PRO Sp. z o.o.

Opinie o PRO Sp. z o.o.

Koleś

PRO to spoko firma, a rotacje w dzisiejszych czasach to normalne!

Pyku
@Koleś

Chyba dla Ciebie.

Cześć, Zauważyłem, ze firma znowu poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela handlowego, cos często pojawiaja sie ogłoszenia. Śledząc oferty zauważyłem, ze szukali nawet kierownika. Moze ktoś, wyrazi swoja opinie na temat pracy w tej firmie?

Jacek
@Zainteresowany

Najwidoczniej powiększają ekipę. Albo zmieniają personel. Standard po nowym roku w wielu firmach.

Sylwia
@Jacek

Firma PRO już od ponad 25 lat „wyznacza poziomy” jako lider w branży i największy w Polsce producent narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie. Można zatem sądzić, iż cały czas prężnie się rozwija. I zapewne to właśnie jest przyczyną częstej rekrutacji. A Ty wypowiadasz się jako pracownik tego przedsiębiorstwa, czy jako jego obserwator?

@Sylwia

Oczywiście jestem zainteresowany pracą w tej firmie, ponieważ słyszałem całkiem przyzwoite opinie na temat firmy. Dziwi mnie to trochę, że tak często pojawiają się ogłoszenia w tej samej lokalizacji. To, że firma się rozwija, normalne w tych czasach, tylko dlaczego tak często zmieniają się PH na regionach? A jak z atmosferą? Rodzinna, da się wszystko załatwić, czy jednak stres, ciągła gonitwa i jeszcze więcej stresu i jeszcze więcej presji?

nais
@Sylwia

Sylwia a Ty na jakim stanowisku pracujesz w Firmie Pro ?od razu widać jak bronisz tej firemki a może dyrektor od sprzedaży kazał Ci to napisać

Franciszek
@nais

Mógłbym skorzystać z okazji, że wypowiedziałeś się w tym wątku i zapytać Cię, czy poleciłbyś pracę w firmie PRO osobom młodym bez doświadczenia zawodowego? Szukam informacji na ten temat, ale kompletnie nic nie znalazłem. Chciałbym wiedzieć, czy w ogóle bez doświadczenia można liczyć na zatrudnienie w tym miejscu? Jeżeli znasz odpowiedź na to pytanie to proszę, abyś odpowiedział i pomógł mi zrozumieć, jak to wygląda.

Sylwia

Firma PRO została doceniona przez Państwową Inspekcję Pracy w kategorii: Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej za najlepsze praktyki w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa pracy. To dość duże i istotne wyróżnienie. Firma uważa, że dbałość o bezpieczeństwo pracy i przyjazne otoczenie dla pracownika jest jej zadaniem priorytetowym. A jak Waszym zdaniem prezentuje się ona w praktyce w tej kwestii? Czy rzeczywiście dba o przestrzeganie zasad odpowiednich warunków bezpieczeństwa pracy?

Tadek

a co się dzieje na terenie Kołobrzegu,że już drugi raz w ciagu 2 miesięcy pojawia się ogłoszenie na Ph ? Czyżby warunki pracy zmieniały się po rozmowie rekrutacyjnej ..

@Tadek

Ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego-doradcę klienta pojawiło się w kilku lokalizacjach. Prócz Kołobrzegu szukają jeszcze w Inowrocławiu, Toruniu i Włocławku. Może nie znaleziono do tej pory kompetentnej osoby na to stanowisko? Pracodawca oferuje umowę o pracę, szkolenia, dobre wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet. Czy jesteś zainteresowany tą ofertą?

Słonko
@Michał

Ja jestem zainteresowana???? Czy oferta jeszcze aktualna ???

Maniek0611
@Michał

Hej. Możecie przedstawić jakiś opis stanowiska PH na Kujawsko-pomorskie? Czy ten rynek jest w miarę chłonny na tego typu asortyment, czy jest to wymiania PH czy tworzony nowy region, jakie są warunki w przybliżeniu, jakie auto służbowe. Czy jest sens aplikować.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja zaczęła się w bardzo miłej atmosferze, rozmowa z dyrektorem i kierownikiem regionalnym. Padały pytania dotyczące zatrudnienia w poprzednich firmach, słabe mocne strony, raczej podstawowe pytania rekrutacyjne. Atmosfera jak dla mnie super. Widać, że Panowie byli dobrze do niej przygotowani.

Kariera zawodowa, dlaczego chce Pan u nas pracować, słabe mocne strony, oczywiście scenka sprzedażowa

Natalia

@Hejko, nie znalazłam ogłoszenia na stanowisko przedstawiciela handlowego, o którym piszesz. Czy ktoś został już przyjęty na to miejsce? Wiesz coś o tym? Czy firma prowadzi też rekrutacje na inne stanowiska? Czekam na wypowiedzi osób pracujących w firmie, które mogłyby przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie. Jakie umowy o pracę są podpisywane z pracownikami i czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia. Każda informacja będzie ważna dla osób szukających zatrudnienia.

Osesek

Ph handlowiec ogłoszenie jest co 3 miesiące więc chyba jest coś nie tak. Chyba że na samych kiepskich pracowników trafiają a to znaczy, że dział hr do wymiany, bo jak klient zobaczy że handlowcy sie tak często zmieniają to raczej nie można załatwić jakiś zaufanych i długoterminowych spraw bo następny powie, że on nic nie wie na ten temat:)

Florek
@Osesek

Kiedy zmienia się często handlowiec to terenem opiekuje się kierownik regionalny, który te punkty zna i może wszystko naprostować. Przynajmniej tak jest w mojej firmie, nie wiem jak u nich.

Hejko
@Osesek

czasami na niektóre stanowiska wiszą stale ogłoszenia, może jest ponawiane automatycznie co 3 mce po prostu. Niekoniecznie musi to zle swiadczyc o HRach.

Natalia

@anonymous, wypowiadasz się jako klient firmy. Ja szukam opinii osób, które pracują w tej firmie. Obecnie nie znalazłam żadnych nowych ogłoszeń o pracę. Może ktoś z osób zatrudnionych w PRO mógłby powiedzieć, czy są aktualnie prowadzone rekrutacje? Jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Zachęcam Was do dodawania opinii.

Natalia

@Mikołaj, uważasz, że firma jest rozwojowa i dba o pracownika i mając odpowiednie wykształcenie i staż można awansować. Czy pracownik może liczyć na benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jesteś z niej zadowolony? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Wiesz może, czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Ta wiadomość zainteresuje osoby poszukujące pracy.

john

Wszyscy tutaj piszą o rotacji. A pomysleliscie , że wynika ona również z awansów ph ? Chyba logiczne , że odwalili kawał dobrej roboty na swoich terenach stąd poszli wyżej. Zarobki są wyższe niż piszecie. Narzekać potraficie - weźcie się do roboty. I ciągle negatywnie o firmie.... ah ta polska mentalność...

nick
@john

Awanse są bo ludzie odchodzą i na siłe zatrzymują w ten sposób

Mikołaj
@nick

Jak ludzie chcą odejść to odchodzą. Jak są wartościowi to dostają awans.

Stach

Czy firma prowadzi w ogóle jakieś rekrutacje?

Przedsiębiorczy

Witam, nie mam opinii na temat pracodawcy. Chciałbym ją sobie wyrobić na podstawie Waszych opinii. Jestem umówiony na rozmowę odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela. U obecnego pracodawcy zarabiam około 6-7 tys, należę do tzw śmietanki handlowców. Praca w zasadzie od 6,30 do 17 czasem 20-21. Stąd też decyzja o próbie swoich sił w innej firmie, gdzie również mógłbym się sprawdzić.

były
@Przedsiębiorczy

To w PRO bedziesz zarabiać o połowe mniej a tyle samo zarabiał

Natalia

@Przedsiębiorczy, czy byłeś już na umówionej rozmowie o pracę w PRO? W jakiej atmosferze przebiegła? Jak oceniasz cały proces rekrutacyjny? Jakie warunki zatrudnienia zostały Tobie zaproponowane? Zachęcam Ciebie również, do podzielenia się wynikami rekrutacji. Pomoże to osobom również zainteresowanym pracą w PRO.

Natalia

Firma PRO poszukuje obecnie Specjalistę ds. marketingu- Grafika. Czy ktoś pracuje na podobnym stanowisku i chciałby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia? Jak wyglądają? A może ktoś ma zamiar brać udział w tej rekrutacji? Jeśli tak to zachęcam do podzielenia się z użytkownikami doświadczeniem z nią związanym.

Konkurencja inspiruje do pisania ??

Natalia

@nie ważne, a czy za pracę po godzinach przewidziane jest jakieś wynagrodzenie lub nie ma problemu z odbiorem dnia wolnego? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w PRO w Bielsko-Białej? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Natalia

Natalia w tej firmie za nadgodziny nawet nie poklepią cię po ramieniu, jeśli śledzisz GO WORK to wkrótce poznasz całą moją opinie o firmie PRO z Bielsko-Białej

Natalia

Co jeszcze możecie napisać o pracy w PRO w Bielsko-Białej? Chętnie dowiem się, jaka atmosfera panuje w firmie oraz czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna.

nie ważne
@Natalia

co ? jedynym " dofinansowaniem" to jest praca po godzinach i mizerna premia...

Nie ważne...

a tu od produkcji trzeba zacząć co z ofertami i opiniami PRO produkcja żadnych opinii o pracy czy o szkoleniach i etc..

SiemaEniu257

Dla mnie są ta (usunięte przez administratora) ,czekam na zmienę pracowników chamscy i tyle w temacie

Natalia

@zainteresowany, może warto aplikować i ewentualnie zadać te pytania (lub ich część) na rozmowie rekrutacyjnej? To szczegóły dotyczące danych związanych z finansami, a takie rzeczy często objęte są tajemnicą handlową. @Norbert, czy pracujesz w PRO Sp. z o.o.? Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy pracownicy wysyłani są na przykład na dodatkowe szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Natalia

u nas szkolenie odbywa sie przy okazji przyjecia do pracy, raz w miesiacu na spotkaniu w grupach odbywaja sie szkolenia wewnetrzne produktowe oraz sprzedazowe. Kierownicy regularnie jezdza na szkolenia do instytutu icann harvard business review, takze ksztalcimy sie ustawicznie, jak w uniwersytecie 3 wieku hehe ;)

zainteresowany

Witam, obecnie jest ogłoszenie na Zieloną G. na stanowisko PH, zastanawiam się czy warto aplikować. Na jakie wynagrodzenie podstawowe może liczyć PH? Jaka premia? Jakie narzędzia pracy? Jakiej klasy samochód (bo to dość istotne w momencie gdy przywykło się do fajnej klasy samochodu) i czy jest GPS? Ilu klientów dziennie? Jaka atmosfera w firmie? Skąd tyle ogłoszeń na różne regiony w Polsce? Poleciały zwolnienia czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRO Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRO Sp. z o.o.