Kanlux SA

Opinie o Kanlux SA

Rysio

Exworker, który się tak interesuje byłą firmą ? Ciekawe, wręcz nieprawdopodobne. Jak mówi przysłowie "uderz w stół, a nożyce się odezwą" :) Do związków akurat nie należę, ale widzę, że to właśnie na związki zrzuca się winę za brak podwyżek, a cierpią na tym wszyscy. Jeżeli ma Pan inną opinię to proszę ją wyrazić, śmiało. Jako "exworker" przecież ma Pan pewnie dużo ciekawego do powiedzenia.

Czy firma Kanlux SA udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nieznajomy

Pracownicy dostają ciuchy i buty od firmy czy można pracować w własnych ciuchach?

@Nieznajomy

Buty musisz mieć robocze, reszta raczej obojętnie. Jak wchodzisz na część z wysokim składem to obowiązkowo kask i kamizelka.

Byk
@pracownik

No chyba ze jesteś dyrektorem to chodzisz bez kasku, butów, kamizelki a wymagasz od innych.

Na jakie benefity można liczyć w Kanlux SA?

Opieka medyczna, karty sportowe, angielski za darmo w pracy, dofinansowanie studiów, premia na święta

Gorgio

W firmie kanlux ok system, enel med oraz w pakiecie najniższa krajowa.

Macius

Aktualnie coś dużo ogłoszeń o pracę w Kanlux, ktoś wie z czego to wynika? Rozwój firmy czy ucieczka pracowników z różnych działów?

Poinformowany
@Macius

Jedna z niewielu branż, której pandemia nie dotknęła, Firma się rozwija i są też wewnętrzne przesunięcia - szukają nowych.

Tomasz
@Poinformowany

To super, że firma w tych czasach dobrze sobie radzi. Wiesz może w takim razie jakie warunki musi spełniać pracownik, aby móc w ogóle otrzymać zatrudnienie w tej firmie? Zdradzisz mi to? Napisz mi to szybciutko bo nie mam pojęcia, jak mam to w ogóle rozumieć. Będziesz tak uprzejmy i mi to zdradzisz? Bardzo Cię proszę.

Witam Ktoś może podzielić się informacja jakie warunki na PH ds inwestycji na północy, czemu odchodzi osoba która pracowała...

xyz

Witam, chciałbym zapytać jakie są warunki zatrudnienia pracowników produkcyjnych? Czy nowi pracownicy dostają umowę o pracę czy zlecenie? Dodatkowe benefity typu karty sportowe są dla każdego niezależnie od stażu pracy?

Henry

Zastanawiam się dlaczego klienci wybierają forum pracownicze zamiast kierować uwagi do firmy?

Armanii

Witam niech Pan się nie sugeruje komentarzami po prostu pisze je zakompleksiony magazynier , ja z mojej strony jak i całego działu mogę Panu zagwarantować w 100% że reklamacja jest do 10 dni załatwiona i towar zawsze wymieniamy na nowy nigdy nie naprawiamy , jeśli Pan chciałby dowiedzieć się więcej na temat reklamacji lub towaru to kontakt znajduje się na stornie internetowej . Pozdrawiamy dział reklamacji

FRANCO

Po sprawnym rozwiązaniu kwestii drobnej reklamacji chciałbym pochwalić Dział Reklamacji za szybkie i bezproblemowe załatwienie sprawy.

bounty
@FRANCO

Witam, Ja również chciałbym serdecznie pochwalić Dział Reklamacji. Obsługa klienta wykonana profesjonalnie. Jeden telefon z treściwym przekazem na potrzeby kolejnego, mailowego kroku. Reklamacja przebiegła bez większych zastrzeżeń. Przy następnym zakupie oświetlenia będę wiedział w którą markę celować. Dziękuję i polecam!

Witam, zastanawiam się nad "złożeniem papierów " do ww firmy tyle że w Siemianowicach. Mam kilka pytań na czym polega praca magazyniera? Ile średnio można zarobić na stanowisku magazyniera i stanowisku pracownika produkcji za podstawowy wymiar pracy 8godz pon-pt ? Czy są nadgodziny, soboty, niedziele? Jak płatne? Czy firma wypłaca jakieś dodatki, premia? Premia kwartalna? Wakacyjna? Coś na święta? Multisport? Dziękuję pozdrawiam

Krystyna

@Pytanie Hej. Złożyłeś już papiery do Kanlux? Zaoferowali Ci dobre warunki? Opiekę lekarską również otrzymałeś?

@Krystyna

Witam, niestety nie.. nikt tu nie opisał warunków zatrudnienia a obecna praca po10h na jedną zmianę uniemożliwia mi szukanie pracy..

Bytomianin

@Gospel MAŁO OFERT PRACY W OKOLICY? faktycznie 3 milionowa aglomeracja, ponad 14 dużych miast kilkadziesiąt małych w jednym skupisku, nic tylko do Radomia za praca wyjechać :D

Czy można liczyć w Kanlux SA na prywatną opiekę medyczną?

prawieAnonim

wszystko jest na ich stronie - zerknij: https://www.kanlux.com/pl/kariera z tego co wiem to faktycznie jest tak jak piszą jest opieka medyczna i praconik płaci za to jakieś śmieszne grosze

Witek

@Gospel Wiele osób ma zupełnie inne zdanie o firmie od tego które Ty przedstawiłeś, więc może coś z Twoją pracą jest nie tak?

Artur

W swoim komentarzu wspomniałeś o nadgodzinach. Mógłbyś dodać, czy często się one zdarzają? Chciałbym mniej więcej zweryfikować, jak często trzeba zostać dłużej, aby dokończyć powierzone przez pracodawcę obowiązki.

Et
@Artur

Nadgodziny masz przeważnie w miesiącach w których jest najwięcej pracy wrzesień - luty

Jolanta
@Et

Rozumiem, dzięki. A powiedz, czemu w tych miesiącach jest akurat najwięcej pracy. Co ogółem robicie w Kanlux, na czym polega ta praca?

Artur

Obrażanie innych osób raczej nie jest w dobrym tonie. Nie uważasz? Rozumiem, że czasem praca jest stresująca, ale takie wypadki się zdarzają. Pytałem wcześniej o warunki wynagrodzenia, lecz nikt nie poruszył tej kwestii. Może Ty mógłbyś przybliżyć jakie benefity oferuje pracodawca i czy są one zadowalające?

Artur

Czyli jesteś klientem firmy. Jak sam wiesz forum Gowork.pl jest forum pracowniczym, a nie konsumenckim, więc wypowiadają się tu głównie pracownicy Kanlux. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/kanlux-s-a,9312 są ogłoszenia rekrutacyjne na stanowisko kupiec-specjalista do spraw negocjacji i młodszy specjalista do spraw importu. Piszcie jeśli będziecie składać CV.

Zainteresowny

Czy znajdzie się ktoś kto opisze prace na stanowisku PH ds inwestycji, zarobki targety atmosfera itp. Z góry dziękuję.

@Zainteresowny

Ta oferta jest już nieaktualna. Obecnie Kanlux szuka regionalnego menadżera do spraw sprzedaży. Musisz mieć trzy-letnie doświadczenie w branży artykułów elektrotechnicznych na podobnym stanowisku oraz podstawową umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Dostajesz telefon, laptop, samochód służbowy, premie, szkolenia i bogaty pakiet benefitów. Będziesz aplikował? Jeśli tak, napisz o swoich wrażeniach.

Elwira
@Artur

Może ja napisze o pracy w firmie. Warunki są bardzo dobre, atmosfera też koleżeńska można się odnaleźć, na pieniądze też nie narzekam, są kursy i jakieś nagrody. Polecam

@Elwira

Widzę, że pochlebnie wypowiadasz się na temat warunków zatrudnienia w firmie Kanlux. Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz szczegóły umowy zawieranej z pracodawcą? Mam tu na myśli informację o poziomie wynagrodzenia oraz o tym, czy oferowana jest umowa o pracę, czy umowa zlecenie? Proszę o odpowiedź.

Marzena

Warto wiedzieć, że w poprzednich latach Kanlux SA uzyskała tytuły: "Inwestora w kapitał ludzki" oraz "Odpowiedzialnego pracodawcy". Na stronie firmy zauważyłam, że oferuje ona wyjazdy szkoleniowe i lektoraty języka angielskiego. Jestem ciekawa, jak to w praktyce wygląda, ponieważ brzmi to interesująco i czy w związku z tym zgadzacie się z przyznanymi jej tytułami?

Czy znajdę życzliwą osobę która opisze konkretnie prace w magazynie Kanlux? Ile można zarobić z nadgodzinami jaka premia czy są urlopy kiedy np sie potrzebuje. Czy jest to pewna praca czy tylko taka na chwilę? Z góry dziękuję

Kierownik

Osoba33 Ty jestes mało wiarygodną osobą tej firmy więc po co się udzielasz .

Zostaw merytoryczną opinię o Kanlux SA - Radzionków

• Jak się pracuje w Kanlux SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kanlux SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanlux SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kanlux SA?

Kandydaci do pracy w Kanlux SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kanlux SA