Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Eryk

upadły VACAT chce nos kupić . Ale jaja ! Ale podobno jego szef p Jarek Mróz jes kumplem prezesa technicznego PGG Bojarskiego i często do siebie dzwoniom.Może potem syndyk Vacat kupi PGG .i bedziemy w raju WOW

liojhgfdgg
@Eryk

ty masz łeb jak vakat śruboniu

llol

połowa was co tu pisze już w gzugu nie pracuje tylko na forum piszą druga połowa to nieroby z knefli i rewiracj którzy tylko narzekają i nic wiecej nie robią a ci trzeci to ludzie którzy na prawde pracują i nie mają czasu nawet na forum wchodzic żygać sie chce jak sie słyszy te narzekanie

Hahahaha

@llol

A ty do której części należysz

mmm

to sie zwolnij a nie płacz ty i tak nic nie robisz tylko jęczysz nom stop fleku

wojtek

tej firmie już nic nie pomoże brak ludzi,sprzętu ,wykony marne a wypłaty na kredyt ! A kto to jest ta p prezes ? widział ją kto ? Papiery podpisuje Wieczorek ale on za nic nie odpowiada bo nie jest w zarządzie i zgnoii firmę razem z Ciokiem tak jak PRG Jastrzębie . Nadzieja była w PGG ale nas olali i oddali do jakiegoś holdingu

my z głodujących firm
@wojtek

kto ma w głowie olej ten idzie na .....kolej ......Szkoda firmy kiedyś było dobrze a dzisiaj zdycha

boberek z bolka

Prowda to że pan szewcu nie robi już we gzugu za naczelnego ? Co je grane chopy ?

Sraka
@boberek z bolka

Pewnie koniec z gzugiem jak taka doskonałość odchodzi no cóż chyba trzeba zmienić chlebodawce tylko gdzie jak wszyscy mają podobno cynk żeby z gzugu nie przyjmować

karoł
@Sraka

no i bogu dzięki że poszedł, cyganione raporty, cyganione metry, po co to wszystko. wydaje mi sie ze lepiej nam bedzie bez niego przynajmniej rzetelnie. mam nadzieje ze odrobimy te straty ktore mamy dzieki jego klamstwom. pozdro dla braci gorniczej

@karoł

Kto teraz jest naczelnym ? Jeźeli nastąpiła zmiana to warto wiedzieć czy na lepsze .

karoł
@Hanys

nie ma i nie będzie, jest 3 głównych i roboty to ich broszka. Tworzenie sztucznych stanowisk to głupota. Niech każdy robi to co potrafi najlepiej i będzie dobrze. W GZUG jest 800 ludzi i na tę ilość jest parę pierdoł co cały czas płaczą na forum, ogólnie nie jest źle (może nie idealnie) ale też nie tragicznie, ci co tak płaczą pewnie nic nie potrafią prócz pisania bzdur na forach i szkalowania jedni drugich, boją się powiedzieć komuś prawdę w oczy to tutaj wylewają swoje stosy pomyj na firmę i ludzi. Nie ma zgody na takie obrzydzanie ludzi którzy uczciwie pracują na swoje wypłaty, jak się komuś nie podoba to wypad, lepiej dla firmy jak takie ofermy polecą na zbity pysk. Dla wszystkich normalnych, szczęść Boże

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Maniana

Zas jakiws frustracje wywalaja :D

juza
@Maniana

Chłopie,nie siadaj po melanżu do klawiatury.

qwerty

Myślałem,że z tymi alimenciarzami to jakiś żart miesiąca,a jednak to prawda.Podobno są już po szkoleniach na Bielszowicach.

@qwerty

O jakich alimenciarzach piszesz? Co to za nowy temat?

Obsarwator
@Hanys

No tak ma kwk Bielszowice juz więźniowie w gzugu robią przyjeli ich do pracy na 2 zmiany chodzą po 5 kolega mi gadal bo tam robi omg firma sięga dna

@Obsarwator

Wierzyć się nie chce w to co piszesz . Jakich więźniów -o co chodzi.

życzliwy

Dla rozrywki czytuję forum. Smutne jest to, że z tak fajnej firmy niewiele pozostało. Góra dba o siebie i swoich bliskich (tu syn A.Wieczorka, który nic nie robi a zarabia tyle, że my możemy tylko pomarzyć). Panie w sekretariacie, kto i skąd je wytrzasnął - totalny brak wiedzy i umiejętności pracy. Pani prezes - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, z jakiego kapelusza wyskoczyła, kto ją wyczarował (pan Wieczorek ??). DOzór który się pogubił, dobrze że trafia do klatki na dole (a może nie zjeżdża?). Ktoś kiedyś powiedział że jeśli dobra firma nie będzie zarządzana padnie po półroku. Czas dawno minął, ale jej czas już się kończy. Wszyscy powinni podziękować Sobocie za wprowadzenie bocznymi drzwiami "dobrej zmiany". Nic tylko szukać drogi ucieczki.

Fuce fuck
@życzliwy

Związki nam pomogą

Hanys

Piszecie marne wypłaty, drudzy piszã źe 4500,- . Taka kwota jest do przyjęckia nawet w PGG.

Czacha dymi

Czyli jest ok a ludzie ferment sieją 4500 to nawet niektórzy w PGG nie mają

Lolo

Na Marcelu wplata marna

Obserwator

LOL Gzug ponoć już tak nisko upadł ze więżniów tz. Alimenciarzy do pracy wzieliście pozdro:P

jorgus

wyplata -marcel, wykon byl a premia jak kot naplakaol, wiec nie piszcie bzdur ze sie robic nie chce i jak beda metry to bedzie wyplata. Zlodzieje i nic nic wiecej dlatego nie ma sie co dziwic ze motywacja zerowo

Czeczen
@jorgus

To jaka wypłata w przodku bez owijania w bawełnę?

jjjjjjjjjaaaa
@Czeczen

4500 w przodku z 3 świętami

@jjjjjjjjjaaaa

No co ty.W lipcu wypłaty Ci nie przelali,że teraz dwa przelewy dostałeś......

ddddddddddddddd
@123

jak sie robi to sie ma kolo a nie płakać tylko

@ddddddddddddddd

Zapomniałeś dodać;jak się robi odpowiednim osobom las..... to się ma.Tak na marginesie kolo,nie do końca chyba ogarnąłeś mój sarkazm.

Mom info

Wy se tu chopy piszcie co chcecie ale powiem wom ,że JSW to biere KPRG ,a nie wos GZUG :)

Panie dyrektorze Wieczorek - za dziękuję kowal konie nie podkuje. Gdzie podziały się nasze pieniądze?

Przemo

Jak kasa na Ziemowicie???

robol
@Przemo

Ziemowit i Halemba to lepsze oddziały. Lepsze wykony i lepsza kasa powiedzmy źe do przyjęcia .

Przemo
@robol

Bo mieszkam przy ziemowicie a jezdze na wieczorek w bumechu,i niewiem czy przyjsc na ziemowit do gzugu,jestem gornik,powiedz jak dozor robota

Nierobol

Tak jest do roboty a nie płakać że małe wypłaty że za gorąco będziecie uczciwie pracować to i kasa będzie panowie tak że zastanówcie się co chcecie szybko do domu czy kase

dziwak
@Nierobol

Następny idiota do roboty mozesz godzić swoja stara jak lubi ribic na frjera !

@dziwak

To po co chodzisz do pracy jak ci się pracować nie chce później takie wypłaty macie jakie macie tacy ludzie właśnie pogrążają firmę nie pracują a pieniądze trzeba zapłacić

dziwak
@Nierobol

Chyba na odwrót tacy ludzie chcieli pracować nawet i ciężko Z nadzieja ze zarobią lecz zostali wyje bez mydla ochlapami jakimi ich uraczono dlatego skoro ty jesteś niewolnikiem i dalej się ludzisz a pewnie trwa to lata to zapier jak osioł i o nic nie pytaj ...firma niech zginie każdy ogarnięty poradzi sobie bez problemu jaka swinia trzeba byc aby młodym blokować przyjęcia do pgg , zapewnij warunki godne to nikt nie bedzie chcial odejść a nie przymusem tfuuuuu!

@dziwak

Jak by pracowali to i wykon by był i pieniądze by były a tu nie ma wykonu to za co płacić za to że w pracy jesteś i nic więcej jak chcesz do PGG to pierw się zwolnij a jak już będziesz miał świadectwo pracy w ręku to wtedy złóż podanie do PGG proste? A nie wszyscy by chcieli odejść z dnia na dzień a tu kto będzie robił jest regulamin pracy i tego trzeba się trzymać

Mirek

Pracuję 3-miesiące o 3 za dużo. Zwalniam się. Mogę powiedzieć tylko jedno, SYF, SYF, SYF.

@Mirek

Napisz coś więcej otym syfie , źeby inni mogli się dowidzieć na czym to polega.

NAIWNI i ZAWIEDZENI

Gliwicki Zakład Upokarzania Górników. Firma niespełnionych obietnic. Za puszkę piwa i czapkę gruszek robić nie będziemy. Kto ma w głowie olej ten idzie na kolej

Achim z Solidarności

Spokojnie Panowie lepiej się nie zwalniajcie bo we wrześniu mają płacić ZYSKI! I 14-tka też będzie i na święta też. MAM PEWNE ŹRÓDŁO !!!

@Achim z Solidarności

I kartki od nowego miesiąca po 19zł i będzie bus na dalsze kopalnie lub dodatek do paliwa i puszka piwa po wyjeździe dla każdego a co tam premia 100% za wyrobimy plan pracujemy?

Pomoźecie? POMOŹEMY!!!!

frajer

no i kasa się u nas skończyła. Nieobłożone roboty na Chwałowicach. Współpraca z VACATEM w upadłości itp. Metrów nie ma a będą jeszcze kary. Nie wzięli nas do PGG. Chodzą słuchy, że grabarz PRG Jastrzębie oddaje GZUG do likwidacji. Makabra nie firma.

ira
@frajer

Też słyszałem o upadłości, coś musi być na rzeczy.

gzugole
@ira

Panie Wieczorek czy możemy rozwiązać umowę o pracę za porozumieniem stron. MAMY TEGO DOSYC.

Gutek
@gzugole

Możecie zapraszam do siebie

byczek

Czy to prawda że Vacat przejmuje Gzug. Takie informacje docierają z Chwałowic.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.