S.A.M. HOLANDIA

Bytów

Opinie o S.A.M. HOLANDIA

lisz 2009-09-21 23:54:55
mówią prawde, dobra firma, polecam
AS 2010-02-14 17:25:11
ta firma to masakra!!!!!!!!!! NIE POLECAM
jaka toś liczy na dłuższą prace w tej FIRMIE to niech nie liczy na wiele,NAPRAWDĘ NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-04-03 17:30:39
szkoda mowic, tam trzeba miec duzo nerwow i zeby sie utrzymac w pracy - znajomosci ! a mieszkania ! obok swinek ( trzy ogromne chlewnie i miliony robactwa )
była parcownicaa 2011-08-21 20:00:32
Kosmos....to co dzieje się w tej firmie. Pracowałam juz w wielu miejscach za granicą, ale pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem pracowników przez ludzi zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach. To co piszą moi przedmówcy to 100% prawda. Chciałabym przestrzec ludzi, którzy wybierają się tu do pracy, no chyba, że chcą się rozczarować i to mocno. Dla mnie SAM był ostatecznością, ale na pewno drugi raz nie zdecydowałabym się podjąc tam pracy.
banda oszustów i cwaniaków, dbają tylko o własny interes, a swoich pracowników, którzy są wobecnich wporządku nie potrafią odpowiednio traktować...
aaa i umywają rączki od odpowiedzialności, jakby stało się Wam coś w pracy to bądzcie pewni, że zostaniecie zwolnieni za niedługo,a o odszkodowaniu to żadnej mowy nie ma- bo jeśli się uda to nigdzie tego nie zgłaszają a pracownika jak najprędzej do Polski wysyłają. Tak więc z całego serca nie polecam tej pracy:) pozdro....
Mercedes 2016-05-19 17:48:49
Muszę powiedzieć, że tego faktycznie w logistyce nie stosują, przynajmniej mi się tak wydaje, więc cóż powiedzieć, cóż zrobić kochany, nie wiem jak jest
Zostaw swoją opinię o S.A.M. HOLANDIA - Bytów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.A.M. HOLANDIA