Prywatne przedszkole Zamkolandia

Zamek Bierzgłowski

Opinie o Prywatne przedszkole Zamkolandia

nink 2014-07-01 22:47:26
zaoferowano mi tam prace(usunięte przez administratora)..
Mama 2015-02-04 17:55:26
Rewelacyjne przedszkole! Największą zaletą jest indywidualne podejście do każdego dziecka ponadto wysoki poziom nauczania co jest bardzo ważne przy osiągnięciu przez dziecko gotowości szkoleń w wieku 5lat. Dla mnie przedszkole na 6+
Tata 2015-06-28 11:00:16
Tutaj dodaje się opinie o pracodawcy danej placówki, a nie opinie o przedszkolu.
Pracownik 2016-02-22 16:32:02
Witam. Pracuje w Zamkolandii juz ładne pare lat i nie mam zadnych zastrzeżeń, do Pani lub Pana "hubi "przykro mi ze wykazuje sie Pan/Pani takim brakiem niewiedzy o poziomie nauczania, dla mnie to wlasnie politechnika "dla przedszkolaków i nie wszedzie tak jest! Ale zlosliwych nie Brakuje,ŻAL !
Pracownik 2016-02-22 16:32:38
anna 2016-04-23 18:05:08
no bo łatwo w internecie pisać takie rzeczy, popieram panią i kolejne dziecko też tam poślę
Zostaw swoją opinię o Prywatne przedszkole Zamkolandia - Zamek Bierzgłowski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne przedszkole Zamkolandia