MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

Pojawiło się ogłoszenie w tej fIrmie w pediatrii na Śląsk. Czy warto pisać na to ogłoszenie u tego pracodawcy ? Jakie warunki , czy promocja Rx , czy OTC ? Jakie dodatki , flota , czy premie realne i do wyrobienia ? Czy z rocznym doświadczeniem mam szansę ?

Nowa
@Nowy

Byłam na rozmowie do nich. Sama rozmowa ok głównie o cv i doświadczenie w pracy. Powiedzieli że niezależnie od decyzji zadzwonią ale nie zadzwonili. Dla mnie to brak szacunku. A teraz przeczytałam opinie poniżej i nawet się cieszę że nie zadzwonili.

Baśka

Przeglądam to jak i inne fora i widzę tylko negatywne informacje na temat tej firmy. Na stronie firmy też tajemniczo. Czy są jakieś pozytywy o tej firmie , które by zachęciły do aplikowania do tej firmy ? Jakie warunki pracy i czy można awansować , czy stabilna praca ? Osobom "od serników " dziękuję za wypowiedzi.

Adrian
@Baśka

Czy firma stabilna ? Hmm.... Jeśli jesteś przygotowany na to , że pierwsze Ciebie zatrudnią obiecując góry , szkolenia , realne plany , a następnie po kilku tygodniach lub miesiącach dostajesz wypowiedzenie z zaskoczenia będąc w przychodni , szpitalu bez słowa wyjaśnienia przez osoby czatujące pod lokalizacją i mające pewność , że już rozpocząłeś pracę . Nie są to ostatnio odosobnione przypadki. Co do zatrudnienia nie powinno być problemu , z racji niewielkiego zainteresowania tą firmą na rynku. Nikt rozsądny i chcący pracować , rozwijać się w tym ciężkim zawodzie nie złoży tutaj swojego CV. Awanse ? ktoś w jakimś komentarzu to już opisał. Warunki finansowe ? średnie, na rynku w podobnych firmach można zarobić lepiej , ale jak jesteś znajomym , to masz lepsze warunki , przynajmniej w specjalistyce , choć tam jest najbardziej gorąco . Stale dziękują starym , jak i nowym PM i KR ? Chyba tylko wtedy zatrudniają , kiedy muszą się wykazać klientom przed podpisaniem kontraktów , a potem w kilka miesięcy redukcje , zmiany i powiększanie terenów .

Jonasz

Mam inne zdanie, że firma jest dobra ale trzeba być dobrym pracownikiem żeby to zauważyć!

Marian

Polecam A&D Pharma jako miejsce pracy.

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

@Joanna, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą w A&D Pharma Poland - zadajesz bardzo szczegółowe pytania i widać, że chcesz się dowiedzieć jak najwięcej o pracy na interesującym Cię stanowisku. To dobrze! Mam nadzieję, że osoby, które pracują w tym charakterze, niebawem Ci odpowiedzą. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Joanna

Witam, jako PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNY: 1. Ile można zarobić podstawy netto - na rękę? 2. Ile można zarobić premii i jak jest naliczana? 3. Jak duże tereny mają PF? 4. Jakimi samochodami jeżdżą PF, ile kosztuje użytkowanie prywatne, czy w ogóle można? Dzięki

@Qwe wy kur...., nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz. Możesz wytłumaczyć, o co dokładnie Ci chodzi? Pracowałeś bądź też pracujesz w A&D Pharma Poland? Czy firma A&D Pharma Poland prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Jeśli wiecie coś na ten temat - dajcie znać na forum!

Qwe wy kur....

Heh co za czasy na tej trudnej ziemi nastały, że pracodawcy muszą udawać jacy to są friendly i w ogóle. Nie pamiętaja dawnych krzywd. To jest smieszne tak samo jak nie jeden kultowy film mistrza Barei. Oby ten czas trwał jak najdłużej i Unia się nie rozsypała.

@Czarek, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w A&D Pharma Poland? Masz już doświadczenie w pracy w tej branży? Daj znać, czy zdecydujesz się na wysłanie swojego CV! @MArzena, widzę, że też pytałaś o pracę w A&D Pharma Poland. Trzymam kciuki, aby na forum pojawiły się odpowiedzi na Twoje pytania!

@Żenada czy problemem jest tylko papierowa robota i kontrola przełożonych? Czy masz jeszcze jakieś inne doświadczenia, którymi chciałbyś się podzielić? Wydaje mi się, że jeżeli umawialiście się z przełożonymi na to, że dokumenty mają być wypełniane w takiej formie a nie innej, to nie można teraz na to narzekać. No chyba, że nie było o tym mowy podczas ustaleń wstępnych - to inna sprawa. @Dariusz - po to powstało forum GoWork aby właśnie pozyskiwać informacje z pierwszej ręki. Do czego serdecznie wszystkich zachęcam dzielmy się opinią na temat firmy A&D Pharma Poland, to pomoże innym użytkownikom. Zachęcam do rzeczowej rozmowy!

Stefan

Myślę, że dobrze się pracuje tym bardziej, że marudzenie jest na wszystko!!

Q23
@Stefan

Też tak myślę pod warunkiem, że nie jest się tam przedstawicielem (taki mały szczegół o którym trzeba pamiętać)

Dariusz

Szkoda, że nie można dowiedzieć się coś o pracy w firmie bezpośrednio od pracowników.

Jaka jest atmosfera w pracy? Tak rzadko piszecie.

@+×÷= Aplikowałeś? Może mógłbyś podzielić wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej lub już z pracy? A&D Pharma Poland Sp. z o.o. aktualnie prowadzi rekrutację na różne stanowiska i jak sam/-a wiesz potencjalni pracownicy doceniliby opinię kogoś kto miał już z firmą do czynienia. @Ewa na jakie stanowisko aplikowałaś? Udało Ci się dostać? Jakie masz wrażenia?

+×÷=

Znowu pelno ofert do tej firmy na pracuj.pl Jakie sa zalety tej pracy dzisiaj?

Czy ktos wie jak wyglada praca w marketingu?

@Iza jeśli chodzi o zarobki to zależy od doświadczenia. Najlepiej dowiedzieć się takich rzeczy na rozmowie. @erd czyli jesteś zadowolony z firmy. Powiesz coś więcej o dobrych stronach pracodawcy? Obecnie nie ma nowych ofert pracy, natomiast polecam śledzić na bieżąco.

Iza

Wiem, że A&D Pharma ma zapotrzebowanie na przedstawicieli medycznych. Czy na tej posadzie da się zarobić godziwie? Jakie warunki stwarza firma do pracy?

erd

Teraz jest ok to nie ten sam pracodawca jak kiedyś. Dotyczy to pewnie dzisiaj większości firm w PL. Niemiec czy Ksiądz to zamierzchłe, nieaktualne już czasy.

erd

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM