AWIMA Sp.J.

Opinie o AWIMA Sp.J.

gosia875154

Mam pytanie czy ktoś nie dostał wynagrodzenia za zaległy urlop wypisany we wrześniu?

Zainteresowana

Witam.Mam pytanie czy w firmie jest uwowa pierwszego dnia pracy czy jest okres próbny? Pozdrawiam

@Zainteresowana

A czy okres próbny nie powinien być objęty umową? Przecież praca bez umowy, nawet na próbę jest nielegalna z tego co się orientuję

dora
@Weronika

też mi sie tak wydaje, że na próbnym też musi być umowa i to norma w każdej firmie...

alia
@dora

może chodziło bardziej o to czy umowa o pracę jest od początku

alia
@Zainteresowana

ale to akurat zależy

Suz
@Weronika

Jest objęty. Ja miałam na mięsiąc bodajże zlecenie na okres próbny, potem przeszło na uop.

Zuzanna
@alia

Skoro tak to od czego? Na co patrzą?

Honorata
@Suz

Ooo, to jak przeszło ze zlecenia potem na UoP, to na czas określony? Jak tak, to na jak długo dostaje się umowę o pracę po okresie próbnym?

Jaka umowa obowiązuje w AWIMA Sp.J. podczas okresu próbnego?

zołi

ja miałam zlecenie na początek

Zuzanna

I potem już normalnie na nieokreślony?

man
@Zuzanna

nie no zwykle mało gdzie dostaję się nieokreślony od razu po okresie próbnym, pewnie o pracę, ale na jakiś określony czas, nie wiem, zgaduję, że na rok?

makra

Jak szybko dostaje się odpowiedź po rekrutacji? Długo trzeba czekać, bo zależy mi dość na czasie

@makra

U mnie był feedback po kilku dniach

@makra

sory, że teraz odpowiadam, ale nie zauważyłam wcześniej ogłoszenia

@makra

Jakiego ogłoszenia, co ja piszę. Chodziło mi o pytanie

Firma jest okej. Nie mam z nią żadnych nieprzyjemnych przeżyć

Bron
@132

jak długo już tu pracujesz?

Irena
@132

A coś pozytywnego? Czy tak neutralnie raczej?

@Irena

Ja tam mam pozytywne odczucia

Urszula

Po przeczytaniu opinii o firmie, strasznie się cieszę, że nie podjęła pracy w Awimie ????

@Urszula

Niesłusznie

@123

To nieprawdę tu piszą? Może opowiesz coś więcej skoro tak?

@Weronika

Moim zdaniem firma jest serio w porządku i ja się nie zgadzam z negatywami

@Weronika

Ale każdy ma swoją prawdę, więc nie chcę nikomu nic wmawiać. Ale jak ktoś rezygnuje tylko na podstawie opinii no to nie jest to najrozsądniejsze moim zdaniem

MK
@123

a co więcej możesz powiedzieć? Bo rozważam wysłanie cv

@123

To weź nam opowiedz o tej drugiej stronie medalu. Może ludzie skończą tak mocno kierować się opiniami. Wymienisz jakieś największe plusy w pracy?

Marzena

Czy można z kimś porozmawiać to co się stało (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)wołał mnie usunąć niż kobietę co ma kochanka w więzieniu ja mam meA normalne życie i mnie wyrzucił za nią

kasix123
@Marzena

No i co cię obchodzi czyjeś życie prywatne? Wywlekanie brudów jest słabe...

Damian
@kasix123

Prawda, zgadzam się, nie wiem co to zmienia w kwestii pracy.

Marzena

Nadmieniam że ta kobieta z imienia (usunięte przez administratora) uderzyła mnie powinna x paragrafem wylecieć ale nie wyrzucono pobita

@Marzena

Dzień dobry, nie wpłynęła do biura żadna informacja na temat zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 502 562 226 w celu wyjaśnienia sytuacji. Kierownictwo spółki nie akceptuje zachowań opisanych przez Panią.

ghost

Dzień dobry, w jakich godzinach pracuje się w administracji?

kiddo
@ghost

standardowo: 8-16

@kiddo

A czy można pracować hybrydowo?

kiddo
@ghost

tak, można pracować w ten sposób

@kiddo

Świetnie, dzięki wielkie

byly pracownik

firma godna polecenia

Pip

No tak znowu zablokowali nasze opinie. Trzeba olać GoWork i pisać tam gdzie nas z chęcią wysłuchają.

Razem

Narzekanie nie ma sensu. Zbierzmy się razem i napiszmy do PIP. Mamy tyle dowodów że muszą nas wysłuchać. Zapłacą za wszystkie nadgodziny zastępstwa. Jak się zbierzemy razem to nie dadzą rady

Teresa S

Pracuje u nich od ponad 6 lat. Nie zawsze jest tak jak powinno, jeden kierownik lepszy drugi gorszy.Klienci też różnie bywa. Pieniadze na czas , nie (usunięte przez administratora) napewno jest czym pracować, dostawy sa na czas. Dziwią mnie te narzekania bo pracowalam w innych firmach co sprzątają.

Znajoma
@Teresa S

Terenia tyle razy gadałaś że nigdy więcej w Awimie się nie zatrudnisz bo z godzinami (usunięte przez administratora) teraz piszesz że tak fajnie no chyba że ktoś (usunięte przez administratora)i za pracownika się podaje to mi bardziej pasuje

M.K.

Nie polecam. Kadra kierownicza pracuje po znajomosci. Zero wiedzy menadzerkiej i zdolnosci organizacyjnych pani dyrektor, jedynie prostackie odzywki.Na szczescie w tym miesiacu koncze wspolprace z tym czyms.

Borys K.

Z całą pewnością mogę polecić Państwu pracę w tej firmie. Wartości jakimi kieruje się Awima to przede wszystkim terminowość i rzetelność. Jeżeli są jakiekolwiek niezgodności to polecam wykonać telefon do sekretariatu bądź napisać maila - sprawdzałem działa:) Każdy przypadek traktują indywidualnie i na pewno nie ma mowy o zaległościach w wypłacie wynagrodzeń, czy zatrudnianiu osób nie poczytalnych. Wszystkim co narzekają polecam znaleźć firmę marzeń a nie oczerniać mojego pracodawcę.

Bronisław
@Borys K.

Wiele razy pisałam meile do firmy dzwoniłam i żadnego odzewu a na meile nikt nawet nie odpowiedział po jakimś czasie dowiedziałam się że moją przełożoną była osoba która ma swoje przygody z prawem w sensie ma wyrok w zawieszeniu poza tym te jej krzyki wrzaski uwagi niestosowne nie tylko wobec mojej osoby świadczą dobitnie o tejże osobie ale to też rzutuje w pewien sposób na wizerunku firmy która taką osobę decyduje się zatrudniać napewno nie polecam współpracy z tą firma a w szczególności z tą konkretną osobą

@Borys K.

piszesz o firmie peany, ale nie wiesz co dzieje się na różnych obiektach. Na moim nie płaci się za zastępstwa 100 % tylko 60, ale wymagania na 110%, nie daje się środków, każda z nas ma 1000 lub 1500 metrów do sprzątnięcia za 2060 zł co wiemy że ta sama firma na innych obiektach płaci zupełnie inaczej za mniejsze powierzchnie. Pani dyrektor potrafi powiedzieć że możemy iść za bramę bo tabuny czekają a nikt nie chce przyjść do pracy. Więc bez znajomości całego tematu nie piej tych peanów,

rozbawiony
@Borys K.

ciekawe czy napisał to właściciel czy zlecił pani w sekretariacie Opinia jak koncert życzeń Czekam na nastepne

@Bronisław

To prawda. Jestem w takiej samej sytuacji. Firma nie reaguje na żadne próby kontaktu. Rozważam pozew sądowy ,bo cierpliwość mi się kończy.Panie prezesie,gdzie moja zapłata za solidnie wykonane zlecenia?

Prosząca
@Borys K.

Powiem tak nie pisz peanów kto wie czy nie zleconych przez kogoś z kierownictwa firmy nie znasz całości specyfiki pracy na wszystkich obiektach więc nie piej tak nie piej bo nie jesteś obiektywny w pełni

Borys K.
@Prosząca

Wolność słowa...nie bierzesz pod uwagę że ktoś może być zadowolony? skoro nie pasuje to zmień pracę a nie stragan siejesz. Każdego wolny wybór gdzie i za jakie pieniądze pracuje, niewolnictwo sama sobie zadajesz.

@Borys K.

w każdej pracy mam prawo oczekiwać uczciwości, szacunku i wynagrodzenia zgodnego z wykonywaną pracą, więc nie gadaj głupot i nie podlizuj się kierownictwu, i tak ci za to nie zapłacą

Zdziwiona
@Borys K.

Zwykła podpucha na zlecenie nie wierzę że jakikolwiek pracownik to napisał. Ściema.

K
@ja

60% ?bo z tego co wiem to 30% dniówki

@K

60% dniówki, ale też obcinają i nie płacą za wszystkie dni. Zawsze 2, 3 dni im wychodzi inaczej

Zszokowana

Witam państwa serdecznie czytam te komentarze i zastanawiam się ilu z was poznało albo pracowało u tej pani. Bo ja pracuję od jakiegoś czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń.Ta pani jest miła i sympatyczna. Z wypłatą nie ma żadnego problemu. A nawet sama zaproponowała umowę o pracę. Więc przestańcie proszę pisać głupoty.

Odpowiadająca
@Zszokowana

Nie jestem pewna czy mówimy i piszemy o tej samej osobie a tak wogóle to nie obrażaj osób które wyrażają na tym forum swoje opinie

Obiektywna
@Zszokowana

To co jest pisane na temat pewnej Pani to absolutnie prawda a to tylko część prawdy na temat obłudy tej osoby

@Zszokowana

Witam ja. Pracowałam nie wiem czy u tej samej Pani ale napewno moją przełożoną była osoba skrajnie nie kompetentna przenosząca swoje frustracje z życia prywatnego na zawodowe osoba. Po zawodówce która swoje stanowisko pracy utrzymuje po znajomości i proszę nie twierdzić że np ja piszę głupoty

@Zszokowana

Umowę o pracę zaproponowała bo taki wymoóg danego obiektu.????????????????

H.
@Gość

Dokładnie taki jest wymóg na nowym obiekcie.

gryzipiórek

Odpowiadajac na pytanie dotyczace mocnych stron Awimy. Na pewno do mocnych stron firmy można zaliczyć i to zdecydowanie na pierwszym miejscu terminowość wypłacanego wynagrodzenia. Osoby, które tu piszą o nieterminowości są albo po prostu niedoinformowane albo złośliwe. Mysle, ze każdy taki przypadek nieścisłości i nieterminowości w wypłacanym wynagrodzeniu powinno się zgłosić do biura, wyjaśnić a nie roztrząsać publicznie Wracając do mocnych stron. Miłe kierownictwo, co do współpracowników, no cóż, jak wszędzie, atmosferę tworzymy my sami , nikt inny, wiec ...tu chyba nie powinniśmy się wypowiadać. Co do kompetencji osób nadzorujących prace na obiektach to chyba jednak nie wyksztalcenie, ukończone szkoły czy dyplomy powinniśmy oceniać a doświadczenie w tym co się robi, zaangażowanie, empatie, komunikatywność i wiele wiele innych rzeczy. Jako były pracownik polecam.

Obiektywnie
@gryzipiórek

Zgoda że wykształcenie to nie wszystko ale pewne osoby zatrudnione nie mają ani wykształcenia ani doświadczenia do sprawowania funkcji a np ja nie pozwolę żeby osoba z wykształceniem zawodowym wyżywała się na mnie leczyła swoje frustracje jak ma problemy psychiczne to niech idzie do specjalisty a po to jest to forum żeby wyrażać swoje opinie

Byłamwidziałam

Firma zleca na obiekcie pracę dodatkowe np.zastępstwo za nieobecnego pracownika,obiecuje dodatkowe wynagrodzenie i nie płaci. Pracownicy przy wypłacie interweniują,ale pieniędzy jak nie było tak nie ma.To jest wyłudzanie pracy,które jestem przekonana dzieje się za zgodą władz firmy. Może to jest przyczyną,że nie chce tam pracować żaden uczciwy i kompetentny manager.

Byłam widziałam
@Byłamwidziałam

Na ważnych stanowiskach zatrudniane są osoby zupełnie nie kompetentne nie profesjonalne których nie tylko wykształcenie wskazuje na to że zatrudniane są wyłącznie po znajomości ale i poziom intelektualny że tak to wyrażę osoba. Która powinna się leczyć psychicznie zajmuje kierownicze stanowisko ciekawe

@Byłam widziałam

Szkoda,że posługujesz się nickiem bardzo podobnym do mojego. Łatwo nas pomylić,a ja nie podpisuję się pod takimi opiniami.

@Byłam widziałam

Chodzi mi o to,że nie jestem lekarzem i nie mi oceniać czy ktoś jest zdrowy czy chory,czy powinien się leczyć czy nie. Jestem sprzątaczką,współpracowałam z Awimą z tej perspektywy oceniam firmę

Eks pracownik

Ja również doświadczyłam nieprawidłowości w firmie przede wszystkim w kwestii wynagrodzenia ale i lekceważącego stosunku mojej przełożonej do nie tylko mojej osoby a kiedy próbowałam sygnalizować problem firma milczy

@Eks pracownik

Skoro AWIMA milczy w sprawach tak ważnych ,jak nieprawidłowości w rozliczeniach z pracownikami, czy bardzo złego traktowania swojej załogi,to może warto rozważyć zmuszenie Awimy do przerwania milczenia np informując o nieprawidłowościach firmę,która zleca Awimie pracę na swoim obiekcie.Oczywiście pisemnie.

Zgadzająca
@Byłamwidziałam

A może firma milczy bo daje po prostu przyzwolenie na te nieprawidłowości zatrudnia osoby po znajomości nie kompetentne ale rzeczywiście należy zgłosić to do zleceniodawców awimy

Byłamwidziałam

Mocna strona firmy AWIMA to wynagrodzenie wypłacane w terminie,a nawet nieco wcześniej.Po miesiącu pracy na umowę zlecenie dają umowę o pracę( jest to wymóg klientów że strefy budżetu państwa)

Zostaw merytoryczną opinię o AWIMA Sp.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w AWIMA Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy AWIMA Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWIMA Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AWIMA Sp.J.?

Kandydaci do pracy w AWIMA Sp.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AWIMA Sp.J.