Opinie o P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI w Skaryszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI w Skaryszew

Kierownik budowy

Pracuje od 2014 i nadal pracuje więc to chyba najlepsza opinia. Stali pracownicy utrzymują się również wiele lat. Firma na przestrzeni lat bardzo się rozwinęła, ma dużo robót to i z zarobkami nie ma problemu. Można zarobić jak się chce, nie ma przestojów, kasa zawsze na czas. Właściciel wypłacalny, zawsze zgodnie z umową. Potrafi również docenić zaangażowanie, co nie wszędzie się zdarza. Oczywiście jeśli ktoś chce robić od 7 do 15 to na pewno nie jest firma dla niego. Nie ta branża. Tu uczciwie ile godzin pracujesz tyle masz. Z czterdziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej śmiało polecam osobom chętnym do pracy.

Fred Nowy wpis
@Kierownik budowy

Zgadzam się. Jestem pracownikiem i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o godziny pracy to takie uroki branży i trzeba się z tym liczyć.

Brukarz

Jedynym plusem jest to, że wypłata zazwyczaj jest na czas - jeśli jest poślizg to nie więcej niż 1-2 dni. Nie da rady tu dobrze zarobić. Jak ktoś chce podwyżkę to słyszy tylko "nie masz źle" i tyle. 2022 rok a operatorzy czy kierowcy zarabiają tu po 18zł/godz. Jak jest dużo godzin to (usunięte przez administratora)marudzi przy wypłacie - jak jest mało to głodowa wypłata - zawsze źle. (usunięte przez administratora) Pracownik zawsze robi za mało, za krótko itp. Kilka razy w roku, (usunięte przez administratora) rozmowy umoralniające dla pracowników z których nic nie wynika. Zawsze na koniec jest stwierdzenie "co się martwisz? Będzie dobrze" (jeśli chodzi o kasę). Zapomina dodawać, że "dobrze" dla niego a nie dla pracowników. Praca od 6 rano co najmniej do 17. Do tego praca w soboty. Niby co drugą sobotę ale jak firma nabierze robót to (usunięte przez administratora)chce żeby robić w każdą sobotę. I zawsze robi się za mało, za wolno. Zawsze (usunięte przez administratora)nie wychodzi na robotach i do nich dokłada a pracownikom płaci nie wiadomo za co bo tylko chodzą i się obijają... (usunięte przez administratora)

..... Nowy wpis
@Brukarz

Nie zgodzę się z opinia . Prawda jest taka jak ktoś chce zarobić to sumienną praca zarobi. Mąż pracował tam kilka lat wrócił po roku. Jest zadowolony. Ludzie pracują tam latami . Więc to chyba coś znaczy .

Irena Nowy wpis
@.....

To gdzie jest ta praca, że pisze Pani że "wrócił po roku"?

Kierowca Nowy wpis

Pracowałem jako kierowca kilka lat. Pieniądze na czas, zarobki porównywalne do konkurencji, sprzęt świeży i dobrze utrzymany, naprawy robione na czas. Dobra atmosfera. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI - Skaryszew

• Jak się pracuje w P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI?

P.U.H. BRUK-BUD GRZEGORZ RYCHLICKI