Insert S.A.

Opinie o Insert S.A.

konsultant

praca w brew pozorom bardzo miła, ale rowniez srednio płatna, pracownicy powinni być bardziej doceniani...finansowo. za to atmosfera jak nigdzie indziej. taka mała rodzinka^^

Bardzo mało płaca, na start 1700-1800 na reke (malo kto placi tak malo we Wro), a po 2-3 latach pracy ledwo 3 na reke. Obiecanki cacanki, a na rozmowie kwalifikacyjnej góry złota.

Jak na programistę 2800 brutto to w dzisiejszych czasach trochę mało. Ja dostałem w innej firmie z branży telekomunikacyjnej na start po studiach 3400 brutto ... ale 8 lat temu.

To zalezy ile masz doswiadczenia, jak zadnego to 2300-2800 brutto (raczej slabo jak na Wroclaw), jak wiecej lat to ok 4000 brutto, ale zapomnij o podwyzkach

Telemarketer

Sympatyczna rozmowa z liderami zespołu telemarketerów. Tak, wymagania są, jeżeli poprzedniczka opisująca swoją rekrutację tego nie zauważyła, to o czymś świadczy. W grupie, w której się rekrutowałam odpadli ludzie ze względu na wadę wymowy chociażby. Nie przyjęto również osób, które miały problem z poprawnym używaniem języka polskiego, co, wbrew pozorom, nie wszystkim wychodzi. Pretensje użytkowniczki "Monika" o to, gdzie jest firma, są po prostu żenujące. Przecież adres jest ogólnodostępny. Nie odpowiada? To nie wysyłaj CV. Mamy gościa, który dojeżdża tu z Psiego Pola. A to dopiero kraniec świata. 1800zł NA RĘKĘ i Ty uważasz, że to mało? Jeszcze w callcenter? "Monika" skąd Ty się urwałaś? Dziewczyna nie podjęła pracy, ale wie, że to praca, która polega "na wydzwanianiu do ludzi którzy np. zakupili kiedyś program, kilka lat temu i o firmie zapomnieli"? Co nie jest oczywiście prawdą. A hasło "nie ma co liczyć na umowę o pracę nawet po roku, dlatego rotacja jest ogromna" to już w ogóle z palca wyssane. Jasno powiedziano na rekrutacji, że pierwsze 4 m-ce CO NAJMNIEJ na umowie - zleceniu. Nie mydlą oczu, że na bank po tym czasie dostaniesz umowę o pracę. Ale sama byłam świadkiem, że w zeszłym tygodniu umowę o pracę dostały dwie osoby, które pracują trzy miesiące, bo są po prostu bardzo dobre. Rotacja? Nie zauważyłam. Odpadają osoby, które nie robią tego, co do nich należy. Może wystarczy im ułuda, że łatwo przyszło, to jeszcze łatwiej da się utrzymać? Nie. Tu trzeba jednak pracować. Wszystko adekwatne do ogłoszenia. Pracuję już ponad miesiąc i jestem ogromnie zadowolona. I płacą i atmosferą i tym, jak jestem traktowana. Podsumowując, radzę się przekonać na własną rękę, a nie zawierzać opinii dziewczyny, która czytać nie potrafi (ul. JERZMANOWSKA 2 - ADRES FIRMY), a 1800zł na rękę to dla niej mało. Z niejednego callcenterowego "pieca chleb jadłam" i nie ma drugiej tak dobrze płacącej firmy we Wro.

Scharakteryzowanie poprzedniej pracy, opowiedzenie o sobie (a "powiedz o sobie coś, czego nie ma w CV" szczególnie mi utkwiło), kilka pytań o zainteresowania, czy jestem świadoma, że to umowa zlecenie.

Juz ci mowie, czemu mnie tam nie ma: - dziadowskie szefowstwo, kazdy tylko patrzy jak zagarnac dla siebie - zmiana stanowiska i pseudoawans, za ktorym nie idzie kasa - tyle roboty, ze sie czlowiek nie wyrabia i musi [usunięte przez moderatora] w nadgodzinach, oczywiscie bezplatnie

merlyn

Rozmowy kwalifikacyjne sa tam bez przerwy, ale w ogole malo kogo zatrudniaja

___!

to zależy z ktorje strony paczysz

Konrados

Nie jest tak zle, od jakiegos czasu tu jestem w dziale w ktorym pracuje jest mega luzno. Szefu spoko, nikt nie drze japy, koledzy pomagaja jak trzeba. Zarobki nie za wysokie za to.

A może by tak wiecej szczegółów??

subiekt

Kicha Totalna

Zostaw merytoryczną opinię o Insert S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Insert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Insert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Insert S.A.?

Kandydaci do pracy w Insert S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Insert S.A.