja co prawda robię na innej maszynie, ale elektrodrążarki też są okej, zasady te same.

Jaaa
@Jac

Dobre pieniążki, to jakie ?? Ile mozna wyciągnąć podstawy? Praca na 3 zmiany na narzędziowni??

Lelek
@Jaaa

Jak roboty dużo to i narzędziownia leci na 3 zmiany. Wszyscy wiedza ze to są wariaty ;)

Jasko
@Lelek

Na jakich maszynach jest praca ,jakiej firmy maszyny ? Czy 4500zl netto na start jest w stanie dostać podstawy ?

@Jasko

Maszyny Deckel Maho, Mori Seiki, Alzmetall, Mitsubishi,DMG Mori. Kwota o której piszesz jest do uzyskania, jeśli masz doświadczenie.

Amek

na stronie firmy jest oferta na automatyka. ile mozna na takim stanowisku zarobic?

@Amek

Na takim stanowisku widełki są bardzo szerokie - wszystko zależy ile umiesz i jakie masz doświadczenie. Najlepiej się umówić na spotkanie, wtedy już rozmowa jest o konkretach.

Bh

Polecam firme

KandydatX

Aplikowałem, jestem po rozmowie. Ciekawa firma, dobre pieniadze, ludzie wydają się być mega w porządku. Robie badania i lecimy z tym :) pozdrawiam

Witam widzę że są teraz przyjęcia chciałem zapytać czy warto aplikować do tej firmy na operatora maszyn ?

Nie

Operator

Warto

@Operator

Możesz coś więcej napisać na temat pracy jak to wygląda ?

@Kandydat

Warto, jedna z lepszych w okolicy

@Bababwe

Jak wgl wygląda ta praca jako operator maszyn ?

@Kandydat

Zależy od wydziału, ale generalnie zakładanie/zdejmowanie detali z maszyny, kontrola wizualna, rejestracja produkcji.

Rolo

Witam wszystkich, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku technik laborant?

@Rolo

Pracuje się głównie w laboratorium - pobierasz próbki z części, które produkujemy, a potem badasz ich strukturę materiałową czy wytrzymałość z użyciem różnych przyrządów. Wyniki badań wpisujesz w raportach.

Eb
@Rolo

Normalnie. to samo co każdy laborant produkcyjny

Rolo
@Bababwe

Dzięki! a czy sadzisz ze spoko praca i na jakie wynagrodzenie można liczyć mniej więcej

Hj

Spoko

metilive
@Bababwe

a praca jest 3zmianowa czy są to stałe godziny pracy?

@metilive

Praca na 3 zmiany

Syla

Mam pytanie zlozylam podanie przed Swietami czy dlugo sie czeka na jakas odopwiedz

@Syla

To zależy jakie w danym czasie są potrzeby rekrutacyjne. Z tego co się orientuje obecnie potrzebujemy więcej Panów ze względu na specyfikę pracy (ciężkie detale). Dlatego Panie, które aplikowały mogły nie dostać oferty.

Eb
@Syla

Standardowy czas to dwa tygodnie na odpowiedź Góra miesiąc ,jak nie ma odezwu to logiczne że nie chcą

Pracownik gorszego sortu .

Firma średnio dba o pracownika produkcyjnego. Dlaczego została zorganizowane spotkanie wigilijne dla pracowników biurowych a dla reszty pracowników nie ? Pracownicy biura są lepszego sortu ? Taki mało przyjemny żart na koniec roku . Pracownikom spadają morale a biuro bawi się na całego . Nie fajnie .

Zuzanna
@Pracownik gorszego sortu .

Faktycznie słabe posunięcie.. a dostaliście bonusy na święta czy tez tylko biuro?

@Pracownik gorszego sortu .

było, jest i bedzie tak zawsze. jesli jestes nowym pracownikiem to nbiestetty tak wyglada firma od srodka. pracownik produkcyjny jest traktowany jak jakis tredowaty, zero szacunku. dopiero bedac w biurze ktos moze miec do ciebie jakis szacunek.

Pracownik gorszego sortu
@Zuzanna

Dostaliśmy ..co prawda nie wiele ale lepsze to niż nic .

Jarek
@Pracownik gorszego sortu

Przecież wigilia od zawsze jest tylko dla biurowych.

Lolo
@Pracownik gorszego sortu .

Mam wrażenie, że w każdej firmie produkcyjnej te spotkania odbywają się z mniejszych grupach... Niby która firma robi Wigilię dla 1000 osób?

EB

Jako pracownik z biura widzę to zupełnie inaczej - wielu z Was zarabia zdecydowanie więcej od nas. Chętnie bym oddała tą imprezę za więcej kasy w portfelu co miesiąc.

BB
@EB

Ale ludzie myślą, że w biurach wypłaty po 10k, zero odpowiedzialnosci i kawka codziennie. Nie ma co dyskutować. Bardziej ogarniete Wydziały robią sobie same imprezy, w wiekszosci firm tak to wygląda. Nie ma sali na ponad 1000 osób więc to jest logistycznie nie do przeskoczenia

@EB

To zacznij przychodzić w soboty i niedziele.

Ktoś
@Lolo

Żadna firma nie zrobi imprezy na 1000 osób i nie wyłozy tyle kasy. Takie imprezy robione są ale na zapisy kto będzie.

Tarzan
@EB

Ela, może pora wrócić do nas?

@Andrzej

Jako pracownik biurowy nie mam takiej opcji, tzn mogę sobie przyjść jak się nie wyrabiam, ale nikt mi za to nie zaplaci.

pat
@EB

Skoro nie odpowiadają Ci warunki płacowe to zamień biureczko na prace fizyczna myśle ze wiele osób z produkcji chętnie by się zamieniło..

@pat

Ale ja kiedyś pracowałam na produkcji, zanim zasiadłam za biureczko..

Renata
@EB

w sensie, że tu w firmie, tak? a na jakiej zasadzie wystąpił i polegał wtedy ten awans? aplikacje przesłałaś po prostu?

@Renata

niestety musiałam dać zwolnienie zeby mi zaproponowali lepszą prace, tak to w tej firmie wszystko się odbywa.

BB
@EB

To że Twój przypadek taki był, nie oznacza, że wszystko sie tak odbywa

JJ
@EB

Prawdziwa EB już napisała ze to nie ona wypisuje te brednie. Co za (usunięte przez administratora)

Jony

Jakie stawki teraz macie na produkcji ???? chyba że to tajemnica .

Turek z myjki

@Mando skąd możesz wiedzieć jaki był "M" skoro sugerując się twoją nazwą to pracujesz na Mando? Przejście na inne miejsce to jest krok w tył czy coś złego? Czym się człowiek marnuje? Jest teraz Konrad, ludzie żyją i rozmawiają ze sobą na zmianie. Konrad TOP...

Pracownik polmotors

Jest mi żal ludzi wypowiadających się tu na tym forum.. potraficie tylko obrabiać (usunięte przez administratora) Widać że brak mam życia osobistego. I oceniacie tu Tych co sobie bardzo dobrze poradzili w tej firmie i są na odpowiednim stanowisku. Polecam panią Renie planistę aktualnie z bestwińskiej... Pana Szymona z befamy masz wiedzę szacunek o Pana Krzysztofa ze ogarnął befame Dziękuję ze pracuje w tej firmie ! Daruj sobie odpowiedzi na ten post ja mam jaja powiedzieć to wprost ty tylko potrafisz pisać na forum gowork Bądźcie dla siebie milsi życie jest zbyt krótkie

Babawbe
@Pracownik polmotors

Dokładnie, i to dorośli ludzie. Wstyd.

Berry

Chodzi o planistkę?

Rudy

O kim mówicie jaka planista???

P.Bef

Co za bzdura. W końcu jest wszystko, jak należy. Chyba Ci się pomyliły kolejności, bo na bestwińską wylądowała planistka, która totalnie nie ogarniała.(usunięte przez administratora) w końcu jest wśród męskiej publiczności. Przenieś się, jak ci się nie podoba, teraz na befamie jest super

Kiero
@P.Bef

Bzdurą jest to co piszesz... jak możesz mieć opinie nie znając sytuacji i człowieka. Opisując bo nie spodobało się jak popatrzyła. Patrz swojego nosa i pracy bo o planowaniu wiesz tyle co nic pisząc tą opinie więc nie tobie oceniać czyjąś prace. Widać że brak ci dowartościowania....jedynie plotkowanie wam w głowie i opiniowanie....choć się roboty. Zacznij od siebie ocenanie. Pozdrawiam kierownik jednej z lokalizacji

Kier pewnego działu
@Kiero

"Chycim" się roboty "kierowniku" bo teraz w końcu mozna, bez błędów w planie :))), bez ingerowania w pracę, spokój i harmonia :)))

On.pracownik
@Kier pewnego działu

Błagam..ciekawe czytski mądryw twarz... tu to każdy może o każdym pisać.. obrażać itp. Tak jak pisano wcześniej chwyćcie się roboty i przestańcie obrażać dobrych pracowników.... Obie panie są ok. I każda ma wiedze. A każdy obibok będzie tu obrażał bo pracować się nie chce to lepiej o kimś napisać. Żenada pracownicy befamy chyba jest wam za dobrze ze macie czas pisać o.planowaniu i o tym która lepiej pracuje. Niż pracować

Kandi

Byłem na rozmowie, imienia nie pamiętam, ale taki wiekszy Pan, zdaje sie dyrektor zakładu co już mnie zszokowało, że taka osoba rekrutuje i w ogóle rozmawia z pracownikami produkcji, ale gosciu bardzo wporzo. Oprowadził po całym zakładzie, bajek nie opowiadał, widać że wie o czym mówi. Przedstawił prace, płace, możliwości i opowiedział o firmie. Nie wiem skąd wyczarowaliscie takich ludzi, ale jak cała firma tak wygląda to jestem na tak. Rozpoczynam prace od nowego roku, pozdro dla niezdecydowanych!

Luigi
@Kandi

Napisz może o jaka lokalizacje chodzi gdyż są trzy..

Men
@Kandi

to (usunięte przez administratora), kierownik jakości. Cały zakład tak niestety nie wyglada, a zamamił twoje oczy tylko na mazańcowicach bo tam głownie urzęduje. na kazdym zakładzie jest inna władza, która ma swoje 'rewelacyjne' pomysły.

@Men

No i po tym co napisałeś od razu widać, że od dawna w Polmotorsie nie pracujesz. Ten "większy Pan" to już ze 2 lata nie jest kierownikiem jakości, tylko dyrektorem innej lokalizacji. Współczuję jeśli po takim czasie zamiast zajmować się własnym życiem, czujesz potrzebę anonimowego obrabiania byłego pracodawcy w internecie.

@Kandi

A kolega Kandi pisze o Kierowniku zakładu w Mazańcowicach - bardzo fajny konkretny facet. U nas większość takich ;) Witamy na pokładzie :D

Kandi
@Luigi

Byłem na Mazańcowicach, ale drugą rozmowe miałem na Piekarskiej i tam też bardzo fajnie rozmowa wyglądała. Pracę rozpoczynam na wlaśnie tam, a mój znajomy pracuje na Mazańcowicach

Lolop
@Kandi

I jak zacząłeś już prace? Jak wrażenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 362, z czego 253 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.