MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

ex

Czy jest juz nowy BUM linii OTC???

wiem
@ex

juz jest

ex
@wiem

A kto jest nowym BUM?

Krystyna z gazowni

Zastanawiam się czy to nasz premier zapoczątkował zbliżający się Exodus niezadowolonych przedstawicieli,czy też jest to taka spontaniczna acz nieuchronnie zbliżająca się nieśmiało akcja.Czy poziom wciskania głupoty,kłamstw, nieśmiałych jak masturbacja nastolatka prób zastraszania aż takie piętno wycisnęło na psychice wielu ludzi.Przykre ale wszystkim życzę aby znaleźli swoje miejsce bo nie można pokutować za głupotę innych ,którzy niekoniecznie powinni znajdować się w tym miejscu w którym są.Należy zdawać sobie sprawę,z tego ,że Aquila non capit muscas!

l

czy jest ok ? a to zależy od losu do jakiej cię ześle linii, bo teraz są dwie linie 1) gdzie są znane rzeczy np fervex , claritine tu raczej zamówień nie braknie , a i jazda z takimi produktami to jest przyjemność 2)po krótce :witaminy i balsamy - produkty w praktyce niesprzedawalne i mało znane (w większości)

gepard cypryjski

Do końca życia nie zapomnę tej firmy,sentyment to zaraza groźniejsza niż wirus Ebola,mimo tego ,że nie przenosi się drogą kropelkową.Nie zapomnę tych merytorycznych spięć podczas wizyt podwójnych,tego ogromu wiedzy merytorycznej,tej wojny mózgów podczas spotkań cyklicznych,etyki,moralności w codziennej pracy.To piękne chwile,niezapomniane,niepowtarzalne jedyne w swoim wyuzdanym rodzaju aczkolwiek nieco zbyt mocno wysublimowane.Dla takich chwil warto żyć wiecznie .A ja żyć będę wiecznie jak już to przeżyłem.Nie rozumiem tylko jednego.W tej nieokiełzanej doskonałości dlaczego niektóre posty błyskawicznie są usuwane?Wszak prawdziwa cnota krytyk się nie boi.Czytajmy autorów innych .Same Pismo Swięte to zbyt mało,rozumiem ,że firma ma ponad 2000 lat ale też nie najlepiej była zawsze zarządzana.A i kary były surowsze z ukrzyżowaniem włącznie.

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
kkkk

przez ostatnie lata takie było podejście do pracownika w wielu firmach (większość)Podejście pracodawcy zmienia się jednak wraz ze zmianą sytuacji na rynku pracy

Ululululul

Ludzie, jeśli choć trochę się szanujecie, unikajcie tej firmy jak ognia!! Spotkanie rekrutacyjne piękne, w ogóle wszystko miało być piękne, a okazała się to być najgorsza firma w jakiej pracowałam!!! Od jakiegoś czasu już tam nie pracuję i wierzcie mi, odżyłam! I w końcu udało mi się zajść w ciążę, a pracując w tej firmie, nie było to możliwe, ze względu na stres i atmosferę!!!!!!! Kompletny brak szacunku dla człowieka, pracownik = śmieć i to mnie najbardziej bolało. Do tej pory nie mogę zrozumieć, że tacy pracodawcy istnieją, ale wierzę mocno, że to jak traktują ludzi, kiedyś do nich wróci! Jak ktoś jest tak naiwny żeby przyjąć się do tej pracy i cieszy się jak spotkanie rekrutacyjne świetnie wypadło, to niech wie, że to ich taktyka! Potem przekonacie się jaka to żenująca firma, najgorsza z jaką miałam do czynienia!!! Nie wspominając o pewnej osobie zarządzającej, fałszywej, kłamliwej, obłudnej itp. itd.

ursus

ludzie jakie szkolenia w AD , kto niby miałby je robić ? prodact manager z wiedzą na poziomie ulotki do apteki? , regionalni ( smieszny zestaw spadów z firm o renomie biofarmu ) czy największy odrzut kąsający , manipulujący i na pewno nie miłosierny nieudacznik w randze sales managera ( taki Dyzma ) . w ciągu ostatnich lat firma pozbyła się wielu dobrych fachwców , którzy dbali o jakość i o marke firmy. kidyś mieliśmy produkty , dzisiaj to są jedynie ochłapy i ogony które zalegają półki.

xxx

jakie niby miały być pytania sprawdzające umiejętności? żle się czujesz? liczą się twarde kompetencję np. ile lat masz doświadczenia w branży w sprzedaży i kropka Wiedza nt klientów z danego obszaru albo to masz i wiesz albo nie i koniec Niczego nie wykombinujesz , nie wyczarujesz , znajomy nie poda ci klucza do testu Oczywiście w PL wszystko jest ustawione... po co w ogóle wysyłacie cv-ki ? przecież wszystko wiadomo

Czany

Ewa, pd-wsch Polska. Co do tego ustawienia rekrutacji to właśnie miałem takie wrażenie - mało czasu na rozmowę (jak wychodziłem to kolejna osoba już czekała), do tego pytania były głównie o moje hobby... Generalnie czułem po tym drugim etapie niesmak - jechać 4h i wracać 4h po to, aby przez 20min powtórzyć to co powiedziałem na pierwszym etapie bez żadnych pytań sprawdzających umiejętności sprzedażowe itp

Czarny

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na PF OTC nowej linii. Pierwszy etap przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Drugiego etapu nie przeszedłem - stety/niestety się okaże. Na rozmowie rekrutacyjnej warunki pracy przedstawiały się atrakcyjne: - auto dobrej klasy - wynagrodzenie które podałem musiało być akceptowalne skoro zakwalifikowałem się do drugiego etapu - umowa o pracę na czas określony 6-mcy (obawiałem się zlecenia czytają wpisy z forum) - porządne szkolenie wstępne (miesiąc)

ewa
@Czarny

Na jakie województwo aplikowałeś. Ja też nie przeszłam 2 etapu ... I nie wiem czy się cieszyć czy żałować

Lucek
@Czarny

Rekrutacje są z góry ustawione ... czytajcie posty wyżej tu dostają się tylko znajomi znajomych :) A firma pewnie niczym się nie różni od pozostałych firm sprzedażowych ... Bo przecież A&D nie produkuje leków... Tylko dystrybuuje leki innych firm. Czasy wielkich koncernów skończyły się wraz z wejściem w życie ustawy refundacyjnej. Nigdzie już nie będzie tak jak w latach 2000 - 2012. GPS to już standard, praca od - do to już norma, liczy się tylko sprzedaż z aptek do pacjenta, wyniki, rankingi itd. Nikt już nie potrzebuje PM, który promuje leki w gabinecie na oddziałach teraz jest potrzebny PM/F który sprzedaje leki do aptek. Większość nowych PM nie ma porządnych szkoleń produktowych, sprzedażowych tylko tyle ile trzeba absolutne minimum.

keli

Skoro w tej firmie jest tak okropnie to dlaczego nadal w niej siedzicie? Zwolnijcie się i idźcie do innej lepszej jeżeli uważacie że takie firmy istnieją. Pracowałem w firmach gdzie był wieczny monitoring GPS ów i powszechny (usunięte przez administratora). Jak ktoś nie wytrzymywały to odchodził w swoją stronę. To najlepsza opcja dla równowagi psychicznej.

Zauważyłem ,że na każdą firmę są negatywne wpisy.Czasami są to wpisy prawdziwe, czasami wybuch frustracji. Co do umów śmieciowych wiem przynajmniej , że to nie jest prawda, bo podpisałem umowę o pracę .Co do wynagrodzenia - bardzo dobre (przynajmniej dla mnie, a mam porównanie w branży) , co do pozycji faktycznie rx brak ,ale otc to pierwsza liga . Co do 2) wszędzie ludzie są tacy sami - buraki i chamy są naprawdę wszędzie i na to nie ma reguły .Rekrutują cały czas...dziwne i tyle ładują w szkolenia? - tego na 100% nie wiem , ale ogłoszenie widziałem tylko raz ,a innych generycznych różnych tych samych -exów widuje na pracuj.pl prawie co miesiąc ,dwa

@123

Popracujesz, zobaczysz, sam się przekonasz = zmienisz zdanie. Ja też mam doświadczenie wieloletnie. Co do umów śmieciowych na Twoje szczęści sprawa wygląda tak bo się zmieniła od czerwca 2014. 1.) osoby mające mniej niż dwa lata doświadczenia umowa o dzieło 2.) Powyżej dwóch umowa o pracę na czas określony A wpisy o umowach śmieciowych są z przed czerwca Ponadto jest jeszcze niewielu repów w A&D co mają umowę o dzieło ... bo pozostałych już zwolniono... lub sami odeszli, dlatego też zmienili kryteria rekrutacji bo dawniej każdy zaczynał od umowy o dzieło. A to że ładują kasę w szkolenia ... to Ty chyba masz małe doświadczenie w tej branży, a jakie to niby ekskluzywne szkolenia ? Tylko produktowe żebyś wiedział co z czym się je... a i oczywiście szkolenia obowiązkowe z procedur np działania niepożądane. Większość firm farmaceutycznych rekrutuje poprzez rekrutację wewnętrzną - polecenie osoby - dlatego nie widzisz ogłoszeń. Kolego lub koleżanko i nie każda firma ma negatywne wpisy...

Gepard
@321

Przyznam ze intelektem wielkim nie świecisz,więc istotnie do tej firmy idealnie pasujesz.Umowa o dzieło to marny pikuś ,ponieważ umowa o pracę jest tak genialnie skonstruowana ,ze wylecisz w taki sam sposób jak inni(czyli "dziełowcy")niezależnie od tego czy jestes winny czegokolwiek czy tez nie.Firma jest zarządzana w tak okrutny sposób,ze brak słów.Kreuje się na top rank firm farmaceutycznych a tak naprawde jest to farmaceutyczna Biedronka z tym że z cenami z Almy.Próbuj ,zasmakuj będziesz wiedział ,to jest jak cnota -nie odrasta

A&D rep

HOM - chyba czytać nie umiesz z zrozumieniem albo powyższych postów nie czytałeś a może pracujesz w A&D pharma na stanowisku kierowniczym ... eee przepraszam menagera. WięC Ci wypunktuję: 1.) Z RX mają jeden lek na receptę a konkurencja jest OTC (bez recepty) - więc o jakim liderowaniu mówisz 2.) Każdy człowiek hymm - noo pewnie a w szczególności gdy jesteś ładną i chętną laską bo tu każdy z kierowników, dyrektorów się ślini na widok krótkiej spódniczki 3.) Rekrutują cały czas - no bo ciągle zwalniają bez powodu, lub ktoś z pracujących w A&D ma już dość ... 4.) Ludzie pracują na umowach śmieciowych ( dowiedz się co to jest i z czym to się je bo nie chce mi się Ci pisać) czyli mogą zwolnić np przez telefon bez podania powodu . Dużo by pisać ale wszystko jest już napisane. Gdyby było tak dobrze to ludzie by nie pisali na takich portalach. Spróbuj znaleźć coś na temat NovoNordisk ?!! Powodzenia.

skorber

A jak z realizacją planów u farmaceutycznych? Też nikt premii nie bierze jak w Rx- ach???

rep
@skorber

W OTC jest trochę inaczej tzn. bierze 5 - 6 osób na 35... tylko od września będzie dwie linie OTC, które same dla siebie będą konkurencją. A do aptek latają wszyscy OTC, RX, KAS i wszyscy są rozliczni z zamówień - sami dla siebie jesteśmy konkurencją każdy na każdego patrzy z byka kto komu zaje... zamówienie a Ci na górze szczują wszystkich przeciw sobie...

wojt

Cześć, Same "dobre" rzeczy o ADpharmie czytam ;) Może mi ktoś powiedzieć czy macie w firmie jakieś sensowne narzędzia żeby wypromować lek? Mam na myśli konferencje itp... czy tylko przedstawiciel ma działać urokiem osobistym i ulotką ? :) chodzi mi o RX

REP
@wojt

Lek ?!!! A Ty wiesz co promują RX z A&D ?!!! Więc Cię uświadomię z leków RX to masz tylko jeden - Elofen a pozostałe 26 produktów to suplementy diety, wyroby medyczne oraz dermokosmetyki czyli w promocji przedstawiciela RX masz 27 produktów :) Narzędzia masz owszem ale firma jest niewypłacalna tzn. nie płaci w terminie za wszystko co dotyczy faktur przelewowych. Masz sklep internetowy, budżet (był duuuży ale już nie jest) a bez budżety w aptekach z tymi produktami to ... W sumie to nie wiem jakich narzędzi byś nie miał to promowanie tylu produktów u lekarza ... A i najważniejsze w firmie z Rx tylko jedna osoba zrobiła prawie plan (zabrakło 100% realizacji z 28 produktu który nie jest już promowany) na 35 ... a ulotek to będziesz miał tyle że starczy Ci na opał na najbliższą zimę ...

nostradamus

Niestety takich firm jak A&D Pharma jest co raz więcej ... czasy z przed kilku lat już nie wrócą... gdzie te wielkie koncerny farmaceutyczne dla który liczył się pacjent (a nie sprzedaż) ?!!! Od kiedy przedstawiciel RX zajmuje się sprzedażą ?!!! Będąc w gabinecie u lekarza ja nie sprzedaję bo przecież nie mam tych leków w torbie ??? Nie zbieram zamówień (tak jak w aptekach) więc gdzie tu jest sprzedaż "Sprzedaż – umowa cywilna, w której sprzedawca zobowiązuje się przenieść na kupującego własność rzeczy i wydać mu rzecz, a kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy cenę rzeczy w gotówce lub równowartości gotówki." ... Wyniki po 45 dniach ??? W pliku excel, który przechodzi przez wiele rąk i każdy może coś usunąć, wpisać ... Jaką mam pewność, że ktoś tymi wynikami nie manipuluje - mam ufać - kiedy wyniki potrafią się zmieniać z dnia na dzień ... (już takich rzeczy doświadczyłem) NADCHODZI CZAS KOŃCA ERY PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH Za niedługo na rekrutacjach zaczną pytać o książeczkę sanepidu i o obsługę kasy fiskalnej ...

ktos taki

Gdzie lepiej w OTC czy RX?

taki ktoś
@ktos taki

Ciężko powiedzieć ... kiedyś w OTC było lepiej ale teraz szykują się zmiany... ... 2 linie OTC które same dla siebie będą konkurencją :)!!!!????? więc sam sobie odpowiedz na to pytanie...

Gepard
@taki ktoś

Tak to będzie kolejny hit tej organizacji.Komu pierwszy zapieje kogut w zagrodzie ,obudzi się i pobiegnie do apteki ten będzie wygrany.Za chwilę przybiegnie drugi Otis ale on pod apteką będzie mógł tylko stanąć i lizać rany.A na samym końcu podjedzie tzw,Rx cokolwiek w tej sytuacji to znaczy ,i zanuci sobie z małym poziomem radości w głosie;"co ja tutaj robię".To będzie hit jesieni w ramówce tej firmy.A potem będzie tak jak zawsze-weryfikacja.I tak wkoło Macieju.Czy nie warto żyć dla takich chwil?Warto,bo w życiu piękne są tylko chwile jak mawiał klasyk.Kolejny nieprzemyślany kiks.Bywa

wermund
@taki ktoś

A jaki będzie podział otc na te dwie linie? Pytam bo zamierzam aplikować i bardzo mi zależy na szczerej odpowiedzi. I czy już wiadomo do której linii trafi nowy PF?

taki ktoś
@wermund

Po co chcesz aplikować czytać nie umiesz ... Daj sobie spokój z tą firmą dobrze Ci radzę poszukaj innej szkoda czasu - oczywiście Twojego. Szanuj siebie i poszukaj czegoś innego. Pracowałem/am dla tej firmy i wiem co mówię. Zastanów się dwa razy ... nawet trzy... Wiem że na rynku pracy jest ciężko (bo sam/sama szukam pracy)ale do puki takie firmy jak A&D Pharma nie zaczną szanować pracowników to ten rynek się nie zmieni...

omega
@Gepard

Gepard, Bardzo chciałabym zamienić z Tobą parę słów prywatnie, nie na forum.... Czy możesz mi dać swój nr tel. lub mail?

gepard
@omega

Umawiać się z nieznajomą ?Wiesz co to straszne "w końcu ja mam męża".Żart. Nie ma co prawić o tej firmie .Nie ma to kompletnie znaczenia.No chyba ze chcesz cos trwałego wnieść do mojego życia w co jednak wątpię.A na forum możesz też przekazac informacje,ukryj miedzy wierszami a wiem że rozpoznam intencje i osobę/Postaraj się tylko

omega
@gepard

Nie mam potrzeby czegokolwiek ukrywać miedzy wierszami:-) Nie doszukuj się też intencji i osoby bo niestety się nie znamy a szkoda...:-( Napiszę więc wprost o co chodzi. Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi(bardzo z resztą inteligentnych) mam wrażenie, że pracujesz w firmie o której mowa a ja zwyczajnie potrzebuję pogadać z taką waśnie osobą. Jestem w ogromnej potrzebie podjęcia decyzji dot.pracy w tej firmie.Zakończyłem drugi etap rozmów w Warszawie i dostałem propozycję pracy na stanowisku PM. Nie wiem co robić, nie jestem aż tak zdesperowany żeby "wpaść jak śliwka w kompot". Opinie o firmie nie są budujące ale czy warto się tym sugerować? Jaka jest prawda? Chciałbym uzyskać w miarę możliwości wiarygodne informacje. Pomożesz?

gepard
@omega

Jak dostałeś propozycję pracy to właściwie wszystko jest jasne .Podejmujesz albo nie.Zasady są proste.Domyślam się że jesteś dorosłym człowiekiem,więc decyzja należy do Ciebie .Ja Ci nic nie pomogę.Zresztą wiarygodne informacje dostałeś na rozmowie.Są to preparaty(nie leki),lekko już schodzące tzn. okres świetności miały wiele lat temu.Zresztą żadna firma nie oddaje czegoś do promocji co dobrze się sprzedaje.Jak mawiał klasyk "kto kurze ucina złote jaja".Reszta należy do Ciebie i do Twojej inwencji,chociaż tutaj inwencja może nie wystarczyć.Rynek farmaceutyczny zaczyna się robić coraz trudniejszy i węższy ,firm jest mnóstwo a jeszcze więcej sprzedaje preparaty pomagające pacjentom podobnie jak indyjskie kadzidełko.Ładnie pachnie ale potem i tak trzeba w pokoju wywietrzyć,a i oczy łzawią jak diabli.Pamietaj każda nauka nawet jeśli stanie się nauczką nie idzie w las.To kolejny kawałek pancerza ,który będzie Cię chronił.Na wieki wieków amen

elpasa

tak ta firma zeszła na samo dno, jeden facet regionalny ze slaska w ciągu 1 roku pracy zajmował się tylko igraszkami z PieMkami az go wywalili . nie lepszy jest niejaki kazndzieja , ten tez lata za womenami , ale najwzniejsza jego robota to napuszczanie ludzi na siebie, podpuszczanie , kablowanie , ogólnie to spotkac takiego na drodze zawodowej to mega ból. dużo ludzi odeszło przez takie miernoty.

Gepard Cypryjski
@elpasa

Po co pisać takie rzeczy.Są tak jasne i czytelne jak lipcowa pogoda.Jeśli chodzi o jak go nazwałeś kaznodzieję to gość ani oryginalny ani wyjątkowy nie jest.Kobiety to najfajniejsza rzecz na tej planecie,można by rzec najdoskonalsza forma białka w przyrodzie,więc zachowanie jego w tym kontekście nie jest wykraczające poza granice ogólnie przyjęte.A reszta czyli takie małostkowe dziecięce knucie ,takie w jego mniemaniu "igraszki z diabłem" to wyjątkowy poziom żenady,oraz potwierdzenia swoich głęboko zakopanych w duszy kompleksów.Przypomina mi się z dziecięcych bajek królik na polu kapusty rozglądający się wokół i zastanawiający się co tu jeszcze spsocić .Bo obgryzienie kapusty w jego mniemaniu nie jest jeszcze wybrykiem tak okrutnym.Taki człowiek nic nie poradzisz.Nie zdaje sobie jednak sprawy że podgryzanie od ogona jest niebezpieczne.Wąż połyka od głowy aby nie narazić się na kąsanie półmartwej ofiary.Coś w tym jest.Uważaj Ojcze Nasz

sowa

A jakie auta są dla przedstawicieli farmaceutycznych?

???

Hasło nad wejściem w A&D Pharma: " Kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą ... - sami.. albo ich wywalamy "

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM