Opinie o Birner w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Birner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Birner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Birner w

pracownik electro

[usunięte przez moderatora] .jakie 1800 zl w electro??? Chyba tylko jak masz wiecej stanowisk bo sezonowy zarabia 1500zl. Wiec roznica miedzy wami a nami jest taka electrolux 1500 od pon. do pt. Na dwie zmiany a wy [usunięte przez moderatora] z rosy tez 1500 ale trzy zmiany i przynajmniej dwie a moze i trzy dni. Soboty lub niedzielii....!!!! Ha ha ha

Prezesik

No to uwierz ze ten Ryży jak go nazwales okazal sie lepszy niz nie jeden w elektroluxie. Mily w rozmowie jak cos Ci tlumaczy i wcale nie taki czepliwy jak bylo za wczesniejszych czasow bedac mistrzem produkcji. Calkiem inna osoba z niego teraz wyszla. Pozdrawia pracownik z elektro.

brzanka

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, facet zawsze znajdzie prace ale dla kobiet jest już gorzej, praca jak każda wszędzie trzeba się na robić, ale jak widze co wyprawia kierownik [usunięte przez moderatora] to szlag mnie trafia, jak można tak perfidnie jednemu zwracac uwage o ubiór a drugi chodzi ubrany jak mu się podoba, mało tego to jednych pracowników traktować jak wołów roboczych, a innych faworyzować, kto to widział żeby pomiary robiła osoba która przepracowała zaledwie parę miesięcy i to nawet nie na wszystkich detalach, a jak przyjdzie zmieniać na przerwy to potrafi sobie wybierać gdzie pójdzie zmieniać. ale niestety tak to już bywa jak ktos się uważa za lepszego a tak naprawdę to nic nie potrafi. [usunięte przez moderatora]

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Dobrze ze przyjechali w końcu Włosi dostaniemy podwyżki oraz premie za 3 miesiące jako dostawcy q ( najlepsi jakosciowo jestesmy) bo reszta ma nas w ..........

Hal 3000

Bezrobocie jest dla nie robów, jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie. Ja zostałem przeszło miesiąc temu zwolniony z tego Waszego [usunięte przez moderatora] i przyznam, że był to jeden z lepszych dni w moim życiu. W ciągu niespełna miesiąca znalazłem nową pracę i to pod każdym względem lepszej od tyrania w rosie. Dopiero teraz uświadomiłem sobie ile czasu bezpowrotnie straciłem na taśmach. Radzę szukajcie innej pracy bo nie warto tracic zdrowia i czasu napychajac kieszenie śmiesznym szefunciom i kierowniczkom, którzy nie robią nic tylko dramatycznie pilnuja swych ciepłych posasek. Pozdrawiam wszystkich pracowników zarabiających od 9.5 w dół.

Panna Rosa

szanowny pracownik - 2013-03-08 14:11:20 cieszcie sie ze pracujecie bezrobocie jest duże wiec nienażekajcie to tylko premia! a moze wolelibyscie żeby was zwolnili!!!I co z tego że premia?! Od tego się zaczyna. Za chwilę z powodu niskiego sezonu będą przymusowe urlopy, później zacznie się sezon i będzie[usunięte przez moderatora] "czterobrygadówka" tzn weekendy płatne 1 do 1 i okradanie ludzi z nad godzin. Co później? może premia frekwencyjna? Bezczelność kierujących tą firmą sięga już granic absurdu. Bezrobocie jest ale nie takie żeby nie dało rady znaleźć pracy za 8,50 zresztą za jakieś dwa miesiące pewnie zaczną się przyjęcia w electroluxie gdzie za 5 dni pracy w tygodniu można spokojnie zarobić 1800 na rękę. Zwolnieniami to się mogą martwić nieroby z biura bo im za taką kase ciężko będzie znaleźć pracę gdzie będą mogli udawac że coś robią. Osobiście wolałabym żeby mnie zwolnili niż pracować w tej firmie gdzie premiuje się [usunięte przez moderatora] nierobów. Tylko nie wiem czy zdąża mnie zwolnić zanim sama złoże wypowiedzenie.

szanowny pracownik

premia

t04 - 2013-02-04 08:44:24 Czy w tej firmie coś sie zmienilo?Tak podobno zmniejszyli pulę na premię uznaniową na niski sezon, raz obcięta premia bezpowrotnie można marzyć że ją przywrócą . Brawo same cięcia i oszczędności.

w.kous

no najbardziej to widać w Logistyce

.lolo

oj dzieje sie coraz gorzej [usunięte przez moderatora]

diana

jak to nie, ja mam mniej z miesiąca na miesiąc :)

marcus

t04 - 2013-02-04 08:44:24 Czy w tej firmie coś sie zmienilo?Na pewno nie wynagrodzenia.

t04

Czy w tej firmie coś sie zmienilo?

sssssssss

Nie jest zle jest wspaniale jak ktoś chce to może się dostac nawet na góre byle tylko nie na chwile .........

sa

No prawde piszecie nie ma kto sie firma zajac obecne szefostwo tworzy miejsca pracy dla kierownikow niepotrzebnych zozbudowywuje biuro po co to wszystko bo nie maja co z nimi zrobic .Zamiast zadbac o produkcje .Takiego dziadostwa to jeszcze nie bylo.Po co te brygady byly chyba po to zeby ktos zablysnal.Teraz tylko trzeba zwalniac.Co niektorzy chyba dobrze sie z tym czuja.Jak ktos sie tym nie zajmie to bedzie wiecej kierowników niz pracownikow .Potrzebujemy szefostwa kogos kto by ten proceder zatrzymal jak nie to bedzie zle jezeli juz nie jest.

ssssssssss

Głupoty to Ty wypisujesz. Co może nie prawda że dostaliście premie rocznom i oglądacie filmy w pracy i plotkujecie o pracownikach z produkcji.

DJ Wrożka

cccccccccicho - 2012-12-17 19:44:30 ale się narobiło. Ciekawe kto tak się zdenerwował?a co się narobiło?banan ma rację piszecie o głupotach,brednie jakieś faktyczne problemy w firmie na drodze pracownik-pracodawca nie są tu poruszane,a jeśli już,są to chamskie wpisy zupełnie bez sensu działajcie z głową i na temat,bo jest o czym polotu życzę i Wesołych ;)

cccccccccicho

ale się narobiło. Ciekawe kto tak się zdenerwował?

banan

iiiiiiiiiiii - 2012-12-16 17:23:34 ryz - 2012-12-15 20:46:18 DIEGO SANDRIN - 2012-12-15 12:06:05 Boungiorno moje polska [usunięte przez moderatora]. Ja Was scuzi ze nie dac premia od razu. Ja kupić nowe ferrari, ale nie kupić do niego chromowanych felg. Ja te pieniądza zaoszczedzić i dac Wam premia. Ja sie cieszyc ze Wy nie jesc na swieta tylko jedna misa ryzu, wy teraz pozwolic sobie na druga miska ryzu. ja zyczyc wam Buone vacanze moje polska [usunięte przez moderatora]Ty sie udław tym suchym ryżem , makaronem i pizzą , my zjemy szynkę , karpia i inne potrawy wigilijne o czym ty nie masz zielonego pojęcia makaronie,i cała ta reszta biurowców w Rosie wciskająca nam wszystkim ciemnotę o waszym niby kryzysie, do pracy nieroby jedne bo Sami okradacie swoje państwo kosztem POLAKÓW,chamy jedne. PRACOWNICY wdzięczni za jałmużnę na Opłatek Wigilijny.oni wzieli premie rocznom po 10 tysiency i się z nas śmiejomhej piszecie tutaj total bzdury ktos tam podal sie za szefa-ok,bylo smieszne ktos inny napisal berdote-najpierw o szynce a dalej o ''ryzu''-zdecyduj sie kolego! a nastepny wpis-porazka-ewidentnie widac,ze to jakis ''urazony'' osiolek z gory postanowil kolejny raz zrobic z ''roboli'' analfabetow-KOLES,OGARNIJ SIE,BO ZALOSC CZLEKA BIERZE! A JAK CI SIE NUDZI INTELEKCIE Z BOZEJ LASKI,TO LOPATA W DLONIE I ROWY KOPAC!-MOZE JAK TROCHE POTU SPADNIE CI NA KOSZULKE,TO TWOJ LEKKO ODWODNIONY MOZG ZACZNIE PRAWIDLOWO PRACOWAC POKI CO - kompletne DNO !

iiiiiiiiiiii

ryz - 2012-12-15 20:46:18 DIEGO SANDRIN - 2012-12-15 12:06:05 Boungiorno moje polska [usunięte przez moderatora] Ja Was scuzi ze nie dac premia od razu. Ja kupić nowe ferrari, ale nie kupić do niego chromowanych felg. Ja te pieniądza zaoszczedzić i dac Wam premia. Ja sie cieszyc ze Wy nie jesc na swieta tylko jedna misa ryzu, wy teraz pozwolic sobie na druga miska ryzu. ja zyczyc wam Buone vacanze moje polska [usunięte przez moderatora]Ty sie udław tym suchym ryżem , makaronem i pizzą , my zjemy szynkę , karpia i inne potrawy wigilijne o czym ty nie masz zielonego pojęcia makaronie,i cała ta reszta biurowców w Rosie wciskająca nam wszystkim ciemnotę o waszym niby kryzysie, do pracy nieroby jedne bo Sami okradacie swoje państwo kosztem POLAKÓW,chamy jedne. PRACOWNICY wdzięczni za jałmużnę na Opłatek Wigilijny.oni wzieli premie rocznom po 10 tysiency i się z nas śmiejom

Zostaw merytoryczną opinię o Birner

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Birner?

Kandydaci do pracy w Birner napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Birner