MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

wse

Junek o jakich Ty umiejetnościach piszesz? informatyk musi miec umiejetności żeby programować, tłumacz żeby przetłumaczyć tekst z obcego języka, a akwizytor famraceutyczny musi mieć tylko dobry produkt i w miare normalnego szefa żeby się dało pracować i to tyle. Dla większości firm aż tyle Bo często jak są dobre produkty to jest cięzko zagrzać miejsce bo kiero chce swoich ludzi wsadzić

5 tyś czy 10 tyś?

Jeżeli masz o tym pojęcie to dobrze wiesz, że nie warto

ttt

szukają na Kraków Jak się w a&d pracuje? warto?

do pajaca

Za taką pracę mniej wiecej takie warunki powinny właśnie być

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
dziki sanczo-panczo

Niestety są tylko porsche panamery i jak nazłość bez limitów km, pensje ledwo co starcza opłacić waciki jakieś 10-20 000 PLN a wizyt masz ile chcesz. Trochę słabo, ale objedzie.

ew

szukają na keya w ginekologii Warto?

jaga
@ew

Jak jest teraz? szukają do ginekologii. Jakie są samochody, pensja, km prywatne, ile wizyt itd

do nowy

Pogadam za 6 mc ... tyle Ci daje czasu...

do Nowy

Oczywiście, że wszystko zależy od punktu widzenia, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Fajnie może być do czasu .

Komentarze jak komentarze. Jedni będą pisać negatywnie, inni pozytywnie. Jakoś tak się składa, że negatywne opinie piszą Ci, którym z jakichś powodów się nie powiodło. Nie napiszę niczego, czego nie znam ale przeszedłem rozmowy kwalifikacyjne (II etapy) i nie zgadzam się z opiniami przedmówców. Oba procesy były normalne bez wymyślania głupot z jakimi się można spotkać podczas rekrutacji. Więc straszenie przyszłych pracowników jest na wyrost i być może ktoś przez to stracił możliwość pracy w firmie. To napawa optymizmem a zarazem przeczy stwierdzeniom wypisywanym w portalu.

Sługa uniżony

Odpuściłem sobie, raczej chodzi o to by wykorzystać zapał i motywację a potem na bruk.

Kanał to jak najbardziej słuszne określenie działu. Co do podejścia tamtejszej "managerki" to nie zdziwi to nikogo. Pycha i arogancja, poczucie totalnej bezkarności. Na co dzień chamstwo tak ,że nie uwierzyłbyś jakim cudem ten ktoś nie jest bardziej kierownikiem na budowie tylko działa jako kierownik w farmacji, gdzie poziom kultury jest bardzo istotny z uwagi na specyficznych klientów ! Ciesz się, że nie wpadłeś pod rynnę. Gratulacje

medyczny

Firma z racji budowy 2 oddziału OTC wprowadza nowy kanał. Byłem na rozmowie - super rozmowa, fajny gość który od razu powiedział, że zaprasza na drugi etap do Wawy .... nie zadzwonił z potwierdzeniem więc cóż dodać .... zakalec zawinięty w złote opakowanie ... bez honoru ... może i lepiej bo przeskoczyłem na medycznego tydzień później do innej firmy.

Sługa uniżony

Cały czas widzę rekrutacje z AD czy maja jakieś nowe leki do promocji czy poprostu ludzi wymieniaja? Słyszałem że do enterolu szukaja i że to nalepsza praca bo sie sam sprzedaje.

wp

"ale odpuściłem ,czytając opinie strach się bać..." trzeba było przyjść i poleżeć tu troche na l4 albo zajść w ciąże , zrobić w ch. takiego pracodawce Bo mu się należy

PM
@wp

Czyli sadzac po Twojej opinii na ich temat nic nie straciłem..-)).Kolejna pseudo firemka z grupy "badziew".

PM

jak tam rekrutacja Przedstawicieli na Zieloną Górę/lubuskie?Ktoś był na rozmowach?Jak wrażenia?Zatrudnili kogoś?Miałem zaproszenie do Qubusa ale odpuściłem ,czytając opinie strach się bać...

wiem

Swietnie

big

Co tam slychac w ad ?Jak pracuje sie z balneum?

Ola

Ja tylko jestem ciekawa czy te opinie czytają kierownicy itp danej firmy.

I już nie ma szpitalnych... zaledwie przetrwali 5 mc ... a teraz pewnie przyjdzie czas na RX ...

Bobik
@1234

Co w tym takiego dziwnego jak Rx był bez Rx.Nie można trochę kochać,ani trochę być w ciąży.Albo cos jest albo czegoś nie ma.Zresztą po co dwie linie Otc.Będa biegac z kadzidełkami po aptekach .Może coś upchną.A Rx-y bez budżetu to jak tyczkarz bez tyczki.

Gepard

BUM w tej firmie oznacza Będę Umiał Mało.Niedługo zostanie wprowadzona jednak długo zapowiadana , bardziej kulturalana i ulepszona forma BUM-a tzw. BUMS czyli w przełożeniu dosłownym Będę Umiał Mało Sorry.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM