Opinie o Birner w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Birner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Birner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Birner w

magdal Nowy wpis

romek, ine powiedziałbym że sa liderami, sporo im brakuje

szkrab Nowy wpis

przepraszam to do @maja

szkrab Nowy wpis

Idue w Rosce nie jest żle wystarcz tylko dodrze żyć z ludzmi Najgorsze co tam może być to wynagrodzenie zbyt małe pieniądze a dużo wymagają Wszystko zależy od człowieka chcesz to pracujesz a jak tylko sobie prace obżydzisz to zawsze Ci nic nie bedzie pasowało jak to w naszych pracach bywa

maja Nowy wpis
@szkrab

Dobrze żyć z ludzmi? co to znaczy ? Sorki ale uważam że aby żyć dobrze z taką ilością ludzi trzeba być dupowłazem

retro

co z tą impreską ?

szkrab

W koncu ludzie zachowuja sie tak jak powinno praca praca no i impreska w maju super

aqqu

Po prostu : praca ,praca ,praca.

niunia

witam a co tu taka cisza nikt nikogo nie obgaduje itp.

MONA

zgadzam sie z twoimi slowami ale jakich ludzi chcesz oskarzyc kogo cala rose bo wszyscy o tym mowia i nie bedzie konca poki znow nie pojawi sie cos i czym beda ludzie gadac przykre to jest jak sie jest na jezykach ludzkich ciezko to odwrocic ci ludzie sobie poradza wyjda z tej matni plotek musza tylko nie pokazywac przed ludzmi z rosy ze cos iskrzy miedzy nimi sa przedewszystkim ludzmi jezu jazdy robi rozne glupoty skad mam wiedziec czy ja np. nie bede miec romansu to jest tylko zycie nie pochwalam bydowania szczescia na cudzym nieszczesciu jednak uwazam i pisze kto byl przy tym jak owa para byla ze soba w sytacji intymnej kto to widzial niech sie ujawni i skonfrontuje to z osobami o ktorej tyle sie napisalo zajmijcie sie swoimi sprawami swoim zyciem

zainteresowany

Zgodnie z art.23 o ochronie danych osobowych, art.212 o pomowieniu oraz art.216 i 190 odpowiednio zniewaga i grozby sprawa bedzie miała finał w odpowiednich organach zajmujących sie tego typu łamaniem prawa.

czysty

Kunicki dyrektor to fachowiec wszechczasów,odnowi firmę i wyczyści na błysk,niech będzie moc z nim

aa

co do ludzi to teraz zbieraja spod zabek ostatni tam zastali do pracy u nas.a na powaznie podwyzka o 50 gr to kpina jakas ta baba co byla to wstydu nie ma takie sumy nam mowic musimy stac przy maszynach i blokowac to sie posraja bo juz zapas sie konczy na elektrolux. wtedy jak kary zaplaca to moze sie opamietaja .

oszukani

Jutro macie okazję chyba już ostatnią którą możecie wykorzystać przyjedzie podobno pani przedstawiciel brix więc wszyscy od maszyn i na spotkanie twardo walcie bo drugiej szansy już nie będziecie takiej mieli a te wariatki co chcą po 50groszy i po 1 zł zakopcie gdzieś na czas wizyty, ludzie walczcie o swoje bo włosi są teraz przyparci do muru a jak wy pokażecie że się ich nie boicie to jesteście w stanie sobie polepszyć a na pewno nikogo nie zwolnią bo pod Biedronką już się wycfanili i nie chcą u nas pracować , bo przecież w biedronce lepsze zarobki i pełny socjal.

hahahaha

i co obietnica za 1-go poszła w las:) Myślę że jak przyjdziecie do pracy w Boże Narodzenie to dostaniecie po 700zł...oczywiście tylko obiecane :)

a
@hahahaha

haa ale nas ojebali na wypłacie

produkcja niech się opamięta

jak tak to wszyscy narzekają i biadolą, ale jak jest okazja żeby powalczyć o swoją godność i dobrobyt to nabieracie wodę w usta i nagle nie macie nic do powiedzenia, zero szacunku do własnej osoby nie macie, jak wam to odpowiada to nic nie mówcie i nie narzekajcie bo widocznie odpowiada wam jak się was traktuje jak siłę roboczą w dodatku za grosze.Nowi pracownicy widzą co warta jest ta praca za te pieniądze po 8 godz i spadają a wam nic nie dało do myślenia tyle lat, pracujecie tu na własne życzenie więc nie płaczcie, a widzicie że zaczynają już głos podnosić na wszystkich i nie szanują nas włoscy pomocnicy jak ludzi tylko jak -cytuję-głupich polaczków - no a jak wyżej widać to tylko premia jest najważniejsza, boże jak wam jest mało do szczęścia potrzeba.Przykro was słuchać i czytać tych bredni.

FRYTKA

no niedlugo swieta ciekawe jak wlosi nam ten sezon wynagrodza pewnie znowu nedzne 300 zl podzielone na okres pracy. pierw czekamy na zaplate za 1 i 11 listopada chyba sie z obietnicy nie wykreca.

praca

Wiecie może do kiedy będzie sezon i czy jako człowiek zatrudniony przez agencje zaraz po sezonie zostanę zwolniony?

Wiesia

Czubki:D jak baby na targu:P Kto by powiedział że dorośli ludzie potrafią robić sobie takie jazdy...może sobie poszarpiecie warkoczyki w pracy będzie bardziej zabawnie:) jedno i to samo w kółko do znudzenia. Kuźwa sytuacja taka napięta że się pracować nie chce a wy ciągle wilkiem na siebie. A w sumie mamy dwa ciekawsze obiekty do obgadania...Ci Obcy:P Może ich życie intymne jest ciekawsze :)

maleństwo

gdzie jest wpis 'a goska to juz paragrafami wali po calosci niech zmieni zawod lepiej i razem z lesniczanka niech przestanie tak (usunięte przez administratora) ...'. Interesuje mnie całość jeśli ktoś posiada proszę wkleić.

roska

Ludzi Rosa nie traci przez kierownikow tylko jak ludzie widza ten syf, ze ciezko jest i te pieniadze ktorych jeszcze nie dostali bo wczesniej jak sie nasluchaja to sie im odechciewa pracowac nie dziwie im sie. Ten oszukany tyle na wyplacie, temu nie wyplacili a ten wcale nie dostal smiech po prostu. A z ta oława to prawda ze tyle kasy dostana, durnie Ci co dzis do pracy przyszli i przyjda. Kolejne co kierownicy jakby popuscili pracownika to by im na glowe weszli a jak jeden i drugi jest ostry, ma zasady to juz go opisujecie.

hhmmm

Wy go tylko oczerniacie a kazdy jest taki sam kierownik, kotek jest jeszcze gorszy bo ludzi podpier....kazdego czy z produkcji czy ustaw a zestawy tez daje jak p.... Zastaowcie sie co piszecie bo tylko ludzi tu na forum opisujecie, nie umiecie powiedziec prosto w oczy co nie pasi wam. Ludzie bez wlasnego zycia...

Zostaw merytoryczną opinię o Birner

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Birner?

Kandydaci do pracy w Birner napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Birner