Kanlux SA

Opinie o Kanlux SA

Julita

Dzięki za odpowiedź @Mateusz, jak widać każdy może mieć inną opinię na temat płac w Kanluxie. Zmieniając temat skoro firma chce plasować się wyżej, to co w takim razie (oprócz zarobków) oferuje pracownikom? Na co mogą liczyć po starcie pracy?

Mateusz

Co do zarobków nie jest źle. Kolega wyżej, albo się z konkurencji, albo ma za wysokie mniemanie. @ŁUKASZ pochwal się, gdzie wcześniej i później spełniono Twoje oczekiwania płacowe, które odrzucił Kanlux ;) Firma dba o pozytywny wizerunek celując w poziom Osram i Legrand, więc nie może się bawić w "murzyńską" politykę płacową, jaką prowadzi tania konkurencja typu (usunięte przez administratora)

Julita

@Łukasz a jakie były Twoje wymagania finansowe? Możesz podać mniej więcej w widełkach Twoje wymagania finansowe? Dzięki tej informacji na pewno obraz sytuacji będzie dla zainteresowanych pełniejszy i łatwiejszy do własnej oceny.

WIDZIAŁEM

PRZEDSTAWICIELE TO PORAZKA SIEDZA W SAMOCHODZIE NIE WEJDA DO MARKETU

czekam

No i odezwali się do ciebie @Alan w związku z tym stanowiskiem technologa? Bo sam mam zamiar aplikować na to stanowisko i nie wiem czy wciąż aktualne. A fajnie by było, bo mają motywujący system wynagradzania.

crazy

5000 za monotonne opakowania? nie do wiary po prostu.

Elka

Graficy faktycznie są zatrudniani na umowę o pracę, tylko niestety pracy kreatywnej jest tam niewiele, główna robota to monotonne trzepanie opakowań na produkty, na dodatek atmosfera w pokoju grafików jest grobowa...

ellie

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak duża jest ta firma w sensie ilości pracowników, bo wydaje się mieć sporo przedstawicieli czy też jakieś magazyny? I czy oferują umowy o pracę czy kręcą ze zleceniami lub otwieraniem własnej działalności?

Marek 36

Tomasz odradzam , jak przeszedłbyś rekrutację która nie jest i tak obiektywna z pewnością po krótkim czasie żałowałbys że trafiłeś do takiej firmy i ludzi z którymi musisz współpracowac .

Karolina U

Ledio to nie nowe oferty a miejsce pracy po pracowniku, który sam po wielu latach odszedł bo miał już dość pracy z szefem który zarządza czymś o czym nie ma pojęcia :)

radek

niestety ja nie wiem jaka jest obecnie sytacja tam u kadrach, ale sądzę, że teraz od nowego roku ma być całkiem dobrze, jakieś nowe rekrutacje też obiły mi się o uszy, więc może coś w tym temacie jeszcze będzie dodatkowego, ale pewności to ja nie mam niestety. Może waeto na miejscu też pytać o to? jak sądzicie?

Banan

Nie wiem skąd te opinie. W tej firmie się milczy. Inaczej - wylatujesz.Układy i układziki.Nie jest to tylko moja opinia. Reszta się po prostu boi.

Ciekawy

Hej, Napiszcie coś o tej firmie. Chce aplikować na KAM-a. Co stało się z poprzednim? Jakie zarobki, atmosfera?

Robson

Witam, proszę o krótką odp. czy jest sens wysyłać cv na ofertę Specjalista ds pomiarów i oceny produktów oczekując ok (usunięte przez administratora)netto. Czy po prostu to za dużo na firmę i szkoda tracić czasu?

@Robson

Witam, Pewnie jeśli firma chciałaby tyle zapłacić, to znalazłaby już kandydata. Zwróć uwagę, że oferty tej firmy wymagające specjalistycznej wiedzy "wiszą" wiele, wiele miesięcy.

Robert

Witam Jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na RMS-a na teren podkarpacia.Bardzo proszę o opinie na temat zarobków.Ile mogę dostać podstawy na początek?Jaka jest suma premii netto za poszczególne plany?Jaka jest atmosfera w pracy?Bardzo dziękuje za odpowiedzi.

bylypracownik

postaram się opisać w miarę obiektywnie pracę w Kanlux, nie zostałem zwolniony więc nie mam powodów żeby szkalować firmę, sam odszedłem bo znalazłem lepszą prace i tyle. Powiem tak jak na firmę w tym regionie to jest na prawdę nieźle, jasne jak będziemy porównywać do zagranicznych firm czy z Warszawy to pewnie szału nie ma. Ale jak na polską firmę to myślę, że oferują parę ciekawych rzeczy. Ja osobiście najbardziej lubiłem atmosferę w pracy, zależy pewnie od działu, ale u mnie było spoko, fajna atmosfera, ludzie pozytywni. Ktoś tu pisał, że pracują jak urząd do 16, dla mnie to był plus, każdy szanuje sobie swój czas i nadgodzny były bardzo rzadko (zaznaczam u mnie!!!). Fajne tez były różne bonusy, karnety sportowe, wyjazdy całą firmą na imprezy, angielski nawet dla magazynierów, nie wiem skąd informacja że na jednym poziomie, z tego co pamiętam grup było dużo i to różnych. Ale żeby nie było za słodko, minusem są zarobki, nie ukrywam że mnie to skłoniło do zmiany pracy. W kanluxsie można zarobić dużo, na niektórych stanowiskach, większość zarabia raczej przeciętnie, jak na polską firmę ok, ale mogłoby być lepiej. Pytał ktoś o awanse tu akurat reguły nie ma, zdarzały się awanse i to na bardzo wysokie stanowiska od razu, ale jest też tak, że niektórzy od lat pracują na tym stanowisku. Generalnie to fajnie traktują babki, pamiętam, że koleżanki po macierzyńskim mogły a spokojnie i bez stresu wrócić do pracy i nawet krótko po tym dostać wyższe stanowisko.

mm
@bylypracownik

atmosfera je wg mnie bardzo dobra, pieniądze przyzwoite a firma ciągle się rozwija

pytanie

Witam mam pytanie czy w radzionkowie oferują również pracę dla operatorów CNC, badz programistów?

kasia

W takim razie chyba tylko na to stanowisko rekrutują aktualnie :) Ja miałam podobną sytuację - jestem obecnie zatrudniona na pełny etat, jest sezon urlopowy i nie moge wziąć choćby pół dnia wolnego, by pojechać na rozmowę. Pracuję w Katowicach, do 16, więc w Kanlux mogłabym być przed 17 (nie znam miasta). I też niestety, rozmowa nie doszła do skutku (a byli zainteresowani moją kandydaturą). Szkoda, że tak błaha kwestia, przekreśla potencjalnie owocną współpracę. Ale tak, jak ktoś pisał - w sumie, dało to pewien obraz firmy. Jestem PR-owcem, pracowałam w kilku miejscach, małych i dużych firmach, różnych branżach etc. i trochę inaczej podchodzę do "etatu". Też mam normowany czas pracy, ale jeśli sytuacja tego wymaga - moim działaniem firma może zyskać - to zostaję dłużej, pracuję w weekend, jadę na drugi koniec Polski, zajmuję się tematami nieleżącymi w zakresie obowiązków. No szkoda po prostu, bo ich oferta była pierwszą od dawna, która wydała się odpowiednia. Teraz już wiem, że wysyłając CV, muszę zaznaczać w mailu o mojej dyspozycyjności czasowej. Już lepiej żeby nie dzwonili, niż dawali złudne nadzieje, które pryskają wraz z wybiciem 16:00 :)

ania w.

Heh, ja byłam na rozmowie u nich (na to właśnie stanowisko). Niby miło, niby wszystko ok, ale mało konkretnie. Po superlatywach, jakie można znaleźć u nich na stronie www, spodziewałam się czegoś innego. Wszystko przedstawiają bardzo ogólnie, nie podając ważnych dla potencjalnego pracownika detali + np. w ofercie oferują "możliwość rozwoju", a na pytanie, o jaki konkretnie rozwój chodzi, jak wygląda budowanie przez nich ścieżki kariery, jakie są realne możliwości awansu - nie potrafiła mi babeczka odpowiedzieć. Oferują j.angielski za friko dla pracowników, jednakże okazuje się to zwykłymi "szkolnymi" zajęciami - poziom dla uczących się dopiero języka. Na stronie czy w ogłoszeniu można napisać, co się chce. Szkoda, że rzeczywistość prawie zawsze nie jest tak kolorowa.

kandydat_1

Teraz szukają Specjalisty ds komunikacji i PR. Na stronie same "ochy i achy" o pracy u nich, możliwościach, jakie daje, zapewnienia, że dbają o stałe ulepszanie miejsc pracy... A rzeczywistość? Wysłałem CV, oni oddzwonili zapraszając na rozmowę. Tyle, że ja obecnie pracuję (pełny etat, inne miasto) i jestem dyspozycyjny jedynie popołudniami. A oni nawet nie próbowali dojść do consensusu, tylko, że pracują do 16:00, więc nie mogą się spotkać później niż o tej godzinie :( Ja rozumiem, że czas pracy, że 8h, etat itp. Ale znam też branżę HR, i wiem, że wymaga ona czasem elastyczności !- Koleżanka z dział uHR mojej obecnej firmy, jeśli jest potrzeba (kandydat ma ograniczone możliwości czasowe) - zostanie w pracy dłużej, spotka się o 19:00; albo przyjdzie do pracy wcześniej, bo kandydatowi pasuje tylko godz. 6:30! Nie będzie też kręcić nosem, jeśli jedyną opcją będzie spotkanie w niedzielę! Bo to jest jej PRACA. A nie tylko odfajkowanie 8h. Pozytywem tej sytuacji, jest jednak moje utwierdzenie się, że nie są firmą nowoczesną ani dynamiczną - a więc praca u nich także nie byłaby atrakcyjna ( odbębnienie dniówki a'la pracownik urzędowy mnie nie interesuje). Poza tym, oferują w swoich ogłoszeniach atrakcyjne wynagrodzenie, jednak z tego, co mi wiadomo, ta atrakcyjność, to max 2000 zł netto (dla specjalisty z kilkuletnim doświadczeniem itd.). Czy to faktycznie takie "WOW", wątpię. Ja na benzynę wydałbym miesięcznie min. 600 zł. Cały czas szukają kandydata na w/w stanowisko - jednak powinni się zastanowić - chcą najlepszego pracownika (i tu muszą się bardziej wysilić), albo biorą, jak leci - kierując się tylko tym, żeby przypadkiem nie zrobić nic poza tym, co muszą. Powodzenia życzę zatem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kanlux SA - Radzionków

• Jak się pracuje w Kanlux SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kanlux SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanlux SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kanlux SA?

Kandydaci do pracy w Kanlux SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kanlux SA