Birner

Jarocin

Opinie o Birner

Normalny 2014-07-04 21:55:59
Czy wy wszyscy tam tylko o jednym myslicie?? (usunięte przez administratora)
ciekawy 2014-07-05 14:27:07
Pewnie skiba bo ma brzuch jakby 5 miesiacu byla
Normalny 2014-07-05 22:18:20
Przez neta kazdy odwazny co nie??? Ciekawe czy w realu takie cwaniaki z was sa.... Smieszne jest to co wyprawiacie w tym zakladzie i na tym forum..
szkrab 2014-07-07 21:26:54
Jeden drugiego popycha ludzie ludzi niszcza zamiast do gory o pieniadze sie upominac Kazdy robi i tak ma Mariolka ustawic sie umiala po co zazdroscic zobaczcie na inne zmiany na kazdej jest taka'Mariolka' ustawiacze podwyzki nalezy im sie ale najbardziej tym mlodym a Skiba wyglada pieknie LUDZIE GORA NAS W JAJO ROBI A WY NIC POSTAWCIE SIE
normalny 2014-07-08 23:40:33
To prawda opisujecie sie jak dzieci. Osoba wyzej madre slowa pisze, ze na kazdej zmianie sa osoby ustawione i jakos sie nie opisuja a Wy na zmianie D przesadzacie, weźcie sie do pracy lub do dzialania inni pidwyzki maja a my co, tylko obgadywac umiecie, moze jakus strajk ??
ja 2014-07-09 09:21:13
Gdyby taka mariolka nie mieszala na tej zmianie i nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] glupot to by nie bylo tego calego pisania jak dla mnie to dziecinada jak nie wiem
tak 2014-07-10 11:51:34
przyjmują ze wszystkimi wymaganiami jakie tylko chcesz, możesz nawet mieć tak ślimacze ruchy i wyraz twarzy jakbyś miał zaraz zejść z tego świata jak jedna osoba ostatnio przyjęta do pewnego działu, przecież ona się zatrze bo nie nadąży za naszymi hahaha a tu dopiero sezon idzie i będą jaja.
jaja 2014-07-11 17:09:14
ciekaw jestem o kim mowa.Może jakaś podpowiedz
OOOOOO 2014-07-11 17:25:18
A O JAKIE ZDJĘCIA CHODZI BO CIEKAWY JESTEM
ja 2014-07-13 14:30:09
Szkolenie przejdziesz odrazu przy maszynie hehe
Albo dasz rade albo nie i tyle
ja 2014-07-14 18:24:18
Tutaj pisza ci co nie maja wlasnego zycia i wola czyjes
Ewentualnie z nudow pociskaja bzdury zeby tylko byl jakis temat
Jak dla mnie i nie tylko to jest smieszne jak dzieci hehe
Widocznie nie maja odwagi zeby pwiedziec komus cos wprost
xyz 2014-08-07 19:35:50
Od kiedy w końcu ta czterobrygadowa zmiana
Xsara wojownicza ksiezniczka :P 2014-08-23 02:08:42
kolo,pomyliles,strona starego birnera z siewierza,owszem,teraz to wloski chlam Rosa
PRAWDA 2014-08-27 17:53:47
niemasz do czego przychodzic stawki te same od 5 lat a wymagają za to i myslą że ludzie sie bedą starac nieee stawka blokuje niema nadczym sie spuszczac!!! nowi przyszli doświadczenia nie mają bo zapuzno przyjeci i blokada za blokadą magazynu nawet na poprawy brakuje ludzi aż elux staje a potem na nas zwalają wine że to przez nas !!! jakby dbali o pracowników to tez by sie pracownik przykładał do tej roboty!!!aleeee w tej rosie niema przyszłości dopiero by nas zauważyli jakbys my odeszli od maszyn w czasie produkcji.....
rys 2014-08-30 12:24:10
gora porobi tylko do konca sezonu a potem odejda wszyscy. juz maja roboty gdzies indziej pozalatwiane. tylko szkoda ze o tym nikt nie mowi. to jest ostatni sezon z niektorymi z biura i ustawiaczami. wspomnicie moje slowa. trzeba uciekac z tad jak najszybciej.
uncle shrek 2014-09-10 04:43:56
rosa to dno,proponuje nasrać na palety i wysłac do e-lux niech się nażreją
porażka 2014-09-11 19:50:03
Czy wy ludzie widzicie co się dzieje w tej już pseudo firmie, przecież to już jest początek końca, oni wykończą tą firemkę szybciej niż nam się wydaje a ludzi zniszczą i jeszcze będą się z nich śmiać, bo mają was za nic tania siła robocza takich jaj to tu jeszcze nie było.
PRODUKCJA 2014-09-13 21:35:07
DNO DNO DNO LECIMY !!! JAK JUŻ BYLI GURU TO ZNACZY ZE NAPRAWDĘ ŻLE ROZWIĄŻE Z NAMI UMOWE ELEUX !!!! WSZYSCY MAJĄ DOSC PSYCHICZNIE MOŻE JAKIEŚ WYTŁUMACZENIA ZE STRONY DYREKTORA BY SIE PRZYDAŁO CO SIE DZIEJE A MOŻE W KOŃCU ZEBRANIE Z WŁOCHAMI O PODWYŻKI JAK JUŻ SĄ NA MIEJSCU !!! A MOŻE W KOŃCU ODEJDZIEMY OD MASZYN LUDZIE ZGRAJCIE SIE BO TO NAJLEPSZY MOMENT JESLI MY ODEJDZIEMY TO LEŻĄ CHYBA ŻE ZAREAGUJĄ WCZESNIEJ TYLKO ZEBRANIE WYSTARCZY BO LUDZIE NIEWYTRZYMAJĄ WKOŃCU...........
xxx 2014-09-14 13:18:55
I tak jak zwykle na tym zebraniu się nikt nie odezwie! Stanąć??? z kim bo na pewno nie z tymi ludźmi i nie w tej firmie. A szkoda moglibyśmy cos wywalczyć jak są włosi.
FRANIA 2014-09-26 10:00:11
CZY MOZNA ZMIENIC TA KONTROL JAKOSCI . NA NOCKACH JUZ MAMY DOSYC MARTUSI I MAMAKOWEJ. JEDNA WOGOLE NIE WIE NIC OD 2 LAT CHODZI I GLUPIA UDAJE A DRUGA MONTAZOWA WYDAJE SIE ZE WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁA JUZ CORAZ WIEKSZY MA NOCHAL I DUPE Z TEJ MADROSCI. NIE PAMIETA JAK NA MONTAZU BYLA. ALE JESZCZE MOZE WROCIC TAM. ZROBCIE COS Z TA JAKOSCIA BO DZIEKI NIEJ JEST JAK JEST.FAJNI SIE POZWALNIALI A TYLKO NIEDORAJDY ZOSTALI CO ICH NIE CHCIELI W INNYM ZAKLADZIE.
jak 2014-09-29 19:34:07

ale wam zazdro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cisła że dziewczyny do jakości się dostały
xxx 2014-10-10 20:50:15
No na pewno Cię przyjmą. Teraz i tak każdy z tej firmy ucieka pewno potzrebują rąk do pracy.
Wysoki i Glupi 2014-10-30 17:59:09
Panie ( usunięte przez administratora ) znów się pan głupio wyparł ze niszczy pan pracowników i ma ich za nic!Najpierw grozisz łajzo,bogu ducha winien dziewczynie ze będzie miała przeje..ne!!! Nie tylko w zakładzie ale poza nim a później wypierzasz się wszystkiego na gorze,takie cwaniaczka już dawno nie widziałem.Szkoda tylko ze nie zadzwoniła po policje na ciebie bo jakbyś nie wiedział (i góra tez) to jest karane z art.94 par2 a pracodawca jest zobowiązany przeciwdziałać mobbingowi(art.94 par1 kodeksu pracy)(bo o wyzwiskach już nie będę wspominał ale to już kodeks cywilny art.216 i 261) Zastanawiamy sie co dalej z tym zrobić bo nie pierwsza osoba która tak niszczysz!A artkuly kodeksu napisaliśmy dla ułatwienia by góra się otrząsnęła bo przez taka osobę tracicie i straciliście dobrych pracowników którzy odejdą,odeszli lub zostali zwolnienie bo dalej słuchacie tylko tego niedoro.a!!!A tobie jak wysoki taki głupi radze przemyśleć wszystko bo narobisz bałaganu sobie i całej rosie!
lysy 2014-10-30 20:26:31
ONI SIE NAMI NIE PRZEJMUJA TYLKO IM ZALEZY ILE DOBRYCH DETALI SCHODZI ZE ZMIANY. TO ZE NAS KIEROWNICY TRAKTUJA JAK GLUPKOW I DZIADOW TO ICH NIE INTERESJE. CIEKAWE JAK ZAPLACA NAM ZA 1 LISTOPADA CZY TEZ PIERW OBIECUJA A POTEM ZAPLACA ZA ZWYKLE SETKI.
ola 2014-10-31 15:28:56
jak w Oławie zapłacą nam po 500 wkoncu my pracujemy na OŁAWE
hhmmm 2014-10-31 20:07:46
Wy go tylko oczerniacie a kazdy jest taki sam kierownik, kotek jest jeszcze gorszy bo ludzi podpier....kazdego czy z produkcji czy ustaw a zestawy tez daje jak p.... Zastaowcie sie co piszecie bo tylko ludzi tu na forum opisujecie, nie umiecie powiedziec prosto w oczy co nie pasi wam. Ludzie bez wlasnego zycia...
roska 2014-11-01 13:01:15
Ludzi Rosa nie traci przez kierownikow tylko jak ludzie widza ten syf, ze ciezko jest i te pieniadze ktorych jeszcze nie dostali bo wczesniej jak sie nasluchaja to sie im odechciewa pracowac nie dziwie im sie. Ten oszukany tyle na wyplacie, temu nie wyplacili a ten wcale nie dostal smiech po prostu. A z ta oława to prawda ze tyle kasy dostana, durnie Ci co dzis do pracy przyszli i przyjda. Kolejne co kierownicy jakby popuscili pracownika to by im na glowe weszli a jak jeden i drugi jest ostry, ma zasady to juz go opisujecie.
maleństwo 2014-11-04 00:08:29
gdzie jest wpis 'a goska to juz paragrafami wali po calosci niech zmieni zawod lepiej i razem z lesniczanka niech przestanie tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...'. Interesuje mnie całość jeśli ktoś posiada proszę wkleić.
maleństwo 2014-11-04 10:33:56
Poszukaj sobie artykułu i paragrafu z którego ciebie mogą ukarać za publiczne podawanie danych(dane w tym przypadku to nazwisko ktore tutaj padło) osób trzecich.
ciekawe 2014-11-05 18:08:33
Artykuły, paragrafy normalnie jak w przedszkolu idz z tym na policje to Cie wysmieja. Jesli cokolwiek chcesz zrobic musisz sprawe zalozyc 350zł dac ha ha ;)Zastanowcie sie co piszecie i o kim bo kierownicy to czytaja i nie tylko a szkoda by bylo tych wymienionych osob zeby mialy nieprzyjemności u nich.
maleństwo 2014-11-06 10:28:55
Wydaje mi się że nie zrozumiałaś/eś wątku. Ja nie mam zamiaru pędzić na policje zakładać procesów sądowych bo to nie moja sprawa.. tylko denerwuje mnie fakt, iż jakiś "przygłup" wymienia moje imię w jednej ze swych wypowiedzi (która o dziwo znika z forum)zaraz pod "żalami" z wymienionymi art. autora wypowiedzi "Wysoki i Glupi". Znajomość prawa forumowicza również jest znikoma ponieważ zapomniał/ła o ochronie danych osobowych. Nie interesują mnie spory pracowników i tym samym nie życzę sobie aby mieszano moją osobę w jakieś intrygi.
Wiesia 2014-11-06 18:05:42
Czubki:D jak baby na targu:P Kto by powiedział że dorośli ludzie potrafią robić sobie takie jazdy...może sobie poszarpiecie warkoczyki w pracy będzie bardziej zabawnie:) jedno i to samo w kółko do znudzenia. Kuźwa sytuacja taka napięta że się pracować nie chce a wy ciągle wilkiem na siebie. A w sumie mamy dwa ciekawsze obiekty do obgadania...Ci Obcy:P Może ich życie intymne jest ciekawsze :)
praca 2014-11-21 18:12:57
Wiecie może do kiedy będzie sezon i czy jako człowiek zatrudniony przez agencje zaraz po sezonie zostanę zwolniony?
FRYTKA 2014-11-30 20:52:26
no niedlugo swieta ciekawe jak wlosi nam ten sezon wynagrodza pewnie znowu nedzne 300 zl podzielone na okres pracy. pierw czekamy na zaplate za 1 i 11 listopada chyba sie z obietnicy nie wykreca.
produkcja niech się opamięta 2014-12-02 20:20:24
jak tak to wszyscy narzekają i biadolą, ale jak jest okazja żeby powalczyć o swoją godność i dobrobyt to nabieracie wodę w usta i nagle nie macie nic do powiedzenia, zero szacunku do własnej osoby nie macie, jak wam to odpowiada to nic nie mówcie i nie narzekajcie bo widocznie odpowiada wam jak się was traktuje jak siłę roboczą w dodatku za grosze.Nowi pracownicy widzą co warta jest ta praca za te pieniądze po 8 godz i spadają a wam nic nie dało do myślenia tyle lat, pracujecie tu na własne życzenie więc nie płaczcie, a widzicie że zaczynają już głos podnosić na wszystkich i nie szanują nas włoscy pomocnicy jak ludzi tylko jak -cytuję-głupich polaczków - no a jak wyżej widać to tylko premia jest najważniejsza, boże jak wam jest mało do szczęścia potrzeba.Przykro was słuchać i czytać tych bredni.
hahahaha 2014-12-10 11:35:41
i co obietnica za 1-go poszła w las:) Myślę że jak przyjdziecie do pracy w Boże Narodzenie to dostaniecie po 700zł...oczywiście tylko obiecane :)
a 2014-12-10 20:50:51
haa ale nas ojebali na wypłacie
oszukani 2014-12-11 15:14:42
Jutro macie okazję chyba już ostatnią którą możecie wykorzystać przyjedzie podobno pani przedstawiciel brix więc wszyscy od maszyn i na spotkanie twardo walcie bo drugiej szansy już nie będziecie takiej mieli a te wariatki co chcą po 50groszy i po 1 zł zakopcie gdzieś na czas wizyty, ludzie walczcie o swoje bo włosi są teraz przyparci do muru a jak wy pokażecie że się ich nie boicie to jesteście w stanie sobie polepszyć a na pewno nikogo nie zwolnią bo pod Biedronką już się wycfanili i nie chcą u nas pracować , bo przecież w biedronce lepsze zarobki i pełny socjal.
aa 2014-12-12 23:44:01
co do ludzi to teraz zbieraja spod zabek ostatni tam zastali do pracy u nas.a na powaznie podwyzka o 50 gr to kpina jakas ta baba co byla to wstydu nie ma takie sumy nam mowic musimy stac przy maszynach i blokowac to sie posraja bo juz zapas sie konczy na elektrolux. wtedy jak kary zaplaca to moze sie opamietaja .
czysty 2015-03-15 06:50:36
Kunicki dyrektor to fachowiec wszechczasów,odnowi firmę i wyczyści na błysk,niech będzie moc z nim
zainteresowany 2015-03-22 13:00:12
Zgodnie z art.23 o ochronie danych osobowych, art.212 o pomowieniu oraz art.216 i 190 odpowiednio zniewaga i grozby sprawa bedzie miała finał w odpowiednich organach zajmujących sie tego typu łamaniem prawa.
MONA 2015-03-22 14:19:12
zgadzam sie z twoimi slowami ale jakich ludzi chcesz oskarzyc kogo cala rose bo wszyscy o tym mowia i nie bedzie konca poki znow nie pojawi sie cos i czym beda ludzie gadac przykre to jest jak sie jest na jezykach ludzkich ciezko to odwrocic ci ludzie sobie poradza wyjda z tej matni plotek musza tylko nie pokazywac przed ludzmi z rosy ze cos iskrzy miedzy nimi sa przedewszystkim ludzmi jezu jazdy robi rozne glupoty skad mam wiedziec czy ja np. nie bede miec romansu to jest tylko zycie nie pochwalam bydowania szczescia na cudzym nieszczesciu jednak uwazam i pisze kto byl przy tym jak owa para byla ze soba w sytacji intymnej kto to widzial niech sie ujawni i skonfrontuje to z osobami o ktorej tyle sie napisalo zajmijcie sie swoimi sprawami swoim zyciem
niunia 2015-03-29 20:36:34
witam a co tu taka cisza nikt nikogo nie obgaduje itp.
aqqu 2015-04-07 20:55:15
Po prostu : praca ,praca ,praca.
szkrab 2015-04-13 12:32:22
W koncu ludzie zachowuja sie tak jak powinno praca praca no i impreska w maju super
retro 2015-05-11 19:33:26
co z tą impreską ?
szkrab 2015-07-01 20:02:44
Idue w Rosce nie jest żle wystarcz tylko dodrze żyć z ludzmi Najgorsze co tam może być to wynagrodzenie zbyt małe pieniądze a dużo wymagają Wszystko zależy od człowieka chcesz to pracujesz a jak tylko sobie prace obżydzisz to zawsze Ci nic nie bedzie pasowało jak to w naszych pracach bywa
maja 2015-11-11 09:05:28
Dobrze żyć z ludzmi? co to znaczy ? Sorki ale uważam że aby żyć dobrze z taką ilością ludzi trzeba być dupowłazem
szkrab 2016-01-19 14:45:27
przepraszam to do @maja
magdal 2016-05-18 22:02:34
romek, ine powiedziałbym że sa liderami, sporo im brakuje
Zostaw swoją opinię o Birner - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Birner