Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Balon

Koledze co tam nowego u dresiarza z bobrka naszego bombelka

bubu

Idź się lecz ubeku.

Najlepszy
@Balon

Ubek daj temu Tomkowi żyć..

Krzysiu
@Najlepszy

Czuje się dobrze jak twojego fałszywego ryja nie widzi

Wujek Dobra Rada
@Krzysiu

To nie patrz w lustro to wtedy tego "fałszywego ryja nie zobaczysz"...

Nowicjusz

Ile zarabia pomoc slusarzavw firmie gzug?

Ślusarz z Bobrka
@Nowicjusz

4500 tysia na łapę...

najlepszy
@Ślusarz z Bobrka

I to młody. Te Stare z 10 grupą mają tysiąc więcej.

@Nowicjusz

Ponad 5 tysi wyciąga na 10 grupie

abdul

Po styczniowych podwyżkach magazynier w Biedronce może zarobić nawet 4 tys. zł brutto. Na jeszcze większe pieniądze może liczyć osoba pracująca jako dysponent nocny w Lidlu. Na tym stanowisku wynagrodzenie sięga 4,8 tys. zł brutto..... i tylo w tym temacie :)

przodowyKrzyś
@abdul

To idź nierobo i tam rób zaraz pewnie opadniesz z nóg bo tam nie ma knefelka i ani słonecznika ziarenka Tam trzeba kolego robić a nie bialemu do ucha slodzic i nie będzie super barborki i do pracy tylko z górki więc do roboty rusz się leniu bo skończysz za długi w więzieniu

tomek

Mam pytanie chlopakow z Ziemowita, tam ma byc nowy oddzila wiadomo jaka robota i dozor?

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Nowicjusz

Witam mam pytanie ile zarabia pomoc slusarza w firmie gzug?

Już emeryt....

Panowie życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i przecudownej zabawy Sylwestrowej bez względu gdzie ona się odbędzie i pamiętajcie, że nadmiar alkoholu prowadzi do kaca. DO SIEGO DLA CAŁEJ BRACI GÓRNICZEJ!!!

@Już emeryt....

Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym 2018 roku. Szampańskiej zabawy sylwestrowej koledzy!!!

@Już emeryt....

Najlepszego 2018 roku!!!

Mm

Oj dziaNgi Ty poeto nasz

Bogu
@Mm

Dziangi dziangi chwalisz jego brzuszek $liczny czerwony wyrwi pępuszek Jego gałki oczne przewrócone I te ksztalty rubensowskie te szalone Dziangi dziangi czy widziałeś Stroje jego z szafy jacykowe Napisz wersy dla niego nowe Jak Adonis jak Apollo Widać każdą wypukłość jego nową A te kroki a te kształty Boże ten chłopak grzechu warty I nie jeden...dziangi czy też krzyś Chciałby wyglądać jak On dziś Chciałby wejść do jego szafy I jeden dzień nosić jego łachy Więc załączmy starą płytę Na oddziale mamy modnisia celebrytę

Ghhh
@Bogu

Kurtka stara lata 80 dresik pamieta lata 90 taki to celebryta modniś he he ale niech będzie co mi tam

Gregor
@Bogu

A o kim ten poemat jest? Bo nie za bardzo kojarzę kto to taki. Znam go?

the best slusarz
@Gregor

Darek Ty masz łeb jak poemat.

Hanys

Zdrowych wesołtch rodzinnych radosnych świąt Boźego Narodzenia dla wszystkich gzugoli wierzących i ateistów . Na okres śwąt bądźmy wobec siebie bardziej tolerancyjni nie wyśmiewajmy drugich.

A saszeta gratis?

fffffff

Lepiej seata sprzedaj baranie

Balon
@fffffff

Kupiłem buty 50 zeta wybulę I do mundury nie kupiłem koszulę Siedzę zapięty po szyję zestresowany Mówię że po wrzodzie mam plamy Order do munduru na piersi przypięty A w skarpetkach dziurawe pięty Piję piwo i jem golono Tęsknię za moim dresem żono Nadszedł kres mej męczarni Siedzę wreszcie w domu i piję mleko z mleczarni Po co mi nowa koszula Wolę mój dresik a w ręce kiszonego ogóra...

@Balon

O kim mowa? Bo nie kojarzę kogo wspomniano w tym poemacie?

Krzysiu
@Hhhhi

To Tomasz Rzeźnik z bobrka

@Krzysiu

Ale o co chodzi z tymi butami i koszulą bo nie za bardzo kojarzę??? Zgubił buty i koszulę Krzysiu?

Z przodka
@Krzysiu

Weźcie się odczepcie od tego chlopaka bo zaczyna być nudne...jedno i to samo. Najgorsze jest to że jego najlepszy kumpel najwięcej się z niego nabija i roznosi ploty. Potem udaje że to nie on. Żenada!!!

Kris
@Z przodka

Tuo niee jaa..jaa tyylkooo żaartuował...

@Z przodka

Nareszcie głos rozsądku...wstydź się Krzysiu wstydź!!!

Górnik strzałowy

Witam sa przyjęcia na kopalnie Rybnickie? Obecnie pracuje w pbsz ale wiadomo zarobek się psuje to trzeba szukać czegoś innego... inne firmy wiadomo lipne umowy czy koperta :/

szaman
@Górnik strzałowy

A masz wiedzę jak to wygląda w GZUG że pytasz o przyjęcie ?

Górnik strzałowy
@szaman

Mam bardzo dobrego kumpla. Zarobi więcej Więc wszystko wiem...

Zawiedziony
@Górnik strzałowy

we Gzugu lipa po całości 16 strzelań w miesiącu 2 soboty do tego 2800 z groszem wypłaty (usunięte przez administratora)

@Górnik strzałowy

Wcześniej odpisałem nie pod tym postem.Napisz skąd jesteś,jeżeli interesuje Cię zarobek z 4 z przodu,praca od zaraz.

bolek

Panowie jest chyba jakaś blokada jesli chodzi o przyjecia z gzugu na kwk. Jak pracowalem w gzugu to nie było szansy się satrudnić na kopalni. Dopiero jak się zwolnilem z gzugu zaczałem pracować pod firmą prywatna (tak swoją droga to zarobiłem o 800 zł więcej niż w gzugu) to nie bylo problemu z zatrudnieniem na kwk Nie wiem czy ak jest ale znajomy miał podobnie

szymon
@bolek

jest blokada przekonalem sie na wlasnej skorze, a co to byla za firma prywatna z takimi zarobkami?

domiss
@bolek

pod jaką firmą pracowaleś vacat ,zook 2 , bzug hmm ?

Hk
@bolek

800 zł więcej ale pod stołem je dostałeś :) czy może ZUS nie opłacony ?

pffff
@Hk

pod stołem to w gzugu premie dają kolo a blokada jest i bedzie jebajcie za 2500 powodzenia wasz wybór...

@pffff

Kolego napisz skąd jesteś.Być może będę mógł coś sensownego Ci doradzić,jeżeli interesuje Cię zarobek z 4 z przodu.

Pd

Ile u was zarobi pomoc dolowa???

Nierobol

2500zl netto

@Nierobol

No chyba sobie jaja robisz gościu.Z biura piszesz czy jak?

baltazar
@Pd

Za moich czasów (do 06.2017) 1500-1600 pierwsza wypłata, potem 2000-2200 w porywach 2500

baltazar

Ochujałem
@baltazar

teraz 2400 mo górnik we przdku na Bielszowicach nie polecam ...

Ochujałem.

dno (usunięte przez administratora) i metr moły tak ludzi płacić i plan zrobiony prezesie co sie tam dzieje ludzi w ciula robicie takie płace no to ma pani na magazynie w tesco lol (usunięte przez administratora)

Ochujałem

pozdro dla panów z Bielszowic 2400 w przodku panowie dostali lol https://www.youtube.com/watch?v=-q8Ip2WBxDI jak sie dowiedziałem co wy jeszcze robicie w tej firmie omg>>>

Jh

Pozdro dla przodowego żaby dalej nadrabiasz swą nieudolność włażeniem do d...py

kamol

jak wypłaty masne? :D

Rr

Na marcelu fajne

kamol
@Rr

fajne ale na przekopie

@kamol

4140zł na 9 grupie GRPX Bobrek. Jedna sobota. Premia 78% plus premia dodatkowa 280zł. Nie jest źle.

Tt
@Balo

Pomoc dolowa??

SFietłana
@kamol

Mnie sie tam wypLaty podobaLy. A premia byLa? ByLa! To i robić trzeba!

@SFietłana

Wyplaaata byyyla? Preeemiaaa byyyla? To rooobić trzeeeba!

@kamol

Kupię dwie pary spodni dresowych z lampasami. Tanio!!!

Młody

Witam czy dostaniemy coś na paczki lub na święta?

achim
@Młody

Będzie karpiowe nadplacone ale dopiero w lipcu.

Jim
@achim

Co?

Rylllll

Hej koledzy czy coś wiecie na temat bonów dla dzieciaków i coś o karpiowym na święta ???? bo straszna cisza :(

Jim
@Rylllll

W piatek do odbioru maja byc bony na dzieci

Witam czy gzug dostanie też 30% 14-tki w tym roku?PGG ma dostać.

sraczka
@Nowy

14 ma być... jak 30% to niech sie nie ośmieszają...

@Nowy

Wg regulaminu wypłata 14 pensji od 21 do 26 dniówek urlopowych. Nie siejcie propagandy. Mają być wypłacane marzec kwiecień 2018 za rok ubiegły.

ogarnięty człowiek
@Ello

Jeżeli ktoś wierzy w wypłatę 14 to jest chyba z innej bajki. Ludzie ogarnijcie się. To propaganda żeby się nie zwalniali. A i tak się zwolnią. Tylko barborke wezmą.

Swoboda
@Nowy

Tak ,tak samo jak na PGG,nie mogą inaczej.

Kolo
@Swoboda

A z węglem mogą inaczej?

Hanys

Dla całej górniczej braci życzenia z okazji dnia górnika tradycyjnym "Szczęść Boźe". Tyle wyjazdów ile zjazdów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.